PDA

Zobrazit normální verzi : vulgárnost Simonů na JB - zakotvit do pravidel?



FreeShotCZ
05-06-14, 16:09
Vážení členové portálu csko.cz, je to již dlouho co se něco takového stalo, a neustále se to opakuje a myslím že budu mluvit za hodně lidí když budu trvat na úpravě pravidel ja Jb pro Ct Team, dneska jsem byl svědkem něčeho co mě dokázalo neuvěřitelně vytočit.., neustálé příkazy a za každím příkazem sprosté slovo, př. "vyhoď tu zbraň do píči !", to si myslím že pro mlačí ani pro starší hráče na Jb serverech není moc vhodné, nepovedlo se mě zaznamenat celý rozhovor jak mluvil simon, ale i tak si myslím že to je dost na to, aby se přidalo nové pravidlo, aby Ct Team ( především SIMON ) nesměl mluvit sprostě, já nechci zbytečně obtěžovat adminy, aby udělaly pořádek kvůly tomu že nějaký neschopný simon, tam dává příkazy typu, "bežte tam kurva a tam půstíte klávesnice a kdo to do píči neudělá dostane kill...!", zde je krátké demo co se mě povedlo zaznamenat...., doufám že můj návrh patřične zhodnotíte..., pouhích 5 minut co jsem byl na serveru mě dokázalo zvíšit tlak více než 4 šálky kafe za sebou..., a to né jen proto že mám nízký tlak.. demo : http://leteckaposta.cz/859144009
skvělím příkladem jak by věčina lidí měla mluvit když je u Ct je třeba admin Smooke, místo aby řekl třeba " já te roztrhnu jako srač*u" tak rači řekne " já te přetrhnu jako paštiku ! :)"

Chalager0
05-06-14, 16:25
lock

Chalager0
05-06-14, 16:27
Nechápem čo chceš zmenit, ked simon povie napr do pi*e tak chceš aby to píplo alebo čo? nepochopil som.

human
05-06-14, 16:34
Co sme v katolickej skole kurva?

Swagrid
05-06-14, 16:42
hah a zejtra tu bude plný fórum lídí, že někdo řekl slovo typičo :D vůbec

Shinigami
05-06-14, 16:48
Nechápem, čo sa rieši? Vulgárnosť sa trestá banom, či už ústne, alebo písomne. Ak nadáva tak ho upozorniť, ak neprestane tak ban.

FreeShotCZ
05-06-14, 16:53
O to právě jde "Nechápem, čo sa rieši? Vulgárnosť sa trestá banom, či už ústne, alebo písomne. Ak nadáva tak ho upozorniť, ak neprestane tak ban. " chápu když je někdo naštvanej tak že mu to slovo ulítne, ale furt říkat do kola, "jdi tam píčo jdi tam píčo" myslím že večine lídí není ani 11 let... takže by se simon v tom případě měl klidnit, nic víc nechci..

Swagrid
05-06-14, 16:57
O to právě jde "Nechápem, čo sa rieši? Vulgárnosť sa trestá banom, či už ústne, alebo písomne. Ak nadáva tak ho upozorniť, ak neprestane tak ban. " chápu když je někdo naštvanej tak že mu to slovo ulítne, ale furt říkat do kola, "jdi tam píčo jdi tam píčo" myslím že večine lídí není ani 11 let... takže by se simon v tom případě měl klidnit, nic víc nechci..

V tom případě demo a šoupnout ho sem (http://csko.cz/forum/showthread.php?9897-St%ED%9Enosti-hl%E1%9Aen%ED-z-Jailbreak-serveru&p=278771), protože tohle je nadávání hráčům, pokud se nemýlím.

KeYo
05-06-14, 19:00
Moc to hrotite jezis.. tak ti povie nadavku.. no boze.. je to rozmaznane decko ktore s tym neprestane.. boze jak keby ty si nenadaval..

kono159
05-06-14, 19:20
to ze to hraju maldi hraci nie je nas problem, to je problem rodicov

Charon35
05-06-14, 21:03
O to právě jde "Nechápem, čo sa rieši? Vulgárnosť sa trestá banom, či už ústne, alebo písomne. Ak nadáva tak ho upozorniť, ak neprestane tak ban. " chápu když je někdo naštvanej tak že mu to slovo ulítne, ale furt říkat do kola, "jdi tam píčo jdi tam píčo" myslím že večine lídí není ani 11 let... takže by se simon v tom případě měl klidnit, nic víc nechci..

Neustále nadávky do 22:00 sa môžu trestať banom.

Inak je cs1.6 od 16 rokov btw, takže teoreticky by tam 11 roční ani nemali hrať.

Ale ďakujeme za upozornenie, budeme sa snažiť ich krotiť hlavne v hlavnom hracom čase.

FreeShotCZ
06-06-14, 13:26
Nic víc jsem nepotřeboval Díky Chárone :)