PDA

Zobrazit normální verzi : Spuntik :-* / *laskyn* (WH) --> FizzyBubble



laskyn
01-06-14, 10:23
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 71714)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Spuntik :-* >
[AMXBANS] Tvuj nick: *laskyn*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1762364259
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1762364259
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.80.109.39
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.80.109.39
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mr.Vikernes >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 3 (jb_snow)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Dobry den.
Chtel bych pozadat o unbun. Nikdy sem WH nepouzival, hrace Spuntik neznam a ani sem o nem nikdy neslysel.
To, ze Eidam nepochopil moji vetu 'Vymenil sem pocitac kvuli csku. Zamysli se, nez zacnes psat kraviny' opravdu neni muj problem, tahle veta mela jen poukazat na to, jak je absurdni, abych kvuli csku vymenoval pocitac je to vytrzene z kontextu, takze sem se vubec k nicemu nepriznal ato, ze je Eidam idiot a nepochopi takovouhle jednoduchou vetu, uz neni muj problem. Na kotelne hraju uz par mesicu, dostal sem jen 1 denni ban za kopirovani nicku, snazim se hrat beztrestne, takze me docela stve, ze mi date takto ban za wh kvuli hraci, ktereho vubec neznam. Kdyz se ted koukam na banlistu, tak zde opravdu nejakeho hrace Spuntik mam, ale nevim, co to ma znamenat :). Neumim obchazet ban, nemam to zapotrebi, mam svou hrdost a opravdu nebudu vymenovat PC kvuli csku. Snad se me snad i vetsina adminu a speslu zastane a potvrdi, ze ja nikdy WH nepouzil, tudiz nevim, proc bych mel dostat ban za nejakeho krypla. Ani mi nezkousejte napsat, ze jedina moznost je ta, abych si koupil csko na steamu, protoze ja jako skoro bezrestny clovek v hernim svete opravdu nebudu utracet penize za to, ze nejakej debil udelal neco, kvuli cemu mam ban ja, ze ma stejnou IP jako ja nebo ja nevim, jak tohle funguje, ale uz sem tu zde videl, ze jste potrestali cizi hrace za nekoho, koho oni vubec neznali a jedina moznost byla koupit si hru na steamu, tak doufam, ze tohle ten pripad nebude a ja z toho vyjdu jak bez ujmy na cti,tak bez ujmy na penezich :). Budu cekat na vyjadreni.

matis
01-06-14, 10:43
ale ten ban je tvoj, cheatovalo sa z tvojho compu

laskyn
01-06-14, 10:46
A cheatoval za mě kdo? babička? bratr? sestra? pes? švábi, co mi lezou pod postelí? takže jednoduše mi chceš říct, že mojí nevinu nelze dokázat a mám si koupit hru přes steam?

matis
01-06-14, 10:50
A cheatoval za mě kdo? babička? bratr? sestra? pes? švábi, co mi lezou pod postelí? takže jednoduše mi chceš říct, že mojí nevinu nelze dokázat a mám si koupit hru přes steam?

Udělen 29-06-2013 - 14:39

to ja uz neviem kto ti tam hral, mozno si rozdvojena osoba, ale mas pravdu, pomoze ti jedine originalka

laskyn
01-06-14, 10:53
nikdo na můj počítač přístup nemá, ani na můj steam (pokud sem si vědom), tak nechápu vůbec, jak tato situace mohla nastat.
ještě by mě zajímalo, proč mám stejné steam ID, když mám úplně rozlišný steam, to by mě docela zajímalo

matis
01-06-14, 10:54
nikdo na můj počítač přístup nemá, ani na můj steam (pokud sem si vědom), tak nechápu vůbec, jak tato situace mohla nastat.
ještě by mě zajímalo, proč mám stejné steam ID, když mám úplně rozlišný steam, to by mě docela zajímalo

Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1762364259

toto ale nie je originalka na steame, je to NS verzia, ak mas originalku, tak by si sa ale mal pripojit normalne

laskyn
01-06-14, 10:59
ještě se chci zeptat, protože vidím, že jinak než přes originál to nepude, i když nevinný sem, tak jestli, když se připojím pod zabanovaným nickem ( *laskyn* ) tak mě to taktéž hodí ban, ikdyž hru budu mít koupenou?

matis
01-06-14, 11:01
ještě se chci zeptat, protože vidím, že jinak než přes originál to nepude, i když nevinný sem, tak jestli, když se připojím pod zabanovaným nickem ( *laskyn* ) tak mě to taktéž hodí ban, ikdyž hru budu mít koupenou?

ked budes mat originalku, tak mozes hrat pod akymkolvek nickom

laskyn
01-06-14, 11:04
dobře, víc už se k tomu radči vyjadřovat nebudu, abych nebyl sprostý a nedostal 'oprávněný' ban i tady na fórku.:)

Britny
01-06-14, 11:31
Je divné, že sis najednou přišel požádat o UB, když po celou dobu hraješ pod ID VALVE_0:0:19032910. Takže možná je na tom kus pravdy, co psal Eidam, že si byl jen na jiném PC, jinak by si mohl hrát dál ne? Či obcházíš?

laskyn
01-06-14, 11:55
Ahoj Britny, zdravím tě.
Opravdu neobcházím. Já mohl hrát dál, akorát, že včéra večer/dneska ráno mi dal nějaký admin na upozornění Eidama ban, kdyby mi admin ban neudělil, hraju si teď šťastně dál a ani nevím, že je tu nějakej problém. Proč bych vyměňoval PC? Mám dobrý PC, takže bych ho kvůli csku nevyměnil, je v něm narvaných dost peněz, takže kdybych opravdu WH měl, tak si snad koupím steam za 250kč a nevyměňuju počítač, který stál X tisíc,za nový, který by stál taktéž X tisíc. A přijde mi absurdní i obvinění, ve kterém uvádíte, že každý den přecházím na jiný počítač, abych si zahrál, jestli jsem to tedy správně pochopil. Proč bych si dělal takové složité problémy, když bych si jako bývalý cheater koupil za 250 kč steam a nevymýšlet takovéhle kulišárny, jak uškudlit 250 korun?

Zoyer
01-06-14, 11:59
zadny admin ti nedal ban vcera ani dneska. posledni trvaly ban je skoro rok stary.
a ke zmene valve id nepotrebujes novy pocitac.

laskyn
01-06-14, 12:06
zoyere tak nějaký admin upravil ban, protože ban se mi objevil po stížnost hráče Eidam.
nevím, jak se mění valve id a ani to vedět nepotřebuju + nový pc nemám.
asi opravdu jediná možnost bude koupit si originální csko na steamu, tady asi unban nedostanu :).

vikernes
01-06-14, 12:20
Ban je dost starej a od doby dání jsem s ním nemanipuloval...

Britny
01-06-14, 12:24
Ahoj Britny, zdravím tě.
Opravdu neobcházím. Já mohl hrát dál, akorát, že včéra večer/dneska ráno mi dal nějaký admin na upozornění Eidama ban, kdyby mi admin ban neudělil, hraju si teď šťastně dál a ani nevím, že je tu nějakej problém. Proč bych vyměňoval PC? Mám dobrý PC, takže bych ho kvůli csku nevyměnil, je v něm narvaných dost peněz, takže kdybych opravdu WH měl, tak si snad koupím steam za 250kč a nevyměňuju počítač, který stál X tisíc,za nový, který by stál taktéž X tisíc. A přijde mi absurdní i obvinění, ve kterém uvádíte, že každý den přecházím na jiný počítač, abych si zahrál, jestli jsem to tedy správně pochopil. Proč bych si dělal takové složité problémy, když bych si jako bývalý cheater koupil za 250 kč steam a nevymýšlet takovéhle kulišárny, jak uškudlit 250 korun?

Celou dobu si hrál pod jiným ID, takže proto si mohl hrát i pod stejnou IP. S tím ročním banem se nic nedělalo. Prostě sis musel vlíst na PC, kde je ten ban aktivní. Však v chatlogu ti to ukazuje úplně jiné ID, než na kterém je daný ban. Takže je jediná možnost steam s originální hrou.

matis
01-06-14, 12:25
Je divné, že sis najednou přišel požádat o UB, když po celou dobu hraješ pod ID VALVE_0:0:19032910. Takže možná je na tom kus pravdy, co psal Eidam, že si byl jen na jiném PC, jinak by si mohl hrát dál ne? Či obcházíš?

ale ziadal uz > http://csko.cz/forum/showthread.php?18142-%8E%E1dost-Mr-Vikernes

laskyn
01-06-14, 12:40
To nejsem já, nevím, co je na tom k nepochopení :). Ale ok, prostě koupim hru :).

a někdo to musel předělat, protože ban jsem dostal po té, co si stěžoval hráč Eidam.

Není možné, abych hrát celou dobu pod jiným ID a pak najednou,když si podá Eidam stížnost, mi tam naskočí ID cheatera. To není možně.

Ban už nemám, nevím, jak je to možné, ale už se znova můžu připojit na server.
Toto jsem trochu nepochopil, doufám, že mi nedáte ban za obcházení, protože já doopravdy neobcházím a už mi to zase de. Toto doopravdy nechápu. (Jestli je nějaká možnost, jak vám dokázat, že hraju na svém a neobcházím, tak mi jí prosím řekněte, docela sem se vystrašil, když sem ráno viděl ten ban, teď už ho nemám, tak nechci dostat další)
Koukl sem se do konzole, abych se podíval, jestli tam mám doopravdy stejné ID jako haker a vylezlo na mě tohle, tak snad je to zase krůček k tomu, abych vám dokázal, že neobcházím. Momentálně mi jde hlavně o čest, protože já nikdy necheatoval a nechci, aby si to někdo myslel.
#11 "*laskyn*" 541 VALVE_0:0:19032910 0 03:33 32

vikernes
01-06-14, 13:35
To je záhada...že se ti jen tak z ničeho nic změní ID a zase můžeš hrát .. poslyš neděláš si z nás tak trochu prdel ?

laskyn
01-06-14, 13:39
ano dělám, pardón :( , už se to víckrát nestane :(

laskyn
01-06-14, 14:06
Fizzy odendej ten ban, nemas důkaz, že bych obcházel. To, že se to jednou buglo a ukázalo mi to jiné ID než moje není můj problém a není to důkaz. Stabilně hraju pod jinym ID.Demo, že bych měl WH taktéž nemáš, takže odendej okamžitě ten ban :) .Jediné vysvětlení, které mám je to, že ban dostal bratr, který hraje na svém počítači, jsme všichni v jedné síti, takže máme stejnou IP u všech počítačů, i když si nejsem vědom, že by on dřív někdy hrál csko, ale i to se může stát. čekám na tvoje vyjádření, Fizzy.

Zoyer
01-06-14, 14:09
totou zadosti o ub jsi jen dokazal to, ze fakt obchazis. pomuze jen originalka. wh se potvrdilo zde:http://csko.cz/forum/showthread.php?18142-%8E%E1dost-Mr-Vikernes

vikernes
01-06-14, 14:14
Takže uživatel Špuntík byl registrován na ten to email (zdenek.sery@email.cz) tak jsme bádal a od nejmenovaného člověka jsme dostal tvůj skype se jménem Zdeněk Šerý je to náhoda ?

laskyn
01-06-14, 14:21
Zoyere ty neumíš číst?
Vikernesi můj skype je laskynboy, kde jsem se vždycky jmenoval Zđeněk, nikdy sem zde nebyl pojmenovaný jako Zdeněk Šerý :), to, že má někdo stejné křestní jméno jako já bereš jako důvod pro perma ban? Ty si ze mě asi musíš dělat srandu :) .
A já sem ještě pořád neviděl ten hlavní důkaz, za který mám perma, vytahujete tu sračky, které nemáte podložené, ale zatím žádný přímý důkaz jsem neviděl, tak ukažte vaše kabrňáctví a konečně mi vytaste něco, podle čeho mi teď Fizzy dal perma za obcházení :) .

Zoyer
01-06-14, 14:37
tota zadost je dostacujici dukaz na to, ze obchazis. ban je opravneny. nevim co na tom porad nechapes.

laskyn
01-06-14, 14:40
šašek, kterému nic nevysvětlíš :) .

Zoyer
01-06-14, 15:19
a co doprdele vysvetlovat ? podal si zadost o ub kde pises ze mas [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1762364259
a zaroven na tvou ip hraje nejaky hrac kterej pouziva tve jmeno (tudiz ty) a jen jinci valve id.
toto je jako dukaz uplne dostacujici.

FizzyBubble
01-06-14, 15:23
Fizzy odendej ten ban, nemas důkaz, že bych obcházel. To, že se to jednou buglo a ukázalo mi to jiné ID než moje není můj problém a není to důkaz. Stabilně hraju pod jinym ID.Demo, že bych měl WH taktéž nemáš, takže odendej okamžitě ten ban :) .Jediné vysvětlení, které mám je to, že ban dostal bratr, který hraje na svém počítači, jsme všichni v jedné síti, takže máme stejnou IP u všech počítačů, i když si nejsem vědom, že by on dřív někdy hrál csko, ale i to se může stát. čekám na tvoje vyjádření, Fizzy.

Mě stouplo EGO a tobě se zprůhlednily stěny.... Já myslím, že jsme si "QVIT". Důvod ti moji kolegové oznámili. Pokud ještě chceš hrát, pomůže ti jen originální hra.

Myslím, že můžete LOCK....