PDA

Zobrazit normální verzi : xplayer (zákaz k CT) --> because



xplayer
04-06-14, 11:51
Je to zakaz preto davam toto:

HracŤ (x):player(anti.radar.monarchy)
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:1416471278
IP adresa 85.135.177.2
Udelen 04-06-2014 - 09:47
Delka banu 30240 minut
Vyprsi 25-06-2014 - 09:47 (0 mesiacov 2 tizdnov 6 dni 22 hodin 58 minut este zostava )
Dovod [zakaz k CT] Neschopnost, nebranie simona, neustale FKs..
BAN dal Admin Sirirrrrri (because)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 4 (jb_mountains)

Problem je v tom ze ja som si nemohol brat simona lebo ho chcel aj ho mal iny hrac. FK som nemal, ak hej tak len nahodou.





Poznamka:

because
04-06-14, 11:57
Nie problem je v tom ze si si nechcel brat, asi 5 hlaseni mi doslo, ze si daval neustale FK hlavne, kvoli tomu lebo simona zabili a ty si si odmietol napisat /simon. O tom som sa presvedcil sam. Ked som ti povedal nech si napises /simon tak si mi povedal nie. ;) Pekne klamstva. Odomna UB absolutne necakaj. :)

xplayer
04-06-14, 12:05
Mal som FK ale len koli tomu ze neposluchali co som mal robit, ale ze som si nebral simona ? Ved som ho mal asi 3-krat a ked ho zabili tak som o tom asi nevedel. Nikdy som neodmietol zobrat si simona a ktomu ho mal vkuse iny hrac.
Ked nie UB tak aspon zkratenie na 1 tyzden lebo tie FK neboly niekedy "FK"!!!

A ked inokedy mne davaly same FKs nikto nic nerobyl !!

hofy
04-06-14, 13:41
Reporting tématu nic neovlivní. Za ten čas si můžeš ujasnit pravidla pro dozorce, abys pak za týden nežádal o další unban.

xplayer
04-06-14, 13:46
Ale zase taky prestupok som neurobyl aby som mal zakaz na 3 tyzdne.

mija.
04-06-14, 14:19
tak si myslíšm že 3 tyždne su prehnané...

xplayer
04-06-14, 14:37
Ano je to prehnane na inych serveroch (napr.gamesites jailbreak #1) davaju zaviatocnikom aspon nejaku sancu ved aj vy ste zacinaly, neboly ste hned najlepsi.
A to nie je vsetko to s tym simonom - mal ho iny hrac nemohol som ho mat. Priznavam sa mal som asi 2 az 3 FK ale vezni dostaly VD, ktomu som sa ospravedlnil a snazil som sa normalne hrat. Uz sa to nikdy nestane.

because
04-06-14, 14:40
Mal som FK ale len koli tomu ze neposluchali co som mal robit, ale ze som si nebral simona ? Ved som ho mal asi 3-krat a ked ho zabili tak som o tom asi nevedel. Nikdy som neodmietol zobrat si simona a ktomu ho mal vkuse iny hrac.
Ked nie UB tak aspon zkratenie na 1 tyzden lebo tie FK neboly niekedy "FK"!!!

A ked inokedy mne davaly same FKs nikto nic nerobyl !!

Neposluchali?? Vsak si nebol simon tak jasne, ze ta neposluchali ... Hlavne v tom ze ste boli 2 CT, a kola boli kratke, a furt pocas tych kol bolo iba jedno to CT simonom, iba on furt, ty vobec. Ani ked zabili povodneho tak ta to nepreplo na simona. A este ides klamat ze si neodmietol: Preto tvoje slova ked som ti povedal aby si si napisal /Simon boli: Ja nechcem. Ked nechces nemas co hladat u CT. Milujem takychto klamarov ;)

Ked som dosiel na server, tak vsetko islo ako malo nez, nezabili simona, a samozrejme potom dalsi pol minutu bol volny den lebo si si nebol schopny to napisat. To som este ok. Zaroven mi doslo hlasenie na steame, ze si zabijal pocas HVD nevynnych co stali pred zbrojkou.

08:54
JB4 Rain. (x):player(anti.radar.monarchy) neschopnost u CT,Doplnovani,NO MIC,FK

Toto prislo rano z JB4, myslim ze to dost sedi okrem toho micu.
Odomna skratenie necakaj :)

xplayer
04-06-14, 15:01
Ake doplnovanie !! To je hrozne ved som sa ospravedlnil a povedal som ze sa to uz nestane...
A SIMON mi povolil zabijat "CT MUZES ZABIJET" to je doslovne a este Simon povedal ze maju ist vsetci na DR. Ked zabili simona tak som mal co robit s veznami lebo brali zbrane, ja som sa skril za mur a zacal som pisal /simon vtedi ma zabily !(vy by ste to stihly ?)
To "HVD" nol len jeden vezen cize nie "HVD: ale len FK, isiel som sa pozriet zo zbrojky ked predomnou vyskocil vezen tak som rychlo stlacil mys preto som ho zabyl. Este nieco ?
Chcel ho mat on tak som mu ho nechal to som mu ho mal akoze ukradnut, chcel ho tak som mu ho nechal. Na druhe kolo by som si ho zobral keby ste mi nedali zkaz. Tak som sa s nim aj dohodol !

Je pravda ze som nechcel simona ale zobral by som si ho a zahrali by sme si fudbal alebo DR.

Chemo
04-06-14, 15:17
Douč sa gramatiku a pravidlá JB. Inak 3 týždne je asi trochu moc.

xplayer
04-06-14, 15:21
Prepacte za tu gramatiku ale pisem rychlo a som nevozny. Uz som sa ucil pravidla !!
Aj ja si myslim ze 3 tyzdne su moz staci jeden !!

;) Alebo ja by som si velmi prial UB ;)

Bany sluzia na ponaucenie !:idea:

Britny
04-06-14, 15:31
Pokud si nechceš brát Simona, proč zabíráš místo u CT těm, kteří by tam rádi byli a normálně Simonovali? Já osobně bych mu dala týden, tři určitě ne, ale teď je otázka, jestli bys za ten týden byl schopný normálně simonovat, když už bys tam opět byl. Pokud ne, dostal by si ban zase. Tak se nejdřív nauč pravidla, pokud si nováček - psal si cosi o GS a tam to mají trošku jinak. Máš jen zákaz k CT, ne na všechny servery, takže v klidu můžeš hrát :)

Tupelko
04-06-14, 15:42
Prepacte za tu gramatiku ale pisem rychlo a som nevozny. Uz som sa ucil pravidla !!
Aj ja si myslim ze 3 tyzdne su moz staci jeden !!

;) Alebo ja by som si velmi prial UB ;)

Bany sluzia na ponaucenie !:idea:
Ještě jeden report, a dostaneš ban i tady.

xplayer
04-06-14, 15:42
Dobry den,
Pravidla som sa naucil a budem aj simonovat ako chcete no prosim vas zruste alebo zkratte tem zaka velmi vas prosim.
Mam nastudovane pravidla poriadne som si to precital a uz sa to nebude opakovat.

Myslim to vazne: http://cs.surmiserver.sk/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?68632
http://forum.soe.cz/viewtopic.php?id=3435

Doporucily by ste mi este nieco. (Mam velke stastie na bany ako keby mam maly radi).:mega_shok:

Preco nemozem davat reporty ?

kono159
04-06-14, 16:26
4. CT musia otvoriť cely do 30 sec, inak sú povinný dať VD. ahhahahhhahaahahhahaahhahaha

shini? nechces mu dat ban na mesiac?
http://csko.cz/forum/showthread.php?28437-%28x%29-player%28anti-radar-monarchy%29-%28z%E1kaz-k-CT%29-gt-Shinigami

xplayer
04-06-14, 16:31
Mohli by ste to prosim skratit na 1 tyzden. Aj ostatny admini to hovorili !
Cely sme otvaraly nacas.

Kano159 ja sa asi zblaznim ja uz ziadne bany nechcem. Uz si radsej budem davat pozor. :wall:
Shinigami ja dobry admin.

Shinigami
04-06-14, 16:31
Keby nemal mikrák tak hej, ale zákaz dostal za niečo iné. Okrem toho tento ban dal because, nebudem sa mu do toho starať. Navyše ja som moc mäkký, takže by som mu to tiež skrátil na týždeň. Koniec roka, detská budú mať skorej voľno lebo známky budú uzatvorené ... 3 týždne sú moc.

Tupelko
04-06-14, 16:35
Preco nemozem davat reporty ?
Spamuješ s tím akorát, uplně bez smyslu. Na každý post co kdo napíše, říkam ti poslední a koniec.

because
04-06-14, 16:37
Skratene na polovicu za tie tvoje klamstva ;)

xplayer
04-06-14, 16:40
Prosim velmi prosim aby ste mi to skratili aspon na 1 tyzden. Spravily by to aj iny admini !

kono159 ja uz nechcem ziadny ban.:wall:
Cely sme vzdy otvorily nacas !!!
Neda sa to spravit ako darcek na dan deti ? Aj ked je uz 3 dni po. :rolleyes:

kono159
04-06-14, 16:41
ty by si potreboval poriadne prepliskat, ked uz ani moje meno nevies poriadne napisat....

xplayer
04-06-14, 16:47
:slap:Prepac prepac vravim za rychlo pisem. Prepacte za tie chyby v gramatike.

because
04-06-14, 16:53
Napisal som ti svoje, ze to mas skratene na polovicu po klamstvach, ktore si tu popisal. Takze moze byt lock. :)

xplayer
04-06-14, 16:57
prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim daj to na 1 tyzden pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls :notsure:
Ved som len dieta.(vecsie dieta s gram. chybami :laugh:)