PDA

Zobrazit normální verzi : Jailbreak 1, 2



Larodar56
24-10-11, 21:19
Ahoj, chtěl bych poprosit o práva na servery jailbreak 1 a 2.

Někteří z vás co sem přijdou dávají palečky automaticky dolu, chápu měli jsme svoje neshody. S UFOuskem a spol. jsem se prostě nepohodl ale rozhodl jsem se že to můžu hodit za hlavu a tak to prostě udělám. 56! I přesto že si ufo o mě myslí že jsem retard, tak ho prosím aby se nevyjadřoval hloupostmi jako na některých žádostí o práva.
Ano, blbosti a hlouposti jsem psal do některých příspěvků. Nehodlám tu rozehnávat vulgaritu apod.
Bydlím v Praze, je mi 15 let a studuji na SOŠ mult. a prop. tvorby S. R. O.
Mezi mé zájmy a koníčky patří hokej, paintball a práce s photoshopem, zbytek informací můžete najít na 1. žádosti o práva - http://csko.cz/forum/showthread.php?1602-%8E%E1dost-o-pr%E1va nebo vám můžu poslat přes PMku.

V minulé žádosti jsem žádal o práva na více serverech, tu žádám pouze o práva na oba jailbreaky. Někteří si mysleli, že bych byl neschopnej na většině z těch serverů, které jsem vypisoval. Na JB jsem si jistý, že bych průser neudělal, pokud si myslíte opak budiž.
Na Jailbreaku hraji každý den, tak si myslím že by nebyl problém to uhlídat.
Proč jsem se tak ulítle rozhodl o práva? Je to více důvodu ale vyjmenuji jen jeden: Já prostě nemůžu vystát jak dá týpek 4 free killy přímo před adminem a ten nic neřeší. Včera už bylo dostatek free killlů, že jsem se prostě rozhodl požádat o práva

Můj steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198028616082
Prosím vyjadřujte se rozumně a nepište sem kraviny.
Doufám že mám alespoň nějakou šanci.

Karl0s
24-10-11, 21:29
http://www.youtube.com/watch?v=oavMtUWDBTM

ne

Larodar56
24-10-11, 21:31
Moje očekávání se naplnilo, trollparta se začala vyjadřovat! A klasicky retardovaně!

AnnoyingGreg
24-10-11, 21:40
Já prostě nemůžu vystát jak dá týpek 4 free killy přímo před adminem a ten nic neřeší. Včera už bylo dostatek free killlů, že jsem se prostě rozhodl požádat o práva


Na retard důvod patří retard reakce. Nenechám tu z týmu dělat idioty pro zvýšení tvojí šance na práva. Nevim kterého admina si myslel, ale ta situace se mi zdá dost nepravděpodobná a tim že si neoslovil konkrétního admina to napadá i mě.

24/10/2011 20:38 <Larodar56> gaylos je opravdu retardovaný, prosil jsem ať nepíšete kraviny a hned na to si tam dal trollpost

Larodar56
24-10-11, 21:41
Já neříkám, že všichni admini stojí za ..... ale něco takového by se fakt přehlížet nemělo.

Larodar56
24-10-11, 21:53
Na retard důvod patří retard reakce. Nenechám tu z týmu dělat idioty pro zvýšení tvojí šance na práva. Nevim kterého admina si myslel, ale ta situace se mi zdá dost nepravděpodobná a tim že si neoslovil konkrétního admina to napadá i mě.

24/10/2011 20:38 <Larodar56> gaylos je opravdu retardovaný, prosil jsem ať nepíšete kraviny a hned na to si tam dal trollpost

Zrovna ty a Karl0s stojíte upřímně (pardon) za hovno a to víš proč? Nejen z toho jak Karl0s přerušuje simona, aby si vytvořil pravidla sám ale i podporuje retardismus kolegy strikera. A ty ho ke všemu přesouváš jen tak k ct, který dělá věčné kraviny a pak dáš docela neférové hlasování přesunout jiného hráče k Ts. Nejsem žádný kámoš vranyse ale takhle se admin nechová.

Karl0s
24-10-11, 22:08
• jaký pravidla si tvořim ? krom kickování vychcanku ze spectatu si nic netvorim, natoz abych rusil simona
• striker je člověk, kterej má smysl pro humor a nevymejšlí trapný reakce do konce mapy
• svou ultra trapností tady i na serveru sis znepřátelil rekordní počet lidí, takže se nediv, že ti to vracej

AnnoyingGreg
24-10-11, 22:09
Zrovna ty a Karl0s stojíte upřímně (pardon) za hovno a to víš proč? Nejen z toho jak Karl0s přerušuje simona, aby si vytvořil pravidla sám ale i podporuje retardismus kolegy strikera. A ty ho ke všemu přesouváš jen tak k ct, který dělá věčné kraviny a pak dáš docela neférové hlasování přesunout jiného hráče k Ts. Nejsem žádný kámoš vranyse ale takhle se admin nechová.

Tímhle si doslova podělal čáru a i za cenu dalšího OT ti tu nedovolim mystifikovat uživatele fora.

Za 1. Vím přesně jakou situaci myslíš. Hlasování i přesunutí šlo naprosto mimo moje amx menu, takže si začni dávat bacha na to co tu rozjíždíš.
2. To za co stojim o mě vypovídá aspon minimální sbírka cheaterů kterou mám. Takže tvoje žvásty založené na nenávsiti za moje NE v tvojí žádosti mi jsou lhostejný.
3. Nedokážeš si udržet chladnou hlavu ve vlastní žádosti. Nechci vidět jak by to dopadlo ve hře. Tvoji patnáctiletý vrstevníci se za tvoje chování musí mlátit hlavou do zdi.
4. Tímhle máš prostě obrovské NE a začni si dávat bacha ve hře. Speciálně za tohle ti tvoje výlevy do mikráku nemínm odpouštět.

EDIT: Strikera jsem přesunul jednou jedinkrát a to za situace kdy tam neměl nikdo mikrofon. Narozdíl od tebe má jak napsal karlos smysl pro humor a nedává "První reakce s výhodou na smrt" které všichni nenávidí společně s tebou.

Svacinar
24-10-11, 22:12
Mě by teda zajímalo, co za admina to bylo?
K tvojí žádosti: Nemůžu říct, že by jsi JB neuměl, ovšem tvoje reakce s výhodou na smrt mě štvou natolik, že prostě nemůžu doporučit, aby si ty práva dostal + práva dostal Jordan a myslim, že už to fakt stačí.
Prvně jsem tě chtěl pochválit, že jsi dostal rozum a nechceš se tady hádat, ale koukám, že se to tady zase rozjíží, takže nic.
Za mě tedy NE.

Larodar56
24-10-11, 22:19
Greg: Dobře kecáš s tím přesunutím strikera, 2x si ho přesunul. Jednou ti to řekl karlos, když ještě neměl práva a potom zase. Že nikdo neměl mikrofon? Proč až tak kecáš? První reakci s výhodou na smrt jsem dal jen několikrát a ty zase trolluješ? Gregu si ubohý, nenávidí mě akorát trollparta a pár výjimek, tak si nevymýšlej.


Mě by teda zajímalo, co za admina to bylo?
K tvojí žádosti: Nemůžu říct, že by jsi JB neuměl, ovšem tvoje reakce s výhodou na smrt mě štvou natolik, že prostě nemůžu doporučit, aby si ty práva dostal + práva dostal Jordan a myslim, že už to fakt stačí.
Prvně jsem tě chtěl pochválit, že jsi dostal rozum a nechceš se tady hádat, ale koukám, že se to tady zase rozjíží, takže nic.
Za mě tedy NE.

Offtopic začal dělat greg, takže si to vyřiď s ním.

Pormen
24-10-11, 22:22
Greg: Dobře kecáš s tím přesunutím strikera, 2x si ho přesunul. Jednou ti to řekl karlos, když ještě neměl práva a potom zase. Že nikdo neměl mikrofon? Proč až tak kecáš? První reakci s výhodou na smrt jsem dal jen několikrát a ty zase trolluješ? Gregu si ubohý, nenávidí mě akorát trollparta a pár výjimek, tak si nevymýšlej.



Offtopic začal dělat greg, takže si to vyřiď s ním.

Neřeš to,
retard (greg) bude vždycky retardem a tak to zustane


Co se týče mě já sem pro

3k a Jerry
24-10-11, 22:26
Tak nemůžete se divit nekteří lidé se řídí motem ..
Mě nechtěli dát prává, Vy je taky nedostanete !

bones
24-10-11, 22:28
Ak neberem ohlad na minulost, ktora sa uz neda zmenit, tak by som dokazal prizmurit oko a aspon na ten jailbreak by som ti prava dal. Ale si si isty, ze ako admin dokazes byt nestranny a nevybuchnes za hocijaku blbost?

3k a Jerry
24-10-11, 22:30
Když do něj nikdo nebude narážet tak je bezproblémový hráč ..

Larodar56
24-10-11, 22:37
Ak neberem ohlad na minulost, ktora sa uz neda zmenit, tak by som dokazal prizmurit oko a aspon na ten jailbreak by som ti prava dal. Ale si si isty, ze ako admin dokazes byt nestranny a nevybuchnes za hocijaku blbost?

Já jsem prostě takový - nenechám do sebe rýpat a těžko se toho zbavuji ale pokud mi chceš dát šanci, tak zkusím ignorovat grega a spol. snažit se aby mě tu nic nerozhodilo udělám dobře pro obě strany. Ve hře mi můžeš důvěřovat, tam se jen tak snadno rozhodit nenechám, tu je to těžší, když do tebe rýpe více lidí. Škoda jen, že Kotel nedává práva nejprve na zkoušku.

opck
24-10-11, 22:37
Myslím že by měl dostat práva na zkoušku. Navíc když má takový chtíč. Navíc tě znám a nikdy jsem s tebou neměl problém. Jinak "Gregu" čím vám se snažíš být zajímavý tím víc tam máš t-downu. ale dost jsi se změnil co? ;)

AnnoyingGreg
24-10-11, 22:38
Greg: Dobře kecáš s tím přesunutím strikera, 2x si ho přesunul. Jednou ti to řekl karlos, když ještě neměl práva a potom zase. Že nikdo neměl mikrofon? Proč až tak kecáš? První reakci s výhodou na smrt jsem dal jen několikrát a ty zase trolluješ? Gregu si ubohý, nenávidí mě akorát trollparta a pár výjimek, tak si nevymýšlej.



Offtopic začal dělat greg, takže si to vyřiď s ním.

Ten OT mě mrzí. Nevim co u tebe znamená trollovat a taky nevim jak si přišel na to, že jsem to dělal já. Máš snad nějakej výpis z logu admin příkazů? Pochybuju že máš všechny adminy na steamu a změnit si nick neni takovej problem. Nevim proč to sem vůbec píšu, ty si tu budeš stejně mluvit o tom, jak jsem zlej admin co jednou přesunul strikera(hráči si to odhlasovali) a od tý doby to dělám automaticky podle tebe já. Z pormena tu mluví jenom závist z jeho zpackané žádosti. Pokud vim tak JB nehraješ, tak mě laskavě nesud nad jednim offtopikem.

EDIT: ahoj opck. nějak si nevzpomínám kterej seš.. a ano, změnil jsem se. začal jsem sbírat tdowny a od té doby se cítim fajn.

BUBEN
24-10-11, 22:39
Jak již bylo psáno první reakce s výhodou na smrt je fakt hovadina. Kdo to zavedl to nevím, ale to se musí zrušit.
Já jsem ve hře s Larodarem nikdy problém neměl. Uvidime, jak bude Jail vypadat po příchodu Air Jordana. Pokud se ukáže, že je tam stále málo adminu, byl bych pro. Je mě jedno, co k tomu napíšete. Já se ho snažím posoudit z pohledu hry o kterou taky jde.

Larodar56
24-10-11, 22:40
Ten OT mě mrzí. Nevim co u tebe znamená trollovat a taky nevim jak si přišel na to, že jsem to dělal já. Máš snad nějakej výpis z logu admin příkazů? Pochybuju že máš všechny adminy na steamu a změnit si nick neni takovej problem. Nevim proč to sem vůbec píšu, ty si tu budeš stejně mluvit o tom, jak jsem zlej admin co jednou přesunul strikera(hráči si to odhlasovali) a od tý doby to dělám automaticky podle tebe já. Z pormena tu mluví jenom závist z jeho zpackané žádosti. Pokud vim tak JB nehraješ, tak mě laskavě nesud nad jednim offtopikem.

Kašli už na to Gregu.

opck
24-10-11, 22:45
Jenomže Greg kterého jsem znal byl ochotný a taky se choval slušně. Jenomže ty se snažíš napodobovat Ufouška,Flashhe a tdowna. Pochop že "Trollovat" lidi je jejich práce. Pro nic jiného tady nejsou. Ale ty jsi admin tak se tak začni chovat.

Dejf
24-10-11, 22:57
Ja si myslím že Laro by tie práva na skúšku dostať mal. Aj keď ja problémy s nervozitou nemám ,ale viem že keď sa do vás naváža viac ľudí naraz a ešte nedaj bože vyššie položených tak je ťažké to riešiť a niekto niekedy sa naozaj neovládne ... Je to proste ťažká situácia. Larovi Jail naozaj ide ako simon tak aj pravidlá a všetko a myslím že poriadok na servery by dodržoval vzorovo. A udržať sa v kľude tu a na servery je rozdieľ. Odomňa asi všetko.

Ridik :D
24-10-11, 23:43
jsou 2 jb a jsem si na 100 % jisty ze ti admini co tam jsou ted nemaji sanci uhlidat 60 malych deti ktere jsou neschopne napsat /menu a nastudovat si pravidla tim padem sem pro aby laro dostal ty prava aspon na zkousku at aspon vidime jak se zachova lara znam docela hodne dlouho a vim ze ho jen tak nejaka blbost nevytoci ale je pravda ze nekdy se proste musi zakrocit razneji ....

Charon35
24-10-11, 23:50
jsou 2 jb a jsem si na 100 % jisty ze ti admini co tam jsou ted nemaji sanci uhlidat 60 malych deti ktere jsou neschopne napsat /menu a nastudovat si pravidla

To si vystihol. Len ide aj o to, aby sa nepozabíjali v admin teame medzi sebou.....To len pre upresnenie. K topiku sa nevyjadrujem.

ZEUS
24-10-11, 23:55
Ridiku, máš naprostou pravdu, ale je teda jeden problém, že Kotlík nedává práva na zkoušku.

dtr
25-10-11, 08:00
Přemýšlí někdo nad tím, že co když to dopadne jako bawson a "72 gang" ? Taky to začalo takhle, pak bauson dostal práva a už se to mlelo.

Nevím nevím.

Larodar56
25-10-11, 15:12
Troll parta mě provokovala, chtěl jsem to ignorovat ale dlouho jsem to nevydržel. Kdyby byli v klidu oni, tak bych byl na 100% v klidu i já, jenomže tak se to pravděpodobně nestane.

Karl0s
25-10-11, 15:39
nakonec za to muzeme my, ze sis postval proti sobe tolik lidi, vlastne za vsechno muzeme my
ty sis nikdy nezacal, napadne mi to pripomina par ostatnich clenu odsud

Larodar56
25-10-11, 16:33
Já jsem si fakt nezačal, to kolega Ufousek mě začal zesměšňovat a ty a spol. jste se k němu přidali. Já jsem vám nikdy nic neudělal.

MARTiii
25-10-11, 17:23
co furt se zkouskou bud da nebo ne, bud odebere nebo ne
pro

AnnoyingGreg
25-10-11, 17:31
Pozorně si pročti kdo koho začal vulgárně urážet, kdo sebral moudrost světa k souzení, který admin tu je a neni jak si napsal „na hovno“. Začal si vulgárně urážet adminy, vymýšlet si lži a to ke všemu ve své žádosti. Na serveru bylo tou dobou sotva deset lidí, pak nechápu jak má někdo právo to palečkovat, když v tu dobu tolik lidí na JB ani nebylo. + To za co si obdržel ban na shoutbox(urazil si 2-3 adminy a několik uživatelů fora) je právě tvůj problem "horké hlavy". Přes všechny tdowny světa mam právo ti tu od srdce napsat, jak tě znám a jaký pro mě za to co si předvedl budeš. Nevim co si komu nasliboval, že to ted vypadá jak je na tebe Greg zlej. Ale znám tě..proto jsem vyjádřil svůj nesouhlas s tím, aby tu měl někdo jako ty práva.

UFOusek
25-10-11, 17:39
hned prvni radek a uz UFOusek )). po tom, co si tu 1,541x predvedl nemuzu dat nic jinyho nez palec dolu a prostrednicek nahoru, doufam ze si to vylozis blbe, spatne a zle a pochopis to tak, ze ty ses 15ti leta kvetinka a ufousek je zlý. Po tech "hadkach" =_crew56_= vs. flashh, ja a par dalsich mi prijde jako drzost si zadat o prava, no ale who cares, mas i skupinu na steamu, takze asi budes hodne high kandidat... Hlavne zmin v kazdym prispevku ufouska, to je taky zly pan, ktery je vlastne netopyr a ji deti. je mi jasny, ze ty prava uz mas skoro jisty tak, jako ja ban na foru, protoze to tu diktujou lidi like a opck, ktery ma pravdu, protoze ma pravdu (s tim gregem si zavalil nehorazne, prosimte, smaz se) takze ti

tHeDa pReJu sTaStnY aDminKoVani =)


edit:
specialne pro pormena, neci alter ego, prosimte, pis ty picoviny aspon ze svyho normalniho uctu na foru, dik

evoLvee
25-10-11, 19:21
Mal som o tebe mienku, že si bezproblémový hráč (čo stále platí), ale keby si tie práva dostal tak by si to podla mna začal brať vážne ... každopádne, maš k zisku práv blízko, ja ti dávam ANO

Charon35
25-10-11, 20:03
Mal som o tebe mienku, že si bezproblémový hráč (čo stále platí), ale keby si tie práva dostal tak by si to podla mna začal brať vážne ... každopádne, maš k zisku práv blízko, ja ti dávam ANO

Teba som tu nečakal po tom Bane. Ale vitaj.

Takže teraz k Larovej 56-tke: Na fóre sa pochytil s pár ľudmi, kto nie. Len ako som písal, neviem ako by to vyzeralo v admin sekcií. Aby to neskončilo rýchlo ako Bawson, kvôli ich "láske" k sebe.
Môj tip: Práva nedostaneš, lebo Kotel nechce ďalšiu war ako: Bawso vs. 72, ktorá tu nebola prvá....ale možno sa mýlim. Celé by to mohlo ukončiť vyjadrenie Kotla a locknutie témy, lebo sa to od začiatku rozrastá iba na "hádací sa" topic a prerastá to do flamu aj v chate.

Áno/Nie - nevyjadrujem sa. Nepoznám Lara In-Game a už vôbec nie na JB.

vedouci venny
25-10-11, 20:07
dejte mu ty práva ať ho můžem buzerovat ještě víc jakej je to dement aby nás pak zabanoval a my odešli z kotelny :D

Svacinar
25-10-11, 20:08
jsou 2 jb a jsem si na 100 % jisty ze ti admini co tam jsou ted nemaji sanci uhlidat 60 malych deti ktere jsou neschopne napsat /menu a nastudovat si pravidla tim padem sem pro aby laro dostal ty prava aspon na zkousku at aspon vidime jak se zachova lara znam docela hodne dlouho a vim ze ho jen tak nejaka blbost nevytoci ale je pravda ze nekdy se proste musi zakrocit razneji ....

To neni tím, že je tam málo adminů, je to tím, že tam hrajou (slušnějc už to nejde) dvanáctiletý kidi, který nedokážou pochopit ani jednoduchý úkoly, natož aby po nich někdo chtěl, aby u toho co dělaj přemejšleli. Ty 2 servery hlídá teď minimálně 7 adminů, kteří tam jsou každej den + několik adminů, kteří si tam občas skočí taky zahrát. Takže to neni o poštu adminů, ale o lidech co tam hrajou. Navíc čím víc adminů, tím víc zabranejch slotů.

Ještě k tý žádosti: Nevim jestli bude Kotel riskovat, že by to skončilo jak s BAWSONem a dá Larodarovi práva. Na druhou stranu se třeba přestane hádat a bude klidnější, bůh ví. Každopádně je to všechno na Kotlovi. Zatim máš docela šanci a lidi tě podporujou. Jediná věc, kvůli který jsem ti dal vlastně ne, byla tvoje "reakce s výhdou na smrt", což je s odpuštěnim tak nehorázná pí*ovina, až to ani neni možný. Když tohle přestaneš dělat a začneš pořádně "sajmonovat", tak změnim názor.

Larodar56
25-10-11, 20:22
Sváčo - k té reakci s výhodou na smrt jsem já nezačínal.


Pozorně si pročti kdo koho začal vulgárně urážet, kdo sebral moudrost světa k souzení, který admin tu je a neni jak si napsal „na hovno“. Začal si vulgárně urážet adminy, vymýšlet si lži a to ke všemu ve své žádosti. Na serveru bylo tou dobou sotva deset lidí, pak nechápu jak má někdo právo to palečkovat, když v tu dobu tolik lidí na JB ani nebylo. + To za co si obdržel ban na shoutbox(urazil si 2-3 adminy a několik uživatelů fora) je právě tvůj problem "horké hlavy". Přes všechny tdowny světa mam právo ti tu od srdce napsat, jak tě znám a jaký pro mě za to co si předvedl budeš. Nevim co si komu nasliboval, že to ted vypadá jak je na tebe Greg zlej. Ale znám tě..proto jsem vyjádřil svůj nesouhlas s tím, aby tu měl někdo jako ty práva.

1) To s tím jak jsem urazil tebe, Karlose apod. Já tu žádný svůj "gang" nemám a potřeboval jsem se vyjádřit a vydechnout.
2) Vulgárně jsem nezačínal nikoho urážet, to si napsal pěkný kec.
3) Fajn, kašlu na to, dám si prostě pár lidí do ignore listu a nemusí se to nadále řešit.



Jedno taky nechápu, proč mě soudíte podle bawsona a virginse. Nevím jak už to bylo ale myslím že Bawson provokoval virginse, mě zase provokuje místní parta. Jak jsem psal - budou v klidu oni, budu v klidu i já.

Pikii :D
25-10-11, 20:24
Podľa mňa si bezproblémový hráč.Ja som s tebou nemal žiadny problém tak to súdiť nemôžem.(Každý má svoje hranice)

EoL
25-10-11, 21:06
Niesom admin a nikdy som nepisal na ziadosti o prava ale Jail break potrebuje VIAC adminov! Uz na ten prvy sa stalo ze niekedy ani 2-3 mapy tam nebol ziadny admin a teraz ked su dva sa to neda ustrazit. Konkretne dnes som spamoval cez steam asi 5 adminov a aj cez ! a potom az prisiel grey ku koncu mapy..

Flash
26-10-11, 10:21
Timhle stylem muzem posbirat vsechny 15lety hrace jailbreaku a vsem dat prava na zkousku, oni se prece daj sebrat!!! Kdyz mame ted uz cely 2 jb servery, tak je na kazdym potreba minimalne dalsich 10 "24/7" adminu, co se po napsani pres ! dokazou tak mozna vymluvit, ze je na serveru tuna spamu od nactiletych tardu a tak tech 5 zprav nahodou vsichni do jednoho prehlidli.... cest vyjimkam.

Nic, stacilo, Flashh out, flame over.

eronex
27-10-11, 15:38
Na JB oboch treba stale viac aktivnych adminov..Neviem či moj nazor niekoho trapi ale je mi to FUK:)
Problemy som stebou ešte nemam a myslim si že keby si dostal prava tak sa konečne vyliahneš na toho "normalneho" človeka..
Zamna maš ANO ale z tou podmienkou že jeden vážny konflikt a letiš:)

slepice
27-10-11, 15:41
Já bych byl PRO . Občas se nějaký Problém vyskytl ale tak na Zkoušku bych ho vzal :) Podle mě by z něj mohl být Dobrý Admin :)


EDIT: Nedávno tam to bylo strašný žádny Admin 4 HVD Za sebou opravdu to někoho chce :)

Valdez-9
27-10-11, 15:44
Podľa mňa Larodar je fajn hráč. A na Jailbreak treba admina ešte. Minule sa stalo že tam bolo viac kôl za sebou multy free killi. A keď som hľadal adminov tak nikde nikto nebol. A keď som našiel admina tak bolo už koniec mapy. A ban mu admin nemohol dať lebo ho nevidel ako dával free killi. A za mňa ma veľké ANO. Larodar by pomohol so serverom a dosť.

l10n
27-10-11, 16:13
Asi ako píšu ostatní, Laro je bez konfliktný hráč, ja som pre

Pikii :D
27-10-11, 16:17
Laro je tam často... nekonfliktný ...kludne ANO

Ryukyza
27-10-11, 20:04
Pro Lara urcite PRO. To ze je na JB1/JB2 Hodne adminu neni pravda, to ze se ukazuji najednou 4 admini v jeden okamzik je fakt k hovnu. Je plno momentek kdy zadny na JB nehrajou a je tam totalni bordel. Nevim jak se chova na foru,ale na serverech je Larodar nekonfliktný hrac. Podle ma by si ta prava zaslouzil.

Bobik
27-10-11, 20:04
Ano

1488.6
28-10-11, 21:10
taky áno:)

Lynviy
28-10-11, 22:08
Ano :-)

Ciper
28-10-11, 23:16
Rozhodně PRO

Flash
29-10-11, 00:12
Nojo :D tebe bych jako admina nechtěl Lemrodare. Věčně trolluješ chat ses nejvíc tard.. NE

Delas si ze me fakt uz prdel ty demente? Picujes tu do vsech okolo, jak sou k hovnu ale to, ze tebe poslal do riti cela kotelna a kazdej si tady o tobe mysli, ze ses krypl uz te nezajima. Sbal si ty svoje howna, co si tu dokazal vypustil do sudu a tahni do pici, protoze tady te fakt absolutne nikdo nechce a vsichni by sme byli nejradsi, kdyby si dostal permanent jak na servery, tak na forum aby uz sme nikde nemuseli cist ty tvoje 14lety sracky.

Ne, tohle uz proste neslo... drzel sem se dost dlouho.

znedlob
29-10-11, 13:14
":D" To je prdel co ty retarde... k zadosti ne..

H M
29-10-11, 15:37
pro

Charon35
29-10-11, 16:00
Nejak sa tu rozrástol taký zlozvyk. Mne sa len páči, ako niektorí členovia píšu "Pro". Si myslíte, že aspoň bez udania dôvodu prečo by mal byť admin, má vaše slovo nejakú váhu? Máte 5 postov, ste zaregostrovaní 3 dni a to si chcete šplhnúť u potencionálneho budúceho admina, či čo?

Neodpovedať, básnická otázka na zamyslenie.

P.S. Ak by mal niekto chuť napísať, že aj ja som len obyčajný člen bez práv, tak tu je odpoveď dopredu: Aspoň sa vždy vyjadrím, prečo by mal byť daný kandidát adminom.

MrDickyy
29-10-11, 19:14
NE

l10n
29-10-11, 19:21
Nejak sa tu rozrástol taký zlozvyk. Mne sa len páči, ako niektorí členovia píšu "Pro". Si myslíte, že aspoň bez udania dôvodu prečo by mal byť admin, má vaše slovo nejakú váhu? Máte 5 postov, ste zaregostrovaní 3 dni a to si chcete šplhnúť u potencionálneho budúceho admina, či čo?

Neodpovedať, básnická otázka na zamyslenie.

P.S. Ak by mal niekto chuť napísať, že aj ja som len obyčajný člen bez práv, tak tu je odpoveď dopredu: Aspoň sa vždy vyjadrím, prečo by mal byť daný kandidát adminom.


lebo všetci vedia že Larodar je bez konfliktný hráč

slepice
29-10-11, 19:47
Běžte si palečkovat na FacebooK....

AnnoyingGreg
29-10-11, 20:09
Začíná se to tu zvrhávat v žádost č.1. Komentují/palečkují to tady uživatele registrovaný před hodinou.. až to vypadá že tu jsou přihlášený jenom pro tuhle žádost a paleček pro ní nahoru. Je dojemný že se ted na chvilku změnil. Snaží se hlídat FK, dávat VD, s každým co nejlíp vycházet a hlavně nenapsat žádnou vulgaritu do chatu. Chcete ho modrym, tak prosim. Tyhle "předvolební" kecy brzo vyšumí a vrátí se stará známá 56ka, která chce do týmu ve kterym ho narovinu já nepřivítám. Ted to beru, ve vidině dokonalýho simona, co se každýho ptá: A nedostal si třeba FK? Kdo by ho nepodporoval přece. Greg je zlej, láká děti do auta na cukroví a hlavně..
zrovna ty a Karl0s stojíte za hovno
Takže si ho korunujte za vůdce vězenský smečky, palečkujte for the mighty 56! a potom pozorujte co si každej zasadil.

UFOusek
29-10-11, 20:55
uz to tu ma stejne 60+ postu, takze sance, ze by kotel o tohle howno jenom zakopl je cim dal tim mensi.. A to se vyplati, ne?

Larodar56
30-10-11, 02:51
Začíná se to tu zvrhávat v žádost č.1. Komentují/palečkují to tady uživatele registrovaný před hodinou.. až to vypadá že tu jsou přihlášený jenom pro tuhle žádost a paleček pro ní nahoru. Je dojemný že se ted na chvilku změnil. Snaží se hlídat FK, dávat VD, s každým co nejlíp vycházet a hlavně nenapsat žádnou vulgaritu do chatu. Chcete ho modrym, tak prosim. Tyhle "předvolební" kecy brzo vyšumí a vrátí se stará známá 56ka, která chce do týmu ve kterym ho narovinu já nepřivítám. Ted to beru, ve vidině dokonalýho simona, co se každýho ptá: A nedostal si třeba FK? Kdo by ho nepodporoval přece. Greg je zlej, láká děti do auta na cukroví a hlavně..
Takže si ho korunujte za vůdce vězenský smečky, palečkujte for the mighty 56! a potom pozorujte co si každej zasadil.

Free killy a vdčka hlídám pořád i přesto že nejsem admin, tak nevím co kecáš. To píšeš jenom teď neboť si mě po celou dobu sledoval pod falešnýma nickama, dříve jsem ti byl úplně ale úplně u zadnice, možná jsem blbec ale ne až tak velký. To tvé trapné vymýšlení s mladší sestrou je také trapné - na 10tiletou sestru umí docela dobře střílet, na to kolik bylo hodin by už dávno měla být v posteli. Něco kolem jedné hodiny ráno. Žádný kkt, pyco, hovado, blbec či podobně jsem do chatu nikdy nenapsal. 56tka je pořád stejná, to že tamhle říkám o někom že mu hrabe, tak k tomu mám asi jasný důvod že? Taky vyvraždit polovinu serveru jen tak není normální. To že jsem říkal, že by v tu chvíli bylo dobré mít práva je pravda. Já jsem na JB většinu svého času a těch free killů je za tu dobu dostatek.

doufam
30-10-11, 02:06
Souhlasím s Larodarem..Na JB trávím denně i 10 hodin, a Larodara tam potkávám pořád. Ochotně si bere simona, vychází každému vstříc, a NIKDY nedává FK, nepíše vulgárně..Je to jeden z mála lidi na které může být kotelna pyšná.
To že máte spolu nějaké neshody, tak přece kvůli tomu mu nebudete závidět práva, a nenapíšete NE.

Dá se sním v pohodě komunikovat, vycházet, kamarádit, ale jak vidím tak to nejde s váma :P

Vím že moje slovo, tady nic neznamená, ale i přesto jsem pro ANO

Rixie
30-10-11, 07:48
Na JB trávím denně i 10 hodin
Běž radši ven ...

1488.6
30-10-11, 10:00
Běž radši ven ...
přesně:) radči bejt venku a chlastat pivko:D než mít nahráno přes 80hodin nebo víc za 2tejdny:/ stačí do 20ti hodin;)

vedouci venny
30-10-11, 10:24
Běžte si palečkovat na FacebooK....

NA FB není paleček dolů :( Proto je dávám takových retardům jako ty..

AnnoyingGreg
30-10-11, 13:55
Free killy a vdčka hlídám pořád i přesto že nejsem admin, tak nevím co kecáš. To píšeš jenom teď neboť si mě po celou dobu sledoval pod falešnýma nickama, dříve jsem ti byl úplně ale úplně u zadnice, možná jsem blbec ale ne až tak velký. To tvé trapné vymýšlení s mladší sestrou je také trapné - na 10tiletou sestru umí docela dobře střílet, na to kolik bylo hodin by už dávno měla být v posteli. Něco kolem jedné hodiny ráno. Žádný kkt, pyco, hovado, blbec či podobně jsem do chatu nikdy nenapsal. 56tka je pořád stejná, to že tamhle říkám o někom že mu hrabe, tak k tomu mám asi jasný důvod že? Taky vyvraždit polovinu serveru jen tak není normální. To že jsem říkal, že by v tu chvíli bylo dobré mít práva je pravda. Já jsem na JB většinu svého času a těch free killů je za tu dobu dostatek.
Do toho s mojí sestrou ti vůbec nic neni. Takže přestan rozebírat něco o co se nemáš vůbec starat. A ještě něco..zjistim znova že píšeš do chatu že tam jsem pod falešnym nickem a potrestám tě za to, že mě věčně otravuješ a vyrušování simona, protože do toho potom kecáš kdy nemáš. Další jako ty si potom dávaji pozor na hubu a rozdávaj HVD za jejich neschopnost..když vykecáš že jsem na serveru. Přijdeš na server a hraješ si na napitýho, tak je logický že ti nedám ban s reasonem: alkohol..ale pohlídám tě, abych potom nemusel řešit že si něco zvoral. Nebyl jsem jediný admin, kdo měl zájem ten večer na tom si na tebe dát bacha.

TheFinrod
30-10-11, 14:35
NA FB není paleček dolů :( Proto je dávám takových retardům jako ty..

Není tam paleček, ale můžeš si aktivovat - To se mi nelíbí (Když mluvíš o těch retardech)..

Larodar56
30-10-11, 23:44
Do toho s mojí sestrou ti vůbec nic neni. Takže přestan rozebírat něco o co se nemáš vůbec starat. A ještě něco..zjistim znova že píšeš do chatu že tam jsem pod falešnym nickem a potrestám tě za to, že mě věčně otravuješ a vyrušování simona, protože do toho potom kecáš kdy nemáš. Další jako ty si potom dávaji pozor na hubu a rozdávaj HVD za jejich neschopnost..když vykecáš že jsem na serveru. Přijdeš na server a hraješ si na napitýho, tak je logický že ti nedám ban s reasonem: alkohol..ale pohlídám tě, abych potom nemusel řešit že si něco zvoral. Nebyl jsem jediný admin, kdo měl zájem ten večer na tom si na tebe dát bacha.

Když už mluvil jsem do mikrofonu a do chatu jsem nepsal a to vyrušování Simona? Jak můžu vyrušovat sám sebe to by mě taky zajímalo. Napsal si ale jeden obrovský kec a to, že si ty a karlos na mě chtěli dát bacha, jestli jsem byl nalitý? Pil jsem ale nalitý jsem nebyl, byl jsem ve večerní náladě. Vím akorát že jste lezli sem a tam za mnou na server a občas napsali ponižující příspěvek o mě. Pochybuji, že i Bawson a nevím kdo tam ještě byl měl zájem mě hlídat tak že ze mě nedělej trotla.

AnnoyingGreg
31-10-11, 00:11
Když už mluvil jsem do mikrofonu a do chatu jsem nepsal a to vyrušování Simona? Jak můžu vyrušovat sám sebe to by mě taky zajímalo. Napsal si ale jeden obrovský kec a to, že si ty a karlos na mě chtěli dát bacha, jestli jsem byl nalitý? Pil jsem ale nalitý jsem nebyl, byl jsem ve večerní náladě. Vím akorát že jste lezli sem a tam za mnou na server a občas napsali ponižující příspěvek o mě. Pochybuji, že i Bawson a nevím kdo tam ještě byl měl zájem mě hlídat tak že ze mě nedělej trotla.
Jasně. Hlavně nezapomen postup. Přečíst nick, paleček dolu a až potom číst obsah příspěvku. Ostatně návod pro tvoje fanoušky už mam v signu. Už mě to nebaví pořád číst tvoje výmysly, ve kterých tu ze mě děláš server stalkera, lháře, soudíš zaujatě ostatní adminy a jejich kvalitu a nevim co ještě. Tvoje: Vím akorát.. Dokazuje, že si asi moc nepamatuješ. Mimochodem nám taky přišlo vtipný tvůj "opilijáda" projev do mikráku. Admin co si hodlá šlapat na jazyk a mluvit nesrozumitelný bláboly do mikráku tu snad neni pokud vim. Tak snad ani nebude, Larodare. Jinak tě prosim aby si pokud jsem na serveru nikomu nesděloval, pokud tam nejsem pod nickem AnnoyingGreg. Radši to napíšu znova, protože mě tim úmyslnym prozrazováním ve hře vážně otravuješ. Nebylo by ted moc pro mě dobrý tě za to trestat.

Larodar56
31-10-11, 00:20
-Si trošku háklivej na palečky koukám, taky jsem byl, to přejde. Na jail breaku mám dobře zadělaný respekt, tak se nediv.
-To moje "Vím akorát" dokazuje to, že vím co jste onehdy dělali na jailbreaku.
-Bylo to nedávno kdy si přišel ty a karl0s, který říkal že potřebuje vystřízlivět na jail break, to si dobře pamatuji.

AnnoyingGreg
31-10-11, 00:26
-Si trošku háklivej na palečky koukám, taky jsem byl, to přejde. Na jail breaku mám dobře zadělaný respekt, tak se nediv.
-To moje "Vím akorát" dokazuje to, že vím co jste onehdy dělali na jailbreaku.
-Bylo to nedávno kdy si přišel ty a karl0s, který říkal že potřebuje vystřízlivět na jail break, to si dobře pamatuji.
Myslim že mam novej citát do signu. Právě že každej tykvoň pochopil, že jsem se nad tím povznesl a proto ten sign o palečkách. Nezbývá mi, než přestat s OT v téhle fail žádosti a popřát tvému respektu na JB šťastnou cestu. :-)

EDIT: Můžeš si to editovat jak chceš. Ty tvá arogantní slova do sigu stejně pujdou.

Kotel
31-10-11, 09:36
Začíná se to tu zvrhávat v žádost č.1. Komentují/palečkují to tady uživatele registrovaný před hodinou.. až to vypadá že tu jsou přihlášený jenom pro tuhle žádost a paleček pro ní nahoru.
Když si někdo myslí, že se tím něco změní, tak proč ne. Lepší než kdyby dělal do politiky.

Larodar56
31-10-11, 13:28
To jako že si vytvářím falešný účty abych měl palečky? Tak to je blbost, všichni ti hráči co se vyjádřili jsou skuteční z jailbreaku a jiných serverů. Mě jsou palečky total ukradený.


EDIT: Můžeš si to editovat jak chceš. Ty tvá arogantní slova do sigu stejně pujdou.

Kdyby si nebyl hloupej, tak by si věděl, že jediné co jsem editnul bylo to, že jsem to přesunul o 3 řádky nahoru. Tak že ten tvůj podpis nic nedokazuje.

A tu aroganci si můžeš odpustit, když nevíš co je pravda, tak nepiš kravinu. Já se na jail breaku umím chovat jenomže to ty nemůžeš vědět, když si byl na jb jen za posledních pár dnů, kdy si mě sledoval z 1jb na 2jb atd. a tu pravdu si taky neumíš přiznat a snažíš se to zalepit výmluvou, že si na mě dával pozor.

AnnoyingGreg
31-10-11, 14:35
Když si někdo myslí, že se tím něco změní, tak proč ne. Lepší než kdyby dělal do politiky.
Doufám že ne. Trumfne Kalouska a nebylo by příjemný vidět Larodara jako tvýho avatara. :))

EDIT: Nikde jsem nenapsal, že si něco vymazal nebo takhle. Jenom jsem tě upozornil, že budu mít novej sign at už si to edituješ jak chceš proti originálu. Popularitu na jailu ti přeju, ale měl by si vědět, že jako možný budoucí admin by si přišel o podobné srandy typu: "Karel sral, celý hajzl.. " a podobný situace, za který seš tak "populární" na JB.
Jinak mě zajímá, kdo koho stalkuje. Změnit nick neni problem..takže máš moje steam id vytetovaný na ruce, nebo jak si můžeš být tak jistý kdy tam jsem a kdy ne?

BAWSON
01-11-11, 20:12
Moure, co me sem tahas? Ja se ti prisel na server jen vysmat za to, jak si hral opileho. To jakoze neni duvod k tomu, abys sel plakat za apachem. Comprende?

Larodar56
01-11-11, 20:45
Přečti si všechny příspěvky po jednom a pak tvrď, že jsem opilej. A k tomu vysmívání, byl si tam ještě dřív než jsem se dostal do večerní nálady.

BAWSON
01-11-11, 20:48
Ja se te ptal na serveru, jestli si neco chlastal, ty si napsal, ze trochu. A volal me nekdo na ten jail a psal, ze larodar si hraje na opileho, takze sis uz v tu dobu, co jsem tam prisel musel hrat na opileho.

Larodar56
01-11-11, 20:57
Ano popíjel jsem ale opilej jsem nebyl, chtěl jsem dělat večerní zábavu jako tomu je často ale pak mi někdo napsal, že trapoším a že i hodina pletení by byla zábavnější. Tak jsem toho nechal. Jestli máš nějaký problém nebo ti něco vadí, tak tady to neřeš, už tak je tu velký OT, napiš do PM nebo až budu online na steamu.

apach29
01-11-11, 21:40
Myslim, ze jsem vam rikal, ze tuto zalezitost nechci resit jinak nez jako domluvu prez PM. Chcete to tedy asi resit verejne co?

SandyMan !
01-11-11, 22:46
jEŽš nechte ho chudáčka žít


EDIT: Sem Pro !

Charon35
01-11-11, 23:23
Myslim, ze jsem vam rikal, ze tuto zalezitost nechci resit jinak nez jako domluvu prez PM. Chcete to tedy asi resit verejne co?

Nvm, ja uz asi 3 strany ani nečítam čo kto píše. Mŕtvy thread pre mňa. Nech sa vypíšu a lock. O Larovi je už zrejme rozhodnuté dávno, inak by sa už niečo dialo s ním.