PDA

Zobrazit normální verzi : Jak se stat adminem?



BESTIE
31-05-14, 17:51
Dobry den chtěl bych se stát adminem co pro to musím udělat???

metriox
31-05-14, 19:04
http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-!!!

ZeMi7
31-05-14, 19:52
Pokud bys chtěl práva na MC server, tak nejdůležitějšími body jsou chování, vystupování na serveru a hlavně to jak často, a jak dlouho už na serveru hraješ.

Myslím ale, že nyní není na MC žádný admin potřeba.

gfg
01-06-14, 04:59
Zemi a čo takto ja s Walterom? Aspon jeden z nás.. ved sme tam každý den s hráčmi si rozumieme a bez urážky ale staviame lepšie veci v survivale než admini s creativom :)

ZeMi7
01-06-14, 15:11
Zemi a čo takto ja s Walterom? Aspon jeden z nás.. ved sme tam každý den s hráčmi si rozumieme a bez urážky ale staviame lepšie veci v survivale než admini s creativom :)

Ta skromnost...

Myslím, že nikdo není potřeba. Na co myslíš, že by byl další admin dobrý? Jinak pokud si myslíš, že bys ho měl dostat tak si můžeš založit žádost.

Bujak
02-06-14, 00:54
Zemi a čo takto ja s Walterom? Aspon jeden z nás.. ved sme tam každý den s hráčmi si rozumieme a bez urážky ale staviame lepšie veci v survivale než admini s creativom :)

Za 1: http://csko.cz/forum/showthread.php?26836-N%E1bor-uzav%26%23345%3Ben-na-dobu-neur%26%23269%3Bitou
Za 2: Ak su nejake problemi na serveri griefy atd. tak zvysim aktivitu. Dlho som nehral.
Za 3: Admin stava z GM (creativom) iba eventy a spwn. Na ine veci je pouzivanie Gm zakazane. (Môze byt pouzity "v nudzi" pri pomoci hracom)
Za 4: Aky je rozdiel ci mas creativ ci survival. Bloky su rovnake iba ze s Gm lietas.

gfg
02-06-14, 09:44
Mhmm bujak zaujímavé.. tak mi ukáž jedinú adminovu stavbu kerú staval bez creativu.. a este ty sa tu robíš na neviniatko a pritom si zakázal prístup hráčom do strongholdu.. ked odtál potrebujem veci čo mám robit? Napíšem volakemu adminovy že či by mi stým nepomohol a ešte dostanem aj vyp******né že žiadam volačo od admina.. ozaj česť výnimkám ale ty medzi ne nepatríš..

ZeMi7
02-06-14, 10:31
Admini mají zakázáno pomocí creativu stavit, tak nevím, kde bereš to srovnání.

Admini jsou ochotni pomoct se základními věcmi jako je stavba baráčku, ale věci a materiál kromě dřeva a kamene dávat nesmí.

gfg
02-06-14, 10:41
Dobre zemi tak neska sa vidíme na serveri a čakám že mi ukážeš nejakú adminovu stavbu (dom alebo nejakú záhradku) čo staval BEZ creativu.. bujak má tež stronghold a je pre hráčov zakázný..mi nehovor že to postavil v survivale.. -_-

ZeMi7
02-06-14, 11:06
A ty kdo seš?
Ikdybys byl mistr ve stavění tak tě v AT nechci.
1: vystupování/chování
2: kde je napsáno že admin musí umět stavět

Klidně bych ti baráček ukázal, ale to bych nějaký musel mít.

gfg
02-06-14, 11:12
Zemi bol si jediný admin kerý za néčo stál ale vidím že si len další fejker.. načo okrem toho je admin?? Ešte aj ked hrac nečo potrebuje musí to napísat na fórum a ešte čakat než sa admini zobudzá že aha já som vlastne admin.. móžte sa hambit a dúfam že sa trochu spamatáte..

ZeMi7
02-06-14, 11:34
Nejsem fejker...chovám se stejně v reálu, ve hře a i tady na fóru. Spíše záleží na tom jak se na mě ostatní dívají.


Jak se můžeš dočíst zde: http://csko.cz/news/read/24
Chceme se co nejvíce přiblížit vanilla minecraftu a survivalu. Odsouhlasil to admin tým na poradě.
To spočívá vtom, že na serveru bude co nejméně pluginů a zároveň i co nejméně staveb od adminů. Hra poté ztrácí smysl, když se vše dá koupit obchodu, jezdíte v limuzíně a s diamanty topíte pecích.

Tím pádem jsou na NAŠEM serveru admini třeba pouze k banování a udržování pořádku na serveru.


Pokud máš probléma žádný admin není na serveru, zkus kouknout na forum, teamspeak a nebo pokud máš steam, tak si některé z adminů můžeš přidat tam. Jinak můžeš ve hře dát screenahot a uploadnout ho na forko v případě nějakého vážnějšího přestupku.

gfg
02-06-14, 12:51
Dobre teda ja vás chápem len by ste mohli byť viac aktívny a bujak by mohol unlocknut stronghold.. a mohli by ste poničiť nejaké budovy neaktívnych hráčov lebo je to škoda na mape.. napr postavit nejaku stenu kde by aktivny hraci nechali podpis a po týždni stými neaktívnymi postupne niečo robiť.. je to len taký nápad ale tak no :D

ZeMi7
02-06-14, 12:58
Dohodli sme se, že resky v strongholdu necháme. Je to část mapy jako každá jiná.
Akorát zničíme portály a postaví se veřejný port do endu na spawnu nebo v endu nastavíme warp.

Bujak
02-06-14, 18:13
Mhmm bujak zaujímavé.. tak mi ukáž jedinú adminovu stavbu kerú staval bez creativu.. a este ty sa tu robíš na neviniatko a pritom si zakázal prístup hráčom do strongholdu.. ked odtál potrebujem veci čo mám robit? Napíšem volakemu adminovy že či by mi stým nepomohol a ešte dostanem aj vyp******né že žiadam volačo od admina.. ozaj česť výnimkám ale ty medzi ne nepatríš..

Ja na serveri hrajem ako kazdy iny hrac. Nepouzivam creativ. Je to premna hra o nicom ked mam vsetky suroviny.

A Stronghold? Ja som to uz milion krat pisal a napisem ti to osobytne. Ja hraca do Strongholdu pustim pod podmienkov ze si ten Stronghold najde sam alebo sa ma opyta ci by som ho nepustil do endu. Na resku mam move f lebo tam chodily hraci a skakaly do portalu.
creativ som na sevreri pouzil k stavbe "Map" ktoru su ako event bez admina. A asi 6 hraci a hlavne admin Knox sme postavily Dedinky s vlastnych surovin bez gmcka. Ked ma hrac poprosi ze potrebuje suroviny tak mu dam z vlastnych zdrojov a ked je to nejaka malickost ktoru nemam tak mu ju dam s GM.

AlternativníPravda
03-06-14, 08:20
Dobre zemi tak neska sa vidíme na serveri a čakám že mi ukážeš nejakú adminovu stavbu (dom alebo nejakú záhradku) čo staval BEZ creativu.. bujak má tež stronghold a je pre hráčov zakázný..mi nehovor že to postavil v survivale.. -_-

Stronghold najdeš, ten nepostavíš. Celé moje panství je stavěno bez creativu.


Mhmm bujak zaujímavé.. tak mi ukáž jedinú adminovu stavbu kerú staval bez creativu.. a este ty sa tu robíš na neviniatko a pritom si zakázal prístup hráčom do strongholdu.. ked odtál potrebujem veci čo mám robit? Napíšem volakemu adminovy že či by mi stým nepomohol a ešte dostanem aj vyp******né že žiadam volačo od admina.. ozaj česť výnimkám ale ty medzi ne nepatríš..

To že ti admin nepomohl, záleží taky na tvém přístupu, pokud budeš spamovat chat, tak se nediv že ti nepomůže. Všichni admini jsou ochotní ti pomáhat, ale nezapomeň, že to jsou taky lidi a občas nemají náladu druhým ukazovat jak se dělá reska.


Zemi bol si jediný admin kerý za néčo stál ale vidím že si len další fejker.. načo okrem toho je admin?? Ešte aj ked hrac nečo potrebuje musí to napísat na fórum a ešte čakat než sa admini zobudzá že aha já som vlastne admin.. móžte sa hambit a dúfam že sa trochu spamatáte..

Vidím, že si na serveru krátkou chvíli, když si píšeš, že Zemi je jediný dobrý admin (ptřitom tu je od Nového roku). Jak jsem zmínil o citaci výš, tak hráčům pomáháme a vycházímě vstříc. "Ešte aj ked hrac nečo potrebuje musí to napísat na fórum" toto je upná kravina, nebudu to ani rozebírat

Bujak
03-06-14, 14:39
Stronghold najdeš, ten nepostavíš. Celé moje panství je stavěno bez creativu.



To že ti admin nepomohl, záleží taky na tvém přístupu, pokud budeš spamovat chat, tak se nediv že ti nepomůže. Všichni admini jsou ochotní ti pomáhat, ale nezapomeň, že to jsou taky lidi a občas nemají náladu druhým ukazovat jak se dělá reska.



Vidím, že si na serveru krátkou chvíli, když si píšeš, že Zemi je jediný dobrý admin (ptřitom tu je od Nového roku). Jak jsem zmínil o citaci výš, tak hráčům pomáháme a vycházímě vstříc. "Ešte aj ked hrac nečo potrebuje musí to napísat na fórum" toto je upná kravina, nebudu to ani rozebírat


Ze nic nerobim. Pridem na server. Chcem otvorit event Maps 2 a cely griefnuty. Asi 15 staky glowstonu a 15 quartzu. Staval som to 4 hodiny. Pozriem kto to bol a co nevidim? Hrac gfg a Walter_white a boly na serveru. Permu som nedal maju stastie ale mate 2 dny na vratenie 20 stakov quatzu a glowstonu. Rezidenciu som nemal aby to hraci nehraly skor ako to je dokoncene.

Swagrid
03-06-14, 18:55
Přišel sis žádat o práva, ale místo toho tady každýho pyskuješ a čekáš že něco dostaneš? S takovymhle přístupem dostaneš tak akorát pár facek.

AlternativníPravda
03-06-14, 19:18
Od koho?

Od houpacího koníka.

Mocho
11-06-14, 17:49
Mhmm bujak zaujímavé.. tak mi ukáž jedinú adminovu stavbu kerú staval bez creativu.. a este ty sa tu robíš na neviniatko a pritom si zakázal prístup hráčom do strongholdu.. ked odtál potrebujem veci čo mám robit? Napíšem volakemu adminovy že či by mi stým nepomohol a ešte dostanem aj vyp******né že žiadam volačo od admina.. ozaj česť výnimkám ale ty medzi ne nepatríš..
Pokud vím tak sem stavěl 3 stavby s Bujakem. Viz -> Enderfarma, Slime a část Eventu.

Bujak
12-06-14, 13:11
Uz to je vybavené. Môžete LOCK

ZeMi7
12-06-14, 13:13
Uz to je vybavené. Môžete LOCK

Ok.