PDA

Zobrazit normální verzi : COD s fy a aim mapami



Kaloww
08-06-14, 14:44
Zdravím jelikoš delší dobu pozoruju že COD s vlajkama je více méně nekaktivní hrajou tam jen boti tak co z toho serveru udělatFY a AIM COD kde budou jenom AIM a FY mapy? A z předchozích serveru je odebrat z COD a COD2. S Maximalním počtem hráču cca pro 16.

Kebabko
08-06-14, 14:51
pekny napad , ale ja by som z toho vlajkoveho cod serveru spravil cod mw 3 [only huntic map ] ten by bol plny cely tyzden 24 hodin v kuse :D 100% do toho vkladam

Svaciik
08-06-14, 19:47
Mě napadlo dat pryč ty vlajky a prostě to pojmenovat COD:MW DM..... já bych tam určo chodil.

Busox4ever
10-06-14, 08:50
Dobry napad. Pretoze poobede sa na cod1 a cod2 skoro nikdy nehraju fy a aim mapy. A ak sa ta mapa predsa len zacne hrat, hned sa tam pripoji 800 500 ludi a mapa sa hned meni. O tie mapy je dost velky zaujem, a hraju sa len v noci alebo skoro rano...

lynx
10-06-14, 09:28
no busox to napisal tak ako to je... rozhodne by som to uvital a myslim ze aj mnoho dalsich. Bolo by to imho nonstop full (a rozhodne aj alternativa s hunticom).

shootradar
10-06-14, 09:43
no busox to napisal tak ako to je... rozhodne by som to uvital a myslim ze aj mnoho dalsich. Bolo by to imho nonstop full (a rozhodne aj alternativa s hunticom).

A někteří by se tam dost rychle expili, protože na těhle malých mapách to jde rychle ale co ... mě je to jedno, já bych tam nehrál, fy mapy nemusím ale jinačím by to mohlo vyhovovat ;)

Busox4ever
10-06-14, 10:09
A někteří by se tam dost rychle expili, protože na těhle malých mapách to jde rychle ale co ... mě je to jedno, já bych tam nehrál, fy mapy nemusím ale jinačím by to mohlo vyhovovat ;)

Tak ano, expi to rychlo, to mas pravdu, no nadruhej strane sa nehladame ked sme posledny ako vlk a zajac po velkej mape a behame stale dookola.. No musis uznat ze napad je to dobry.

shootradar
10-06-14, 16:32
Tak ano, expi to rychlo, to mas pravdu, no nadruhej strane sa nehladame ked sme posledny ako vlk a zajac po velkej mape a behame stale dookola.. No musis uznat ze napad je to dobry.

Je to opravdu velmi zajímavej nápad to uznávám ;)

***Nocturm***
10-06-14, 17:52
Rozhodni PROTI popira to cod ktery se prece hraje predevsim kvuli rozmanitosti klass a jejich vybavy aby me nikdo nutil hrat awp nebo na malych trapnych mapach vubeeeeeeeec to at tam da misto capture stare cod uchiti se to vic nez awp a fy mapy hau:)

Rozhodne PROTI popira to cod ktery se prece hraje predevsim kvuli rozmanitosti klass a jejich vybavy aby me nikdo nutil hrat awp nebo na malych trapnych mapach vubeeeeeeeec to at tam da misto capture stare cod uchyti se to vic nez awp a fy mapy hau:)

LumP
10-06-14, 23:15
Taky bych byl pro aby se tam dal starý CoD,sice jsem tu d začátku CoD nebyl ale klidně bych si to zahrál :D:D

lynx
10-06-14, 23:59
dajte si anketu.

Kaloww
11-06-14, 00:05
Anketu jsem teda přidal,mapa jako Huntic by tam byla

slender
12-06-14, 17:59
Já bych z toho udělal normální COD 3. a nebo něco jako tréning - malé mapy, málo expů třeba DM... No ty FY mapy jsou většinou dost na nic a na CODku se hraje max awp_india a fy_piramid jinak už nic moc jiného. Když náhodou na COD vyhraje nějaka FY mapka tak je to dost o ničem... Na COD se hodí velké mapy ty FY jen vzácně. Nebo by to mohlo být COD s šílenými itemy...

lynx
14-06-14, 15:02
"de" a "cs" mapy sa hodia to ok vieme prečo, ale ze mapy "fy" su o ničom? určite hrame na tych istych serveroch? Ak je na jednotke nejaky aztec s 15 ludmi on, a na dvojke je 4-5 ludi so zmenenou mapu na trebars fy_snow, tak max do 5 minut, sa pocet ludi na serveroch obrati, a mapa "fy" sa koli poctu ihned meni... opravte ma ked sa mylim.

Grakon2702
14-06-14, 17:40
Tady jsou problém jenom ty AWP mapy, kde jsi nucen hrát jen s AWP. Ty na COD nepatří. Ostatní fy mapy určitě nechat.

shootradar
16-06-14, 10:12
Tady jsou problém jenom ty AWP mapy, kde jsi nucen hrát jen s AWP. Ty na COD nepatří. Ostatní fy mapy určitě nechat.

Nevím jak ty, ale díky awp_indii máš aspoň možnost zahrát si za comanda aniž by si někdo stěžoval na něco kvůli slowdownu či naopak ;)
Nevýhoda jen pro ty, co coma nehrají a hrát nechtějí :)