PDA

Zobrazit normální verzi : Hvd



laskyn
28-05-14, 21:24
Dobrý den, zdravím všechny.
Nebudu zdržovat a přejdu hned k věci
Chtěl jsem se zeptat, jak to tedy je v ten moment, když T stojí před zbrojkou a není hledané a CT ho omylem zabije např. při pokusu zabít hledané T?
Co jsem slyšel, tak na to každý admin odpovídá jinak, tak se chci zeptat, jak to tedy je? +prosím adminy, aby se shodli na jednotném verdiktu, který bude používat každý, co jsem slyšel, tak okolo tohoto pravidla to je tak, že je to podle admina, jestli to za FK posuzuje nebo ne a to se mi moc nelíbí.
Předem díky za odpověď, s pozdravem laskyn.

Charon35
28-05-14, 21:39
HVD je staré. Čiže jelito, ktoré nevie mieriť, tak nech ide od CT radšej preč. Je to totiž FK. CT pokiaľ má aim zfetovaného slona, nech je radšej zalezené niekde v rohu v zbrojke, nie čumí jak struna z gauča na dvere a pustí fullout, lebo tam vidí červenú farbu.

laskyn
28-05-14, 21:55
Děkuju, že jsi mi potvrdil to, jak jsem si myslel, že to je. Tak to snad admini budou jako FK počítat. Děkuju :)

Charon35
28-05-14, 22:14
Děkuju, že jsi mi potvrdil to, jak jsem si myslel, že to je. Tak to snad admini budou jako FK počítat. Děkuju :)

V prvom rade by to tak mal počítať Simon, aby dal VD.

Britny
29-05-14, 14:39
Toto sem už v AF foru psala, že to je staré HVD a hráčovi náleží VD a pokud CT budou takto dále fragovat, tak mají mít přesun nebo ban k CT. Takže jestli nějaký admin či spešl bude tvrdit opak, tak by bylo fajn ho přímo jmenovat a nebát se :D

KeYo
29-05-14, 16:41
Britny.. spešlovia do AF nevidia.. a ani na poradach nesmu byt.. tak ako maju vedet o tom ze je stare HVD a ze FK pred zbrojkou platia?... Uz to samozrejme vieme.. no stale si myslim.. ze je to blbost.. aby tie Fk boli.. Pretoze to CT nefraguje nehladanych.. ale ked tam je hladany a nahodou to T zabije.. aby nemalo VD.. ved predsa.. tam stoji rpeto aby spravil vzburu.. cize na vlastne riziko..