PDA

Zobrazit normální verzi : Zvýšení FPS :)



The Keox
01-06-14, 00:51
Ahojte všici,

Asi to tady někde je,ale prostě to napíšu :) Pokud máte NVIDIA tak se můžete radovat a pokud ne tak si to přestaňte číst :D

1)Pravým kliknutím na plochu a najdete si Vlastnosti NVIDIA či Nastavení NVIDIA ja tam mám Vlastnosti

2)Najedete si na Grafiku a najdete si Vertikální synchronizace-a to dáte vypnout pak použít a můžete si hrát se 100fps do aleluja

!!!POZOR když vypnete verti. syn. tak pak vám pujde developer--ale jestli ho použijete máte ban :DD nad 100fps je ban snad admini by snesli 101 :P!!!

SuperVafle
01-06-14, 11:01
:O On je nad 100fps ban ? :DDD Jsem ani nevěděl.. :DD

'Seiter
01-06-14, 12:18
:O On je nad 100fps ban ? :DDD Jsem ani nevěděl.. :DD

Určitě ne, FPS ani nemůže být větší než 100, protože HL1 engine větší hodnotu vytvořit prostě neumí. Jde to třeba v CS: Source, kde je hranice 300, protože využívá Source engine.

3necky
01-06-14, 12:26
Určitě ne, FPS ani nemůže být větší než 100, protože HL1 engine větší hodnotu vytvořit prostě neumí. Jde to třeba v CS: Source, kde je hranice 300, protože využívá Source engine.

Fail. Nejdřív si ověř něž něco napíšeš a zbytečně zmateš lidi. A nastuduj si pravidla serverů, jako admin bys je měl ovládat.

Developer je na naších serverech zakázán na jump a knife serverech, protože zvýšené fps upravuje rychlost.

'Seiter
01-06-14, 12:54
Fail. Nejdřív si ověř něž něco napíšeš a zbytečně zmateš lidi. A nastuduj si pravidla serverů, jako admin bys je měl ovládat.

Developer je na naších serverech zakázán na jump a knife serverech, protože zvýšené fps upravuje rychlost.

Jaj, myslel sem, když je vyplej developer.

The Keox
01-06-14, 15:08
:O On je nad 100fps ban ? :DDD Jsem ani nevěděl.. :DD

Jestli si jel doted vic jak 100fps mas stesti ze to nenasly ale u hodne hracu se vyuziva developer a par adminu to ani nepozna...Sam sem vyuzival jednu chvili developera :DD ale lepsi je hrat na tech 100 :))

olsavitto
11-07-14, 22:39
já osobne mám 300 fps. Ale rozdiel medzi 100 a 300 fps nerozpoznám. Je to to isté. :)

Emersen
12-07-14, 15:19
Na surfe je povolene fps_max 120, nie?

SuperVafle
15-07-14, 15:13
Muj ntb ma problem stabilne tahnout 70fps, takze mam smulu.. :D
^^ Sorry za diakritiku jsem na mobilu.

GyTTE
19-07-14, 18:08
Dík :D

Grakon2702
20-07-14, 21:47
FPS nad 100 je zakázané? To jako fakt? OK, je taky zakázaný script, co jsem si autoexec vytvořil, který mi udělá to, že při střílení automaticky walkuju?

DarwiN
20-07-14, 22:00
Fail. Nejdřív si ověř něž něco napíšeš a zbytečně zmateš lidi. A nastuduj si pravidla serverů, jako admin bys je měl ovládat.

Developer je na naších serverech zakázán na jump a knife serverech, protože zvýšené fps upravuje rychlost.
Aj furien servery

Kyblík Hnoje
22-07-14, 11:04
To jsem teda ještě neslyšel, takovéto divné věci...To jakože když mám silnější komp a dostanu se tak na vyšší FPS, tak už bych nemohl hrát? lol to si jako má uživatel FPS sám a dobrovolně nějak snižovat? :double lol:

Emersen
22-07-14, 12:35
To jsem teda ještě neslyšel, takovéto divné věci...To jakože když mám silnější komp a dostanu se tak na vyšší FPS, tak už bych nemohl hrát? lol to si jako má uživatel FPS sám a dobrovolně nějak snižovat? :double lol:
Nemusíš mať silnejší pc, je to script.

Kyblík Hnoje
22-07-14, 14:09
FPS snad znamená Frames Per Second, tedy počet snímků za sekundu. Pokud máš 20 let starou grafiku a novou grafiku, tak tam snad bude rozdíl, právě kvůli tomu, že je ta nová silnější a rozjede proto hru lépe, s vyšším FPS, ne? Takže je to nějaký skript, který hru modifikuje tak, aby bylo možné mít větší FPS a jelikož vyšší výkon není vítán kvůli znevýhodnění ostatních, tak ta úprava není povolena? Chápu to dobře? :-D
Jen mě to zaujalo, jinak je mi to celkem jedno :-)

Grakon2702
22-07-14, 14:29
Tady jde spíše o připojení k internetu, podle kterého si nastavíš tzv. raty a upravíš FPS. Můžeš mít připojení 100Mb/s, ale pokud budeš mít špatně nastavené raty, hra se bude chovat, jako kdyby jsi měl připojení 100Kb/s. To je důvod proč, např. na jb si všichni stěžujou na rozsvícenou baterku. Já mám raty nastavené podle svého připojení a nelaguje mi ani, když má celý CT tým rozsvícené baterky. Spoustu lidí, ale ani neví, co to raty jsou, nemají je nastavené a proto jim to s baterkou laguje. Dokonce jsem viděl jednou admina, jak za rozsvícenou baterku dal ban.