PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o pravidla na sevreru Fy a aim ...



Johny Pampeliska
23-10-11, 16:56
Tak je to tady.... i já jsem zasedl jako jiní přede mnou za pc a píšu to co by chtěla i spousta lidí odsud, být jedním z vás a adminovat na Kotelně. Tak a teď něco o mě...

Jmenuju se Honza a je mi 24 Let, pocházim z města Chomutov, které se nachází v severních čechách...
Jsem vyučený v oboru automechanik a poté ikdyž se mi nechtělo, jsem si udělal maturitu z podníkání a managemantu, za co jsem rád.Již 4 tým rokem pracuju ve věznici Všehrdy jako dozorce, který je mým hlavním zaměstanáním....
Veškerý svůj volný čas věnuju autům, motorkám a všemu co má motor a smrdí naftou nebo benzínem, mám dílnu v které opravuju kamarádům, lidem i ostatním jejich mazlíčky, jelikož jsem opravdový blázen jezdím s kamarády z celé ČR na tuning jak u nás tak do zahraničí, každý rok.... Jsem tak trochu blázen miluju rychlou jízdu, adrenalín a všechno u čeho tuhne krev v žilách...
Mojim koníčkům ikdyž jich je hodně, tak přesto všechno se jim snažim věnovat jakmile se naskytne volná chvíle..
dřív jsem dělal bojové uměni řecko-římské, ale to díky práci a autům padlo, jelikož to bylo časově náročné.
Tak a teď něco k csku, vyprávět o mě by bylo všechno na hodně dlouho...

Na Csku jsem začínal hrát od mých 16 let kdy jsem na střední škole hrál se spolužákama po lan ce....po té jsem si pořídil počítač domů ikdyž to zní směšně, nikdy předtím mě pc nezajímalo a spíš jsem lítal venku...
Po nainstalování cska jsem si dal do oblíbených server kotelnu na které jsem začínal a hraju vlastně i až doteď mnozí mě tu znají a ví o mě... je to cca 5 let co se flákám na kotelně a jsem jí věrnej, jelikož je to vlastně můj nejoblíbenější server....Na Classiku jsem hrál , ale né tak hodně jako například AWP a AIM a teď i FY serveru...Ke Kotelně zasedávám každý den po práci, před prací, když vstanu ráno prostě kdykoli s radostí zasednu a zahraju si zde, je to srdeční záležistost, místo , které mám rád.....

Nebudu vás tu baláchat nepravdivejma žvástama, jen abych to dostal, kde všude jsem adminoval, popravdě nikde jsem neadminoval, ale řekl jsem si že tady je místo, kde bych to rád zkusil a rád byl v kolektivu kotelny a tak po vašem boku se přiučil, vždyť každý nějak začínal a i tak stejně já bych chtěl zkusit tuhle možnost....

V Cheatingu se snažim, pár cheaterů jsem zde na kotelně hlásil a dával dema jak to šlo....
Jednou jsem zaškobrt s Kashpim, kterému jsem se omluvil a on to ví.mezi náma.
na Fy atd. trávim veškerý čas a vlastně několik hodin denně, byl bych rád když bych mohl pomoct na tomto serveru, jelikož je tam cheating na denním pořádku a já tak pomohl kotelně.Často tam neni nikdo z adminů a já bych tak mohl zakročit.

tak a teď steam:
na kotelně mě znají všichni pod nickem "My name is Johny Pampeliska :D"

Steam : STEAM_0:1:39882499 , Johny_Pampeliska

ikdyž hraji dá se říct furt na nonsteamu, co mám stažený zde z kotelny, který mi víc vyhovuje, snad to nevadí....

Pokud to nevýjde, nedá se nic dělat, život jde dál a já i přesto budu hrát na kotelně každým dnem, tak jako hraju doteď. s Pozdravem Honza alias "My name is Johny Pampeliska "

1488.6
23-10-11, 17:05
je to cca 5 let co se flákám na kotelně a jsem jí věrnej
tuším, že je kotelně 3roky, ale je tam cca tak okk:)
žádost v poho, hraješ taky v poho
http://csko.cz/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=643606

grEy
23-10-11, 17:07
Ja som pre.

bones
23-10-11, 17:27
Ja som aj za. Myslim, ze tu mame docela dost ochotnych adminov, ktori ti s radostou pomozu, zaucia a verim, ze prava budes vyuzivat s rozvahou. Nikdy s tebou neboli nejake problemy, akurat to bude trochu horsie so skusenostami, aby si tam nepobanoval skillerov, kedze tam sa to aj dost tazko odlisuje na tych malych mapach, ci maju wh alebo zvuk.

Charon35
23-10-11, 17:46
Ja som aj za. Myslim, ze tu mame docela dost ochotnych adminov, ktori ti s radostou pomozu, zaucia a verim, ze prava budes vyuzivat s rozvahou. Nikdy s tebou neboli nejake problemy, akurat to bude trochu horsie so skusenostami, aby si tam nepobanoval skillerov, kedze tam sa to aj dost tazko odlisuje na tych malych mapach, ci maju wh alebo zvuk.

Tak Johny má celkom dosť aj nahlásených cheaterov, čiže hádam sa nebude mýliť. A určite sa nájde niekto ochotný, čo ho zaučí :)

Nvm ako hrá, ale problémy s ním neboli žiadne pokiaľ viem... Ale ak mu to víde a zabehne sa, mohol by byť dosť užitočný. :thumsup4:

cFc|Lu!z
23-10-11, 18:27
Johny je dobrý hráč, aktivní, nekonfliktní. Za mě ano (pokud moje ano neco znamena)

MARTiii
23-10-11, 18:57
oh johny :-D

jednoznacne obrovske ANO

Freiwyk
23-10-11, 19:25
pro.

grEy
23-10-11, 19:28
Žádost o pravidla na sevreru Fy a aim ...
Nazov temy som si vsimol az teraz :D :)

Svacinar
23-10-11, 20:21
Pro.

ZEUS
23-10-11, 21:22
Klaním před tebou cylindr :) Tak luxusní žádost jsem už hodně dlouho neviděl, ale k věci, je pravda, že nahlašuješ cheatery, seš aktivní, takže já jsem všemi deseti PRO..... Určitě tě někdo zaučí ;)
Kotle ber ho !!!

OT: Můžu mít otázku ? Ještě s nikým jsem si nepsal ani nemluvil s "bachařem" a tak bych chtěl využít této příležitosti. Má otázka je následující, jaká je to práce ? a máš u sebe nějakou zbraň nebo jen obušek ?
Díky :)

AnnoyingGreg
23-10-11, 21:30
OT: Můžu mít otázku ? Ještě s nikým jsem si nepsal ani nemluvil s "bachařem" a tak bych chtěl využít této příležitosti. Má otázka je následující, jaká je to práce ? a máš u sebe nějakou zbraň nebo jen obušek ?
Díky :)
Uděláme teda vstupní interview. :))
btw, žádost sepsaná hodně dobře, cheatery poznáš,hlásíš a dávat bany se za par minut naučíš => PRO

Rixie
23-10-11, 21:50
Yes. :D

BiA Fz
23-10-11, 22:17
Za tu dlouho slohovku co si napsal tak NE! Dělam si srandu, sem pro.. :D

Krispo
23-10-11, 23:07
Já sem taky PRO dneska sem s ním hrál, hraje vcelku slušně, cheatery pozná viz. toto (http://csko.cz/forum/showthread.php?2846-Wh-...)

Luccy
24-10-11, 08:47
Johny je v poho, cheatery pozna tak by bylo lepsi kdyby je banoval primo na serveru. Takze FAKT MU DEJTE PRAVA :-)

72 Virgins
24-10-11, 09:34
Na Fy a Aim by se někdo hodil jsem PRO

kashpi
24-10-11, 14:49
Nečetl jsem příspěvky předmnou, ale já jsem PRO
Je to nekonfliktní hráč, je v pohodě a vždycky jsem s ním vycházel. Umí uznat chybu a omluvit se mu nedělá problém (tím myslím, jak mě jednou obvinil z cheatování) :)
Pokud bych měl někoho doporučit na FY a AIM tak právě jeho. Hrává tam často a něco v té hlavně má:)
Jednoznačně by byl přínosem.

edit: Pokud by potřeboval někoho na zaučení, tak klidně bych mu pomohl :)

dtr
25-10-11, 08:19
Johny, za chvilku budeš mít ten úžasně zářící modrý nick. Za mě taky ano.

Kotel
27-10-11, 12:14
Jsem pro.

Bobik
27-10-11, 12:25
Cg :)

ZEUS
27-10-11, 12:26
Tož tedy vítej, kolego :)

Krispo
27-10-11, 13:26
CG vítej :twisted:

grEy
27-10-11, 13:46
Vitaj :happy:

InVitro
27-10-11, 13:52
Hodně úspěchů během dalších nejméně 10-ti let tvého adminování tady na kotelně. ;-)

Johny Pampeliska
27-10-11, 14:24
Díky moc všem co tu stojí za mnou s tim že jsou pro i Tobě Kotle, mám obrovskou radost :o)

Zeus : pokud budeš chtít cokoli vědět, ikdyž teda tam neni o co stát tak se můžeš ptát .. Jinak Zbraně a obušek u sebe mají jen strážný a dozorci ne :o)

MARTiii
27-10-11, 14:37
nazdaaar :-D

Freiwyk
27-10-11, 15:00
gratulace, vítej! :-)

Charon35
27-10-11, 16:49
Congrat. A na aké zrazy chodíš na SK? Sa možno v lete stretneme :D

dEEEEEEEEEEL
27-10-11, 17:34
Caukooo :-D Ty admin ! :-D

snowrider
03-11-11, 16:42
Gratulujem ti Johny, s tebou je na servery vždy sranda :-)).

Damon
03-11-11, 23:52
Čest mezi modrejma. :biggrin:

SandyMan !
05-11-11, 14:20
cONGRAST .... :D přeju ti to