PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva



Ciper
24-10-11, 18:42
Žádost o práva na Furien 1 nebo 2.

Nick ve hře: Ciper
Věk: 17
Steam:STEAM_0:1:43638806
Steam nick: Ciper10

Informace o mě: Jmenuji se J.Pecina jsem z Čáslavi, chodím do druhého ročníku na SOŠ vyučuji se truhlářem, jako oblíbené hry hraji cod2, cs 1.6 více hraji cs 1.6 začal jsem hrát na kotelně na zm, steam mám asi 3 měsíce ale to až tak nevadí cs 1.6 na ns sem hrál 3 roky a ještě si pamatuji jak kotelna vypadala, přes ns už nehraji ale právě přes steam.Ten sem si nekupoval kvůli právům ale kvůli kvalitě hry.

Jiné servery: Nyní hraji pouze Kotelnu, dříve sem hrál na Team-game a tam sem admin na Deathrunu. Nehraji tam protože se na DR nemám co učit. Na kotelně si občas zahraji zm, dm, hns a nejvíce hraji Furien.

Proč chci být adminem: Chci pomoct dohlížet na server furien protože tam málo nějaký admin je. Také protože tam jsou nové mapy a často CT i TT chodí na textury. Na furienu jsem odhalil 2 cheatery a nahlásil tak snad není pochybnost že cheatera nepoznám.
Nechci nijak uškodit také mám pochopení pro nějakého nováčka a nejprve ho upozornit a potom až ten nějaký trest.

Skušenosti s AMX: Skušenosti s AMX mám jak přes konzoli tak amxmodem.
Aktivita: Na fórum chodím a chyby nahlašuji. Na serverech kotelna si zahraji ve všední dny 3-5 hodin o víkendu více.


Děkuji za vaše odpovědi a čas :)
S pozdravem Ciper

grEy
24-10-11, 18:45
O kilec ze sa najde niekto, kto ta "zdrbe" za tie farby. :D

Inak som pre. Na furiene sa fakt vyskytuju len tie textury a taketo veci, preto to chce admina, ktory tam hrava casto a dlho.

Lynviy
24-10-11, 18:46
Nemohl sis vybrat nějakou jinou barvu než je ta zelená? Hrozně to bije do očí.. Jinak v celku dobrý hráč, žádné problémy, jsem pro..

EDIT: grEy +1

bones
24-10-11, 18:57
http://csko.cz/forum/showthread.php?2380-Pr%E1va-na-adm-server-Furien
http://csko.cz/forum/showthread.php?2383-%8E%E1dost-o-pr%E1va-na-serveru-Furien.D%EDky
http://csko.cz/forum/showthread.php?2553-Admin-pr%E1va-furien-po-2-(

Myslis, ze po 4. to vyjde?

UFOusek
24-10-11, 18:58
cejtim tu sudowinu

Ciper
24-10-11, 19:00
Nevím jestli to je po 4 :O, ale od té doby jsem se poučil a více naučil. Také jde o to že práva na furien chce malo kdo a proto tam je málo kdy admin a kadžý mě na serveru zná tak myslím že není problém.

BiA Fz
24-10-11, 19:09
Z furienu čtu volání docela často, takže si myslím, že by se tam hodil....žádost se mi zdá dobrá, takže podporuju, PRO :-)

AnnoyingGreg
24-10-11, 19:22
X tá žádost w Sudu. Tohle neni kolosud štěstí..že to budeš zkoušet dokud z toho něco nevymlátíš. NE

Ridik :D
24-10-11, 19:43
myslím že na Furien by byl admin potřeba jako sůl

takže Ano

BUBEN
24-10-11, 21:13
Jsem PRO. Na furien je potřeba admin.

Svacinar
24-10-11, 21:17
Za mě určitě ANO. Hříšníky hlásíš, nějaký ten SH co se tam někdy vyskytne není těžké poznat a s texturama si určitě poradíš :)

Luccy
24-10-11, 22:19
Na Furien bych mu šanci dala tam je třeba admina a Ciper to celkem i umí takže Jo.

ZEUS
24-10-11, 23:15
Pro

72 Virgins
25-10-11, 04:40
Podívej se my se známe, nemam problém, ale dát práva tobě zanamená dát práva i tvýmu bráchovi a ten na práva neni zralej. Nechci ti uškodit, ale tohle opomenout nemůžu.

Ciper
25-10-11, 05:59
To chápu, ale to problém nebude :)

MARTiii
25-10-11, 06:44
tu se davaji jen na steam ;)

Kotel
25-10-11, 09:24
Ne.

MARTiii
25-10-11, 09:38
za to muze ten avatar kamarade :-DD

Valdez-9
25-10-11, 14:47
Za mňa máš ANO na server Furien treba admina niektorý hráči tam lezú na texturi. A Ciber by si s tým určite pomohol.

Valdez-9
25-10-11, 14:56
Hh pomýlil som sa prepáč Ciper.

Ciper
25-10-11, 21:00
Kdyby sem dostal šanci grEy si mě bere pod dohled a kvůli němu bych nedělal žádné lumpárny a on se nemusí bát že udělám nějakou chybu, pravidla znám, vím jak se mám chovat tak myslim že bych tu šanci mohl dostat ked jde o server furien.

Kotel
27-10-11, 10:45
Avatarem to neni, mohl sis ho nechat. Zakladas moc zadosti najednou. Zkus to treba az za 3 mesice. Na furienu je treba asi vic zkusenosti pro zozeznani aimbotu atd. Jestli je nejaky problem s texturami, tak to je asi chyba mapy, takze napis, ktera je zbugovana a ja ji zrusim.

Ciper
27-10-11, 14:01
Avatar sem si chtěl i tak měnit, skušenosti s rozesnáním mám však díky mě na furienu sou chyceni 3 cheateři díky mě, žádosti uznávám sem podělal ale je fakt že tam admin je málo kdy a já sem měl 2x práva jedny z nich ještě mám, mapy no ono jde o polovinu všech map, tak kdybych mohl dostat šanci nedával bych hned bany jenom upozornoval at tam nelezou.

Pikii :D
27-10-11, 14:27
Hmmm to už tvoja 4x žiadosť že ťa to baví.

Ciper
27-10-11, 15:07
Zkoušet to až za 3 měsíce to už by nemělo ani smysl, to by byla 5-tá žadost a to je moc jako ted'.

BAWSON
27-10-11, 15:12
Za me NE. Duvod? Nad mojim prispevkem.

AnnoyingGreg
27-10-11, 15:14
No právě to je důvod proč chci ty práva ted a jestli to nevyjde tak už to nemá cenu akorád by sa připsala patá žadost a to už bych fakt nestrávil, říkám grEy ma bude mat pod dohledem a myslím že by problém nebyl.

Tohle je větši portál. Už ti Kotel naznačil že na to nemáš dostatek zkušeností. Zbytečně se za právy moc ženeš a děláš ze sebe druhýho Sudhwna. I kdyby tě měl grey pod dohledem.. dej tomu čas a nezakládej za měsíc 54546tou žádost w Sudu. Furien neni zrovna server pro začátek adminování.

Ciper
27-10-11, 15:32
Nemyslím si že není vhodný pro začátek, nejsem začátečník s právami, wh na furienu nejde, tak o to je to jednoduší to hlídat, ale chápu to.

Ciper
28-10-11, 19:34
Konečný vysledek je ?
Bez boje se nezdávám :)) :D

AnnoyingGreg
28-10-11, 19:38
Zkus to treba az za 3 mesice.


Ne.


Dvojite ne. Tohle si nech locknout. :)

bot
28-10-11, 19:54
jsem pro

Ciper
28-10-11, 20:10
Dvojite ne. Tohle si nech locknout. :)
Za 3 měsíce to už nebudu zkoušet je tu více pro.

AnnoyingGreg
28-10-11, 20:23
Za 3 měsíce to už nebudu zkoušet je tu více pro.
Nevim no. Možná mluvíš o jiném portálu. Ale vedoucí je tady Kotel. Ten řekl
Ne.
Takže tu můžeš mít ANO třeba od celýho portálu. :)

Ciper
28-10-11, 21:32
Povívejse už by to byla x-tá žadost a s dohledem greye si myslím že bych tu šanci mohl dostat, bre za mě zodpovědnost a kvůli němu bych to nemohl pokazit.Samozřejmě kotel je vedoucí, ale pořád na furienu sem nejaktivnější já posle ostatních ne podle mě, na txt tam lezou furieni a prokempěj celé kolo a admin tam nevleze za celý den ani 1x pro mě to je dost smutný a pro server špatný, kdybych tu vypsal všechny z map co sou blbě za texturovaný je to 50% co vím třeba více.Nechtěl bych jim dát hnedka co bych dostal práva ban, třeba jenom kick.

BAWSON
28-10-11, 21:43
Kdyz tam admin team nevleze ani jednou za den, tak jak na tebe bude ten tvuj grey dohlizet? Proste nemas na to, abys byl admin. Nejake dohlizeni by nepomohlo, navic jeste od tak stareho admina jako ty.

Ciper
28-10-11, 22:03
grey by na mě dohlížel na jiných serverech a rozvíjel mé zkušenosti, proto chodím občas s ním na servery hrát. A ty textury a hráči co celou řadu prokempí na texturách je fakt neunosné, ale chápu to but'to je to nováček nebo lamka ale textura je převážně všude, ale kvůli tomu práve jen nechci také se sem tam najde některý chudák co si zacheatuje a admin není k sehnaní tak si myslím že by ten jeden admin JÁ nebyl ke škodě.

Ciper
01-11-11, 15:44
Poslední věc prosím kotla jenom jeho, at se tedy rozhodne jak mi psal a lock.

BAWSON
01-11-11, 15:46
hotovo, uz to muzete zamknout :)

Ne.

Ciper
01-11-11, 15:53
Kotel mi psal že si to rozmyslí, tak měj ztrpení než se kotel vyjádří.

grEy
01-11-11, 16:01
Mna zas bolia oci z toho, co pises.

Ciper
01-11-11, 16:13
Zbytečnej admin, pokud tam je cheater napiš přes ! a jeto....
Hlupost, tam admini moc nechodí tak co je chytit hned při činu.

Freiwyk
01-11-11, 17:25
kolikrát to chceš slyšet? pořád opakuješ, jak tam nikdo z admin teamu není, jak tam nikdo nikdy nechodí. Snad není takovej problém někoho zavolat,. Myslím, že za těch 30sec se dotyčnej opravdu neodpojí .. navíc, 2x jsi dostal ne; co víc ještě chceš? Normálně, když se někomu řekne ne, tak se prostě žádost lockne a konec. To jenom ty to musíš pořád řešit. Buď tu aktivní, hraj dál na Furienu a jednou se nad tebou třeba někdo smiluje. Nemyslím tím, samozřejmě, napsat do měsíce další žádost a psát sem popáté to stejný!

Ciper
01-11-11, 18:18
Já vím, ale však jo, ale kvůli texturám co jsou nejčastější nebudu každejch 5 min volat admina co hráč celé kolo prokempi na txt ne?.Nech se vyjádří kotel, další žádost psát nebudu. Pokud ne vzdávám to.

MARTiii
01-11-11, 18:26
jj posledni dobou sem cetl kopu zprav ohledne tech textur a uprimne, kaslal sem na to sorry :-D

Ciper
01-11-11, 19:27
jj posledni dobou sem cetl kopu zprav ohledne tech textur a uprimne, kaslal sem na to sorry :-D
Upřímě další velkomocný schopný pán, nejsi jediný, jo je pravda že pořám mluvím o tom že ten server navštevuje admin team jednou za měsíc jak to sleduji, proto si myslím že bych mohl dostat šanci a dohlížet na to.

BAWSON
01-11-11, 19:30
Ale ted jak ti slusne napsat, ze na adminovani nemas? Myslim, ze pro dobro serveru i portalu bys ty prava nemel dostat. Ale delejte jak myslite, me je uz celkem sumak, ze tu pomalu berete kazdeho, kdo si napise "solidni" zadost.

Ciper
01-11-11, 19:37
Ale ted jak ti slusne napsat, ze na adminovani nemas? Myslim, ze pro dobro serveru i portalu bys ty prava nemel dostat. Ale delejte jak myslite, me je uz celkem sumak, ze tu pomalu berete kazdeho, kdo si napise "solidni" zadost.
Jo pravda, ale sou tu i admini mladší, a s pravami začínají sice na ně berou dohled ale proč né ohledně mě? A wh tam nejde, ostatní rozpoznám ale ty textury tam jsou pořád.

BAWSON
01-11-11, 19:45
Tenhle "dohled" je taky celej k nicemu. Vubec by to nepomohlo, musel by si te na ten "dohled" vzit nekdo spolehlivej jako je apach, zeus, martiii, kteri by tomu opravu venovali ten cas. A o tom, ze ostatni poznas bych se hadal. Ja sam nevedel donedavna, ze existuje naprikald nejaky teleport hack, dokud apach neprilozil k tomu video.

Ciper
01-11-11, 19:50
Tenhle "dohled" je taky celej k nicemu. Vubec by to nepomohlo, musel by si te na ten "dohled" nekdo spolehlivej jako je apach, zeus, martiii, kteri by tomu opravu venovali ten cas. A o tom, ze ostatni poznas bych se hadal. Ja sam nevedel donedavna, ze existuje naprikald nejaky teleport hack, dokud apach neprilozil k tomu video.
Ten nevim o čem mluvíš, dohled na to maturita není píšeš tu o tom jak kdyby to tak bylo, já dohlížím na ty textury a hned píšu adminům v tom problém není ale už je to hloupé psát 100x za den že někdo pořád leze na txt a nedá si říct.

SandyMan !
01-11-11, 21:38
Je to borec a supr kluk. Je klidnej nevivolává zpoury za mojí maličkost PRO


EDIT: Co ty máš za 1 kolo score na Furienu to já nemám za rok :D

Ciper
02-11-11, 18:24
Děkuji všem za své vyjádření. Tak tedy lock.