PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na párty mod



Madunax
12-06-14, 14:33
Ahoj..
Takže chtěl bych navhrnou způsob jak by mohl vypadat "párty mod"..
Jelikož když se hraje večer a na JB je dejme tomu 10 lidi a z toho 2 dělají vzpouru tak potom je ten párty mod o ho*ně...

Proto bych vlastně chtěl navrhnou že by to vypadalo nějak takto :

-Simon by měl v simon menu (v modech) party mod a když by se na to kliklo tak by se spustila anketa kdo párty mod chce a kdo ne a když by vyhrálo že vlastně vězni chcou ten párty mod tak by se spustilo něco jak to nové HVD na 5 min (Všichni by byly nesmrtelní..)

-Párty mod by šel jenom když by bylo na mapě 10 a míně vězňů

-Anketa vy vypadala asi tak jak adminova když dá anketu o změnu mapy nebo tak ... :)


Díky za přečtení/vyjádření :)

Kotel
12-06-14, 14:42
Dobré. Co to je párty mod?

hofy
12-06-14, 14:44
Taková večerní (spíš noční :D) zábava. Každý si může dělat co chce (nesmí zabít CT), takže většina si hraje na různých atrakcích, které se chce líp naučit nebo je baví.. Simon nedává příkazy. Doteď jsem viděl, že to probíhalo tak, že když někdo během party modu zabil CT, tak ho CT zabilo následující kolo.

Madunax
12-06-14, 15:22
Taková večerní (spíš noční :D) zábava. Každý si může dělat co chce (nesmí zabít CT), takže většina si hraje na různých atrakcích, které se chce líp naučit nebo je baví.. Simon nedává příkazy. Doteď jsem viděl, že to probíhalo tak, že když někdo během party modu zabil CT, tak ho CT zabilo následující kolo.

Proto tam je ta anketa aby se omezilo to zabíjení...

Grakon2702
12-06-14, 15:57
JB je fun mód. Když se tedy hráči dohodnou, že by to tak chtěli, tak si ten party mód klidně mohou udělat, pokud se však najde někdo, kdo chce hrát normálně a dělá pak vzpoury, musí se bohužel hrát normálně. Všechno záleží na dohodě.

FizzyBubble
12-06-14, 16:45
Není náhodou tento párty mód něco jako předešlé HVD, kde se CT a T nemohli zabíjet jen pro méně lidí ?? Přijde mi to od tebe nesmyslné Madunaxi http://csko.cz/forum/showthread.php?27830-Hvd <---- Zde jsi proto aby se vrátilo staré HVD, kde se dají dělat vzpoury a zde aby se dal párty mód, protože tam je někdo kdo chce dělat vzpoury v nočních hodinách. Odpoledne se vzpoury dělat mohou a večer nemohou ???

Madunax
12-06-14, 17:23
Není náhodou tento párty mód něco jako předešlé HVD, kde se CT a T nemohli zabíjet jen pro méně lidí ?? Přijde mi to od tebe nesmyslné Madunaxi http://csko.cz/forum/showthread.php?27830-Hvd <---- Zde jsi proto aby se vrátilo staré HVD, kde se dají dělat vzpoury a zde aby se dal párty mód, protože tam je někdo kdo chce dělat vzpoury v nočních hodinách. Odpoledne se vzpoury dělat mohou a večer nemohou ???

NIc takového že by si večer vzpoury nemohli dělat jsem nenapsal...Myslel jsem to tak že je prostě blbost když na server příjde 1 nebo 2 hhráči kteří začnou dělat vzpoury a pak se s CTečkem začnou téměř každé kolo zabíjet navzájem.. Proto je tam ta anketa a omezení počtu hráčů..KDyž by se v anketě zvolilo normal kolo tak by bylo norm. kolo...

MrJack
12-06-14, 17:41
Tak ako, ja s tým súhlasím, raz za čas prídem na server... 8 ľudí. Tak ako chvíľu hrám a nebaví ma to, lebo FK, Vzbura... VD, FK, Vzbura... HVD, MFK, vzbura...
Liezlo mi to na nervy a chcel som atrakcie, preto mi to príde ako dobrý nápad. S tým obmedzením hráčov súhlasím - ako by sa 20 väzni pchali na jednom mieste (dajme tomu, najobľúbenejšiej atrakcii na mape.)
5 minút mi príde ako dosť dlhá doba... Keď si rezervujem server a chcem si precvičiť nejakú atrakciu, nevydržím na nej (poprípade na celej mape) niekedy ani tých 5 minút. Zrazil by som to tak na 3.
Ale celkovo dobrý nápad.

FizzyBubble
12-06-14, 18:35
NIc takového že by si večer vzpoury nemohli dělat jsem nenapsal...Myslel jsem to tak že je prostě blbost když na server příjde 1 nebo 2 hhráči kteří začnou dělat vzpoury a pak se s CTečkem začnou téměř každé kolo zabíjet navzájem.. Proto je tam ta anketa a omezení počtu hráčů..KDyž by se v anketě zvolilo normal kolo tak by bylo norm. kolo...

Při větším počtu T vzpoura nevadí a při menším ti vadí ?? Jinak je to simonova chyba, když neuhlídá 8 vězňů.

Madunax
12-06-14, 19:45
Při větším počtu T vzpoura nevadí a při menším ti vadí ?? Jinak je to simonova chyba, když neuhlídá 8 vězňů.


V tomhle návrhu nešlo až tak o tu vzpouru ale spíš o té domluvě stím party modem...Proto je tam ta anketa pro vězně...

FizzyBubble
12-06-14, 20:08
V tomhle návrhu nešlo až tak o tu vzpouru ale spíš o té domluvě stím party modem...Proto je tam ta anketa pro vězně...

Přijde večer týpek a chce si dát vzpouru a jenom proto, že ho přehlasují lidé nemůže ??

Grakon2702
12-06-14, 21:44
Přidávat takový mód je na nic. Pokud se dohodnou úplně všichni hráči, že chcou party mód, tak ať si ho klidně udělají, vše záleží na domluvě. Pokud však padnou nějaké killy, okamžitě začínají pro všechny platit normální pravidla, protože, je tu prostě jeden, co chce hrát normálně. Žádný takový, že se budete kolo co kolo killovat navzájem jen kvůli tomu, že "minulé kolo byl party mód, a dal jsi vzpouru".

Za mě teda ne.

UNHCZ
13-06-14, 18:46
Na JB je už teď hodně modů, ten párty mod je o něčem, Proč by měl Vůbec Simon dávat takovej to mod... Snad nedokáže uhlídat 8 lidí..? :D Tento návrh je o něčem. Madunaxi ty si tady protiřečíš. Jak psal Fizzy [QUOTE]Přijde mi to od tebe nesmyslné Madunaxi http://csko.cz/forum/showthread.php?27830-Hvd <---- Zde jsi proto aby se vrátilo staré HVD, kde se dají dělat vzpoury a zde aby se dal párty mód, protože tam je někdo kdo chce dělat vzpoury v nočních hodinách. Za mě NE. Vím že můj názor nic neznamená ale..

Tensa Zangetsu
17-06-14, 17:29
Stejne nejlepsi je kdyz se na crimu objevi Hecik a party mod udela i s 20 T