PDA

Zobrazit normální verzi : zm_inferno_V2



72 Virgins
23-10-11, 10:37
Byla poptávka na předělání mapy inferno tak tady je

http://www.multiload.cz/stahnout/516430/zm_inferno_v2-bsp/

Snažil jsem se neřesti mapy jako úzké uličky vyřešit proti lovu a tak jsem tam, kde jsem lov nechtěl, dal vodu, takže lov tam v těch místech nemůže být.
Jsou tam tajný místnosti, tajný kempy, jeden možná najdete, jeden asi ne a jeden je sice lehkej, ale možná vás jeho poloha nenapadne.
Tak či tak ve hře je pak 30 hráčů najde.
Žádný vesty tam nejsou
32 spawnu
3x teleport

grEy
23-10-11, 11:22
Je to dobre, paci sa mi, ako si to spravil. Mozno by som tie dvere dal prec a spravil ich trebars "vykopnute". Dost to zdrzi aj zombie aj ludi. Potom pri tych druhych dverach, kde vlastne ani nie su dvere (ked ides z T spawnu a do baraku), tak tam by som tie schody vyriesil tak, aby zombie zbytocne nezdrzovali, trebars by som tam dal nejaku latku, aby sa do baraku dalo lahsie vojst.

72 Virgins
23-10-11, 11:30
Dveře automaticky zmizí, protože Kotel to tak nastavil již dřív a nebyli ani na klasickejch mapách jako cs militia, takže jsem je neřešil
Ty schody nejsou důležitý vedou k jednomu mikro kempu a je to spíš zkratka do druhý půlky mapy moc lidí tam chodit nebude. Nahoře krom jednoho menšího kempu fakt nic neni.
Tajný místnosti si asi nenašel co :) Jedna je na T spawnu místo toho zeleného okna
Jedna je skakaci musi se tam skočit je to taky okno vedle klasickýho žebříku, kterej je i v zakladni mapě.
No a jeden je právě nad těma schodama.

btw. s bazukou to tam bude dost těžký a to všude, ty baráky dost zombiky ochrání, žádný větší prostranství aby se stihla bazuka zaměřit tam moc není a když skončí v nějaký bedně nebo baráku. Samozřejmě na přímo jdou použít, ale na vzdálené cíle moc ne.

grEy
23-10-11, 11:41
Aha, s tymi dverami mas vlastne pravdu. Tam, kde je ta cervena ciara by mohla byt doska, ked 50x zomres za kolo ako zombie a furt musis vyliezat po tych schodoch, tak ta to aj prestane bavit: (Tu rovnost ciary si nevsimaj, na rychlo.. :))
http://oi53.tinypic.com/2ljjhav.jpg
Tie tajne skryse som nejak extra nevyhladaval, aj ked by som ich asi ani nenasiel.

72 Virgins
23-10-11, 11:43
Já jsem ti rozuměl, ale vzhledem k tomu, že nahoře krom mikrokempu nic neni tak se tam stejně nebude chodit. Já to klidně předělám, jen mi to přijde zbytečný.

grEy
23-10-11, 11:47
Ale ved na konci baraku (respektive tam, kde si ho "zadelal") si urobil kemp, do ktoreho vedie prave tato cesta + da sa tam dostat cez rebrik a cez most z druheho balkona. Ako chces. :)

Syrius.
23-10-11, 11:48
Mne sa veľmi páči tá mapa. Som za. :)

Mr.Egg
23-10-11, 19:04
Tak ta mapa je super a dík za pozdrav. Jinak jseš dobrej,tak rychle a vypada dobře.

72 Virgins
24-10-11, 09:37
Ted bude záležet jestli se mapa bude líbit Kotlovi a pokud ano kdy jí nasadí.

72 Virgins
25-10-11, 10:56
Kdo chce nový inferno at napíše šuplík :)

šuplík

Aimb00st
25-10-11, 11:11
Mapa je už na serveru, hrál jsem jí, je celkem nice, až na to, že je tam světlo, ale co už. Alespoň ušetřim za NV. Nice práce virgin.

72 Virgins
25-10-11, 11:13
Aha tak to letim na server jestli je někde volno na to mrknout

Aimb00st
25-10-11, 11:19
Si to zapoměl zkompilovat se zapnutým RAD. Myslím.

72 Virgins
25-10-11, 11:34
ne kompilace je ok akorát jsem byl zvyklej, že na mapach jako de nuke, nebo cs militia kotel vždycky zhasnul
No a ted nezhasnul takže nám roste spotřeba elektriky a já to platit nebudu :)

Vytvořená nová verze bez světel zm_inferfno_final

Mr.Egg
25-10-11, 21:24
pozdě ale ŠUPLÍK

72 Virgins
30-10-11, 04:16
Tak to už máme dva šuplíky ještě pár součástek a dáme dohromady skříň :)