PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o CHH na DM/Aim



Mr.N0b0dy
11-06-14, 20:01
Zdravím, tímto bych si chtěl požádat o CHH na servery DM/Aim

Jmenuji se David, je mi 15 let, jsem z Karviné, a také zde bydlím. Mezi mé záliby patří hraní Lolka, Cska, občas CoD:MW3. Dříve jsem hrával Florbal, ale přestal mě asi po roce bavit, a tak jsem s tím přestal.
CSKO hraji od svých přibližně 12ti let, kdy jsem hrál ještě na NS, a hlavně na serverech JB, někdy i Furien. Poté jsem objevil ani nevím jak Kotelnu, a začal jsem zde hrát, protože tady se VIP prakticky ani nemusí kupovat, než na jiných serverech, což určitě všichni známe. Hraji zde už přibližně rok na Steamu, a kdysi jsem hrál na NS, ale to už bude tak 2-3 roky zpátky, a důvod byl, že jsem zde dostal permu za WH (Ano, byla to chyba, ale vymlouvat se tady nebudu). Každopádně jsem pokračoval na serverech JB, kde jsem hrál poměrně dlouho, poté jsem se chytl na Aimu/DM, potom zase JB, a tak jsem to střídal, v posledních dobách jsem hrál taky Furien, ale kvůli mému chování jsem tam radši přestal chodit, zhoršil se mi pěkně Chatlog, a nebudu říkat, že se chovám jako svatý. Jediná věc, kterou bych tady mohl ještě tak připomenout je ta, že mám Spešla na JB, ale přestává mě to tam bavit, někdy tam zajdu zkontrolovat mikráky, to je tak vše...

Nikde jsem doposud neadminoval, takže mé zkušenosti jsou nulové.

Na fóru hlásím Cheatry, samozřejmě se v nich objeví i nějaký ten fail, to nepopírám, ale hlásím také ingame pomocí "!" a taky někdy hlásím na Steam například Chemistrymu, kdysi Honeymu, apod.

HL Stats máte zde: http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1622955 - AIM
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=2144608 - DM

SID: STEAM_0:0:54262946
Nick in game: ^Mr. N0b0dy^ =) (Zapomněl jsem, editnuto)
Na otázky rád odpovím, díky za přečtení.

E: K Esovi, no, buď se pletu, a nebo měl nějaký ten admin Virtu, nebo nějak se jmenoval zapnuto, a pokud si pamatuju, tak i Hectsssss, ne? Opravte mne, pokud to není pravda

Eso./digl
11-06-14, 22:52
Pride mi to velmi smiesne aby clovek s permou na tomto portale, chytal cyterov na tomto portale :smart:
To mas ako keby brali do PZ byvalich trestancov dokonca v podmienke.. ved to by bolo chore.


Podla mna ma tento portal na viac ako byvaleho haxora takze proti.

Mr.N0b0dy
11-06-14, 23:08
No, taky jsem si to hodně dávno říkal, ale pochybuju, že bych byl jedinej, kdo by to chtěl.. :D

Despe
12-06-14, 17:38
No na forko si nic nehlásil co sem se koukal, celý sem si to nepřečetl, jelikož sem lenoch..

E: Sakra, mrkám se do

"http://csko.cz/forum/images/site_icons/forum.png Find latest started threads (http://csko.cz/forum/search.php?do=finduser&userid=20201&starteronly=1&contenttype=vBForum_Thread)"

no a stejně tam nic nemůžu najít, jestli je to prohlížečem nevím..

Mr.N0b0dy
12-06-14, 17:47
Buď neumíš hledat, nebo si děláš srandu....

http://csko.cz/forum/showthread.php?28624-Furien-AB
http://csko.cz/forum/showthread.php?28490-Dm-wh
http://csko.cz/forum/showthread.php?28488-Furien-AB
http://csko.cz/forum/showthread.php?28465-Dm-ffa-wh
http://csko.cz/forum/showthread.php?28304-Dm-ab
http://csko.cz/forum/showthread.php?28269-D2-Only-WH-AB-(Kr%E1tk%E9-demo-asi-2-min)
http://csko.cz/forum/showthread.php?26911-Dm2-wh Dál se mi nechce hledat..

Potom tam jsou některé hlášení na Obcházení, ale na fórko hlásím jen, když nikdo nepřijde na hlášení, dnes jsem hlásil přes "!" a banned http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=110289.

E: Nejsi ty spíš lenivej hledat?
E2: Když napíšeš do důvodu v Banlistu Nobody a N0b0dy, taky ti určitě něco vyjede...

Nehorazne
12-06-14, 19:22
Moje bezvýznamné PRE...
Síce sme mali najprv spolu taký maličký problém.. ohľadom toho,že "čakám na SK" čo určite nie :D alebo som bol AFK :P
Ten ban za cheating , ak je to dávno tak v pohode myslím...
Hlási cez ! a má aj niečo na fóru...

Mr.N0b0dy
12-06-14, 19:30
Díky i za to menší bezvýznamné pro, a ten SK, jak říkám Furien mi změnil chatlog, a tak si zanadávám no.. :D

Joseph
12-06-14, 22:12
Myslel som si ze je to cock, ale po case som zistil ze je to celkom v pohode chalan, sice ma tam trosku serie ten bam za wh a ten tardbrejk :D-ak tam prelezies zo strielacich ta dojdem vo vani utopit :D cheaterov hlasi myslim ze ako chh by sancu dostan mohol. Pro..

Mr.N0b0dy
12-06-14, 22:15
Heh, na ten "tardbrejk" už fakt moc často nechodím, a pochybuju, že bych tam chtěl lozit :D, každopádně díky :)

Byznis
12-06-14, 23:39
no pri tebe som taky ani neviem - proste neviem este si ma nepresvedcil ci fakt by si mal na admina alebo aj cheathuntera , podla mna by to u teba chcelo trochu cas a este ta viac sledovat , aktivitu hlasenia a tak , spravanie .... a ked tak , tak by som mozno aj dal pre CHH a potom by sa uvidelo - neber to v zlom ( zato pisem ze chh aj ked sice oneho ziadas - ale tu sa z chh lahko potom stane atmin) a toho sa trocha bojim pritebe "zatial"
Mozno

Mr.N0b0dy
12-06-14, 23:42
Jojo, v pohodě, tvůj názor beru, admina nechci, vystačil bych si s CHH, proto si o něj právě žádám, na chytání cheatrů mi to stačí, Admin má výhodu jenom v tom, že vidí do fórka a může banovat steamáky, pokud jsem to pochopil správně (Což bych nepotřeboval)

Byznis
12-06-14, 23:48
no to hej , proste chh a admin je skoro to iste , akurat v tom videni do AF ale aj tam onic neprides , tvoja uloha je hlavne banovat a dobre banovat a drzat sa praviel na serveroch a tie riesit a tak ... CHH sa da povedat sice ma prava skoro ako admin je to aj tzv. Skuska noveho admina

Jojo, v pohodě, tvůj názor beru, admina nechci, vystačil bych si s CHH, proto si o něj právě žádám, na chytání cheatrů mi to stačí, Admin má výhodu jenom v tom, že vidí do fórka a může banovat steamáky, pokud jsem to pochopil správně

Nihilia
13-06-14, 07:30
+ ve hře se chováš docela normálně
+ žádost slušně napsaná
+ aim máš taktéž slušný

- věk
- přebíhání po serverech jak splašená srna (chvíli AIM, chvíli furien, chvíli JB). Připadá mně že sám ještě nevíš co chceš pořádně hrát.
- chatlog díky Furienu (myslím si že neumíš řešit věci s chladnou hlavou a jen tě něco trochu vyvede z míry, hnedka začneš nadávat)

WH - bylo to dávno a snad jsi se poučil. Každopádně nad tebou visí jako Damoklův meč a žádosti to moc nepomáhá.

Mr.N0b0dy
13-06-14, 08:19
Díky za názor, k tomu přebíhání řeknu jenom to, že to je celkem pravda (Teď už to omezuju pouze na DM a ten Aim, nebo střílecí servery), s tím chatlogem máš pravdu, ale né všechny věci mě hned vyvedou na nadávání, každopádně díky :)

Chemo
14-06-14, 23:19
Som ZA.
Cheaterov mi hlásil, na fóre som tiež niečo zabanoval. Mne sa zdá, že u mňa nemal ani jeden fail. Z JB ho poznám, pozná ho väčšina adminov, v pohode chalan, ak chce len chh, tak určite za. Chh môže banovať aj steam. Len nemá prístup do af. V af sa nič tak závažného nepreberá, tak neviem, prečo tá funkcia chh vôbec existuje, ale to je ot.

Mr.N0b0dy
15-06-14, 00:27
Díky moc, Chemistry :)

human
15-06-14, 10:39
Ja som proti. Za mna nizky vek a niekto, kto tu mal ban nema co hladat v AT. Mimichodom, Hects zapnute nemal.

Mr.N0b0dy
15-06-14, 10:48
Každopádně díky za názor, a s tím Hectsem, dík za vysvětlení, a nevíš, co bylo s tím Virtusem? Nebo jak se jmenoval?...

Maaaaaaaaaaja
17-06-14, 17:49
Body, které musíte bezpodmínečně splňovat (pokud některý z bodu nesplňujete, nemá význam si podávat přihlášku a žádost se uzavře):

- vlastnit originální hru (do přihlášky uveďte svoje SteamID)
- hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (nebo mít nahráno více než týden čistého času - podle HLSTATSX) a to na serveru s módem, na který žádáte práva
- čistý trestní rejstřík (nulová tolerance)
- hlášení cheaterů - na fóru včetně dem (při hlášení cheaterů adminovi přes Steam je třeba jeho potvrzení)

Kdybys to nebyl ty, ale někdo, kdo tu je míň známý, už by to bylo dávno locknuté.



E. Každopádně, ať je to tak či onak, tak nesplňuješ podmínky pro žádost. Jako nic osobního, zas tak tě neznám, takže tě nebudu soudit.

Ale cheating je u mě neprůchozí. Já mám na toto dost neústupný názor a upřímně, kdyby mělo být po mém, tak lidem, co jednou zapli, bych nikdy druhé šance se steamem nedal a když bych zjistil, že tu někdo takový hraje, okamžitě bych banoval i SID. Ale já pravidla neurčuji. Každý na to má asi jiný názor, já takový.

Mr.N0b0dy
17-06-14, 19:36
Já jsem věděl, že ten ban na NS bude problém, ale netušil jsem, že až takovýhle... Každopádně "Kdybys to nebyl ty, ale někdo, kdo tu je míň známý, už by to bylo dávno locknuté." je podle mě blbost, to fakt pochybuju.

http://csko.cz/forum/showthread.php?18074-%8E%E1dost-o-pr%E1va-HideNSeek Tady se ten BAN na NS sice taky řešil, ale né, že by se hned locknul...
http://csko.cz/forum/showthread.php?18264-Zombie-Type&highlight=Sometypes Tady se vyjádřili Does, že by ban na NS přežil... (Ano, tady jsem se dočetl o tom Virtusovi)

Nevím no, já jsem se poučil, je to jen na Vás, jak to posoudíte.

E: Tvůj názor Ti neberu, každý to bere jinak, každopádně díky za vyjádření :)

hofy
17-06-14, 20:53
http://csko.cz/forum/showthread.php?18264-Zombie-Type&highlight=Sometypes Tady se vyjádřili Does, že by ban na NS přežil... (Ano, tady jsem se dočetl o tom Virtusovi)
To byl tak trochu jiný případ a nebylo myšleno doslovně, že mi NS ban nevadí. Záleží mi samozřejmě na více aspektech, nejde jen o to, že někdo dostal ban na NS a teď žádá o práva.


Za mě proti.

'Seiter
17-06-14, 21:14
Som ZA.
Chh môže banovať aj steam. Len nemá prístup do af. V af sa nič tak závažného nepreberá, tak neviem, prečo tá funkcia chh vôbec existuje, ale to je ot.

Ještě má vybledlejší nick ^^ Taky v tom nevidim rozdíl.

Co už, hráče jsem tuším párkrát na serveru zahlídl, nahlášeno má, věk je v cajku, zapnul, zkusil to a snad se poučil, chatlog vypádá v pohodě, tak OK, za zkoušku se nic nedá.

Mr.N0b0dy
17-06-14, 21:15
Díky moc :)

dhaaqu
21-06-14, 05:16
Maja tím chtěl říct to, že když si podá žádost noname hráč, který tu dostal ban na NS tak se žádost už pomalu zamyká a většinou je to tak. Zatímco ty jsi jeden ze štamgastů, nebylo to podle mě mířeno osobně na tebe.
Cheating v minulosti je vždycky problém, pro některé adminy netolerovatelný, někteří jsou k tomu benevolentní. Pro mě je to sice ne 100% nepřípustný, ale velice zásadní faktor určitě.
K žádosti se zatím taky nevyjádřím.

SENO
21-06-14, 09:55
Proti - pro mě nízký věk + bývalý cheater

Cip3r
21-06-14, 10:11
dawdwaw





Nechapem co to tu este riesite. Kedysi daaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno tu bol kazdy haxor co poziadal o prava uplne vypicovany. Nechapem ako mu niekto moze dat pre. Asi ina doba. Bych tu ani nenapisal, ale cely cas si obtieras hubu o inych a pri tom vies hovno o tom, co sa vlastne stalo. V ziadosti sa riesis ty a nie niekto iny. Hectssa a Typeho vobec nespominaj, nesiahas im ani po clenky. Oni pre tento portal nieco spravili. Ty si dokazal akurat tak napisat par sraciek. Ak by si tie prava dostal, tak dam ruku do ohna za to, ze by si o 3 dni banoval na jb.

Btw. pre ostatnych: Ak budes mat chut ma s nim porovnavat, ze ja tiez pisem sracky, tak je nutne si uvedomit, ze si totalny retard a ja o prava neziadam.

Howgh

Mr.N0b0dy
21-06-14, 10:39
Nechapem co to tu este riesite. Kedysi daaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno tu bol kazdy haxor co poziadal o prava uplne vypicovany. Nechapem ako mu niekto moze dat pre. Asi ina doba. Bych tu ani nenapisal, ale cely cas si obtieras hubu o inych a pri tom vies hovno o tom, co sa vlastne stalo. V ziadosti sa riesis ty a nie niekto iny. Hectssa a Typeho vobec nespominaj, nesiahas im ani po clenky. Oni pre tento portal nieco spravili. Ty si dokazal akurat tak napisat par sraciek. Ak by si tie prava dostal, tak dam ruku do ohna za to, ze by si o 3 dni banoval na jb.

Btw. pre ostatnych: Ak budes mat chut ma s nim porovnavat, ze ja tiez pisem sracky, tak je nutne si uvedomit, ze si totalny retard a ja o prava neziadam.

Howgh

Tvoje palečky jsou super, i s tvým klubem, každopádně, ty o mě víš úplné nic, a hned tady soudíš, a podle mě to může být tobě zrovna jedno, já tady píšu sračky, ok, ty tak se na to nedívej, a neřeš to, myslím, že tobě je to zrovna jedno. A s tím JB, to se pěkně pleteš, nebyl bych tady jako někteří, co tam hned přešli, protože už je to tam prostě o ničem.

Ostatním díky za názor

dhaaqu
21-06-14, 10:43
Na kazkiho názory reagovat nemusíš, ty jsou tu navíc a nic dobrého (hlavně pro tebe) z toho nevzejde...

Cip3r
21-06-14, 10:46
Já jsem proti, bývalý čiter.

Tupelko
21-06-14, 11:14
Nechtěl jsem se tu vyjadřovat, ale asi budu muset. Tvoje chytré poznámky na jb mě celkem sraly (Když si tam ještě samozřejmě hrál jak píšeš). Choval ses tam jak kdybys všechno znal a všechno víš. + máš ban za nějaké kodi. Normálnímu hráči už by se to dávno zamklo. Jestli hlásiš cheatery je to jedině dobře, ale já jsem proti.


Na kazkiho názory reagovat nemusíš, ty jsou tu navíc a nic dobrého (hlavně pro tebe) z toho nevzejde...
A co, že napsal názor? Má historii takovou jakou má, ale kvůli tomu napíšeš tohle? Jak s ním máš problém nečti ho. Názor jako každého jiného.

Cardoxon
21-06-14, 11:25
Něco trefíš, nahlášeno toho máš poměrně dost... Ale zapnul si, jsem proti.

dhaaqu
21-06-14, 11:41
Nechtěl jsem se tu vyjadřovat, ale asi budu muset. Tvoje chytré poznámky na jb mě celkem sraly (Když si tam ještě samozřejmě hrál jak píšeš). Choval ses tam jak kdybys všechno znal a všechno víš. + máš ban za nějaké kodi. Normálnímu hráči už by se to dávno zamklo. Jestli hlásiš cheatery je to jedině dobře, ale já jsem proti.


A co, že napsal názor? Má historii takovou jakou má, ale kvůli tomu napíšeš tohle? Jak s ním máš problém nečti ho. Názor jako každého jiného.

Vulgární, nic neříkající post nemá v žádostech co dělat. To snad moderátorovi nemusím připomínat. Zda se shoduje s názorem tvým je vedlejší.

Tupelko
21-06-14, 12:22
Vulgární, nic neříkající post nemá v žádostech co dělat. To snad moderátorovi nemusím připomínat. Zda se shoduje s názorem tvým je vedlejší.
Není první ani poslední co takhle píše, asi si nevzpomínáš co? A co, že se shoduje s mým? Si myslíš jakože jsem se s kazkim domluvil nebo co? Jestli mě ještě něco chceš napsat napiš mě to pmkou nebo na steam, ať tady neplním zbytečně nobodymu žádost. Já jsem jen napsal svůj názor.

Mr.N0b0dy
21-06-14, 12:22
Ok, díky za názory.

Toy
22-06-14, 16:12
Ale jo, skill tam nějákej je, nahlášeno toho máš ranec . . chování máš taky tak něják v klidu, je v tobě potenciál bych řekl.

Bohužel, tyhle všechny věci zabijí ten fakt, že sis zapnul, přesto vlak nejede . . bohužel.

Mr.N0b0dy
22-06-14, 22:08
Každopádně díky :)

Eust.
09-07-14, 22:41
Nespočet haxorů jsem od něho banoval, poctivě mi nosí čerstvě nakradené angličáky ze školky (jeden si shcovává pod postelí a myslí si, že o něm nevím, lišák jeden). Aspoň já si myslím, že fakt že si zapnul, nemůže nikdy vyvážit to, kolik koderů je díky tobě zabanovanejch. Myslete si co chcete, ale tenhle týpek toho udělal dost a já bych mu tu šanci dal.

Peace. ^^

Mr.N0b0dy
10-07-14, 00:38
Díky moc! :)

Asi přehodnotím ten schovaný angličák ^^

because
10-07-14, 23:10
Ne

Dovod: cheating

Mr.N0b0dy
22-07-14, 19:38
Menší oznámení, že od čtvrtka 24.7 tady cca 2 týdny nebudu, jedu pryč. Jenom aby se neřeklo, že jsem se na to vyprd :rolleyes:

Mr.N0b0dy
01-09-14, 18:45
Ještě někdo, kdo se nevyjádříl? Aktivitu se teď snažím dohnat a něco už taky hlásím.

piratjo
01-09-14, 20:16
Proti.

Fhacker
01-09-14, 21:48
U teba je to také. Aktivitu máš, hlásiš jak blázon si v poho chalan. Ale máš tam ten ban za wallhack. Aj keď ako sa vraví že steam je druhá šanca. Sám neviem či di dať PRO alebo PROTI. Keby že tam nemáš ten ban tak by som ti hneď dal veľké PRO. Ja by som to nechal ešte otvorené zo dva mesiace.

Mr.N0b0dy
07-09-14, 14:16
Ok, dík.

Já si v pohodě počkám, pořád hraju dál.

Já s tím WH šel rovnou, protože kdybych se tu nepřiznal, tak by to nějakej detektiv našel a hned by se to locklo, né že ne. Každopádně díky.

fnyy
15-09-14, 15:38
v pohode hrac,rozumny.Ale ja se drzim pravidla jednou cheater,navzdy cheater

Mr.N0b0dy
15-09-14, 16:11
Dobrý, takže jsem s tím nechtěl, ale nejspíš jsem musel s tímto vylézt (Ačkoli to čekalo více lidí).

Takže, jedná se o záležitost s Novým adminem "Adiem", je mi to jedno, když dostanu hate nebo cokoliv, ale chtěl bych se tímto způsobem k tomuto aspoň trochu vyjádřit.

Adio je fajn hráč, problém je v tom, že zapnul (Už se to i jednou řešilo, myslím) a jak tady 70% adminů napsalo PROTI hlavně kvůli této záležitosti, tak bych PROSIL, aby se vyjádřili směrem i tady k tomuto. Berte to takhle, z mé pozice, jak by jste se cítili, kdyby jste zrovna Vy čekali na nějakou odpověd, když někdo se snaží pomoct portálu, ale ovšem měl dříve zapnuto, a snaží se za 2 roky získat práva, a po 3 měsících zjistí, že někdo dostal práva, ikdyž cheatoval, není to zase tak příjemný pocit. Takže kdyby se k tomuto někdo chtěl vyjádřit, tak prostě tady hlavně napiště, nebo pošlete někomu zprávu, aby se to tu taky pořešilo. DÍKY.

fnyy, díky za názor.

FizzyBubble
15-09-14, 16:53
Dobrý, takže jsem s tím nechtěl, ale nejspíš jsem musel s tímto vylézt (Ačkoli to čekalo více lidí).

Takže, jedná se o záležitost s Novým adminem "Adiem", je mi to jedno, když dostanu hate nebo cokoliv, ale chtěl bych se tímto způsobem k tomuto aspoň trochu vyjádřit.

Adio je fajn hráč, problém je v tom, že zapnul (Už se to i jednou řešilo, myslím) a jak tady 70% adminů napsalo PROTI hlavně kvůli této záležitosti, tak bych PROSIL, aby se vyjádřili směrem i tady k tomuto. Berte to takhle, z mé pozice, jak by jste se cítili, kdyby jste zrovna Vy čekali na nějakou odpověd, když někdo se snaží pomoct portálu, ale ovšem měl dříve zapnuto, a snaží se za 2 roky získat práva, a po 3 měsících zjistí, že někdo dostal práva, ikdyž cheatoval, není to zase tak příjemný pocit. Takže kdyby se k tomuto někdo chtěl vyjádřit, tak prostě tady hlavně napiště, nebo pošlete někomu zprávu, aby se to tu taky pořešilo. DÍKY.

fnyy, díky za názor.

Návod jak se stát JB adminem, když jsem zapnul:

1. Budu hrát každý den 2-3 hodiny na každém JB serveru
2. Poprosím nějákého kamaráda z JB adminů ať mě navrhne v AF na spešla
3. Spešl už je můj, tudíž zvýším lehce svojí aktivitu a budu vzorem pro všechny
4. Budu hrát každý den 4-5 hodin na každém JB serveru
5. Poprosím opět toho samého kamaráda, aby mě navrhnul na poradě na admina
6. Dostal jsem admina woalááá a to ani neuběhly 2 roky

Zaručení funkčnosti tohoto návodu není 100% ale úspěšnost 1/3 tam je.

Na poradě jsem byl PROTI ale většina, by mě stejně přehlasovala, protože to je "jen" JB.

Mr.N0b0dy
15-09-14, 17:04
Předpokládám, že se toto řeší v AF, protože zatím skoro žádný admin, (ze 5), kteří se na toto koukali nereagovali, takže ŽÁDÁM, aby jsme se z tohohle taky něco dozvěděli, protože potom se to tu řeší o ničem.

Eso./digl
15-09-14, 20:25
ja som ti dal tiez proti kvoli tomu ze si mal zapnute takze na svojom si stale trvam a nedam ti pro len kvoli tomu ze dostal aj on pro, je to JB sekcia takze to ide mimo mna..

Mr.N0b0dy
15-09-14, 20:27
Kdo tady sakra mele něco o tom, že chci pro od toho, kdo mi dal proti, kvůli němu? Chtěl jsem vám v tom do háje udělat pořádek, a přehodnotit tamtu situaci.

Eso./digl
15-09-14, 20:46
Kdo tady sakra mele něco o tom, že chci pro od toho, kdo mi dal proti, kvůli němu? Chtěl jsem vám v tom do háje udělat pořádek, a přehodnotit tamtu situaci.

V com nam chces robit ty poriadok? Pisem ze JB ide mimo mna takze ma do jeho prav hovno a k tvojim som sa opetovne vyjadril

Mr.N0b0dy
15-09-14, 20:55
Nejspíš jsi to špatně pochopil, měl jsi se vyjádřit směrem k Adiovi, never mind.

Eso./digl
15-09-14, 21:18
Ako pises, nespravne som ta pochopil

dhaaqu
22-09-14, 02:36
Nobody žadatelé a admini, kteří měli někdy zapnuto je kontroverzní téma i mezi adminy, jak určitě tušíš. Většina dává rovnou PROTI, jiní to berou i podle dalších atributů žadatele.
Sjednocené řešení se zatím nepodařilo najít.
V případě Adia to ještě komplikuje fakt, že JB admini si svůj nábor vedou sami a ostatní jim pod ruce moc nevidí.
Máš nárok být nad vztahem tvé žádosti a přijetím Adia zmaten. Sami admini teď tuhle situaci řeší mezi sebou, tak se obrň trpělivostí, než z toho bude nějaký výstup.
To nijak nezvyšuje tvoje šance na přijetí vzhledem k cheatingu, ale máš nárok se ozvat a dostat vysvětlení, když to je u někoho jiného jinak...

Mr.N0b0dy
22-09-14, 15:34
Nobody žadatelé a admini, kteří měli někdy zapnuto je kontroverzní téma i mezi adminy, jak určitě tušíš. Většina dává rovnou PROTI, jiní to berou i podle dalších atributů žadatele.
Sjednocené řešení se zatím nepodařilo najít.
V případě Adia to ještě komplikuje fakt, že JB admini si svůj nábor vedou sami a ostatní jim pod ruce moc nevidí.
Máš nárok být nad vztahem tvé žádosti a přijetím Adia zmaten. Sami admini teď tuhle situaci řeší mezi sebou, tak se obrň trpělivostí, než z toho bude nějaký výstup.
To nijak nezvyšuje tvoje šance na přijetí vzhledem k cheatingu, ale máš nárok se ozvat a dostat vysvětlení, když to je u někoho jiného jinak...

Právě na to vysvětlení tady čekám, pořád se ale nic nestalo, a to mi tady celkem nesedí, určitě se to řeší v AF, ale snad i ostatní lidi mají právo vědět zrovna o téhle situaci.

dhaaqu
22-09-14, 15:55
Nobody žadatelé a admini, kteří měli někdy zapnuto je kontroverzní téma i mezi adminy, jak určitě tušíš. Většina dává rovnou PROTI, jiní to berou i podle dalších atributů žadatele.
Sjednocené řešení se zatím nepodařilo najít.
V případě Adia to ještě komplikuje fakt, že JB admini si svůj nábor vedou sami a ostatní jim pod ruce moc nevidí.
Máš nárok být nad vztahem tvé žádosti a přijetím Adia zmaten. Sami admini teď tuhle situaci řeší mezi sebou, tak se obrň trpělivostí, než z toho bude nějaký výstup.
To nijak nezvyšuje tvoje šance na přijetí vzhledem k cheatingu, ale máš nárok se ozvat a dostat vysvětlení, když to je u někoho jiného jinak...

Zatím žádný výsledek není, až bude, dozvíš se to...

Nihilia
23-09-14, 07:05
Dneska bude věc s Adiem rozhodnuta, ale víc k tomu zatím říkat nebudu.

mirous
23-09-14, 09:38
Když někdo jednou zapl, může být moc rád, že má ještě druhou šanci v podobě hraní na originální hře. Víceméně nesouhlasím s tím, aby někdo kdo zapl, dostal práva. Nadruhou stranu, byli tu tací, co práva měli a zapli, byli odhaleni a vrátka jim byla uzavřena. Takže by sis tím jen ukončil veškerou činnost zde. Vyvažuje to také trochu počet nahlášených cheaterů. Co se děje nebo neděje s Adiem jde mimo mě, protože o JB se nezajímám. Pokud by někdo před 3 léty zapnul a nyní byl ,,ultramegasuper" kandidát a nějak extrémně bychom potřebovali admina na AIM, tak bych za sebe dokázal dát šanci i přes černou minulost. Jenže nemyslím si, že jsi zas až tak výjimečný kandidát a taky si nemyslím, že nutně potřebujeme admina do AIM sekce.
Takže v současné době máš za mě PROTI.

- nízký věk
- minulost - cheating
- výbušnost (viz.furien)
- přelétavost ze serveru na server (takových tu bylo, zažádali na AIM a za měsíc už měli žádost na rozšíření na JB)

+ hlášení
+ i přes pubertální věk celkem rozumný člověk

Osobně si myslím, že by ses měl nejdříve usadit na nějakém serveru, trochu to začít brát více v klidu a za nějaký čas zkusit znovu.

Mr.N0b0dy
23-09-14, 14:26
Když někdo jednou zapl, může být moc rád, že má ještě druhou šanci v podobě hraní na originální hře. Víceméně nesouhlasím s tím, aby někdo kdo zapl, dostal práva. Nadruhou stranu, byli tu tací, co práva měli a zapli, byli odhaleni a vrátka jim byla uzavřena. Takže by sis tím jen ukončil veškerou činnost zde. Vyvažuje to také trochu počet nahlášených cheaterů. Co se děje nebo neděje s Adiem jde mimo mě, protože o JB se nezajímám. Pokud by někdo před 3 léty zapnul a nyní byl ,,ultramegasuper" kandidát a nějak extrémně bychom potřebovali admina na AIM, tak bych za sebe dokázal dát šanci i přes černou minulost. Jenže nemyslím si, že jsi zas až tak výjimečný kandidát a taky si nemyslím, že nutně potřebujeme admina do AIM sekce.
Takže v současné době máš za mě PROTI.

- nízký věk
- minulost - cheating
- výbušnost (viz.furien)
- přelétavost ze serveru na server (takových tu bylo, zažádali na AIM a za měsíc už měli žádost na rozšíření na JB)

+ hlášení
+ i přes pubertální věk celkem rozumný člověk

Osobně si myslím, že by ses měl nejdříve usadit na nějakém serveru, trochu to začít brát více v klidu a za nějaký čas zkusit znovu.

Dobrý, díky za názor, a zároveň za Info od Nihilii, každopádně na serveru jsem už usazenej, a když už není někde dost lidí, tak si zajdu jinam, kde je plno. Každopádně díky :)

human
23-09-14, 16:19
Ked ze Adio ako admin nedostal sancu sa predviezt, tak by bolo ferove, keby sa tato ziadost rovno lockla. Odkazovali ste sa na jeho pripad a ten sa vyriesil tak, ze prava nema.

E:

Nobody toto nebolo vobec mierene proti tebe, tak ze si to neber prosim osobne. Bolo to smerovane na adminov.

Mr.N0b0dy
23-09-14, 16:32
Nejsem proti, aby to bylo vůči němu fér, takže LOCK, díky všem :)

dhaaqu
13-10-14, 16:31
Unlock na žádost žadatele.

Mr.N0b0dy
14-10-14, 20:57
Okey, dal jsem tu re-open, protože se to jaksi nedořešilo či co, a byl jsem moc ukvapenej to hned zavřít...

Charon35
16-10-14, 23:20
Bee dostal CHH, tak si si povedal, že to len tak btw otvoríme? Tvoja a Bagrova žiadosť má dokopy 10 strán, preto sa im vyhýbam jak dôchodca starobincu. Zabere to hrozne veľa času.

Mr.N0b0dy
17-10-14, 14:38
Eh, o Beeho a vůbec o ostatní se nezajímám, takže když nic nevíš, tak se prvně poptej, díky předem a btw. je to tvůj čas, já tě nenutím se vyjadřovat zrovna teď

Charon35
17-10-14, 18:25
Eh, o Beeho a vůbec o ostatní se nezajímám, takže když nic nevíš, tak se prvně poptej, díky předem a btw. je to tvůj čas, já tě nenutím se vyjadřovat zrovna teď


Bee dostal CHH, tak si si povedal, že to len tak btw otvoríme? Tvoja a Bagrova žiadosť má dokopy 10 strán, preto sa im vyhýbam jak dôchodca starobincu. Zabere to hrozne veľa času.

Asi prečo som dal otáznik na koniec, že... Tak sa označuje opytovacia veta, teda aspoň mňa tak učili ;)

Mr.N0b0dy
17-10-14, 19:25
Šlo to úplně, ale úplně jednoduchým způsobem, a to tím, že by jsi se zeptal, proč právě teď otevírám žádost. Ale ty tam musíš nacpat nějakého Beeho, který mi není nijak vůbec podstatný. Každopádně, otevřel jsem si to z toho důvodu, že jsem to moc ukvapeně zavřel, aniž bych se dozvěděl cosi o kauze s Adiem. Pokud se ti o tohle jedná ^^

ZeMi7
17-10-14, 19:36
Každopádně, otevřel jsem si to z toho důvodu, že jsem to moc ukvapeně zavřel, aniž bych se dozvěděl cosi o kauze s Adiem.
Com s tím má společného "kauza s Adiem"?
Tohle je tvá žádost o práva, ne jeho.


Jinak Adio práva na střílecí mít nebude, takže když se s ním tolik ztotožňuješ, tak ti může dojít, že je nebudeš mít ani ty.



E:
Jsem přesvědčen o tom, že ne. Ale tak to tu nepatří.

Eust.
17-10-14, 20:16
Com s tím má společného "kauza s Adiem"?
Tohle je tvá žádost o práva, ne jeho.


Jinak Adio práva na střílecí mít nebude, takže když se s ním tolik ztotožňuješ, tak ti může dojít, že je nebudeš mít ani ty.

haha, to říká každej, ale za rok tu bude mít global, klidně se vsadím. (no offense na Adia)

Mr.N0b0dy
17-10-14, 20:43
Com s tím má společného "kauza s Adiem"?
Tohle je tvá žádost o práva, ne jeho.


Jinak Adio práva na střílecí mít nebude, takže když se s ním tolik ztotožňuješ, tak ti může dojít, že je nebudeš mít ani ty.



E:
Jsem přesvědčen o tom, že ne. Ale tak to tu nepatří.

Nevím jak to bereš ty, ale je to moje rozhodnutí, ne tvoje. Btw. snad mi tady někdo řekne, co se s tím Adiem stalo, snad o tom sakra může někdo vědět, ne?

Eso./digl
17-10-14, 22:22
Ja sa tomu chalanovy ani necudujem ze sa dozaduje nejakej spravodlivosti, on bol odpinkany s tym ze cytrom sa prava nedavaju aj napriek tomu ze aktivne hlasi a niekto kto sa dopustil rovnakeho prehresku tie prava dostane? Ved to je chore... ked je raz v pravidlach ze admin ma mat cisty trestny zaznam tak to ma platit pre kazdeho.

Charon35
17-10-14, 22:32
Tu nejde vôbec o cheaty. Prídeš mi moc ukvapený ako ty píšeš. Dostaneš práva, niečo sa ti znepáči odobereš si ich, potom zas vrátiš a dokola (like someone Toy...:D). Aspoň mne to tak príde podľa toho, ako reaguješ na obyčajné vety tu v žiadosti. Nerozoberajte tu Adia, idete mimo témy zas.

Mr.N0b0dy
17-10-14, 22:33
Kamo, Eso to vystihl úplně přesně... a není to vůbec mimo tému, je to právě k této témě úplně zásada, proč se tady s tímhle ještě vůbec zahazuju...

Charon35
17-10-14, 22:40
Blbosť. Čo na to stále nechápete?! Adio je admin iba na posratý JB, kde sa riešia maximálne mikrofóny a FK. Ty chceš práva na DM a AIM, čo je sakra rozdielna kategória. Tak prečo to tu chcete rozoberať v tvojej žiadosti?!

BTW každý kto napíše niečo, čo sa zrovna nezhoduje s tvojím myslením, alebo sa ti nepáči, tak na neho vyletíš štýlom "jak si to zrovna ty môžeš dovolit nieco napisat na mna, ked ty hovno vies, ja viem vsetko". Viz. Ja, alebo Majaaaaa na druhej strane vlákna... Ako písal Nihilia, "neumíš řešit věci s chladnou hlavou".

Mr.N0b0dy
17-10-14, 22:43
Ok, já chcem být admin na posratý AIM, kde se řeší jenom WH a AB, máš to úplně to samé,akorát se všude řeší něco jiného, je to sice rozdílné, ale princip je stejný, rozebírat to dál nemusíme, ale chci, aby to většina pochopila jako Eso.

Charon35
17-10-14, 22:48
Ok, já chcem být admin na posratý AIM, kde se řeší jenom WH a AB, máš to úplně to samé,akorát se všude řeší něco jiného, je to sice rozdílné, ale princip je stejný, rozebírat to dál nemusíme, ale chci, aby to většina pochopila jako Eso.
Aha, takže ty zrovnávaš nejaký blbý kill na JB, kde "pokazí" kolo jednému hráčovi (ak nedostane VD) s tým, keď niekto behá s WH na AIMe a kazí hru celému serveru? No comment. Rovno dávajte permu za MFK.

BTW tie požiadavky na admina či čo to je, musím zrejme pretriediť. Spisoval ich niekto, kto nábor nikdy nerobil (aj keď snaha sa cení).

Mr.N0b0dy
17-10-14, 23:09
Server jako Server, všude platí jiná pravidla, na JB prostě a jednoduše posere server jenom Idiot, který si přišel vybít zlost na ostatních. A mimochodem, WH se v poslední době objevuje i na tom podělaném JB, jak jsi si mohl všimnout, ale to je už OT

Prostě a jednoduše sice nemůžeš srovnávat JB a střílecí, ale i tak jsou pravidla dané jasně a zatím pořád pro všechny servery ohledně náboru apod. Stejné.

E: Můžeme se dohadovat jak dlouho chceme, já budu mluvit svoje, a ty svoje. To ty víš...
E2: Když jak tady psal Eso, že ty pravidla mají platit pro každého, tak to už s prominutím ty pravidla rovnou smažte, a udělejte v tom pořádek, že JB je ÚPLNĚ jiná kategorie, ale prostě to sepište, aby se neobjevovali takovéhle případy, když teď se tady ukáže dalších 10 lidí, kteří rádi s jejich časem pomohli onomu serveru, ale budou odpálkovaní za jednu blbost, kterou udělali před 2 lety. Peace

Charon35
17-10-14, 23:18
..., aby se neobjevovali takovéhle případy, když teď se tady ukáže dalších 10 lidí, kteří rádi s jejich časem pomohli onomu serveru, ale budou odpálkovaní za jednu blbost, kterou udělali před 2 lety. Peace

Píšeš o Adiovi, že?... :P

Ten Adio vás musí k*revsky žrať, keď dostal práva, keď iných zabanovaných adminov si tu nikto nevšíma. Furt vám leží v žalúdku len Adio Adio Adio.

Mr.N0b0dy
17-10-14, 23:20
Vytáhni jména jiných, je to JENOM A POŘÁD TO SAMÉ lidi, kteří tu nejsou tak dlouho Adia znají, a ví, co se dělo. Vytáhni tu klidně jiné jména, budeme se bavit dál

Eust.
17-10-14, 23:20
Mám to chápat tak, že na jb si může podat žádost každej koder a všem to bude u prdele? :clap: Tleskám. Všem jde o princip, ale přitom si serete do huby.

Charon35
17-10-14, 23:37
Ale tvle, že tu behali zapatí admini na to skoro každý sral, zrazu je tu každý moralista väčší než Matka Tereza a hľadáte princípy aj tam, kde niesú. Kľudne môžme spraviť nábor aj tak, že sa spraví tabuľka a kto nesplní 1 požiadavku, tak nepostupuje ďalej. Síce to bude debil bez mozgu agresívny jak šimpanz, ale bude mať nahlásených dosť cheaterov, tak dostane práva. Tiež dobré...

Charon35
17-10-14, 23:42
Si urazlivy jak hovno a to v hociakom teame neznaci NIC dobre. Nie.

Kotel
20-10-14, 21:31
jak tady 70% adminů napsalo PROTI hlavně kvůli této záležitosti, tak bych PROSIL, aby se vyjádřili směrem i tady k tomuto..


On dostal od aim adminů proti stejně jako ty, takže můžeš být v tomto ohledu spokojen.