PDA

Zobrazit normální verzi : /cheater?!?



The Keox
31-05-14, 23:56
Ahojte všici,

Určitě jste si všimly že už nemusíte psát přes "!" ale že napíšete /cheater vyberete HACK a hráče ....Přijdemi to dobré ale i částečně přehnané máte tam jenom
AB
WH
SH
KZ HACK
a pak ještě neco
Kdyžtak tam prosím přidejte vulgarismus nebo nadávání do rodiny a zrušte hlášení přes "!" ale lepší by bylo nechat "!" a zrušit tohle protože se mi zdá že to bude každej zneužívat podle mého názoru :))

Swagrid
01-06-14, 00:03
Lepší by bylo, kdyby jsi důvod mohl sám napsat. Využít to jako u VIPka, kdy píšeš ten kód. Pokud by to někdo zneužíval a psal tam kraviny, tak by byl prostě zabanován. Hoooodně by to pomohlo současný situaci, protože do toho "!" píše sračky každej většinou kvůli gramatice. Takhle by si jen vybral Hráče, důvod, který by mohl připsat (snad by to nějak zvládnul .. ono napsat něco ve stylu MFK, vulgarismus není těžký) a hotovo.

hofy
01-06-14, 00:07
Naopak se mi zdá lepší hlásit přes "!" než používat /cheater. Hlášení vypadá důvěryhodněji a můžeš tam dopsat svoji poznámku nebo cokoli.

/cheater funguje už hodně dlouho, hráči se o něm ale asi dozvěděli až v posledních dnech, protože počet hlášení přes /cheater stoupl a přesně o to stoupl i počet hlášených failů. + Nikdy nebylo tolik hlášení z nudy.

Zoyer
01-06-14, 00:25
+ Nikdy nebylo tolik hlášení z nudy.
prosimte to neni z nudy ale protoze je tu soutez :D

FizzyBubble
01-06-14, 00:29
Dneska jeden týpek přes ! napsal Jsem kokod. Hned jsem to šel samozřejmě prověřit.

matis
01-06-14, 10:53
nezmyselny tread, zneuzivania hlasenia sa tresta banom

lock

Kotel
01-06-14, 13:14
To upravim, ze to ohlasi adminum az kdyz stejneho hrace nahlasi 2 lidi.