PDA

Zobrazit normální verzi : Chuck Norris (SH) --> AxessCZE



Besekr
06-06-14, 19:23
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 109096)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'SH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Chuck Norris >
[AMXBANS] Tvuj nick: Chuck Norris
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:210106949
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:210106949
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.70.89.254
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.70.89.254
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < AxessCZE >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife 2 (1hp_pwr_full)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Chci rict ze toho lituji, ale myslim si ze kazdy hrac counter striku pouzival nebo chtel pouzivat hacky je to pokuseni kteremu odola jen malo lidi. Snad kazdy clovek za zivot proste podlehne pokuseni a porusi pravidla i ja jsem jeden z nich, jsem proste jen pouhy clovek ktery dela chyby jako kazdy jiny, ale myslim ze ne nadarmo se rika chybami se clovek uci. Jak jsem rek byl jsem naivni a taky jsem zato zaplatil ale i jsem se ponaucil. Potom co jsem dostal perma ban jsem hned ten hack vymazal protoze my doslo ze umeni neni vyhrat podvodem, ale hrat cestne a pro radost a nekazit radost ostatnim hracum svym podvadenim. Timto bych se chtel omluvit vsem hracum za zneprijemnenou hru a take tady chci na verejnosti prisahat ze uz hacky nikdy nebudu pouzivat. (PS. Nestoji to zato i ostatnim hracum doporucuji a by se k hackum neuchylovali). A tak bych chtel poprosit o unban (myslim si ze kazdy ma pravo na druhou sanci, slibuji ze budu hodny jako beranek :-)). Predem dekuji za vas cas.

AxessCZE
07-06-14, 06:38
Za cheating se unban nedava.

pockej 2 roky nebo si kup steam(tam je tvoje 2ha šance)