PDA

Zobrazit normální verzi : Nový Item - Platinová Vesta



Busox4ever
06-06-14, 14:32
Zdravím. Je jasné, že tí, ktorý hrajú, alebo hrali commanda, tak budú proti tomuto návrhu. Sám Kotel povedal že je málo itemov a preto: Bol by som rád, ak by sa pridala vesta proti commandantom. Je to dosť nefér, že proti každéj class je item, a proti nemu nie. Tí, ktorý budú vravieť že ak sa tento item pridá, tak si spomínaná class nezahrá. To isté možem povedať aj ja na Rushera a snipera. Ten kto má nts 3+ a rychlopalku, tak proti nemu nemá šancu. A to isté aj u snipera. Preto sa tieto class takmer nehrajú. Názov itemu sa môže dať kludne dať iný. Ďakujem za Vaše názory, a dúfam že sa tento item uplatní. :))

Grakon2702
06-06-14, 14:48
Souhlasím. Ono commando s full int a off itemem je s glockem nebo deaglem taky hodně ničivá věc, jen ať se ta vesta přidá.

shootradar
06-06-14, 15:24
Souhlasím. Ono commando s full int a off itemem je s glockem nebo deaglem taky hodně ničivá věc, jen ať se ta vesta přidá.

Já bych tuto vestu přidal jen za předpokladu, že by něco ubírala, třeba jako veterán,který přidá 100 hp ale ubere 20 či 30 kondice(teď si nejsem jistej).
Ta vesta by mohla třeba též ubírat kondici nebo zdraví.

Busox4ever
06-06-14, 15:40
Ber to tak, že na servery je napríklad kevlar s helmu, alebo NASA vesta, ktorá tiež neuberá nič na statoch. Nó stále lepšie, než ked ťa zabije comm na jedno zakuchanie. :)

SaIoN
06-06-14, 17:13
No, ale jo jsem jeden co hraje commando, ale i tak prostě když teď už jsou problémy s commandem, že se nemože skoro hýbat kvůli slowdownu tak ted k tomu vestu takhle si nikdy commando už nezahraje, protože ho ustřílí 1.nestihne se k němu dostat 2. když se k němu dostane tak ho zase nebude moct zabít a pak ho zpomalí a už se commando k tomu nedostane. Pokud tu vestu tak maximalně omezit na classi, které nemají slowdown, aby to zas mohlo nějak tak hrát. Ale jinak dobrý nápad ;). Ale když zase medik vetší lvl tak je s off itemem hodně silný a comm znovu bez šance.

shootradar
06-06-14, 17:22
No, ale jo jsem jeden co hraje commando, ale i tak prostě když teď už jsou problémy s commandem, že se nemože skoro hýbat kvůli slowdownu tak ted k tomu vestu takhle si nikdy commando už nezahraje, protože ho ustřílí 1.nestihne se k němu dostat 2. když se k němu dostane tak ho zase nebude moct zabít a pak ho zpomalí a už se commando k tomu nedostane. Pokud tu vestu tak maximalně omezit na classi, které nemají slowdown, aby to zas mohlo nějak tak hrát. Ale jinak dobrý nápad ;). Ale když zase medik vetší lvl tak je s off itemem hodně silný a comm znovu bez šance.

Stačí, aby ti padla jako comovi notes 3 a více a situace bude hned jinačí a ikde není psáno, že když proti tobě pálejí FS, musíš hrát coma proti nim, stačí změnit class a strategii.

Busox4ever
06-06-14, 17:25
No, ale jo jsem jeden co hraje commando, ale i tak prostě když teď už jsou problémy s commandem, že se nemože skoro hýbat kvůli slowdownu tak ted k tomu vestu takhle si nikdy commando už nezahraje, protože ho ustřílí 1.nestihne se k němu dostat 2. když se k němu dostane tak ho zase nebude moct zabít a pak ho zpomalí a už se commando k tomu nedostane. Pokud tu vestu tak maximalně omezit na classi, které nemají slowdown, aby to zas mohlo nějak tak hrát. Ale jinak dobrý nápad ;). Ale když zase medik vetší lvl tak je s off itemem hodně silný a comm znovu bez šance.

Vživote som na slowdown nenadával a ani si ho moc nevšímal. No musíš uznať, že teraz každý 3-tí hrá commando, od vtedy čo zrušili nano. Medic je jeden z tých, ktorý slowdown nemajú. A comm má tiež dokonca 2pištolky + awp item, ktorý si každý commandant neháva. Je ďalšia možnosť, napríklad fartka. S glockom a fartkou 6,7 je comm nezastavitelný. Zober si príklad od KILLER V.I.P či ako sa volá, stačia mu platiny a vyzabíja každého len s pištolkou. Vesta proti slowdownu ako bolo v minulých príspevkoch by som nechal na pokoji a pridal túto vestu. Toť vše.

***Nocturm***
06-06-14, 18:23
Tady Asgarok jestli ktomu mohu neco uz rici co se to stim serverem deje?Dyt to neni mozny jaky hovna se tu zacli resit kazdej tu chce ze sve class udelat op shit komanda tu furt plakaj kurva naco plakate zda se vam ze mate slabou class vy lowky ja to hraju tady od zacatku co ten server vznikl a kdyz vidim co si tu dokazete vybrecet nedivim se ze spousta lidi uz tam nehraje ze starych hracu max belik a radar a ja.Je mi zvas do breku Busoxi ty sklapni hubu ty voga co tu jedes ty umis jen zakempit vetsinou a tim lidi zabijet nedej boze kdyz ti padne awp sleduju te nakou dobu a kdyz ti tece do bot hodis lekarnu a ses neesmrtelnej uvedomte si vy kidi co zte hry delate myslim si ze komando je op jako krava nechapu na kterou picu ste sebraly rusherovy kondicku komando tez dava na ranu a ma mit vetsi?Kdyz rusher potka notesaka je v prdeli to vas nenapadlo komando kdyz potka notesaKA SMEJE SE MU A KONDICKU MU NECHATE JAKO zas trocha sebeucty hosanci delate si server pro sebe a na ostatni nehledite a jestli tu bude plakat medic a nebo komando je to jen uboha lama ktere uz nestaci to co ma.K tomu Demolisherovi sapper,medic,fs ty maJ SPECIALNI SVOJE ITEMI po dvou nevim proc to nema demo das jeden dinamit ten musis odbouchnout nez polozis druhej co vic resite jako?Je to fer pac dinamit dava ikacka jen low levelum ale proti full obrane je k hovnu.Zacina me to COD pekne srat kdyz vydim jak se takovym ubozakum ktere hrajou op klass ustupuje a do DNESKA NEPOCHOPIM proc se rusherovy ta kondicka vzala spis bych mu ji srovnal s komandem PRESTANTE TU PLAKAT A NUTIT KOTLA dAVAT nA COD HOVNA uz tak je to pomalu nehratelne ted muzete do me.

shootradar
06-06-14, 18:50
Tady Asgarok jestli ktomu mohu neco uz rici co se to stim serverem deje?Dyt to neni mozny jaky hovna se tu zacli resit kazdej tu chce ze sve class udelat op shit komanda tu furt plakaj kurva naco plakate zda se vam ze mate slabou class vy lowky ja to hraju tady od zacatku co ten server vznikl a kdyz vidim co si tu dokazete vybrecet nedivim se ze spousta lidi uz tam nehraje ze starych hracu max belik a radar a ja.Je mi zvas do breku Busoxi ty sklapni hubu ty voga co tu jedes ty umis jen zakempit vetsinou a tim lidi zabijet nedej boze kdyz ti padne awp sleduju te nakou dobu a kdyz ti tece do bot hodis lekarnu a ses neesmrtelnej uvedomte si vy kidi co zte hry delate myslim si ze komando je op jako krava nechapu na kterou picu ste sebraly rusherovy kondicku komando tez dava na ranu a ma mit vetsi?Kdyz rusher potka notesaka je v prdeli to vas nenapadlo komando kdyz potka notesaKA SMEJE SE MU A KONDICKU MU NECHATE JAKO zas trocha sebeucty hosanci delate si server pro sebe a na ostatni nehledite a jestli tu bude plakat medic a nebo komando je to jen uboha lama ktere uz nestaci to co ma.K tomu Demolisherovi sapper,medic,fs ty maJ SPECIALNI SVOJE ITEMI po dvou nevim proc to nema demo das jeden dinamit ten musis odbouchnout nez polozis druhej co vic resite jako?Je to fer pac dinamit dava ikacka jen low levelum ale proti full obrane je k hovnu.Zacina me to COD pekne srat kdyz vydim jak se takovym ubozakum ktere hrajou op klass ustupuje a do DNESKA NEPOCHOPIM proc se rusherovy ta kondicka vzala spis bych mu ji srovnal s komandem PRESTANTE TU PLAKAT A NUTIT KOTLA dAVAT nA COD HOVNA uz tak je to pomalu nehratelne ted muzete do me.

Nocturme a jak bys okomentoval to, že když měl rusher a com stejnou kondici, tak coma nedokázal rushera dohnat a ten si do něj zvesela pálil m3 a ustupoval ;)

***Nocturm***
06-06-14, 18:56
Radare a proc by nemohly mit na druhou stranu dve class stejnou kondicku kdyz sou nachylne na slowdown a zastavis si je i blbym glockem? Co brani komandu si zastavit rushera glockem no co povez mi to vysvetli mi to sup a jeste jedna razantni malickost kdyz rusher potka notesaka je v pici i s drevakama to komando neni a ty tu budes mlejt blbosti jak byl rusher op?Trocha soudnosti hochu ti neuskodi je videt ze vetsina hracu tu je zamerena jen na svou classu a tu si bude obhajovat do soudneho dne hraci kteri chtej trocha vyrovnanou hru tu sou akorat schazovani nedivim se tim padem ze spousta starych hracu se nato vybodlo a zaclo hrat neco jineho.

Beat
06-06-14, 19:29
Ten nocturmom postík sa mi velice páči, platinová vesta by znižovala dmg od knifu commanda na normal hodnotu alebo zo šance 1/1 spravila len 1/4.

***Nocturm***
06-06-14, 20:02
A kdyz uz teda nechcete vratit rusherovy kondicku co zrusit notes? Co vy nato kdyz se zrusila nano jedinej ucinej item proti komandu proc Pane Kotel nezrusite notes ktery stavi do pozice pomalu nehratelnosti za dve class a to rusher a sniper tady je jasne videt zaujatost jednou classou nad vsemi ostatnimi trocha soudnosti by vam lidi neuskodila.A to me fakt mrzi pac zrovna rushera sem si rozexpil a ted je to klass k hovnu hlavne ze mu jeste berete a op class pridavate.Je smesny aby bot s levelem 1 napr. opravdu to berte jenom jako priklad chytl notes 5 coz neni problem a ktomu platiny a muze se jit 200 level rusher ci sniper jit kopat do prdele tohle vam tu nedochazi ta vyvazenost a jeste tu budete brecet jak chcete vylepsit komando nasral bych vam do huby za tyhle keci a unfer play.Staci se podivat kolik sniperu a rusheru ted beha po serveru a je to kplaci oproti komandum za ktereho dokaze uz zahrat i bot!

Busox4ever
06-06-14, 20:06
Keď zrušil Kotel nano, mohol ho aspoň nahradiť inými itemami. Síce bol nano trošku prehnaný item, ale bola to aspon účinná obrana proti commu, awp sniperu atď. Proti každému classu je obrany, notes proti rusherovi a sniperovi, ktorí proti notesákom nemajú šancu , swat proti raketkám a mínam kevlar proti sapp a fs... Ale proti cnifu obrany nieje, preto ho teraz hrá každý tretí hráč a classy ako sniper úplne vymreli....

Rejko
07-06-14, 01:26
Busox aj Nocturm toto isté som aj ja hovoril v nejakom threade že sa nebude hráť sniper, rambo, rusher. A je to tak? Je. Keď som začal hráť COD tak som začal práve so sniperom. Navnadil ma k tomu hráč Freyzeen ale aj on to skončil hráť pretože videl že to ide dole kopcom.. Potom som si povedal že skúsim ramba, darilo sa mi s ním pokial sa nezhoršil. Sice sa mu vrátilo 20hp za kill a je trochu lepší ako bol doteraz. Potom som skúšal všetky classy a nakoniec som skončil pri rusherovi, darilo sa mi s ním mám ho 82, samozrejme pokial sa aj ten nezhoršil. Rusher sa dá pekne zabiť aj s tým vašim problematickým commandom. Netreba behať ako robot a každé kolo behať s nožíkom a len niekedy prehodiť si pištolečku. Do tohto modu treba zapojit aj mozgové bunky, no a aby som sa k tomu dostal ako sa dá pekne zabiť Rusher s commando: Ak ho neviete dohnať tak si treba vybrať glock ( pretože má slowdown) a tým ho spomalíte a potom prácu dokončíte s knife-om. Potom proti rusherovi sú aj itemy, netreba len čakať na platiny apod. náboje a notes. Dobrý item proti rusherovi je aj neomexový pancier, pretože rusher vypáli z tej brokády dosť nábojov a niekedy sa stane že sa aj sám zabije( aj mne sa to stalo). Potom samozrejme že aj notes, ale netreba stále len naň čakať. Ako sa to tu začalo meniť tak tu skončili postupne všetci starý hráči ako boli Freyzeen, Silver, Bronz, AllCatraz, Marathas, Adrianka, Beat a mohol by som ďalej menovať. Preto navrhujem premeniť COD 2 alebo Capture Base Flag na starý COD kde bol len 1item, a sniper by mohol mať item AWP sniper, podla seba viem že keď som hrával snipera a dostal som tento item veľmi mi to pomáhalo. Taktiež napríklad by sa mohlo naspäť povoliť commandovi ranger boty, a problem s rusherom by bol vyriešený pre niektorých. Je to len návrh pre ten Old COD, neznamená to že sa to musí hneď zmeniť.
Ďakujem za pochopenie

***Nocturm***
07-06-14, 11:11
No ja byl a hral natm serveru jeste drive o neco nez tebou zminovany hraci a ano mas pravdu ten server je uz delanej pro lamy co tam se deje ted s nekterymi class je k placi Kotel uz by si to mel konecne uvedomit a prestat vychazet vstric tem uplakanym lamam doufam ze nam tu napise a konecne nam ktomu taky neco rekne.Jinak hodne luxusni napad Rejko rozhodne bych hned vratil stary zabavny Cod pac nevim k cemu je tam capture nebo dvojka jedno by mohl predelat na stary dobry Cod a urco by se tam vratily stary znamy ktere bych i ja rad videl no Kotel mas o cem premyslet mas tu spoustu argumentu a budu se tesit na tve vyjadreni.

SaIoN
07-06-14, 15:27
Vživote som na slowdown nenadával a ani si ho moc nevšímal. No musíš uznať, že teraz každý 3-tí hrá commando, od vtedy čo zrušili nano. Medic je jeden z tých, ktorý slowdown nemajú. A comm má tiež dokonca 2pištolky + awp item, ktorý si každý commandant neháva. Je ďalšia možnosť, napríklad fartka. S glockom a fartkou 6,7 je comm nezastavitelný. Zober si príklad od KILLER V.I.P či ako sa volá, stačia mu platiny a vyzabíja každého len s pištolkou. Vesta proti slowdownu ako bolo v minulých príspevkoch by som nechal na pokoji a pridal túto vestu. Toť vše.

Tak je jasny, když někdo hraje medic a nemá tam slowdown tak hned prostě něco proti comm. No a na každé mapěje vždy FS takže ono ten nts 5 je celkem i na nic to FS a sapp stříli tak rychlo, že ten nts je jak nic fuč. No pokud by měla být zavedena tato vesta měla by se zavest aj vesta proti slowdownu aby ten commando měl zase nějakou sanci, protože medic je také silný akorát za něj dobře umět a mýt itemy a pak sunda v pohode commanda aniž by potřeboval nějakou vestu..

SaIoN
07-06-14, 15:31
Radare a proc by nemohly mit na druhou stranu dve class stejnou kondicku kdyz sou nachylne na slowdown a zastavis si je i blbym glockem? Co brani komandu si zastavit rushera glockem no co povez mi to vysvetli mi to sup a jeste jedna razantni malickost kdyz rusher potka notesaka je v pici i s drevakama to komando neni a ty tu budes mlejt blbosti jak byl rusher op?Trocha soudnosti hochu ti neuskodi je videt ze vetsina hracu tu je zamerena jen na svou classu a tu si bude obhajovat do soudneho dne hraci kteri chtej trocha vyrovnanou hru tu sou akorat schazovani nedivim se tim padem ze spousta starych hracu se nato vybodlo a zaclo hrat neco jineho.

Rusher ma deagl a ten mu musi stacit na zniceni notese pokud stim umí..

***Nocturm***
07-06-14, 15:41
Sione okej chci te videt jak deaglem sundas comandu notes 5 fakt moc bych to chtel videt ty musis hrat jako buh musis mi to ukazat kdyz tvrdis takovy budu slusnej slova a i na jinych klasach nez 5krat vystrelis tim deaglem ses dole ale jo ty tvrdis ze to jde takze mi sem napis az budes hrat cod a nazorne mi to predvedes:)

***Nocturm***
07-06-14, 15:43
Piko nevim co Sionek huli ale jeto silnej matros jako svina asi nechces se podelit ?:DDDDNevim na cod sem te jeste nevidel abych rekl pravdu takze nevim jestli ty zrovna dotoho mas co mluvit zda se mi ye i kdyz tam mozna hrajes hrrajes tedy comanda pac zas obhajujes jen tuto class zakazal bych komandum se vubec vyjadrovat k ostatnim klasam pac melou jen hovna a nic vic jern aby oni zustaly op.

***Nocturm***
07-06-14, 15:51
Jeste sem tu necetl smysluplnej prispevek od hrace kterej hraje comando bud tu hejtujou aby se ostatni klassy upravily a nebo placou jak sou udajne slaba ste k breku hosi.

Kotel
07-06-14, 15:58
Lepsim cod myslis jen s jednim itemem? Protoze jine zasadni zmeny tam nebyly. Ze nekomu snizim kondici o 20 a jinemu zvysim neni takova zmena. Ostatni tu pisou, ze kazda classa je hratelna a staci jen male upravy. Rusher se nehral, proto jsem mu zvysil damage. Pokud je to moc, tak mu vratim na zpet a hrat se zase nebude. Vesta, co bude davat nejakou vetsi obranu se muze pridat, ale nanovesta je proste pro lamy, proti tomu jsou dalsi hraci.
Pokud napisete, ze je neco spatne, tak je treba napsat alespon, co je spatne. Jinak s tim nemohu nic delat.

Rejko
07-06-14, 15:58
Nechal som sa trochu uniesť mojim predošlým príspevkom a zabudol som sa vyjadriť k téme tak to napravím. Ja by som bol za to, aby sa pridala vesta proti commandovi, hrávam ho aj ja mám ho 93 a mal som s ním včera skóre cez 60:12 cca, 3mapy za sebou toto iste skore. Commando je až moc silne, zabíjal som aj dvoch hráčov čo mali notes a to som do nich strielal s itemom AWP Sniper. Slowdown by som asi nepridával keďže commando moze mat ako som spomínal AWP sniper no ale treba s tým trošku vedieť aj strielať :-D. Commando je dostatočne dobré ale ani netreba mu uberať staty, jedine by som pridal tú vestu proti knife.

***Nocturm***
07-06-14, 16:04
Kotel nezlob se na mne ale videl si ted posledni dobou Cod hral si tam kazdej treti hraje ted komanda jak je ted op myslim si ze by ses mel proste podivat na jine class jako je rusher,rambo ci demo a neco poupravit ja si rushera rozexpil jeste nez si ho nerfnul ted na nej lognu a hned zhnusene menim klass pac se to za nej hrat neda to samy rambo pokud nemas platinky nebo jinej ofenzivni item nedas proste kurna chlape bud teda nerfni to komando a nebo pouprav classy pac je ted ta class nadevsechny a sere me kdyz me sunda lama s notesem a levelem 10 jen ze ke me staci dobehnout skus se vzit dotoho rushera a snipera jak se asi citi dyt proti komandu neni zadna obrana proti ostatnim klass ano bud ferovej sakra k ostatnim a ty kidy co ti tu placou nad comandama neposlouchej.

Kotel
07-06-14, 16:09
Pokud je nejaka class silnejsi nez vsechny ostatni, tak se jednoduse upravi ta classa. Tady nema vyznam pridavat nejakou vestu, protoze by ji musel mit kazdy. Snizim damage a uvidi se. Server upravuju na zaklade reakci hracu, protoze tam nehraju. Jestli to mam upravovat nahodne, tak to bude spis horsi.

***Nocturm***
07-06-14, 16:12
Jo jestli mu snizis dmg knifem ze te bude muset dat aspon na dve rany to beru ale pokud mu hodlas snizit dmg jen s pistolek ktere defakto neni vetsinou donucen pouzit je to k prdu a nijak ho vubec neoslabis.

***Nocturm***
07-06-14, 16:15
Jeto jedina classa ktera je nejrychlejsi a dokaze zabijet na 1 ranu at mas item jakej koliv a dokaze ho zastavit jen sapper,fsko a protect a to jen kdyz to stihnou dalsich 6 klass je proti nemu celkem bez obrany a to uz by se resit melo nejakym nerfem a nebo pridanim itemu proti nemu.A ne vsichni chtej hrat jen tyto tri klass aby se nak komandu vyrovnaly.Nebo bych mu nerfnul kondicku a nebo poradne obranu ale poradne aby to bylo citit ze uz si nemuze jentak behat po mape a nakoho se podiva to je mrtvy chce to aby ty hraci taky prokazaly urcitej skill za tuto klass na starym cod to tak bylo hraly ho predevsim hlavne skilled lidi ane ze to ted hraje kazda druha lama ktera je na serveru tyden a je tezce vysmata jak je dobrej a ostatni sou shit.

SuperVafle
07-06-14, 16:27
.. Já bych to vrátil do starých kolejí když tu ještě Noctík měl Foxíky.. :) Vše bylo ok a jediný na co se stěžovalo byl beatův lvl.. :) Případně přidat tu vestu proti knife.. :) Dřív mě comm bavil protože to byla výzva.. Teď ? Teď to je až nuda jak to je lehký.. Jediné co mě tam dokáže s comm naštvat je když dostanu raketu do obličeje a ani nevím kde FS byl. :D

***Nocturm***
07-06-14, 16:32
Aspon ze se tu jeste najdou soudny hraci co tu class hrajou a dokazou objektivne rict ze je to op shit class.

***Nocturm***
07-06-14, 16:35
Jeste Kotel dodam nechtel bys pouvazovat na zruseni awp map na Cod?Myslim si ze je blbost na tomto serveru nutit hrat hrace s awp kdyz je awp a nebo comando vubec nebavi a tim padem to hracum kteri preferujou guny nevnucovat?

Grakon2702
07-06-14, 17:13
Chvilu jsem commando hrál, za pár dní jsem si udělal lv větší jak 50. Pak mě to přestalo bavit. Teď hraju za snipera a musím říct, že je to opravdu výzva :D. Díky bohu, že má ten sniper glock.

Busox4ever
07-06-14, 17:52
Chvilu jsem commando hrál, za pár dní jsem si udělal lv větší jak 50. Pak mě to přestalo bavit. Teď hraju za snipera a musím říct, že je to opravdu výzva :D. Díky bohu, že má ten sniper glock.

Jasné že za snipera je to výzva ísť ho hrať, pretože nemá tú možnosť, ako item awp sniper, že zabije hráča na ranu. Každý si to awp radšej dropne, a ked ho má ide za comm... A vlastne tu som už narazil na to, že comm má vlastne 3 možnosti ako zabiť hráča na 1 ranu. Awp sniprom ako itemom a knifom. + má ešte 2 ďalšie pištolky, kde može mať fartku. Je naozaj príliš veľa možností u komanda, ako zabiť súpera...

Pantex
07-06-14, 19:27
Hlavne že chcete všetci anti vesty proti comm, ale zoberte si zase že ako vy hráte za iné classy... napríklad Busox za medica je ,,neporaziteľný" každého killuje, a potom ho dá nejaký komandant a hneď chce anti vestu, proste smiešne čo tu riešite :) Sa zamyslite nad tým čo bude keď kotel pridá anti vestu, alebo zníži DMG, čo bude potom ten comm? comm proti sapperovi nemá šancu na knife, pridá sa vesta, nedá už nikdy sappera, ledva k nemu dobehne... a teraz ma tu zhejtujte za to že hrám za comm a viem aké to je hrať proti sapperovi a iným classam.

Ale zase nebolo by zlé pridať anti vestu proti comm, keby to bol obranný item tak by iné classy nemohli mať AWP snipera, alebo Notes :) takže z druhej stránky to je dobrá vec :) stačí zobrať platinky :) poprípadne titanky alebo pluky vo väčšom lv keď bude INT, bude sa hrať tak isto ako sa hralo :)

Grakon2702
07-06-14, 21:55
Navrhuju snížit kondici commandovi o 20, přidat šanci zabití nožem 50%, přidat vestu proti zabití nožem + vestu proti slowdownu. Hrát za commanda bude zase alespon výzva.

***Nocturm***
07-06-14, 22:59
Graku a Pantexe odvezou ne?:DDDDDD neblazni:DDDDDDuz tak si ho vydupal aby byl op to bys mu uskodil moc mel bys ho na svedomi:DDDDD

Svaciik
07-06-14, 23:08
vyjádřím se k tomu i já. Já co hraju převážně sračky co maj slowdown tak mi Commanda vubec nevaděj. Přijde mi že to je jedina classa co má šanci proti nalevlenejm šikulum s notesama. (Proto je asi BusoX naštvanej že si nemuže běhat a davat si 10 lidi naraz. jak je zvyklej když tam comanda nejsou) Ale zase si myslim že šance že by se dropla vesta je malá , a myslim si že to že tim odstraníš comanda je furt mín užitečný než třeba pětkovej notes. Commanda jsou srajdy , když maj lvl 100+ skoro to nejde zabít ale je to balanc oproti třeba medicum co maj 220 hp , hoděj si lekarnu a držej myš. A maj furt plno. Já jsem teda PROTI

***Nocturm***
07-06-14, 23:24
Jo wake pac ti vic vadi Busox ktrej ma medica a jelikoz hrajes Fs komanda mas v pici vetsinou takze to nevidis objektivne :)Spis at se sem vyjadrujou hlavne classy bez slowdownu a ty si hraj dal fs nebo protecta se slowdownem:)

***Nocturm***
07-06-14, 23:28
Jeste dodam az Wake budes mit protecta na lepsim levelu nebude ti vadit ani busox a to mi ver 100 naboju ti nevyhealuje a aNI se nehne pac ho zastavis nedej boze kdyz ti padnou titany,pluky ci platiny:) tady se jedna o to ze comando je op oproti trictvrte class:)

Pantex
07-06-14, 23:30
Navrhuju snížit kondici commandovi o 20, přidat šanci zabití nožem 50%, přidat vestu proti zabití nožem + vestu proti slowdownu. Hrát za commanda bude zase alespon výzva.

to radšej zmažte comm class :D


vyjádřím se k tomu i já. Já co hraju převážně sračky co maj slowdown tak mi Commanda vubec nevaděj. Přijde mi že to je jedina classa co má šanci proti nalevlenejm šikulum s notesama. (Proto je asi BusoX naštvanej že si nemuže běhat a davat si 10 lidi naraz. jak je zvyklej když tam comanda nejsou) Ale zase si myslim že šance že by se dropla vesta je malá , a myslim si že to že tim odstraníš comanda je furt mín užitečný než třeba pětkovej notes. Commanda jsou srajdy , když maj lvl 100+ skoro to nejde zabít ale je to balanc oproti třeba medicum co maj 220 hp , hoděj si lekarnu a držej myš. A maj furt plno. Já jsem teda PROTI

Konečne normálny rozumný človek, ktorý tomu chápe :) a nepíše sračky ako ostatný :P

***Nocturm***
07-06-14, 23:36
EE Pante stimto nesouhlasim Busox ma velky level a jak sem rekl kdyby stretl protecta s podobnym levelem a nebo platinama atd ani lekarna mu nepomuze.A prestan rikat ze ostatni pisou sracky ty nikdy nebudes mit objektivni nazor pac za to hrajes a libi se ti davat za kolo po 5-10 lidech nevim proc to busovy vycitate proti nemu je obrana proti komandu ne prestan si tu mlejt to svoje pac sou to kraviny a zacni bejt ferovej k ostatnim hracum radsi to tu budes hazet na buse a souhlasit jak je op nez aby sis schodil komando je to sobecke od tebe.

3sSo.
08-06-14, 00:04
Som za tú "platinovú vestu" aspoň to nebude také ez za commanda

Svaciik
08-06-14, 00:43
Jo wake pac ti vic vadi Busox ktrej ma medica a jelikoz hrajes Fs komanda mas v pici vetsinou takze to nevidis objektivne :)Spis at se sem vyjadrujou hlavne classy bez slowdownu a ty si hraj dal fs nebo protecta se slowdownem:) Ahá , takže muj command lvl 114 se udělal sám. Naopak ja to beru scela objektivně. Lvl 5 commando NIKDY nemuze zabit busoxe , a kort ne kdyz bude mit nejakou tuhle supr vesticku. To je proste bullshit. Naopak vy všichni mluvíte o commandech lvl 90+ . Ale lvli 15 co to začínaj a jsou radi za každej kill vam sou u prdele ;) Prostě ta vesta je sračka na entou.

Busox4ever
08-06-14, 09:56
Ahá , takže muj command lvl 114 se udělal sám. Naopak ja to beru scela objektivně. Lvl 5 commando NIKDY nemuze zabit busoxe , a kort ne kdyz bude mit nejakou tuhle supr vesticku. To je proste bullshit. Naopak vy všichni mluvíte o commandech lvl 90+ . Ale lvli 15 co to začínaj a jsou radi za každej kill vam sou u prdele ;) Prostě ta vesta je sračka na entou.

Aha :D prečo by ma comm lvl 5 nemohol zabit? Pokial hráč za toho commanda hrat vie, a nebeži oprori mne ako bot, a ma napriklad jet modul alebo ninja notes, + este kapitanuv notes, som prenho lahoda. A väčšina comm čaka za rohom kym videm lebo počuva. A nikto sa tu nebavi o commandantoch lvl 90+ pretoze staci full kon a medic je tam .. Daleko. A to ze som nalevelovany? A čo? Spravil som si tie levely sám , a už zachvilu umna medic skonči a ja možem rozmýšlad nad inou classou ktoru začnem. A zasa pojdem takmer od znovu. A asi začnem sappera, nechbude sranda. A tam je aspo ten slowdown.

Svaciik
08-06-14, 10:08
Aha :D prečo by ma comm lvl 5 nemohol zabit? Pokial hráč za toho commanda hrat vie, a nebeži oprori mne ako bot, a ma napriklad jet modul alebo ninja notes, + este kapitanuv notes, som prenho lahoda. A väčšina comm čaka za rohom kym videm lebo počuva. A nikto sa tu nebavi o commandantoch lvl 90+ pretoze staci full kon a medic je tam .. Daleko. A to ze som nalevelovany? A čo? Spravil som si tie levely sám , a už zachvilu umna medic skonči a ja možem rozmýšlad nad inou classou ktoru začnem. A zasa pojdem takmer od znovu. A asi začnem sappera, nechbude sranda. A tam je aspo ten slowdown. Ne , ty prostě chceš item co by jedinou classu co ma realnou šanci tě zabít uplně odstranil. A ještě zkus napsat že ne. To že ty tam na hunticu vběhneš do celeho T teamu , hodíš si lekarnu a vykosíš to tam to se ti přehnaný nezdá? Prostě každa classa ma něco a jestli se bude dělat tohle , tak se rovnou muže snížit heal z lekaren , rovnou se muže snižít dmg všech itemů a spellů a celé COD:MW muže jít do prdele. Píšeš tady protože si dropneš notes a titanka ale comandum to je fuk , Commanda sou prostě Assasini co odstraní jednotlivé targety. Tak to prostě je.

Busox4ever
08-06-14, 10:42
Ne , ty prostě chceš item co by jedinou classu co ma realnou šanci tě zabít uplně odstranil. A ještě zkus napsat že ne. To že ty tam na hunticu vběhneš do celeho T teamu , hodíš si lekarnu a vykosíš to tam to se ti přehnaný nezdá? Prostě každa classa ma něco a jestli se bude dělat tohle , tak se rovnou muže snížit heal z lekaren , rovnou se muže snižít dmg všech itemů a spellů a celé COD:MW muže jít do prdele. Píšeš tady protože si dropneš notes a titanka ale comandum to je fuk , Commanda sou prostě Assasini co odstraní jednotlivé targety. Tak to prostě je.

Ja sa tu ale nechcem bavit len o mne a o tebe. Myslim ze nie som jediny ktoremu komandanti vadia. Sam esso trosku vyssie povedal ze je to dobry napad. Huntic je asi jedina mapa kde je to pre komandantov trosku tazsie. Ale zasa, keby to vies, tak si dropnes auto a jet a vyhodis polku teamu do vzduchu. A nemysli si, ze je to tu cele len o mne. Ty si napisal ze je to jedina classa ktora ma dokaze zabit
mylis sa :) Cela hra je viac menej o itemoch. A ked to vies, tak ma das. Kazda classa je vo vacsiom lvl takmer neporazitelna s itemami.

Svaciik
08-06-14, 10:51
Ja sa tu ale nechcem bavit len o mne a o tebe. Myslim ze nie som jediny ktoremu komandanti vadia. Sam esso trosku vyssie povedal ze je to dobry napad. Huntic je asi jedina mapa kde je to pre komandantov trosku tazsie. Ale zasa, keby to vies, tak si dropnes auto a jet a vyhodis polku teamu do vzduchu. A nemysli si, ze je to tu cele len o mne. Ty si napisal ze je to jedina classa ktora ma dokaze zabit
mylis sa :) Cela hra je viac menej o itemoch. A ked to vies, tak ma das. Kazda classa je vo vacsiom lvl takmer neporazitelna s itemami.Aha takže tady 4 lidem co maji lvli 150+ Vadi commanda. A proč? Protože vás jednou seknou a ste mrtví? Bože muj OD TOHO TO COMMANDO JE , JE TO ASSASIN. Pro mě je celej tenhle thread jeden velkem bullshit. Commando se nikdy nezlepšovali , pokaždý se jen nerfovalo a ted to má pokračovat nějakou vestou? Pak zase budeš brečet že ti davaj hodně Miny? Nebo ja fakt nevim.

Busox4ever
08-06-14, 11:10
Aha takže tady 4 lidem co maji lvli 150+ Vadi commanda. A proč? Protože vás jednou seknou a ste mrtví? Bože muj OD TOHO TO COMMANDO JE , JE TO ASSASIN. Pro mě je celej tenhle thread jeden velkem bullshit. Commando se nikdy nezlepšovali , pokaždý se jen nerfovalo a ted to má pokračovat nějakou vestou? Pak zase budeš brečet že ti davaj hodně Miny? Nebo ja fakt nevim.

No ako vidim mas svoju pravdu, a naucil si sa nove slovicko bullshit, tu mi vravis ze brecim ale u teba som na servery nevidel ani jeden slusny výkon. Ja ta uz riesit nebudem a nechame to na kotla, ktory dufam ze rozhodne normalne, a tu vestu prida, nech je itemov viac. :)

Rejko
08-06-14, 11:29
Tiež som za tú vestu, sice hrám commando a busox mi to potvrdí :D, ale je to s ním moc lahké. Toť môj názor

Pantex
08-06-14, 11:31
Aha takže tady 4 lidem co maji lvli 150+ Vadi commanda. A proč? Protože vás jednou seknou a ste mrtví? Bože muj OD TOHO TO COMMANDO JE , JE TO ASSASIN. Pro mě je celej tenhle thread jeden velkem bullshit. Commando se nikdy nezlepšovali , pokaždý se jen nerfovalo a ted to má pokračovat nějakou vestou? Pak zase budeš brečet že ti davaj hodně Miny? Nebo ja fakt nevim.

nemá to cenu, proste za to že ho comm dáva tak hneď musí byť anti vesta, aby bol ,,neporaziteľný" :)

SuperVafle
08-06-14, 11:47
Grakone asi taky zkusím snipera.. :) Sice s AWP jsem shit, ale občas nějaký ten haluzáckej kill dám.. :D Jistí to ten gloček.. :) Dík za "radu".. :D Uvažoval jsem co vzít, protože comm je lehký a medic mě sice baví, ale chci něco fakt hard.. :D

***Nocturm***
08-06-14, 11:49
Buso nema se tu snima cenu hadat jeden hraje rakety a ktomu ma slowdown a druhej zabiji pohledem a neni zadnej item proti nemu kterej by hrace ochranil jako je to u ostatnich klass kluci sou sobci a cim dal vic me prekvapujou a medic se da zabit vklidu jak uz sem psal to cod je hlavne o itemech vy tupci od te doby co tam kotel dal 2x item to vy nevidite vy ste nehraly cod od zacatku jako ja kde si musel ukazat nakej skill obhajujte si tu sracku proti ktere neni obrana do nekonecna napsali tu minimalne tri soudny komanda kteri rekli jasne ze ta class je op jen tady pan Pantex furt bude plakat sam dava v kole lidi po 5 a natoho si wake nestezuje proc by mel ze kdyz ho vic sere nalevelenej buso a on ho nedokaze dat na jednu raketku probudte se hosi ste fakt trapny uz a ja verim ze pan Kotel to da dokupy a vase kidske placky nebude poslouchat a hru zas udela o neco fer pro ostatni.

Grakon2702
08-06-14, 11:52
Za snipera si rozděluji rovnoměrně do kon a int. Ale hodně mě sere, že se několikrát trefím do jednoho hráče, nechcípne a ještě ten jouda vezme AWP (item), půl hodiny na mě s tím míří jako kar ještě jak stojí na místě a dá mě samozřejmě na jednu ránu. Na tohle fakt nemám kolikrát nervy :D. Ale zpět ke commandu. Je pravda, že commando je jediným counterpickem na medika, moc bych tedy s rím nerfem nepřeháněl (nebo nerfnout zároven i medika).

Svaciik
08-06-14, 11:54
Buso nema se tu snima cenu hadat jeden hraje rakety a ktomu ma slowdown a druhej zabiji pohledem a neni zadnej item proti nemu kterej by hrace ochranil jako je to u ostatnich klass kluci sou sobci a cim dal vic me prekvapujou a medic se da zabit vklidu jak uz sem psal to cod je hlavne o itemech vy tupci od te doby co tam kotel dal 2x item to vy nevidite vy ste nehraly cod od zacatku jako je kde si musel ukazat nakej skill obhajujte si tu sracku proti ktere neni obrana do nekonecna napsali tu minimalne tri soudny komanda kteri rekli jasne ze ta class je op jen tady pan Pantex furt bude plakat sam dava v kole lidi po 5 a natoho si wake nestezuje proc by mel ze kdyz ho vic sere nalevelenej buso a on ho nedokaze dat na jednu raketku probudte se hosi ste fakt trapny uz a ja verim ze pan Kotel to da dokupy a vase kidske placky nebude poslouchat a hru zas udela o neco fer pro ostatni. Já nehral COD od zacatku? hral sem ještě když tu byl posranej jeden item, byl ti špicl a tyhle srajdy a budeš mi říkat že nevim co je starý COD? A co že dávám raketkama? Hraju Fire Supporta což je class jako každa jina a budu ji hrat dokud si tady nevybrečíte už i to že se daj rakety pryč.



- Pro busoxe: neviděl si sušnej výkon? To bude tim že nemam 180 lvl. já zas viděl tvoje výkony s lvlem 30. Jedine co si dokazal bylo /rs. Takže vy dva hrdinove co tu tak strašně valčíte za vestu proti commandum a bez lvlu 150 by ste nezabili ani zed (Ano vim že je to o lvleni a k tý hře to patří ale když už chcete brečet na commanda tak se obuju do tohodle) Asga co netrefi pomalu nic. Jen drží myš a běhá mezi Lidma a to samé busox? Chlapci. Chtěl bych vás jednou vidět na Classicu ;) Borci. Už se nebudu hádat. Pro mě to je další zbytečnej thread kterej se stejně neudělá. A když už by se to mělo dělat udělal bych to takhle - Šance 1/4 Na odražení utoku knifem.

SuperVafle
08-06-14, 12:01
Aha takže tady 4 lidem co maji lvli 150+ Vadi commanda. A proč? Protože vás jednou seknou a ste mrtví? Bože muj OD TOHO TO COMMANDO JE , JE TO ASSASIN. Pro mě je celej tenhle thread jeden velkem bullshit. Commando se nikdy nezlepšovali , pokaždý se jen nerfovalo a ted to má pokračovat nějakou vestou? Pak zase budeš brečet že ti davaj hodně Miny? Nebo ja fakt nevim.

NEZLEPŠOVALO ? :DDDD A co odstranění NANA pusinko ? :DDD Za mě má tenhle nápad jasné ANO!! Nano se nemělo rušit.. Aspoň by se tu ušetřili nervy s těmahle mamánkama co chtějí mít neporazitelnou class.. To vás to baví být neporazitelný ? :/ Já bych byl nejradši kdyby se comm zhrošilo a bylo to těžší aby to taky bavilo a bylo to taky trochu o používání té věci co máte v hlavě.. Například když někoho slyšíš si na něj počkat a né jak tupec jen rushovat s nesmrtelným commandem.. -.- A ano říkám to já kterej hraju comm.. Dejte si ze mě prosím příklad.. -.-.-.-.-.-.-

***Nocturm***
08-06-14, 12:06
Ne nehadej se bud tak laskav a nejdriv se koukni na svuj skill s raketkama a fulloutenim s m5 jeste sem u tebe nevidel ze bys vyexpil nakou tezsi klass a budes tu furt mektat?Ja aspon doexpil Dema a to vyzva je ty to nepochopis ty hrajes jen ty snazsi klass tak zavri usta laskave Wake a prestan se vztekat kvuli jednomu itemu kterej tam proste patri pac na kazdou klass je item nebo klassa ktera ma proti nemu obranu kdezto na komanda nic neni.Jinak spicla bych tam pridal znova to byly casy kdy si nemohl verit ani vlastnimu tymu a musel si vse pokropit aby ses ujistil zda je to tvuj nebo nepritel spicla bych tam vratil jen pro tu prdel byl to uzasnej item se kterym bylo vela srandy.

Pantex
08-06-14, 12:07
Já nehral COD od zacatku? hral sem ještě když tu byl posranej jeden item, byl ti špicl a tyhle srajdy a budeš mi říkat že nevim co je starý COD? A co že dávám raketkama? Hraju Fire Supporta což je class jako každa jina a budu ji hrat dokud si tady nevybrečíte už i to že se daj rakety pryč.



- Pro busoxe: neviděl si sušnej výkon? To bude tim že nemam 180 lvl. já zas viděl tvoje výkony s lvlem 30. Jedine co si dokazal bylo /rs. Takže vy dva hrdinove co tu tak strašně valčíte za vestu proti commandum a bez lvlu 150 by ste nezabili ani zed (Ano vim že je to o lvleni a k tý hře to patří ale když už chcete brečet na commanda tak se obuju do tohodle) Asga co netrefi pomalu nic. Jen drží myš a běhá mezi Lidma a to samé busox? Chlapci. Chtěl bych vás jednou vidět na Classicu ;) Borci. Už se nebudu hádat. Pro mě to je další zbytečnej thread kterej se stejně neudělá. A když už by se to mělo dělat udělal bych to takhle - Šance 1/4 Na odražení utoku knifem.

(y)

SuperVafle
08-06-14, 12:09
Jojo :33 Špicl byl supr !! :3 Chybí mi staré cod prostě.. :(( Já bych to udělal tak že by si Kotel kvůli nám dál pár týdnů na COD a pak by to rozhodl.. :) Jak už říkal neví jaká tam je situace a má tu jen 2 tábory co tu melou svoje... Přiznám se že na jeho místě bych to radši zrušil než se s náma sral.. :D

Grakon2702
08-06-14, 12:09
Ne nehadej se bud tak laskav a nejdriv se koukni na svuj skill s raketkama a fulloutenim s m5 jeste sem u tebe nevidel ze bys vyexpil nakou tezsi klass a budes tu furt mektat?Ja aspon doexpil Dema a to vyzva je ty to nepochopis ty hrajes jen ty snazsi klass tak zavri usta laskave Wake a prestan se vztekat kvuli jednomu itemu kterej tam proste patri pac na kazdou klass je item nebo klassa ktera ma proti nemu obranu kdezto na komanda nic neni.Jinak spicla bych tam pridal znova to byly casy kdy si nemohl verit ani vlastnimu tymu a musel si vse pokropit aby ses ujistil zda je to tvuj nebo nepritel spicla bych tam vratil jen pro tu prdel byl to uzasnej item se kterym bylo vela srandy.

Nevím sice, co to ten špicl je, ale jak to tak čtu, tak ho tam chci! :D

SuperVafle
08-06-14, 12:10
Špicl ti dal skin protihráče. :)

***Nocturm***
08-06-14, 12:15
Jojo vafle dal bych misto capture ktere se vubec nehraje stare cod kamooooooo to byla prdel jojo kotel by nad tim mohl pouvazovat a pokud by mu sem lidi napsaly sve nazory podle toho by se mohl rozhodnout zda to necha ci ne bylo by to super osvezeni pac na dva itemy je to hra jen o itemech:).Dva tabory? Nevim zatim tu byly vsici pro krom tech skilleru Wakeho a Pantexe ale oba hrajou classy ktere je snadne levelit takze jejich nazory akceptuji pac kazdy ma na svuj nazor pravo co neakceptuji u nich ze tu znas delaj lamy pritom sami nejsou vubec o nic lepsi kdyz hrajou classy ktere se leveli sami a ani jeden neudelal classu ktera je necim jako vyzva takze tyto dva uplakanky neresim wake to nedava kvuli bussovy ze ma velkej level a on ne :)tak tu bude hejtovat porad a porAD se strefovat do Buse prijde mi ze se chova jako decko a je mi lito ze to musim rikat o cloveku ktereho sem si oblibil a neco sme spolu zahraly a pobavily se :)

Busox4ever
08-06-14, 12:17
Já nehral COD od zacatku? hral sem ještě když tu byl posranej jeden item, byl ti špicl a tyhle srajdy a budeš mi říkat že nevim co je starý COD? A co že dávám raketkama? Hraju Fire Supporta což je class jako každa jina a budu ji hrat dokud si tady nevybrečíte už i to že se daj rakety pryč.



- Pro busoxe: neviděl si sušnej výkon? To bude tim že nemam 180 lvl. já zas viděl tvoje výkony s lvlem 30. Jedine co si dokazal bylo /rs. Takže vy dva hrdinove co tu tak strašně valčíte za vestu proti commandum a bez lvlu 150 by ste nezabili ani zed (Ano vim že je to o lvleni a k tý hře to patří ale když už chcete brečet na commanda tak se obuju do tohodle) Asga co netrefi pomalu nic. Jen drží myš a běhá mezi Lidma a to samé busox? Chlapci. Chtěl bych vás jednou vidět na Classicu ;) Borci. Už se nebudu hádat. Pro mě to je další zbytečnej thread kterej se stejně neudělá. A když už by se to mělo dělat udělal bych to takhle - Šance 1/4 Na odražení utoku knifem.

Hohohó tak brzdi. Za prvé Keď už tak strašne hráš ten COD pomaly od začiatku, tak je to dosť slabé že nemáš ani 180lv. Za druhé, keď sa ti tento thread zdá zbytočný, tak načo tu vôbec píšeš? Za tretie, COD mód a classic je niečo uplne iné, ano to je pravda, keby hráš aj na iných serveroch, zistil by si že napr na fy som bol velmi dlho v topke 2x po rr ranku. Teraz tam už nehrám a som asi na 20mieste. Takže obúvať sa na to, že držím a dávam rushe, spolu s asgarkom, ktorému možeš takisto lízať päty, možeš niekde inde, len si hraj s fs a strielať raketky. Medic aspoň pomáha ostatným, nielen sebe.

Svaciik
08-06-14, 12:17
Jojo vafle dal bych misto capture ktere se vubec nehraje stare cod kamooooooo to byla prdel jojo kotel by nad tim mohl pouvazovat a pokud by mu sem lidi napsaly sve nazory podle toho by se mohl rozhodnout zda to necha ci ne bylo by to super osvezeni pac na dva itemy je to hra jen o itemech:).Dva tabory? Nevim zatim tu byly vsici pro krom tech skilleru Wakeho a Pantexe ale oba hrajou classy ktere je snadne levelit takze jejich nazory akceptuji pac kazdy ma na svuj nazor pravo co neakceptuji u nich ze tu znas delaj lamy pritom sami nejsou vubec o nic lepsi kdyz hrajou classy ktere se leveli sami a ani jeden neudelal classu ktera je necim jako vyzva takze tyto dva uplakanky neresim wake to nedava kvuli bussovy ze ma velkej level a on ne :)tak tu bude hejtovat porad a porAD se strefovat do Buse prijde mi ze se chova jako decko a je mi lito ze to musim rikat o cloveku ktereho sem si oblibil a neco sme spolu zahraly a pobavily se :) Ty s tvojí gramatikou někomu říkej děcko. Viděl si mě hrát FS a myslíš si že hraju jen to? Hraju i Sharpa co si myslim ze tak snadnej neni , a nevim proč mi říkaš "Skillere". tohle neni thread o tom kdo je větší borec. Tohle je o totalně zbytečnem itemu kterej si chcete vybrečet.

***Nocturm***
08-06-14, 12:18
Jeste dodam Wake pokud tu chces furt hejtovat Buse a tim padem se pak strefovat i do me coz ti nedava zadnej duvod tak se snim domluv sejdete se dejte si do drzky zato ze hraje medica a ty ho nedas raketou ale neber si do ust me dekuji rad bych te dal povazoval za csko kamarada:)dekuji za pochopeni.

SuperVafle
08-06-14, 12:19
Jn.. :D Máš pravdu no.. :D Já to beru jen jako ty normální lidi co mají trochu nadhled a zahleděnce kteří vnímají jen sebe.. :) Ať se jedná o to že hrají lehké class nebo tu brečí že někdo má větší lvl.. :) Koukají jen na sebe a ne na ostatní hráče a celkově na hratelnost.. :) A to s tím serverem by bylo bájo.. <333 Oldschool COD.. :DD Zase bych se u toho bavil jako dřív a nehrál bych to jen z nudy.. :D

Svaciik
08-06-14, 12:22
Jeste dodam Wake pokud tu chces furt hejtovat Buse a tim padem se pak strefovat i do me coz ti nedava zadnej duvod tak se snim domluv sejdete se dejte si do drzky zato ze hraje medica a ty ho nedas raketou ale neber si do ust me dekuji rad bych te dal povazoval za csko kamarada:)dekuji za pochopeni. Opravdu nemam za potřebí míchat csko a realife , mě od začatku jen přijde že tenhle navrh tu je jen protože že busoxovi se nelíbí když ho někdo dává na ránu. Pak si do mě začal šít ty že davam jen raketkama tak sem hnusnej taky. Pro mě je prostě commando balanced , vyjadřil sem se k tomu a ty si hned začal že muj nazor je špatnej a tenhle shit. já se tu nechci hádat. Prostě jsem PROTI a tečka. :) Už sem psát nebudu.

***Nocturm***
08-06-14, 12:31
Ani me se to nelibi wake abych mel na infernu mega zasobnik s m4kou system mi napsal ze sem do nej trefil 20 ran a on si stejne ke me dobehl dal me knifem a jeste pak zabil dalsi tri to mi jako normalni neprijde kdyz m4ka s kalasnikovem je brana v csku za nejsilnejsi zbrane me je jedno zda kotel prida vestu nebo ne ale komando nerf potrebuje tak to proste je bud at daj vestu nebo mu seberou razantne obranu ci hp ale razantne ne aby si ta class behala po mape a naco se podivala to bylo mrtvy at je to level 1 nebo 200 fer play hochu fer play se tomu rika chodim se tam odreagovat a ne se vztekat pokazde na mape ze z 20 killu co mi daj jich mi da 19 naboostovane komando a ja proti nemu mohu hrat jak chci a stejne to nepomuze nedej boze kdyz ma notes nebo kevlar:)

Busox4ever
08-06-14, 12:33
Opravdu nemam za potřebí míchat csko a realife , mě od začatku jen přijde že tenhle navrh tu je jen protože že busoxovi se nelíbí když ho někdo dává na ránu. Pak si do mě začal šít ty že davam jen raketkama tak sem hnusnej taky. Pro mě je prostě commando balanced , vyjadřil sem se k tomu a ty si hned začal že muj nazor je špatnej a tenhle shit. já se tu nechci hádat. Prostě jsem PROTI a tečka. :) Už sem psát nebudu.

Naozaj je podla teba commando vyvážene? Keď može mať awp snipra, ktorý zabíja na ranu, knife ktorý zabíja na ranu, má 2x pištolku, kde može použiť fartku a zabije na ranu, je najrýchlejší na servery, kde už rushera oslabili, odvod si jeho poverenie už len z názvu, má glocka, kde ma slowdown. Naozaj ti to príde vyvážené oproti takému rusherovi, ktorý nemá žiadnu výhodu, okrem posraných 10nábojov v dgl? :notsure:

Svaciik
08-06-14, 12:35
Naozaj je podla teba commando vyvážene? Keď može mať awp snipra, ktorý zabíja na ranu, knife ktorý zabíja na ranu, má 2x pištolku, kde može použiť fartku a zabije na ranu, je najrýchlejší na servery, kde už rushera oslabili, odvod si jeho poverenie už len z názvu, má glocka, kde ma slowdown. Naozaj ti to príde vyvážené oproti takému rusherovi, ktorý nemá žiadnu výhodu, okrem posraných 10nábojov v dgl? :notsure: Ano a stačí jeden posranej slowdown a commando je down. to že muže mít awp . ta šance že to dropneš neni zrovna vysoká to samé s fart.

Busox4ever
08-06-14, 12:38
Ano a stačí jeden posranej slowdown a commando je down. to že muže mít awp . ta šance že to dropneš neni zrovna vysoká to samé s fart.

Však áno, keď zabiješ pár ludí za mapu, jasné že nedropneš nič poriadne. Fartka funguje až moc dobre. A slowdown má možno 1/3 z all class, a aj to sú rýchlopalky. A na rushera asi nič poriadne povedať nevieš však? Asi len to, že je OP, ako to povie asi každý, aj to usúdiš len z toho že to povedali ostatný.

Kaloww
08-06-14, 13:40
Něco podobného jsem psal v sekci Itemy:

A nemohlo by jse z5 na COD šoupnou nano vesta? nebo něco proti čemu bude obrana na autodestrukci a knife od comanda? Nebo nějaký item třeba Parry armor-comanda pusobí noži normal dmg a přidat na s.w.a.t štít odolnost protí AD?

SaIoN
08-06-14, 14:15
Piko nevim co Sionek huli ale jeto silnej matros jako svina asi nechces se podelit ?:DDDDNevim na cod sem te jeste nevidel abych rekl pravdu takze nevim jestli ty zrovna dotoho mas co mluvit zda se mi ye i kdyz tam mozna hrajes hrrajes tedy comanda pac zas obhajujes jen tuto class zakazal bych komandum se vubec vyjadrovat k ostatnim klasam pac melou jen hovna a nic vic jern aby oni zustaly op.

Jenže já občas hraju i rusher a občas se mi povede commandovi sundat nts s deaglem neni to zas tak težké.

SaIoN
08-06-14, 14:18
Pokud je nejaka class silnejsi nez vsechny ostatni, tak se jednoduse upravi ta classa. Tady nema vyznam pridavat nejakou vestu, protoze by ji musel mit kazdy. Snizim damage a uvidi se. Server upravuju na zaklade reakci hracu, protoze tam nehraju. Jestli to mam upravovat nahodne, tak to bude spis horsi.

Když stim snížení dmg myslíš, že někoho nedáme na 1 ranu commandem tak commando ztratí uplně smysl, protože už teď má problemy kvůli kidům s FS..

shootradar
09-06-14, 13:12
Však áno, keď zabiješ pár ludí za mapu, jasné že nedropneš nič poriadne. Fartka funguje až moc dobre. A slowdown má možno 1/3 z all class, a aj to sú rýchlopalky. A na rushera asi nič poriadne povedať nevieš však? Asi len to, že je OP, ako to povie asi každý, aj to usúdiš len z toho že to povedali ostatný.

Vážně Busoxi??? Píšeš o rusherovi jako o úplné chudince, ale asi si zapomněl, když jsi za něj hrál a měl jsi lvl kolem 150. To rusher neměl ještě sníženou kondici a dmg a mého medica s full hp 240 a obranou si dával za rushera na m3 na 1 ránu a to i do paže a nebo trupu a žádné hlavy ... Neříkej, že na to si zapomněl, nebo si radši nechceš vzpomenout?

Jinak co se týče comand, já už je neřeším, dřív sem je řešil, protože jsem hrál jen 1 classu, teď už mě jsou fuk, když hraje proti mě někdo s velkým levelem a classou typu protector, sap atd. vemu medica, když přijde na serveru comando proti mě, třeba hráč Happyhyppo, vemu FS, protože za medica bych ho snadno nezastavil pokud není 30 metrů vzdálenost.

A co se týče Busoxova medica, tak wake nevím nad čím se rozčiluješ, když nemůžeš se svým Fs dát jeho medica tak vem jinou. Já taky většinou proti němu beru comanda, protože u něj mám šanci ho trefit knifem na ránu, ale pokud bude ta vesta ;)

Jinak s asgarokem a dalšíma musím souhlasit a rád bych i já uvítal server se starým cod, když se přecházelo na 2 itemy už tehdy jsem psal, že to bude zlo.
S 1 itemem to bylo zajímavější a lepší souboje, musel sis vybral zda budeš mít notes, ale útok dost slabej, nebo mít off item typu platin, ale zase mít holej zadek co se obrany týče.
Souboje 1 na 1 byli i na pár zásobníků a ne jako teď, kdy zbouráš 3 lidi za sebou na 1 zásobník :D
Sice špicla sem nemusel, ale dával tomu zajímavější nádech, když jsi musel hlídat radar, jestli tam je ta tečka hráč či nepřítel :) Ale ten instant kill granatu co měl jsem nemusel :D
Jo byli to dobré časy, když z 16 lidí na serveru měli max 2 hráči nějaké náboje a muselo se zabíjet i na 10 ran a více z silných zbraní, teď každej druhej pluky a platiny a kdo nemá full obranu, kevlar a hp tak moc nevydrží.

BTW asgaroku, jsem zvědav jestli mě taky napíšeš, že jsem si nezkusil těžší classy, když jsi některé kvůli tomu kritizoval v příspěvcích minulých. :)

slender
09-06-14, 14:23
No aby se tu aspoň někdo vyjádřil k tématu :D

Vesta proti commandu? Tak nějaké snížení možná např. né 800 dmg ale třeba 140, což by znamenalo že by si commando muselo dát "2 kolečka" to by mohlo zvíšit oběti šanci něak to vyoslit. ALE Ono ale úplně stačí chytit dobrý item (PL 30-32, PN, TIT) trefit se 2x - 4x do hlavy a comm nemá žádnou šanci... proč tedy přidávat item kvůli kterému se COD server rozdělil na 2 tábory?

***Nocturm***
09-06-14, 14:40
K Radarovy natebe poukazovat nebudu u me si solidni hrac a naexpil si tezsi klass na max neni duvod se dotebe strefovat od toho sou tu jini adepti.Stare Cod bylo bomba a spicla bych bral hned klidne at nema granat naco k hovnu nepotrebuju ale uz jen pro tu prdel bych ho tam vratil aby si hraci ten zadek museli hlidat rozhodne bych misto capture kde behaj jen boti dal stare Cod at se kazdej rozhodne jestli chce zvysovat skill a trochu u te hry premyslet nebo jen mit kliku na dva itemy ktere delaj ted ty ˇˇopˇˇ hrace a mysli si jak sou uzasny a skilled kdyz sou tam hraci napr. ja kteri sou radi za naboje nebo notes jednou za 5 map ono te to pak moc nebavi kdyz tam sou pice ktery daj zezacatku dva killy a hned maj itemy a ty dropujes celou mapu jak kokot a hovno ztoho JA CHCU STARY COD kde to bylo aspon o nejakem skillu ne co je ted ze je to jen o itemech a kdyz je nemas nezahrajes si kvalitne:)

SuperVafle
09-06-14, 14:59
Přesně.. Jsem PRO staré cod místo capture.. :) Namachrované děti kterým padají ty nej itemy ať si hrají tam.. :) Kvalitnější hráči co chtějí hrát jak za starých časů budou tam.. :))

3sSo.
09-06-14, 15:04
@Busox - Nenapísal som, že je to dobrý nápad, napísal som len, že súhlasim. Commando už nebude podľa niektorých také "OP" :D, po pridaní vesty to nebude dávať IK od cm(čiže to bude uberať nejaký dmg a nerobí mi problém niekoho vysekať aj 100krát) :D A možno nebude vždy prázdny server, keď prídem a nebudú ma srať len FSáci ale všetci s touto vestou, čiže Disconnect, /server, Quit game :D (btw, tú kofolu nezabudni =D)

@Grakon- "Navrhuju snížit kondici commandovi o 20, přidat šanci zabití nožem 50%, přidat vestu proti zabití nožem + vestu proti slowdownu. Hrát za commanda bude zase alespon výzva. " - toto by ma nebavilo :/ To radšej commandám znížiť INT, HP, OBRANU po napr. 25bodoch nechať IK knifom + zvýšiť kondičku o 75b a vesty nepridávať

@Svaciik - Nie je pekné niekomu dávať najavo, že nevie gramatiku pokiaľ ju sám neovládaš, že? :) + to, že niekto používa fullout nie je tvôj problém, zato som týchto dvoch borcov nikdy nevidel campiť ^^

Starý dobrý COD <3 - Určite by bolo lepšie vrátiť COD ako bol kedysi - 1item,... To boli časy, žiadna classa nebola OP, Dnes si už nevyexpím nič bez itemov(pretože každý 2. má notes a náboje a dáva každého na 2-3rany) - takže expím raz za mesiac Rambíčka s itemíkmi a náľadou :3 + keď ma niekto zabije s raketou, má Pluky, kevlar (Raketa-vec, ktorú nenávidim najviac v živote :D) tak píšem /class - 2

Špicl - Určite vrátit naspäť, len bez IK s HE (Ako to tu písali vyššie, prejaví sa hráč ako taký, bude donutený používať radar)

Capture Base- zrušiť-80% levlov 150+ naexpených na botoch, 2minúty sa dívam na borca s 100+ levelom a ani nevie čo je bomba, že? takže napr. nahradiť starým CODkom :)

***Nocturm***
09-06-14, 15:29
Chtelo by to aby se sem zas vyjadril Kotel ja ted momentalne planuju dohrat csko dokad mam vip at to nejsou lowe s okna a pak to zase pulroku nezapnu pac sem z cod totalne zhnusenej co se tam deje ted usetri mi to nervy a 30 kc mesicne za hru u ktere se nezabavim ale akorat tak naseru pac me jine servery krom cod nikdy moc nebavily.Prosimte Kotle na kolenou:DDDDDDDD smutne koukam vrat nam misto capture stare Cod se spiclem bez grannatu PROSIMMMMMMMMMMMMMMMM:D A nerfni toho zasraneho komanda seber mu hp a nbo spis obranu opravdu spis tu obranu min. o 30-50 bodu at dava knifem na jeden hit a je nejrychlejsi v tom je jeho sila ale at to neni nesmrtelny kdyz uz to je class o jednom hitu tak at taky rychle pada:)jeto fer od toho muzou mit notes nebo kevlar:)ten jim tu obranu vynahradi:)

Svaciik
09-06-14, 16:11
Pro mě je blbost zakladat server podle odezvy 3 hráčů , nebo 4.

Asga- Jestli chceš server kde to je o skillu , tak nechod na COD , tady to je , bylo a bude o LvLu a itemech.

-> Jinak , nikdy jsem nepochopil proč se do hry vubec přidávali nějaké itemy. Prostě bych nejradši nechal každou classu tak jak je. :D Ale to je mimo téma a možná to je i blbost ;D

***Nocturm***
09-06-14, 16:53
Jako je pro me blbost zakladat kvuli trem hracum cod s awp mapama coz uplne popira cod smysl :)dobry jen pro hrace kteri jedou snipera ci comanda jenak k hovnu spousta lidi na web nechodi ze to wake vem v uvahu kotel tim nic nezkazi myslim ze na starym cod by bylo zachviilku vic stalejch hracu nez na novym:).Za dalsi me to zajima jakej kotel nato bude mit nazor a pokud rekne tady jasne ze nic nerfovat nebude a stary cod vracet nebude tak proste prestanu hrat a platit vip nic vic nic min ja sem proste stavajicim stavem cod serveru zhnusen aby me tam davaly boti kteri se vyexpi na botech a o mape nemaj vubec tucha a nebo nesmrtelny classy a nebo picusci kterym po par killech padnou op itemy to me neba tak to je a tak to bude:)Stary cod aspon o necem bylo znova opakuji ted se stoho stala hra jen o itemech coz popira puvodni Cod server kde si se musel snazit s jednim itemem a hraci kteri poctive nalevelily vetsi level nechcipaly na 1-2 rany od botu kteri vubec nemaj poneti pomalu co je csko:)

Beat
09-06-14, 19:10
To ste fakt všetci pozerali na radar, keď mal niekto spicla? :DD Ja som to poriešil jedným príkazom a spicl na mňa nemal účinok. :D

***Nocturm***
09-06-14, 19:14
Ne ja to resil jednoduse co sem potkal to sem strilel a mel sem klid a spicl mi vubec nevadil spis sem se narechtal jako svina co se snim dalo obcas robit na lidech kdyz to byli tupci:DDD

Busox4ever
10-06-14, 07:08
Radare, my sme sa tu bavili o tom, ze AK dostane niekto notes tak rusher moze ist vonat fialky zdola. Ano notes sa podari zrusit ale vacsinou iba commandantovi. Ak nabehnes s rusherom proti rychlopalke s notesom, tak to sa proste neda. Nts 5 je proste moc pre classy ako rusher A sniper...

shootradar
10-06-14, 08:38
Radare, my sme sa tu bavili o tom, ze AK dostane niekto notes tak rusher moze ist vonat fialky zdola. Ano notes sa podari zrusit ale vacsinou iba commandantovi. Ak nabehnes s rusherom proti rychlopalke s notesom, tak to sa proste neda. Nts 5 je proste moc pre classy ako rusher A sniper...

No a já se na to dívám, jako když proti sobě běží hráči bez itemů, jako to bylo za starého cska, ale ty znáš jen 2 itemy, a proto to jen srovnáváš takhle, ne vždy padne notes 5 nikomu, mě padá notes 4 nebo 5 tak jednou za 2 až 3 týdny a na 50 killů mám jen off item a celou mapu dropuji doufaje, že ten notes padne a nic. A štve mě, že tam pak přijde nějakej kar, co dá 3 killy a padnou mu platiny a notes 4 a je vysmátej ...
Jinak co se týče rushera a tvého příkladu, ne vždy potkáš někoho s notesem 5, co nedostal ani hit pokud to není nějaká ... kempa a i kdyby tak rusher má i pistoly, kterou to schodí rychle, plus když tobě padne kevlar anebo notes tak to pro ostatní classy taky není snadné trefit, zvlášť když pomalu rusher i na 30 metrů bere hp nad 80 nebo moje nejoblíbenější: rusher stojí za rohem a vždy vykoukne trefí tě, zaleze a hend vykoukne běhěm vteřiny a zase tě trefí, souboje s rusherem jsou většinou na velmi malou vzdálenost a velmi časté je, že co rána od rushera, to se trefí, málokdy vidím rushera v souboji na max 10 metrů, co by se netrefil každým výstřelem do tebe a zatímco ty mu bez off itemu ubereš jen 20 hp na ránu z 240 či kolik má, on tě trefí 2 až 3krát a nepomůže ti to. Navíc, když začne rusher kolem tebe tancovat ..
Jedinou nevýhodou rushera je comando, ale přece nemůže být každá class lepší než všechny, každá je slabší proti nějaké, a každá může být nějakou poražena, jen ti comové, co si tu stěžují na slowdowny classy a jinačí, že comové jsou moc OP ... Stačí aby přestali fňukat a vzali jinou classu, která je proti té dané účinnější a nestěžovali si na to, že je jejich medic či rambo proti comům bez šance. Ať vemou sapa a mají po problémech s comem, vždy je nějaké řešení pokud nehráš jen jednu classu. A pokud ano, je to problém těch hráčů a ne classy ;)

shootradar
10-06-14, 08:41
Ne ja to resil jednoduse co sem potkal to sem strilel a mel sem klid a spicl mi vubec nevadil spis sem se narechtal jako svina co se snim dalo obcas robit na lidech kdyz to byli tupci:DDD

Jo bejvalo nejlepší, vyšli dva nepřátelé a ty jsi měl špicla a jen prošli a nestříleli po tobě prostě ... :D a pak čuměli jak péra, když jsi je pokosil a ani nevěděli proč :D

Busox4ever
10-06-14, 08:57
Ano, vesta proti slowdownu je uplna hovadina, no musis uznat, ze commov je v posledom case ako maku na poli...
A oslabenie rushera bola tiez chyba.
A vziat si classu napr sappra ked su tam comm aby som si s nimi poradil, je zbytocne, pretoze na kazdej mape je 1/3 hracov commandantov..

Busox4ever
10-06-14, 09:00
A som aj za to stare COD s jednym itemom a spiclom, ja som to v tedy nehral takze si to predstavit neviem, ale podla toho ako to tu opisujete to musela byt sranda :))

Beat
10-06-14, 15:28
A som aj za to stare COD s jednym itemom a spiclom, ja som to v tedy nehral takze si to predstavit neviem, ale podla toho ako to tu opisujete to musela byt sranda :))

Vtedy málokto používal platinky, titanky a pluky, swat a nano nefungovali a všetci čakali dokým im padne notes, tajomník alebo spicl a ohadzovali sa heckami, ktoré dávali 200+dmg.

shootradar
10-06-14, 15:31
Vtedy málokto používal platinky, titanky a pluky, swat a nano nefungovali a všetci čakali dokým im padne notes, tajomník alebo spicl a ohadzovali sa heckami, ktoré dávali 200+dmg.

Neříkej beate, že na tu dobu si nevpomínáš v dobrém byla to mnohem větší zábava :)

***Nocturm***
10-06-14, 16:44
Spicl by nemel ted granata jen proste vyhodu prevleku a rozhodne stare cod nez fy a awp sracky mapy ktere cod popiraj cod se podle me hraje kvuli te rozmanitosti klass a jejich specialni vybavy ne litat s nozem a awp jak trubka to radsi stare zabavne cod ktere by letelo rozhodne vic nez nejaky fy nebo apw cod uplnej nesmysl.

Rejko
10-06-14, 17:29
Ja by som mal menšiu poznámku k starému CODku. Keby mal kotel niekde uložené staré nastavenia s tým špiclom a jeho héčkom apod. vtedy to bola zábava áno aj mňa to trochu sralo že ma niekedy zabil granát hlavne na de_widlakof ale bolo to zaujímavé rozhodne :-D. FS by som povolil raketomet, sniperovi AWP sniper, commandovi rangerky. Pozrite sa na to takto: Keď bolo staré COD kto sa sťažoval na niečo? nikto absolutne som nevidel nikoho sa sťažovať, ale keď pribudli 2itemy, už je tu xxx tém ako zmeniť classy pretože sa to nedá hráť, pridať itemy a hento tamto... Keď to bolo v starých kolajách tak to bolo fajn. Rozhodne starý neupravený zábavný COD kde sa človek mohol fajnovo odreagovať.

***Nocturm***
10-06-14, 17:34
Ja by som mal menšiu poznámku k starému CODku. Keby mal kotel niekde uložené staré nastavenia s tým špiclom a jeho héčkom apod. vtedy to bola zábava áno aj mňa to trochu sralo že ma niekedy zabil granát hlavne na de_widlakof ale bolo to zaujímavé rozhodne :-D. FS by som povolil raketomet, sniperovi AWP sniper, commandovi rangerky. Pozrite sa na to takto: Keď bolo staré COD kto sa sťažoval na niečo? nikto absolutne som nevidel nikoho sa sťažovať, ale keď pribudli 2itemy, už je tu xxx tém ako zmeniť classy pretože sa to nedá hráť, pridať itemy a hento tamto... Keď to bolo v starých kolajách tak to bolo fajn. Rozhodne starý neupravený zábavný COD kde sa človek mohol fajnovo odreagovať.




Tak tak naprosty souhlas:thumbup:

shootradar
11-06-14, 08:51
Ja by som mal menšiu poznámku k starému CODku. Keby mal kotel niekde uložené staré nastavenia s tým špiclom a jeho héčkom apod. vtedy to bola zábava áno aj mňa to trochu sralo že ma niekedy zabil granát hlavne na de_widlakof ale bolo to zaujímavé rozhodne :-D. FS by som povolil raketomet, sniperovi AWP sniper, commandovi rangerky. Pozrite sa na to takto: Keď bolo staré COD kto sa sťažoval na niečo? nikto absolutne som nevidel nikoho sa sťažovať, ale keď pribudli 2itemy, už je tu xxx tém ako zmeniť classy pretože sa to nedá hráť, pridať itemy a hento tamto... Keď to bolo v starých kolajách tak to bolo fajn. Rozhodne starý neupravený zábavný COD kde sa človek mohol fajnovo odreagovať.

Má pravdu ten chlapec ;)

Busox4ever
11-06-14, 08:57
Nakoniec sa neprida ziadna vesta, ale vrati sa na zaklade komentov stare COD :smart:
PS: Rajko, nezabudni, mas male vajko :D

Kotel
11-06-14, 11:49
Na zruseni vsech itemu staci smazat jednu radku. Na vrácení jednoho je jednoduchá úprava, tak to můžu udělat hned a uvidí se, kdo si bude stěžovat.
Já mám v plánu přidat každé classe nějakou speciální zbraň jako je v team fortress 2 - třeba rotační kulomet, granátomet, bazuku, plamenomet.

lynx
11-06-14, 11:59
takemu commovi by bolo dobre spraviť možnosť hádzať knife-y :D niečo ako keď leti raketa, len dať preč výbuch, zmeniť tam model rakety na knife, a aby to bralo do uvahý hitbox ... raz som to tuším aj niekde na youtube videl, že to je možné (možno toto? http://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=19610 )... just an idea.

Kotel
11-06-14, 12:52
OK, máte tam 1 item.
Commando do tohohle módu podle mě nepatří a kvůli tomu se špatně vyrovnává vůči ostatním. Snížil bych mu rychlost, povolil ranger boty a přidal nějakou horší primární zbraň. Pokud ho hraje tolik hráčů, tak asi mají radši furien. Házení knifu by se mu mohlo přidat a knife by po zasáhnutí zpomalil hráče.
Další úpravy můžu dělat, až dodělám jiné servery.

Pantex
11-06-14, 13:47
OK, máte tam 1 item.
Commando do tohohle módu podle mě nepatří a kvůli tomu se špatně vyrovnává vůči ostatním. Snížil bych mu rychlost, povolil ranger boty a přidal nějakou horší primární zbraň. Pokud ho hraje tolik hráčů, tak asi mají radši furien. Házení knifu by se mu mohlo přidat a knife by po zasáhnutí zpomalil hráče.
Další úpravy můžu dělat, až dodělám jiné servery.

stačí keď bude jeden item, nič už nemeň :D

***Nocturm***
11-06-14, 15:45
Musim pochvalit bomba s 1 itemem konecne stare dobre cod jen chybi spicl :DDDD

Kotel
11-06-14, 15:52
Špicla přidávat nebudu. Spíš bych přidal commandu možnost na chvíli zmizet.

Busox4ever
11-06-14, 16:41
Hádzať knife a zmiznutie je už podla mňa moc, tak ako je to tetaz, je to dobré :)

***Nocturm***
11-06-14, 16:41
Skoda se spiclem byla legranda i kdyz uz ted tam decka zacinaj plakat ze maj jeden item a ze nejsou nesmrtelny:) nevim zda to comandu pridavat a kdyz uz tak max na 3 secundy vic by bylo moc ale myslim si ze je to zbytecnost lepsi ten spicl bez hecka.

Pantex
11-06-14, 16:45
Špicla přidávat nebudu. Spíš bych přidal commandu možnost na chvíli zmizet.

dobrý nápad

IKEA
11-06-14, 16:47
Moc pěkný, ten jeden item, konečně to je vyvážená hra! GJ

SuperVafle
11-06-14, 17:29
:OO Kotle já tě snad miluju ! :DD Díky moc !! :333 Konečně staré cod.. :333

E^^ :/ Why ?!?! Natěšenej běžím na COD si zahrát staré dobré COD s jedním itemem a pořád tam jsou 2 ? Jako haló ? :D To už si to ti boti vybrečeli zpátky ? :((

***Nocturm***
11-06-14, 17:59
To snad ne OMG!

Kotel
11-06-14, 18:28
Chybička v pluginu. Už to bude ok. Na prvním serveru bude 1 item, na druhém 2.

Pantex
11-06-14, 18:42
Chybička v pluginu. Už to bude ok. Na prvním serveru bude 1 item, na druhém 2.

a to má akože aký význam, že keď bude na jednom servery 2 itemy, a na druhom 1 item.. daj na obdivoch 1 item.

***Nocturm***
11-06-14, 18:50
a to má akože aký význam, že keď bude na jednom servery 2 itemy, a na druhom 1 item.. daj na obdivoch 1 item.

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Kotel
11-06-14, 18:52
Každej si může vybrat, co se mu víc líbí.

SuperVafle
11-06-14, 18:52
Psal jsem mu přes PM.. Prý je to bug a bude to opravovat.. :)
E^^ Aha.. :DD Nevěděl jsem že tu je ještě ta 1 stránka.. :D

Pantex
11-06-14, 21:12
Každej si může vybrat, co se mu víc líbí.

ach bože :D aspoň vymaž ten text na Item 2 keď aj tak tam neni :P a daj tam normal Item nie Item 1 :) detaily :P

Kotel
11-06-14, 22:17
To jsem mazal, tak to asi nefunguje.

SuperVafle
14-06-14, 22:24
Jojo taky mě trochu vadí jak to tam je pořád nadepsané.. Pak se každý druhý co nečte fórum ptá proč mu nepadá 2. item... :) Nebaví mě to pořád dokola opakovat jak papoušek..

SaIoN
23-06-14, 15:39
Myslím, že už tu nemusí se psát o itemoch, protože tu je na jíné téma a docela dost se odbočilo :D.

MatesK0
28-06-14, 14:00
No, ale jo jsem jeden co hraje commando, ale i tak prostě když teď už jsou problémy s commandem, že se nemože skoro hýbat kvůli slowdownu tak ted k tomu vestu takhle si nikdy commando už nezahraje, protože ho ustřílí 1.nestihne se k němu dostat 2. když se k němu dostane tak ho zase nebude moct zabít a pak ho zpomalí a už se commando k tomu nedostane. Pokud tu vestu tak maximalně omezit na classi, které nemají slowdown, aby to zas mohlo nějak tak hrát. Ale jinak dobrý nápad ;). Ale když zase medik vetší lvl tak je s off itemem hodně silný a comm znovu bez šance.

Presne súhlasím s tebou, hrám commanda a potvrdím ti že je to nepríjemné.. Stále ma spomalí a už som vieš kde. Nedokažem ho už zabiť keď ma načne. Taktiež by som mal návrh o class demolitions, štve ma keď stlačí éčko a vybuchne to pod ním a mňa to zabije a jemu neubere absolutne nič.. Iné classy ako je sapper a fire support uberajú aj sami sebe keď to vybuchne pri nich. Malo by sa s tým niečo spraviť, znížiť HP alebo podobne u demolitions.

Grakon2702
28-06-14, 14:03
At to ubírá HP i demolitionovi, to bohatě stačí. Btw, teď jsem byl na serveru, hrál sjem proti 10 lv rusherovi, co měl platinky, já měl 184 HP a dal mě 10x jen na jednu ránu.

MatesK0
28-06-14, 14:19
Ja by som mal menšiu poznámku k starému CODku. Keby mal kotel niekde uložené staré nastavenia s tým špiclom a jeho héčkom apod. vtedy to bola zábava áno aj mňa to trochu sralo že ma niekedy zabil granát hlavne na de_widlakof ale bolo to zaujímavé rozhodne :-D. FS by som povolil raketomet, sniperovi AWP sniper, commandovi rangerky. Pozrite sa na to takto: Keď bolo staré COD kto sa sťažoval na niečo? nikto absolutne som nevidel nikoho sa sťažovať, ale keď pribudli 2itemy, už je tu xxx tém ako zmeniť classy pretože sa to nedá hráť, pridať itemy a hento tamto... Keď to bolo v starých kolajách tak to bolo fajn. Rozhodne starý neupravený zábavný COD kde sa človek mohol fajnovo odreagovať.

Súhlasim s Rejkom, malo by sa povoliť Sniperovi AWP sniper a podobne.. Bolo by to tak lepšie :D Alebo spraviť ešte jeden server COD:MW ktorý by bol taký ako na začiatku :) a bolo by po problémoch :D ano viem mne sa to hovorý nový server, ale bolo by viac ludí spokojných a táto téma by sa mohla zamknúť a už nič neriešť aspoň nie tých ktorý hrávajú starú COD:MW.. :)

Busox4ever
28-06-14, 18:19
Presne súhlasím s tebou, hrám commanda a potvrdím ti že je to nepríjemné.. Stále ma spomalí a už som vieš kde. Nedokažem ho už zabiť keď ma načne. Taktiež by som mal návrh o class demolitions, štve ma keď stlačí éčko a vybuchne to pod ním a mňa to zabije a jemu neubere absolutne nič.. Iné classy ako je sapper a fire support uberajú aj sami sebe keď to vybuchne pri nich. Malo by sa s tým niečo spraviť, znížiť HP alebo podobne u demolitions.

No takže. Iné classy ako " FS a sapper" majú SD, demo nie, prečo by si mu znižoval hp alebo hocičo ine, určite NIE. Čo tak namiesto toho, keby sa ubrala obrana alebo hp commandovi ? A keď už sme pritom, jasne, že ked nemá hráč full obranu, tak ho rusher zabije na jednu ranu, ale dostane niekto nts, može sa mu smiať do očí. Rusher cez full obranu hodí so všetkými nábojmi na HS asi 180HP s plukami, čož nieje moc.

Belinko12
05-07-14, 23:34
Ako tak vidim, debata sa tu vehementne rozbehla, neprecital som si samozrejme vsetko, ale kedze som aktivnz hrac circa od zaciatku servera, viem ako to tam chodi. Myslim si, ze je cas, aby som si aj ja povedal nazor, budem sa snazit byz pre kotla asi najobjektivnejsi, kedze to nehrava, a dufam, ze si zoberies tieto riadky ako postoj nezaujateho hraca, a nie vyplakavaca. CO sa tyka vesty proti commandu - samozrejme som za. Proti kazdej classe je nejaky item, proti tomuto nie (commandaci co sa brania, ze nebudu mat ako zabijat, commando ma deagla a glocka, moze ziskat awp sniper, ktory mimochodom commandom casto pada ako item, a taktiez autodestrukcia). Tu by som hned nadviazal, ze proti tomtuo itemu neexistuje ziadny defeat. Uznavam, je to item, ale kedze pada vacsinou do ruk len lamam, co stoja za rohom a potom sa odbuchnu, navrhujem, aby SWAT stit bol ucinnz voci takymto lowkam, aspon tak bude viacej ludi vyuzit tento item. S kondiciou, obranou a INTom by som nehybal, iba som doteraz nikdy nepochopil, preco na zaciatku kazdeho kola je +20HP. Podla mna uplne zbytocnych ,len to buguje hru a po oziveni alebo pridani HP itemom to klense na povodnych, cize navrhoval by som vratit kazdu klasu na povodne HP a tych plus20 odstranit. K zmena HP inak nic, jedine ked tak, ze Fire Support a Sapper maju 100 HP zaklad a Medic 120, ktory to najmenej potrebuje, kedze mu lekarka da 200Hp za 3 sekundy. A este jedna zalezitost ma napadla, pri FS a Sapperovi, ak nahodou niekto po smrti ozije, tak FS ma dalsie 2 nove raketky a Sapper uz miny ale nemoze polozit. Je to podla mna nefer, kedze Demo ma po resusci tiez novy dynamit a medic nove lekarky. bud to zrusit a teda na kazde kolo max 2 specifika pre classu, a je jedno kolko krat sa respawne alebo to dovolit kazdej classe. Dakujem za precitanie a dufam, ze som bol maximalne objektivny, kedze kativne hram za 5 class a nemam potrebuje si nejaku jednu preferovat a zvyhodnovat. Dakujem. Hawk. S pozdravom Belik

Rejko
06-07-14, 00:22
Ako tak vidim, debata sa tu vehementne rozbehla, neprecital som si samozrejme vsetko, ale kedze som aktivnz hrac circa od zaciatku servera, viem ako to tam chodi. Myslim si, ze je cas, aby som si aj ja povedal nazor, budem sa snazit byz pre kotla asi najobjektivnejsi, kedze to nehrava, a dufam, ze si zoberies tieto riadky ako postoj nezaujateho hraca, a nie vyplakavaca. CO sa tyka vesty proti commandu - samozrejme som za. Proti kazdej classe je nejaky item, proti tomuto nie (commandaci co sa brania, ze nebudu mat ako zabijat, commando ma deagla a glocka, moze ziskat awp sniper, ktory mimochodom commandom casto pada ako item, a taktiez autodestrukcia). Tu by som hned nadviazal, ze proti tomtuo itemu neexistuje ziadny defeat. Uznavam, je to item, ale kedze pada vacsinou do ruk len lamam, co stoja za rohom a potom sa odbuchnu, navrhujem, aby SWAT stit bol ucinnz voci takymto lowkam, aspon tak bude viacej ludi vyuzit tento item. S kondiciou, obranou a INTom by som nehybal, iba som doteraz nikdy nepochopil, preco na zaciatku kazdeho kola je +20HP. Podla mna uplne zbytocnych ,len to buguje hru a po oziveni alebo pridani HP itemom to klense na povodnych, cize navrhoval by som vratit kazdu klasu na povodne HP a tych plus20 odstranit. K zmena HP inak nic, jedine ked tak, ze Fire Support a Sapper maju 100 HP zaklad a Medic 120, ktory to najmenej potrebuje, kedze mu lekarka da 200Hp za 3 sekundy. A este jedna zalezitost ma napadla, pri FS a Sapperovi, ak nahodou niekto po smrti ozije, tak FS ma dalsie 2 nove raketky a Sapper uz miny ale nemoze polozit. Je to podla mna nefer, kedze Demo ma po resusci tiez novy dynamit a medic nove lekarky. bud to zrusit a teda na kazde kolo max 2 specifika pre classu, a je jedno kolko krat sa respawne alebo to dovolit kazdej classe. Dakujem za precitanie a dufam, ze som bol maximalne objektivny, kedze kativne hram za 5 class a nemam potrebuje si nejaku jednu preferovat a zvyhodnovat. Dakujem. Hawk. S pozdravom Belik

Musím len a len súhlasiť :thumbup:

LumP
06-07-14, 10:20
Ako tak vidim, debata sa tu vehementne rozbehla, neprecital som si samozrejme vsetko, ale kedze som aktivnz hrac circa od zaciatku servera, viem ako to tam chodi. Myslim si, ze je cas, aby som si aj ja povedal nazor, budem sa snazit byz pre kotla asi najobjektivnejsi, kedze to nehrava, a dufam, ze si zoberies tieto riadky ako postoj nezaujateho hraca, a nie vyplakavaca. CO sa tyka vesty proti commandu - samozrejme som za. Proti kazdej classe je nejaky item, proti tomuto nie (commandaci co sa brania, ze nebudu mat ako zabijat, commando ma deagla a glocka, moze ziskat awp sniper, ktory mimochodom commandom casto pada ako item, a taktiez autodestrukcia). Tu by som hned nadviazal, ze proti tomtuo itemu neexistuje ziadny defeat. Uznavam, je to item, ale kedze pada vacsinou do ruk len lamam, co stoja za rohom a potom sa odbuchnu, navrhujem, aby SWAT stit bol ucinnz voci takymto lowkam, aspon tak bude viacej ludi vyuzit tento item. S kondiciou, obranou a INTom by som nehybal, iba som doteraz nikdy nepochopil, preco na zaciatku kazdeho kola je +20HP. Podla mna uplne zbytocnych ,len to buguje hru a po oziveni alebo pridani HP itemom to klense na povodnych, cize navrhoval by som vratit kazdu klasu na povodne HP a tych plus20 odstranit. K zmena HP inak nic, jedine ked tak, ze Fire Support a Sapper maju 100 HP zaklad a Medic 120, ktory to najmenej potrebuje, kedze mu lekarka da 200Hp za 3 sekundy. A este jedna zalezitost ma napadla, pri FS a Sapperovi, ak nahodou niekto po smrti ozije, tak FS ma dalsie 2 nove raketky a Sapper uz miny ale nemoze polozit. Je to podla mna nefer, kedze Demo ma po resusci tiez novy dynamit a medic nove lekarky. bud to zrusit a teda na kazde kolo max 2 specifika pre classu, a je jedno kolko krat sa respawne alebo to dovolit kazdej classe. Dakujem za precitanie a dufam, ze som bol maximalne objektivny, kedze kativne hram za 5 class a nemam potrebuje si nejaku jednu preferovat a zvyhodnovat. Dakujem. Hawk. S pozdravom Belik

Taky jsem PRO aby nebylo +20HP aspoň se u commanda nebude dělat bug.Jinak co se týče těch raket,dynamitu proč by měli mít po ressu opět možnost to využít?Když sapper tu možnost nemá.

Jinak čau Beldo aspoň něco tě donutilo si tady založit profil :D:D

***Nocturm***
06-07-14, 12:57
Ja ktomu jen dodam ze by se melo kouknout i nato SS kurva uz zalozil sem topic a nic se tam nedeje tak mu odstran tu schopnost kterou ma a dej mu jinou ale neco stim udelej jinak souhlas s belikem ale tady sem zjistil ze se jen keca a keca a malo co se udela hlavne ze se resi naky flashe!

Kotel
07-07-14, 07:25
A este jedna zalezitost ma napadla, pri FS a Sapperovi, ak nahodou niekto po smrti ozije, tak FS ma dalsie 2 nove raketky a Sapper uz miny ale nemoze polozit.

+20hp dam pryc
miny u sapera byl spis bug, ted bude moct pokladat i po oziveni



tady sem zjistil ze se jen keca a keca a malo co se udela
Ale asi jsi jeste nezjistil, ze jedinej, kdo tu muze delat nejaky zmeny na serveru, jsem ja a kdyz se venuju jinym serverum, tak nemuzu delat okamzity zmeny jinde.

slender
07-07-14, 07:58
"Item proti commmandu" aj. věci co se tu vymysleli jsou velice zajímavé a udělají server vyrovnaný a spravedlivý...
ALE ruku na srdce kdyby mně padla plat. vesta tak ji asi dropnu. Přiznejme si kdo by nechtěl mít: AWP snip + comm botky nebo
nts3 + platinky a více podobných kombinací... A na 1. kde je 1. item tam teprve... Chci tím říct že by se tu nemuselo tak moc lidí přít a hádat kvůli takové maličkosti. To je k plat. vestě

Ano sapp by i po respawnu měl mít 2 mini.

+20 to je mi celkem fuk

Pokud si Demo odbouchne dynamit pod zadkem mělo by si ublížit...

Když už se přidávají itemy proti commandu co takhle item proti SLDW? Né mate pravdu, to by ho už nic nezastavilo.. :D

To jak u SS fachčí ta schopnost nevím, ale nějak nepozoruji že by se teď nedalo SS hrát... SS je silné dost jen to sním umět...

Kotel už vše spravil podle našich představ tak bychom ho mohli nechat odpočinout...