PDA

Zobrazit normální verzi : Admin Aim sekcia



dendo91
02-06-14, 21:37
Dobrý večer, už dávno som uvažoval, že si podám žiadosť o práva. Záujem mám v sekcii Aim. Resp ten pravý (War3FT) a ešte hrávam: DMFFA a classic Deathmatch. Hrával som to už dávnejšie, ale mám také obdobie, raz ma CSKO baví a potom zase nie. Dám si pauzu ale tak pol roka a potom zase hrám.

O mne:

Volám sa Denis, mám 18 rokov (resp. 24.5.1996). Bývam v okolí Trnava. Chodím na strednú školu.

Záujmy (koníčky):

V prvom rade ako malý som hrával fotbal za dedinu z ktorej pochádzam. Už jako dávno fotbal nehrávam, ale s chalami chodím na ihrisko si zahrať. Dalším koníčkom je počítač. Najviac hrám CSKO 1.6 a ostatné hry: League of Legends, NHL 09, World of Tanks, FIFA 14. Další koníček je xbox ktorý nemám dlho, strašne ma to baví. Hlavne GTA 5 a NHL 14.

Niečo o csku:

Csko hrávam už dosť dlho keď som mal 7-8 rokov som chodieval do kaviarne. Tam sme hrali proti sebe teda cez LAN a potom keď si brácho kúpil Notebook tak sme obaja hrali na NTB proti botom. Na kotelne hrávam okolo 3 rokov (lebo som tu hral keď som ešte nemal steam a steam mám od roku 2012)

Na Csku sa snažím chovať priatelsky ( už mám na to rozum si myslím) Ludia ma na WAR3FT poznajú. Niektorí za zle a niektorí za dobre. Ale niekedy mi nestačia nervy. Každý sme raz taký.

Aktivita: Na servery hrám podla času aký mám, tak to je asi 1-2 hodinky. Cez víkendy aj viac.

Skúsenosti: Admin skúsenosti poznám velice dobre. Adminom som bol už vela krát okolo 6 ked nie aj viac. podla mna je to dosť. Na inom portály som bol adminom taktiež na W3FT, takže cheaterov poznám velice dobre :)

Steam ID: STEAM_0:0:47830601
Steam nick: maxximum9

To by malo byť všetko: a ešte jedna vec TS mám keby niečo tak som tam :) Dakujem za pochopenie.


MaXxiMuM^

J3ZUsSs*
02-06-14, 21:44
Poznám ho ešte ked som hrával Warko, to je asi cca. 2 roky naspäť. V pohode chalan. Ked sa na neho nenájde nejaká špina tak som PRO. Cheterov pozná.

Giussepe
03-06-14, 18:02
Jakožto původně w3ft admin se sem také vyjádřím. Pravda, kvůli úbytku lidí na war3ftu jsem tam už dlouho nezavítal a z předešlé doby si jeho nick nevybavuju. Nicméně hlášení mi na steam od něj chodí a kam až moje krátká dlouhodobá paměť sahá, tak žádný fail si vybavit nemůžu.

Tak za mě malé pro, které podkládám pouze tím, že nějaký cheatery mi na steamu nahlásil a nepamatuju žádný fail.

metriox
03-06-14, 19:53
PRO, hráva tu dlho, na hlásenie som nejaké prišiel myslím že nebol fail, správanie v pohode.

dendo91
03-06-14, 20:39
Dakujem zatial, metriox správanie "už" v pohode predtým som nemal na to nervy a bez rozumu. Teraz už ma to vôbec nesere :)

matis
19-06-14, 20:49
Na ziadost zakladatela - LOCK