PDA

Zobrazit normální verzi : BB - /buyxp za $?



zENK
10-06-14, 18:49
Zdarec.. :D
Mám takový návrh, ale když se vám to nebude líbit (což je tak 75%) tak na ma mě hned neřvěte :D

- Prostě když hraju BB, a mám 10 000$ (peněz) tak bych třeba napsal př: /buyxp nebo /buyb nebo prostě něco na takovej způsob, a nedalo by to tolik bodů ale třeba jen 10B nebo prostě tak :D

Předem díky :)

Aizen
10-06-14, 20:45
-Skorej treba vymyslieť niečo aby zombie neostávali afk aby mali dôvod chodiť do kempov a snažiť sa zabiť CTčka ... pre nevip by to chcelo aspoň 2 body za smrť aspoň malá motivácia nieje to moc ale lepšie ako nič.
-Inak neviem ako to funguje ale často sa mi stáva že keď idem zabiť zombííka tak si napíše do konzole kill, lepšie by bolo dostávať body za poškodenie ktoré dáš a nie za kill.

zENK
10-06-14, 21:13
Však ale když CT zabije zombíka, tak zombie dostane +3 Body ne..?

Aizen
10-06-14, 21:16
Len ak je vip dobre si to čítaj prosím hento som písal výhodu pre nevip ...

E: Uvidíme čo na to povie kotel mohol by to zobrať z klasického zm ak by sa dalo to zbieranie bodov.

zENK
10-06-14, 21:28
Jo aha, já totiž mám furt VIP, takže nevim že NOvip nedostávaj body :D
Ale bylo by to docela dobrý, třeba za 1 500 DMG např: + 1B ? :D

shootradar
11-06-14, 09:54
Třeba ale já jako ne-vip sem dostával 3 body za smrt a i ostatní dostávají řekl bych, ale málokdo z nováčků to ví, tak se radši ani na silnější či někomu do kempu nesnaží lézt.

Aizen
11-06-14, 16:04
Ďalej by som navrhol aby zombíí mohli cez seba prechádzať, nebaví ma moc kukať sa ako si zombii a ct navzájom pomáhajú a točiť demo kvôli tomu aby chalan dostal ban na 3 hodiny alebo koľko a potom to robil znova mi príde vtipné.

E: Ladder je momentálne aj tak najväčším nepriateľom zombííkou takže by to zas taký problém nebol myslím.

shootradar
11-06-14, 16:17
Ďalej by som navrhol aby zombíí mohli cez seba prechádzať, nebaví ma moc kukať sa ako si zombii a ct navzájom pomáhajú a točiť demo kvôli tomu aby chalan dostal ban na 3 hodiny alebo koľko a potom to robil znova mi príde vtipné.

To by pak bylo zbytečné stavět laddery, když by si tam mohli přes sebe chodit 10 zm naráz :)

zENK
11-06-14, 17:16
To by pak bylo zbytečné stavět laddery, když by si tam mohli přes sebe chodit 10 zm naráz :)

To jsi myslim že je uplná blbost.. jak psal shootradar to by bylo zbytečné stavit laddery, ale já jsem dal návrh na to koupení bodů za $, a odpovídáte furt na jiné věci.. založte si svojí tému na vylepšování serveru, ale já chci aby jste se vyjádřili na můj nápad.. :)

Aizen
11-06-14, 17:18
Ok vyjadrím sa k tvojmu nápadu už takto sa stáva že zombíí sú afk keď tam dáš body za peniaze tak sa postavia afk prídu raz za čas sa pohnúť aby ich to nekicklo a budú si zbierať body inak budú hrať pokemonov alebo neviem čo :) nevravím že všetci ale bude potom viac afk hráčov ...

zENK
11-06-14, 23:16
No, tak třeba když CT zabije ZM, tak by CT dostalo +800$ a když umře ZM (zabije ho CT) tak by dostal +400$ a za 10 000$ po napsání /buyb by dostal hmm +10B ? :D
Stejně tam jsou ty peníze k ničemu né?

SuperVafle
16-06-14, 23:17
Tohle bych nepřidával.. :) Maximálně za smrt třeba 100$ a za 5000 si koupit například 500 hp na kolo.. Měli by tím motivaci umírat, aby dotyčného pak mohli zabít pomocí koupených HP na kolo.. :)) Jinak přecházení přes sebe tu bylo ze začátku tuším.. Dělalo to hroznou neplechu a CT byli naprosto bez šance. :)

zENK
17-06-14, 14:42
To s těma HPčkama se mi moc nelíbí no :/ Však si tam můžou vylepšovat HP... Já si ale myslim, že ten můj nápad by zm nutil plnit těm lidem, že prostě nebudou někde chodit a hrát si, ale že jim budou chodit do campy a snažit se je zabít.. pak prostě po napsání /shop, /buyb nebo tak by se to dam dalo koupit třeba takovej 10 B :)

fcvion
23-09-14, 18:07
ked si vip dostávaš +$500 ... ale načo ... ? neaká + výhoda sa hodí :)