PDA

Zobrazit normální verzi : Mam asijsky prumer 11cm =) (jiny hrac) --> Nina Dobrev~New Sound



Esaul
03-06-14, 20:50
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 53226)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Mam asijsky prumer 11cm =) >
[AMXBANS] Tvuj nick: Esaul
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Dobry vecer,
Dnes me po dlouhy mesicich nehrani CS 1.6, kdy tato skvela hra postupne upadala diky nastupci CS GO, ktera je mimochodem sracka, zasahla nostalgie si jit opet zahrat. Kde jinde bych to mel zkusit nez tam, kde jsem kdysi hraval a kde se hraci stale drzi i kdyz vetsina serveru pomalu ztraci populaci. Problem je v tom, ze mam ban. Nebudu se tu obhajovat jako kazdy, ze nejsem cheater, jen napisu par veci o sobe a obrazek si udelate samy. CS 1.6 jsem hral aktivne 8 let, tudiz od 13ti let do 21 let. Odehral jsem nekolik 1000 hodin. 90% tohoto casu jsem odehral na Steamu. Byl jsem adminem na spousta portalech jako Soe, Shifters, nebo crew.sk. Hral jsem u vas jeste, kdyz jste se jmenovali Kotelna x let a nikdy jsem nemel s nikym problem. Dnes jsem prisel po x mesicich a mam ban na nejaky stupidni nick a na moje STEAM ID. Vim, ze pokud mam sdilenou IP, muze se stat, ze dostanu ban nepravem. Nevim, zda se muze stat chyba pokud mam ban na svoje konkretni STEAM ID, ale kdyz jsem naposled od vas odchazel, tak jsem urcite nemel tento stupidni nick a urcite jsem te dobe nemel ban. Timto vas chci pozadat o unban v dobach, kdy kazdy hrac, ktery se vraci k teto hre a na vase servery je cenny a slibit vam, ze problem v budoucnu urcite se mnou mit nebudete a nebudete litovat. Pokud ovsem unban nedostanu, nic se nedeje, aspon jsem to zkusil.

Dekuji za vas cas. Esaul

3necky
03-06-14, 20:58
Upravil si výpis schválně? Pokud máš steam, problém se sdílenou IP se tě netýká. Tento ban http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=53226 je dán na toto ID STEAM_0:1:59086060. Pokud je tvoje, tak ano, s tímto stupidním nickem si hrát musel. Nebo samozřejmě se ti někdo dostal na tvůj účet a šel si tady zacheatovat, ale to my zjistit nemůžeme.

hofy
03-06-14, 21:06
Ahoj, dodej kompletní a neupravený výpis z konzole.

Esaul
03-06-14, 21:17
Nic jsem neupravoval, skopčil jsem to, co jsem měl v konzoli podle instrukcí. Myslím, že tohle ještě zvládnu. To, že se mě problém se sdílenou IP netýká vím, to by byl měnší problém. Ano, je to moje STEAM ID, ale zbytek popírám. V minulosti už mi Steam, Email nebo LoL účet ukradli, nějakým způsobem si vždycky s něčím nevinným natáhnu do PC keyloger nebo podobné sračky, ale pochybuju, že někdo se přihlásil na můj účet, zahrál si, zacheatoval a v klídku z mojeho Steamu odešel, takhle se takový lidi nechovají. Ten ban co jsem koukal je rok a půl starý, což je docela slušná doba. Myslím si, že vám nic neudělá, když mi dáte unban, což vám zabere jednu minutu a buď se vám potvrdí to, co říkám a budu sekat dobrotu nebo se vám potvrdí, že jsem další ulhanej cheater a dáte mi znova ban, což vám zabere 10 sekund. Steam mám, tak že si ho bohužel z vašeho shopu nekoupím, ale pokud je jiná možnost, nebráním se jí. Jak říkám, rád bych, kdyby jste mi pomohli a budu vám zavázán. Pokud to nejde, hold se k CS 1.6 zase nějakou dobu nevrátím, ale nic se neděje. Demo ani vidět nechci, pro mě to nic neřeší, sebe na něm ani neuvidím. Ale jediné co vám řeknu je, že pokud ho nemáte, tak ani není důvod, proč bych měl mít ban.

Esaul
03-06-14, 21:23
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 53226)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Mam asijsky prumer 11cm =) >
[AMXBANS] Tvuj nick: Esaul <3 LP
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:59086060
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:59086060
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 89.103.63.82
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.176.38.102
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Nina Dobrev~New Sound >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.

Tohle je opravdu vše, co vám z té konzole můžu nakopčit. Ale už v tom vidím rozdíl než v tom předešlým výpisu.

Kotel
03-06-14, 21:25
To uz je rok a pul. Ban jsem zrusil.

Esaul
03-06-14, 21:29
Děkuju všem.