PDA

Zobrazit normální verzi : Automatická zmena knife skinu na konci kola



Aizen
02-06-14, 14:38
Zdar,
-Dalo by sa nejak spraviť aby na začiatku každého kola si mal skin knifu, ktorý si nadstavíš na začiatku mapy? Teraz je to nastavené tak, že na začiatku každého kola sa k nemu musí dostať pomocou "f".
-Viem že je to ďalšia práca naviac pre kotla ale ak by sa to dalo nejakým jednoduchým príkazom nadstaviť mohol by sa na to kuknúť.
-Koľko krát keď som mŕtvi vidím ako si skoro každý furien prehadzuje skin na knifu takže asi nebudem sám.

Kotel
02-06-14, 15:05
To vyřeší menší úprava.

Aizen
02-06-14, 15:06
ok, dík.

Kotel
02-06-14, 15:26
Mám nechat možnost změnit skin u superknifu nebo se u něj automaticky nastaví vybraný skin?

Aizen
02-06-14, 15:38
Najlepšie by bolo dať to tak, že aký skin si nastavíš, taký budeš mať kým si ho sám nezmeníš ale u superknifu by som dal že ako si ho kúpiš tak sa ti zmení na superknife skin lebo ľudí by to mohlo mýliť keby sa im nezmení skin niektorý by nevedeli či si ho naozaj kúpili a podobne.

Cip3r
02-06-14, 16:15
Lepší by bylo kdyby se dalo u zbraní hned střílet když změníš skin, trvá to cca 4 sec než opět mužeš střílet

Aizen
02-06-14, 16:18
Myslím že po tomto si dáš na začiatku hry aký chceš skin a bude to v pohode ...a keď si kúpiš super knife tak to máš ako keby si si kúpil napr. novú zbraň takže musíš si počkať než s ňou budeš môcť sekať.

Aizen
02-06-14, 23:11
Chcel by som dodať že sa pár krát stalo že keď si niekto kúpil super knife tak keď zomrel na druhé kolo mal skin super knifu pokiaľ si ho nezmenil na iný, ale bol neviditeľný a dmg dával tiež klasický (ako keby ten super knife nemal) mal proste iba jeho skin.
Len aby nedošlo k omylu lebo niektorý hráči sa sťažovali že videli ako má skin super knifu ale bol neviditeľný.
Neviem či to budeš chcieť nejak zmeniť len tak pre info aby aj admini vedeli keď tak náhodou.