PDA

Zobrazit normální verzi : Problém s rozlišením hry - příliš malé, nemůžu se dostat do nastavení - ŘEŠENÍ!



Nick`
08-06-14, 16:35
Mám takový problém.
Jelikož jsem mněl trošku sekání tak jsem hru přeinstaloval.
Poté mi to ale psalo chybu, že to potřebuje aktualizaci to jsem vyřešil a teď se naskytl další problém.
Momentálně, když zapnu hru, tak tam mám nastavené tak velké rozlišení, že se nedá kliknout na Options a na VIDEO abych to dal zpátky.
Nevíte jak ?
Není nějaký příkaz třeba do konzole ?

Zoyer
08-06-14, 16:40
vyřešeno v chatboxu.
pro lidi kteří mají stejný problém a vlastní steam:
ve steamu klikneme pravým tlačítkem na csko->properties/vlastnosti->set launch options/nastavit možnosti spuštění->(nastavíme rozlišení jaké chceme ) -w 1024 -h 768 -> ok a je hotovo.

FuSiOnko
19-11-14, 21:50
http://csnavody.blog.cz/0807/dfddf
.... Toto ty dúfam pomôže... :))

mirous
12-12-17, 18:42
Mně osobně nefungovalo žádné ze zde nabízených řešení. Pomohlo až následující:

Zapnout STEAM - knihovna her - CS - vlastnosti - nastavit možnost spuštění - napsat "-windowed" - potvrdit. Hra se otevře v malém okně, zvětšíte a můžete už klasicky nastavit rozlišení - následně odškrtnete "run in a window".

Alkohlolik
24-07-18, 10:15
Ahoj mněl jsem stejný problém musíš si to csko dát do steamu a pak si přeš steam spustit a mněla byti už fungovat nastavení i nová hra :)

noblemar
24-07-18, 17:12
Ahoj mněl jsem stejný problém musíš si to csko dát do steamu a pak si přeš steam spustit a mněla byti už fungovat nastavení i nová hra :)

prvy prispevok



08-06-14, 16:35
Mám takový problém.
Jelikož jsem mněl trošku sekání tak jsem hru přeinstaloval.
Poté mi to ale psalo chybu, že to potřebuje aktualizaci to jsem vyřešil a teď se naskytl další problém.
Momentálně, když zapnu hru, tak tam mám nastavené tak velké rozlišení, že se nedá kliknout na Options a na VIDEO abych to dal zpátky.
Nevíte jak ?
Není nějaký příkaz třeba do konzole ?

posledny prispevok



12-12-17, 18:42
...Mně osobně nefungovalo žádné ze zde nabízených řešení. Pomohlo až následující:

Zapnout STEAM - knihovna her - CS - vlastnosti - nastavit možnost spuštění - napsat "-windowed" - potvrdit. Hra se otevře v malém okně, zvětšíte a můžete už klasicky nastavit rozlišení - následně odškrtnete "run in a window".


:whistling: snaha sa ceni