PDA

Zobrazit normální verzi : ~=EmpiriC=~ (zneužívání hlášení) --> Fhacker



EmpiriC
10-06-14, 15:33
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 110107)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 55 minut a 1 vterinu do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Spam a zneuzivanie hlaseni '
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ~=EmpiriC=~ >
[AMXBANS] Tvuj nick: ~=EmpiriC=~
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:150981075
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:150981075
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.103.155.114
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.155.114
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Fhacker >
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 2 (de_huntic)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






Hned ako prisiel admin KAR-KULKA tak som jej pisal nech spectuje jedneho hraca, nestihol som ani dopisat a hned nato mi dal 2 admin bann.
5 krat som volal admina neprisiel vsak ziadny, ked som dal 3 krat ihned posebe prisiel admin KAR-KULKA a ponom Fhacker ktory mi dal hned bann aj ked som to vysvetloval KAR-KULKA (karkulke)
To je asi vsetko co kutomu mozem povedat, mam aj screenshoty mozem ako dokaz prilozit video ze som jej to napisal!

Fhacker
10-06-14, 15:44
Ahoj, keďže to nie je tvoj prvý ban za ten istý dôvod tak UB nebude. Včera si hlásil toho istého hráča asi 3x. Na hlásenie som tiež došiel ja a hráč bol clear. Dneska bola znova tá istá situácia 5x krát si to zaspamoval. Takže najskôr keď budeš niekoho hlásiť, choď do spectu a kukni sa či je vôbec zapnutý a nie hneď spamovať že má WH!!! Skrátim ti to na tri hodiny ale s tým že ak sa to bude opakovať ten ban bude dlhší ako 3hodiny!! Dúfam že si tomu porozumel ;)

EmpiriC
10-06-14, 15:50
Pošlem to video Mytrimovy nech si to kukne a natom videu je jasné že to WH má! Aby mi dal zo spawnu HS to je asi normálne podľa teba. Ak nie Mytrimovy tak karkulke

Fhacker
10-06-14, 15:54
Ok, budem rád keď si to aj kolegovia kuknú ale myslím si že potvrdia moje slová :)

Zoyer
10-06-14, 15:57
nonstop spamujes hlaseni failama. kolikrat si za to uz ban dostal a stejnak to delas zas.

hofy
12-06-14, 11:11
vypršel