PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva kategorie AIM.



sypex
27-05-14, 13:35
Zdravím ,

Rád bych si požádal o práva v kategorii střílecích serverů.

Něco o mě : Jmenuji se Radim ,je mi 15 let (*15.9.1998) , pocházím z menšího města jménem Zábřeh ,kde zároven chodím i na základní školu .
Bohužel jsem musel opakovat 8.ročník ,kvuli hodně zameškaným hodinám ,kvůli zlomení noze a ruce.

Záliby : většinu času trávím čtením knížek ,hraní pc her "tudíž i counter striku" ,chození s kamarádama ven a pod. ,)

Duvod proč chci práva? : Důvod je prostý ,často se setkávám s haxorama ve hře a ,když nahlásím přes "!" nebo /cheater tak málo kdy dostanu odpověd . Samozřejmě mi je jasné ,že práce admina je dost těžká at už nesprávným hlášením ,nebo častým spamování přes "!" čistých hráčů.

Dále bych chtěl tohoto portálu zbavit : Haxorů,reklamářů,spamerů,obchazečů a pod.

Nahlášení cheateři : Zde na foru jsem pár cheaterů nahlásil ,občas napíšu i přes "!" ,nebo adminům na steam Viz.Chemistry,RODN,Luccy,Tutiza,Toy ,Despe.

Nahlášení cheateři na foru : http://csko.cz/forum/showthread.php?28263-Aimbot-d2-only,http://csko.cz/forum/showthread.php?28019-Double-wh-ab-Classic
,) . Samozřejmě jich tam je víc ,Ale nějak to nejde postnout ,)


Adminování : Asi půl roku jsem byl cheathunterem a o 3 měsíce později i server adminem na kamarádovém serveru server se jmenoval Hackingnoob ,bohužel tam nebyl ani web ,takže si to asi nebudete moc nějak ověřit.


Ovládání amx příkazů : Jak už jsem psal výše ,jelikož jsem pusobil pusobyl na výše uvedením portálu ,kde se použivala verze na bannování AMXBans 3.2 ,takže pokud se to do dneška nezměnilo měl bych ovládat příkazy "amxmodmenu ,costombanreason ,amx_slay ,amx_kick ,amx_nick a podobné.

Servery : moje oblíbené servery na kterých hraji jsou : DM,DM FFA ,DM2,d2only,a AIM.

Nick ve hře : P!xieeeeeee' "http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1292436" .

SID : STEAM_0:0:82149003 ,http://steamcommunity.com/profiles/76561198124563734/ "vlastnictví steamu otevřeno"

Na jakékoli dotazy budu rád odpovídat at už přes pm ,nebo na ts.

Pokud jste se dostali ,až sem tak vám děkuji za přečtení.
Hezký zbytek dne.
E: Zároven bych se všem chtěl omluvit hlavně kotlovi ,za to že jsem smazal jednoho spešla ,že mu to musel všechno vracet ,
je mi to líto

dhaaqu
27-05-14, 14:14
:-D zrovna včera jsem se bavil s Charonem, kdy si podáš další žádost a pod jakým nickem.
Podáváš si 3. žádost během 4 měsíců, zatímco v pravidlech je stanoveno jasně:

"Většinou je hned jasné, jestli máte nějakou šanci, takže můžeme Vaši žádost hned uzavřít. Další si můžete podat nejdříve za půl roku. Pokud budete zakládat více žádostí po krátkém čase, dostanete místo práv ban na fórum."

Takže by to mohli zohlednit i moderátoři. Na druhou stranu ti blahopřeju, že nick vydržel už pár týdnů.

Na fóru jsi nahlásil víc než pár haxorů, to se ti nedá upřít stejně jako aktivita na serverech. Tvoje aktivita na fóru je kontroverzní, máš za sebou množství useless postů.
Pokud se vrátíme k hlášení, tak na steam hlásíváš i mně. Ve většině případů jde o cheating, vyjímkou zatím ale stále bohužel nejsou neprůkazná dema nebo dokonce clear hráči. Když se ti pak snažím trpělivě vysvětlit, proč ten hráč je clear nebo tě přesvědčuju ať to postneš na fórum a získáš tak vyjádření dalších, zasypeš mě záplavou smajlíků a zpráv, že jestli tohle neni AB, tak už teda fakt nevíš a že tam s kamarádem to AB oba jasně vidíte.
Jako vykřičík je například i toto hlášení z dubna, které skončilo failbanem jednoho ze štamgastů na dust2only: http://csko.cz/forum/showthread.php?26767-!nf-gr-nt3-jsem-z5-(wh)

Jsi poměrně ustálenou postavou zdejší komunity a pravidelně přispíváš k odchytu cheaterů. Jako admina si tě ale vyhledově představit neumím.


Zároven bych se všem chtěl omluvit hlavně kotlovi ,za to že jsem smazal jednoho spešla ,že mu to musel všechno vracet ,
je mi to líto

Btw nezmiňoval jsi někde, že spešla umazal tvůj bratr, který měl omylem pravomoce nebo něco v tom smyslu? Možná se pletu...

J3ZUsSs*
27-05-14, 14:35
Většinou je hned jasné, jestli máte nějakou šanci, takže můžeme Vaši žádost hned uzavřít. Další si můžete podat nejdříve za půl roku. Pokud budete zakládat více žádostí po krátkém čase, dostanete místo práv ban na fórum.


Kedže sa banovali aj druhý za to, že si zakladali žiadosti o práva viac než bolo povolené, tak chcem aby aj tento adept dostal trest ako tí pred ním.

Britny
27-05-14, 14:43
Já nevím. Když sem si tak projížděla tvé nepovedené žádosti o UB, tak mi vysvětlit, jakto, že "spešla" smazal tvůj brácha, když bys podle tvého tvrzení žádného mít neměl. Potom píšeš někdy v únoru, že ti "za pár dní" bude 16 a tady máš narozeniny až v říjnu. To jsou takové maličkosti, které prostě se přehlédnout nedají a v žádostech nechtějí znát tvůj životopis, to je jasné, ale je lepší v nich nelhat a důvěra se za takových okolností těžko získává.

No cheaterů nahlášených máš dost, to je pravda. Ale nejsem si jistá, zda máš na to, být "modrý"

Cip3r
27-05-14, 16:06
Většinou je hned jasné, jestli máte nějakou šanci, takže můžeme Vaši žádost hned uzavřít. Další si můžete podat nejdříve za půl roku. Pokud budete zakládat více žádostí po krátkém čase, dostanete místo práv ban na fórum.


Kedže sa banovali aj druhý za to, že si zakladali žiadosti o práva viac než bolo povolené, tak chcem aby aj tento adept dostal trest ako tí pred ním.
On je takovej debil, že si o to sám prosí, jak o ban ve hře tak i na foru, naposledy od doese.
(sorry za uražku, ale u lidi jako ty "nenormalních" se ani slušně vyjadřovat nedá)
Je pravda že hlasí cheatery, ale chovaní je příšerné takže sem určitě proti

Eso./digl
27-05-14, 16:35
proti

hofy
27-05-14, 16:38
LOCK na vlastní žádost. Žadatel se zavazuje, že minimálně půl roku nebude vytvářet další žádost o práva.

Charon35
05-06-14, 18:20
LOCK na vlastní žádost. Žadatel se zavazuje, že minimálně půl roku nebude vytvářet další žádost o práva.

S tým banom nech sa tu už ani neukazuje radšej.

BTW to je nejaká nová móda? Nedostanem práva, tak zapnem na serveri? Divné.