PDA

Zobrazit normální verzi : Unihoc CZ (vlastní žádost) --> Eustral!en



UNHCZ
31-05-14, 18:24
Detaily banu





Hráč
Unihoc CZ


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:0:56951860


IP adresa
178.255.168.72


Udělen
30-05-2014 - 15:06


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
Vlastni zadost,demence+rodicovske krmeni


BAN dal Admin
Eustral!en (Eustral!en)


BAN dal Server
csko.cz | Furien




Ahojte, chtěl bych požádat o UB, jelikož jsem se provinil ničím adminovi Eustralienovi, jen tak mi v jednom threadu napsal, že mi dá ban na Furien, ale on mi dal Permicu na celé CSko...:D Euste chtěl bych tě požádat o UB, protože bych si rád zahrál. Děkuji.


E: Včera jsem napsal v chatboxu, ať mi ho dá, ale on mi ho fakt dal..:D,

J3ZUsSs*
31-05-14, 19:52
Po prvé - pekný dôvod. Po druhé - Unihoc CZ ty si myslíš že sme tu pre srandu? Po tretie - daj si to v hlave do poriadku.

Eust.
31-05-14, 21:12
Včera si psal, že o ub si požádáš nejdřív za půl roku, tak kde jsou ta sladká slova?

Za tvoje provokativní chování bych ti to nechal na rok minimálně.


Nechajte mu to aspon na mesiac a dajte mu to aj na forum, nech sa konecne preberie.

Ok, zkráceno na měsíc.

human
31-05-14, 21:16
Nechajte mu to aspon na mesiac a dajte mu to aj na forum, nech sa konecne preberie.

kashpi
31-05-14, 21:47
A vy zacnete pouzivat vlastni rozum. Kotel nekolikrat psal, ze takovy pic*viny nemate banovat. Akorat se tim zasira forum. Ma se banovat pouze cheating

UNHCZ
31-05-14, 22:03
Včera si psal, že o ub si požádáš nejdřív za půl roku, tak kde jsou ta sladká slova?

Za tvoje provokativní chování bych ti to nechal na rok minimálně.



Ok, zkráceno na měsíc.

Díky, a humane ten ban na forko mi dejte, aspoň nebudu psat takové chujoviny co sem dosavaď psal, a za ten mésíc díky, Euste.. Můžem Lock.

Eso./digl
31-05-14, 22:13
ja by som bol pre ub do hry a permu na forko lebo sa tu okolo neho len sracky riesia

Toreto
31-05-14, 22:31
Díky, a humane ten ban na forko mi dejte, aspoň nebudu psat takové chujoviny co sem dosavaď psal, a za ten mésíc díky, Euste.. Můžem Lock.

Ked si uvedomuješ, že píšeš sračky a ajtak ich píšeš ďalej, tak ti ban na mesiac nepomože.

because
31-05-14, 23:10
Trocha OT:
Je toto normalny nick?
Jailbreak 4 15-05-2014 18:52:47 STEAM_0:0:56951860 178.255.168.72 Gestap o_O

Eso./digl
01-06-14, 13:11
Gestap moze byt prezivka a to o_O ako smajlik. A ked si narazal na Gestapo tak v preklade tajna statna policia a na tom asi tiez nic neni.

Charon35
01-06-14, 17:46
Gestap moze byt prezivka a to o_O ako smajlik. A ked si narazal na Gestapo tak v preklade tajna statna policia a na tom asi tiez nic neni.

Zločiny proti ľudskosti, ale to je fuk.

Ale stále nechápem, čo je pri tomto playerovi za problém. Tak chcel ten ban, teraz chce UB, a wtf?

BTW to budeme takto banovať každého "na vlastnú žiadosť" a potom riešiť bullshit na fóre? Tak to je fajn no, to chce ďalšiu funkciu na forko...

Chemo
01-06-14, 19:47
Keby si ho chcel potrestať za tú demenciu (uvádzaš to v dôvode), tak mu to skráť na týždeň, ban na vlastnú žiadosť by som tak neriešil, aj keď ide o slávneho UNIHOC-a. Je to tvoj ban, rob ako chceš, ale zdá sa mi to dosť (mesiac), za vlastnú žiadosť. Zase všetci poznáme Unihoc-a a vieme, že prestávka od cska by mu len a len pomohla. :) :taunt:

Eust.
01-06-14, 19:55
Keby si ho chcel potrestať za tú demenciu (uvádzaš to v dôvode), tak mu to skráť na týždeň, ban na vlastnú žiadosť by som tak neriešil, aj keď ide o slávneho UNIHOC-a. Je to tvoj ban, rob ako chceš, ale zdá sa mi to dosť (mesiac), za vlastnú žiadosť. Zase všetci poznáme Unihoc-a a vieme, že prestávka od cska by mu len a len pomohla. :) :taunt:

Já mu ten ban klidně zruším úplně, mě je to celkem fuk. Jenom mě provokoval a hecl k tomu, abych mu tu permu fakt dal, pak sem to zkrátil na měsíc. Ale delší pauza by mu prospěla.

UNHCZ
01-06-14, 20:08
A proč rušit, když já jsem sám dement, že sem si o to požádal. Nechte to jak to je. Jak tu píšete Menší pauza by mi jen Prospěla. Děkuji. A Chemistry..:D ty lišíku...

E: Bekozi vadí ti ten Nick moc, jak se to tu psalo Gestap není nic.. dal sem si tam toho smajlíka jen tak pro srandu..

E2: Můžeme Lock. Je to už vyřešené..

Charon35
01-06-14, 20:21
Tak už chápem prečo si tu tak "obľúbený"...