PDA

Zobrazit normální verzi : *_* (pasivní expení) --> oli221



Martin17CZ
07-06-14, 21:25
Nazdar , včera hraju na bb kilim vse je v poho , cele kolo mi plni supervafle a tak se ne konci kola necham cca 5-10 sec se necham . Slyšel jsem dokonce i na kotelně že nějaký admin psal že je to pouze moje věc jestli se nechám či ne . Nechávám se a necháva se dost hráčů . Ovšem nějaký "admin" mi dá ban za pasivní exp , sic na 1 hodinu ale je to pořád ban !!! vůbec nechápu . :ohmy: :wacko: :excl:
Dnes jsem hrá jako obvikle bb hraju hraju zkazim kemp a kilnou mne .. du na lov za zm a najednou mi ashander píše (níže uvedeno v chatu)
du mu do kempu něco mi odepíše já do něj seknu a začnu psát do chatu (zase uvedeno níže) pro méně inteligentní : "vzdyt si tikal ze mas jinou :D" tohle jsem mu odepisoval .. a hle dostanu ban na 3 hod .. tak hele "admine" nechápu proč máš na mě pivku ale nemusíš mi sakra dávat BEZDŮVODNĚ BANY
Nejsem svatoušek ale tohle už není podle pravidel .
TENTO I TEN VČEREJŠÍ BAN JSEM DOSTAL NAPROSTO NEOPRÁVNĚNĚ .
Tot vše žádám o unban který si zasloužím . :mellow: :pif: :pif: :pif: :pif: :pif:

Chatlog a výpis z konzole níže :


NotToR^!. A$NAD3R : lasko ani nepozdravis :/

*** NotToR^!. A$NAD3R killed [VIP] *D*E*A*R*S* Kajinek with a headshot from ak47 ***
*_* : sem stejna pojebl kemp

[*NO FAKE*] Rufus dropped
[K]oFeIN4c!.SekzyCZ*LAMA* : *_* mel jsi to dobre

Punta'|RnR|. : Cau Anader

NotToR^!. A$NAD3R : c

*_* : CAU ASHANDER , ja jsem tovoje laska :) ?

*** NotToR^!. A$NAD3R killed *_* with a headshot from ak47 ***
NotToR^!. A$NAD3R : nikdo?

*** NotToR^!. A$NAD3R killed Punta'|RnR|. with a headshot from ak47 ***
*** NotToR^!. A$NAD3R killed to su ja with a headshot from ak47 ***
NotToR^!. A$NAD3R : j

*** NotToR^!. A$NAD3R killed $epar na Pi** pristup with a headshot from ak47 ***
*** NotToR^!. A$NAD3R killed amber with a headshot from ak47 ***
Dostal jsi 3 body za smrt
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Low :/
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'pasivne exp'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:82220606'
[AMXBANS] Tvoje IP: '90.177.18.121'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
sekzy je zid a smrdi mu dick :D : sekzy des teda volat

*_* : vzdyt si tikal ze mas jinou :D

*** NotToR^!. A$NAD3R killed gibon :) with a headshot from ak47 ***
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.



E: ahááá jeto to teda ten samej admin ... Oli221 .........

oli221
07-06-14, 21:34
Ahoj, BAN si dostal odomňa. Za mňa je to opravený ban bol som v spece a pozeral som, či niekto nerobí NK alebo pasivne expenie.
V tom som klikol na teba, lebo ťa poznám a viem, že vždy keď prídeš, tak niečo porušuješ.... za mňa to bolo pasivne expenie aj NK to nech posudí ešte nieaký iný admin.

Demo - http://csko.cz/dema?UPD=VKVZKPJ1

Martin17CZ
07-06-14, 21:44
Radši se podívej do chatlogu . Vlezl jsem mu do kempu sekl ho a začal odepisovat na jeho zprávu to neni NK jinak bych ho dal kdybych měl šanci ho dát . A sám uznej že včerejší ban byl naprosto neoprávněný . To že se mu necham nini trestný ! to osobně vím . Jo a jen tak ... ne vždy něco porušuju kurde , chovam se normálně jen občas mě přepadne touha odměnit toho kdo mi chodil (tedy dřív) .

Chemo
07-06-14, 21:44
Ale veď demo netreba ani pozerať, ide o problémového hráča, ktorý tu každý týždeň spamuje žiadosti o UB. Začalo to týmto banom (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=101558) a pokračuje to až doposiaľ a bude to pokračovať, až pokiaľ neurobí tu istú chybu. Neberte to ako nejaký "hate", ale ako vyjadrenie pravdy, ktorá je a bude.

hofy
07-06-14, 21:46
Ban považuji za oprávněný, viz. citace pravidel níže.

"Je zakázáno jakkoli spolupracovat se členem druhého teamu (např. plnění za no-kill, no-kill, blokování, ...)."

Přečti si pravidla: http://csko.cz/articles/read/78#pravidla a doporučuji, abys je konečně začal ve vlastním zájmu dodržovat.

Martin17CZ
07-06-14, 21:50
Jo mr chemisty to jsem dělal dříve často ALE TED UŽ SE O DOST LEPŠÍM věř mi . Doesy ano máš svatou pravdu ano ano .. ovšem ted jsem s ním nespolupracoval pouze si s ním PSAL nic víc .

E: byl jsem problémoví DOST ale ted už tolik ne .

Cip3r
07-06-14, 21:52
Samá trapná vymluva jako pokaždé, ohráná písnička, radim ti začni už hrat normalně jak si mi to už nejmín 3x sliboval, jinak dostaneš jestě delší ban než si kdy měl.

oli221
07-06-14, 21:54
Prosím ťa... tento tyždeň je to už tretí ban. Tak ako niesi problémovy ? Skoro vždy, keď ťa na servery stretnem, tak niečo porušuješ a povedz že to nieje pravda...

Martin17CZ
07-06-14, 21:58
Cip3re JÁ se snažím ! a de mi to o krůček líp . Ale přísahám tohle NENÍ VÝMLUVA !! VČEREJŠÍ BAN ZA PASIVNÍ EXPENÍ BYL NAPROSTO NEOPRÁVNĚNÝ . Je trestné to že se na konci kolo nechám NE není , pokud vím (jak psal nějaký admin tady na kotelně a spoustu lidí to dělá ! A tento dnešní ban vydržím tedy ty 3 hod . Ovšem chci upozornit že tohle nebyl NK podívejte na demo a zjistěte si co jsem psal do chatu máte to i nahoře .

Ano oli máš pravdu ale ted za to fakt nemohu .. :(((

oli221
07-06-14, 21:59
To čo si spravil včera sa berie ako pasivne expenie.

Martin17CZ
07-06-14, 22:05
oli a co jsem provedl včera ??

Chemo
07-06-14, 22:07
No to, že si sa polepšil môžem potvrdiť, už nepoužívaš WH, aspoň som ťa s ním na serveroch nevidel... ALE bany dostávaš niekedy aj 3x týždenne, tak ako si sa polepšil ? Alebo to len my vidíme, že porušuješ pravidlá a ty si vlastne neviniatko, ktoré len trpí ? :new_russian::wall::slap:

oli221
07-06-14, 22:07
Nechal si sa zabiť na konci kola.

Martin17CZ
07-06-14, 22:11
Mr chemisty máš pravdu :( . OLI ted si napsal že jsem se nechal na konco kola !!!!!!!!a prosím nějak se podívej do příspěvků nějaký admin psal tady na kotelně že je to pouze moje věc . To že se nechám na konci kola není trestné a spectujte taky jiné ct . Protože to dělají skoro všichni .

E : ted jsem četl pravidla o kilnutí na konci kola si tam nic nepíše :)

oli221
07-06-14, 22:15
Je zakázáno jakkoli spolupracovat se členem druhého teamu. Myslím, že si to pravidlo nepochopil.

hofy
07-06-14, 22:17
E : ted jsem četl pravidal o kilnutí na konco kola si tam nic nepíše :)
"Je zakázáno jakkoli spolupracovat se členem druhého teamu (např. plnění za no-kill, no-kill, blokování, ...)."


Pokud tuto větu nechápeš nebo ji nejsi ochotný pochopit, tak budeš dostávat bany neustále. Přitom hovoří zcela jasně. Další porušení tohoto pravidla povede k banu na mnohem delší dobu, protože tu nejsme od toho, abychom pořád řešili to, že se snažíš hrát neférově.

Chemo
07-06-14, 22:19
Spolupracovať s členom iného týmu neznamená podávať si zemiaky...

Martin17CZ
07-06-14, 22:19
Pochopil jsem ho dobře .
1) není to spolupráce
2) dotyčný vůbec netušil že se mu necham na konco kola a to má 8 000 hp a chodí mi záda
3) Dělá to naprostá většina

At´ je po vašem , ale dělají to všichni ! .

hofy
07-06-14, 22:24
1) Jak není to spolupráce? Vždyť jsi stál před ním a vůbec ses ho nesnažil zabít. Jen jsi čekal, než tě zabije on.
2) Dotyčný trestán není, takže nesmyslný bod.
3) Tak bude většina potrestána. Ve skutečnosti to dělá pár hráčů a ty jsi iniciátor, který to tam zavedl. Do té doby to pravidlo vůbec nebylo potřeba, protože to nikdo nedělal.

Chemo
07-06-14, 22:46
Dobre, takže inak, máš 5 banov za tú istú vec (nk), ja obdivujem BB adminov, že ti to akceptujú a banujú ťa na krátku dobu (180min)... Keby si mi toto robil na strieľacích serveroch (po 5x), tak si môžeš od cska dať na týždeň pauzu. Za to ti ručím ! Nebavil by som sa s tebou.

hofy
07-06-14, 23:49
vypršel