PDA

Zobrazit normální verzi : Developer 1



.:Tr!cky.:)
05-06-14, 15:29
Ahoj všichni, rád bych znal váš názor na developer 1 u furienu. Zdá se mi že by bylo nejlepší aby byl zakázaný, všichni měli stejné možnosti a byla jedna maximalni hranice, kterou bude mit vetšina lidí.
Jsou tu ale tací, kterým developer schází a chtějí ho tam. Já sám jsem hrál s developerem a během čtrnácti dní jsem se odnaučil a hraju na 100FPS. A hlavní důvod je anketa, kterou sem teď vložím a podle hlasů by kotel určil hranici. :-)

Hlasovat můžete zde (http://www.survio.com/survey/d/N0D9K0O9K6L2E1P3C). :-)

Kebabko
05-06-14, 15:35
nechapem co zas nekomu vadi , taketo thready su dementne ked mas developer tazko sa ti bhopuje ale lepse lieta takze ? 50% na 50% ... nezmyselny thread

e nepoviem keby na hns ale furien riesti developer .. pff sak to je nezmysel

.:Tr!cky.:)
05-06-14, 15:36
Není nesmyslný, na furienu dělá developer uplne neco jineho nez na ostatnich modech. :] A za CT si muzes vypnout developer, jde o to, jaká bude stála hranice.

Kebabko
05-06-14, 15:38
aha to je rozumne takze dajme si to do reality hej takze hrac pride na server a bude do konzole stale pisat developer 1 developer 0 ked je 10 hodin na servery stale to bue pisat takze za 1 den napise do konzole 1000 krat developer 1 , 0 hej ? aha to si od reality daleko neco jineho dela? ty me jdes rikat co dela developer ? co hrajes csko pol roka aj s botama ?

.:Tr!cky.:)
05-06-14, 15:48
Nepopírám tvé znalosti a také né to, že máš mnohem více zkušeností. Nevím jestli si někdy zkoušel furieny, ale teď je to tam velice řešené. Jednou to kotel zrušil pak to dal zpátky, nedávno to zrušil zase, a teď to povolil, kvůli tomu že někteří hráči developer chtějí. když hraješ za furiena se 100fps tak oproti 200fps je to obrovský rozdíl. :] PS: Furieny hraju 2roky.

Kotel
05-06-14, 16:42
Fps je omezeno na 150. Jestli jde víc, tak to v tom případě nejde zablokovat a zase to zakážu. Ve hře jdou příkazy bindovat na klávesy, do konzole nikdo nic nepíše.

Kebabko
05-06-14, 17:10
no vidis ja sem hral furieny 4 roky a kotel developer 1 sa da nabindovat na klavesu ? o tom som este nepocul ..

DarwiN
23-06-14, 14:18
Fps ide prestaviť na 300, trebalo by to zakázať.

Eust.
25-06-14, 09:37
Zakázat všechno, developer vypnout a fps omezit na původní hodnoty(100.5 steam a 101 ns). Pak si tu nějaká sračka zapne developer, jebne si 250+fps a je problém ho sundat. To není už furien.