PDA

Zobrazit normální verzi : Možnost obejít mute za vulgárnost



The Keox
27-05-14, 15:06
Ahojte všici,

Je tu problém že všici obchazej mute pomocí @ tak nevím jak ale napadlo mě že když najednou někdo napíše něco sprostýho tak za to @ napíšou srostě něco dalšího co už to nemutne...Tak jestli by se neudělal autokick za ko*ot,dement,pi*a tjn: pic4,d3m3nt kund4 tak za tohle by byl auto-kick aby se ti hráči naučily prostě že se to nepíše...Já si samozřejmě parkrát vybouchnu takže já bych prostě už věděl :) za každej ohlas bych byl spokojen

hofy
27-05-14, 16:23
Automatické mute asi nefunguje, právě jsem napsal vulgaritu místo které se napsal vtip a žádné mute jsem neměl.

// zřejmě fixed

The Keox
27-05-14, 16:26
Ale ja to pojmenoval autokick a ze za sroste slovo by se kickovala tys me pochopil asi blbe :)

hofy
27-05-14, 16:33
Kick je příliš velký trest a je to zbytečné.

Klimax
29-05-14, 22:26
netreba si ich všímať..(tých čo nadávajú) :-)

Kebabko
30-05-14, 09:30
perma ban za to ze nekdo napise nekomu ze je retard ked fakt ten retard je nechces davat ? :D

shootradar
30-05-14, 12:00
perma ban za to ze nekdo napise nekomu ze je retard ked fakt ten retard je nechces davat ? :D

Perma trochu přehnané ... když někdo napíše vulgarismus, dostane mute a napíše to vtip místo toho, ale jde to poté obejít tím, že můžeš psát i v mute pomocí @ před textem.
A co se týče urážek tvým směrem .. pokud daného člověka nechceš poslouchat vždy je tu možnost příkazu /mute.

lovu_ZDAR
31-05-14, 20:46
Souhlasím, ze zanadavat si je potreba. Kdyz ale nekdo plisni uz od zacatku ahoj buznicky, ste tady vsici curaci.. At si de na piskoviste.. ;)

Grakon2702
31-05-14, 20:51
No nevím, já třeba taky používám v chatu vulgarismy, ale nikoliv tak, abych někoho poškodil, spíše jen navázat dobrou atmosféru, ale i to se neděje tak často. Třeba napíšu větu ve stylu " To je ale kurva dobrá hra! :D"...

Eust.
31-05-14, 21:02
Já když vidím že někdo obchází mute, tak mu mute dám já, to už neobejde.
e: na furienu je dost časté, že někdo dostane mute a začne nadávat přes @, pokud to uvidíš, tak normálně napiš přes "!" a já si to překontroluju a případně dám ban. Nebylo by to poprvé...

Aizen
31-05-14, 21:56
Dnes som hral napríklad 2 mapy na furiene a mal som dosť ... Nechápem ako niektorý môžu nadávať za to že si niekto kúpi super knife. Nejaký príklad : "kokot s sk inak nevieš"
Proste neviem ako niekto môže nadávať za to čo je v hre dané a môže to využívať každý. Myslím že kickovať za takéto nadávky by bolo primerané.

Grakon2702
31-05-14, 22:33
Taky jsem tam hrál, ta komuta obzvlášť tam je zajímavá. No každopádně ten SK bych nejraději zrušil, ale to už je mimo téma.

The Keox
31-05-14, 23:36
Zrušení SK klidně udělěj anketu jestli to chtěj zrušit nebo ne...ale říkam že kickovat je třeba za obcházení za mute nebo opakované vulgarismy třeba 2x tak prostě kick:vulgarism :) a je to

Swagrid
01-06-14, 00:06
Pokud už obchází mute a píše tam kraviny, není těžký to hodit na fórko.. já ten mute popravdě taky obcházel, ale většinou, že jsem napsal něco z hecu, ale potom jsem nic špatnýho nepsal lol (Přiznání Kotelňáků)