PDA

Zobrazit normální verzi : caser (sdílená IP) --> Jolo



caser
31-05-14, 10:58
Vypis z konzole:


Ziadost o unban pre caser mierne nacapany





Poznamka:






ziadam o unban bol som nepravom banovany ze mam chyty hravam tu roky a nikdy som chyty nemal vzdy som sa riadil zvukom a nahodne som dieroval a co sa tyka vasho admina JOLO ten ma banoval tam napisal ze ban mi dal lebo (zrejme) mam chyty to co ma znamenat? mozete sa na to poziet?vopred dakujem vas staly hrac



AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 96327)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < kuj >
[AMXBANS] Tvuj nick: .:c@s3r:.mierne nacapany
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:917389144
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:380657768
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.41.13.78
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.41.13.78
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Jolo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub (cs_assault_lol)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj ko

matis
31-05-14, 11:09
uz si davno mal mat originalku...

zial mas zdielanu IP s inym cheaterom, UB nie je mozny a ty si zahras jedine s originalkou na steame, viac info tu > http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP

human
31-05-14, 12:35
Asi karma za tie tvoje neustale fail hlasenia.

caser
31-05-14, 17:59
ano uz sa mi to stalo asi pred rokom, a vtedy ste mi dali unban a povedali aby si zmenil ip adresu a tak som to urobil a teraz zasa? tak nedostanem unban ?to je nefer nie ?to hravam dlho tu na serveri sa iba odreagovavam

to nie ze fail hlasenia proste som hlasil ked som mal silny pocit a po 2 kolky mali a nedali ste im leboo to dobre skryvali WH a kolkych som hlasil a dostali bany sa opytaj admina jozesf tak nejako sa volal

3necky
31-05-14, 18:18
Prosimtě, těm kteří znají tvé hlášení si akorát pro smích. Nejsem jediný, kdo tvoje hlášení ignoruje. Jsem rád za tuto příležitost ti to otevřeně sdělit a zároveň poprosit ať se na ty hlášení vykašleš. Cheatra poznat neumíš.

caser
31-05-14, 18:42
ok berem som sa casto sekol ale aspon som sa snazil a ked ide len o to tak nebudem nic hlasit ale ten unban by ste mi mohli dat nie ? ved inak som neporusil nijak pravidla

caser
01-06-14, 15:08
dakujem za unban