PDA

Zobrazit normální verzi : Zadost o unban



BAWSON
24-10-11, 20:17
Zdar, hral jsem na serveru Zombie a admin "72 virgins" me dvakrat kicknul a potom zabanoval.

Zde prikladam vypis:

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 59 minut a 39 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Nevhodna prezdivka kopirujici nickadmina '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : 85 pannen
[AMXBANS] Tvuj nick : 85 pannen
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 0 : 24811569
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 0 : 24811569
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 89.29.11.98
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 89.29.11.98
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : 72 Virgins
[AMXBANS] Server : Kotelna - Zombie | csko.cz ( zm_toronto_new )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na csko.cz

Zajimalo by me, co jsem porusil, protoze v reasonu je napsana blbost, ktera o banu nerika nic, snad jen to, ze admin neumi davat reasony.
Navic, ja vam rikal, ze kdzy prijdu o prava, tak hned dostanu banan :).

grEy
24-10-11, 20:25
Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.
Tym kickom ta upozornil, aby si si zmenil nick a napisal ti, ze ti dava minutu. Takze navrhujem prepisane dovodu na Neustala provokacia admin teamu a zmena dlzky banu na tyzden. Suhlasis?
(kludne mi dajte) Palec dole :)

BAWSON
24-10-11, 20:28
Okej, mas tam paleceQ dolu! Ja nikoho neprovokoval. Proste je pro me 85 pannen magicke spojeni, tak jsem si to dal jako nick. Ve hre jsem na virginse vubec nereagoval, teda az potom, co me kicknul. Zadam o to, aby sem psali jen rozumni lide a pokud mozno aby se nevyjadrovali "lidi" za gangu 72 (teda krom bosse, od ktereho bych rad slysel za co to mam).

apach29
24-10-11, 20:39
BAWe doufam, ze si o mne nemyslis, ze nekomu nadrzuju, ale tady to byla jasna provokacka. Hodku to vydrzis a uz to pls nedelej, zbytecne budes banovanej. Delky trestu se urcite budou zvysovat, jako kazdymu.

72 Virgins
24-10-11, 20:40
Jasná provokace. Ty tvoje pohádky ti nikdo neuvěří. Dal jsem ti šanci si to upravit nevyužil jsi jí.

Lynviy
24-10-11, 20:41
Čistě teoreticky, kdybych si dal nick: číslo nick , tak bych dostal ban?

BAWSON
24-10-11, 20:42
To myslite vazne? Si uz nepamatujete, jak me virgins jeste provokoval, kdyz jsem byl adminem? A co za to mel? TUDLE! Ja si stoji za tim, ze nic spatnyho jsem neudelal. Nick rozhodne nekopiruju (kopirovani ma uplne jiny vyznam) a navic "nevhodna prezdivka", zadne vulgarnosti v nicku jsem nemel, anic nic podobnyho. Proste jak spatnej reason, tak spatne ban.

72 Virgins
24-10-11, 20:42
Apachi lockni to pokud to považuješ za vyřešený. Než to zas překročí nějaké hranice.

apach29
24-10-11, 20:47
BAWe nech to radeji bejt. Tentokrat jsi narazil a ani ja se za tebe v tomto nepostavim. Vsichni vi, jak jsi s Virginsem na noze, tak co jsi cekal? Lock, nez se to tu zase zmeni ve flamewar.

BAWSON
24-10-11, 20:47
Nemyslim si o tebe apachu, ze nekomu nadrzujes. Ale tohle mi ROZHODNE fer neprijde. Kdyz jsem dostal ban ja vlastne "za nic", tak proc on ho taky nedostane "za nic"? Navic to tu chce jeste locknout, aby se to tu nevyresilo a zustal jsem potrestan jen ja.

Kotel
24-10-11, 21:42
Dodatek: BAWSON si zmenil nick, aby Virgin nevedel, ze to je on, takze nevedel, ze jsi to ty...