PDA

Zobrazit normální verzi : Prasacko --> Smooke / dtr



hfsaa
12-06-14, 16:03
Vypis z konzole:




Detaily banu





Hráč
Prasacko


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:0:25294587


IP adresa
88.212.37.59


Udělen
07-05-2013 - 17:15


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
Neznalost pravidel, MFK


BAN dal Admin
Smooke (Smooke)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 3 (jb_temple_v3)









Detaily banu





Hráč
prasacko


Typ banu
SteamID


SteamID
VALVE_0:0:2090357711


IP adresa
88.212.37.59


Udělen
26-05-2014 - 18:53


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
obchazeni banu, atd


BAN dal Admin
dtr (dtr)


BAN dal Server
csko.cz | RC CARS







Poznamka:



Nazdar. David (prasacko) ziada o unban. Dal by to tu aj sam, ale ma ban na forum. Je to uz cez rok stare, poucil sa zo svojich chyb. Chcel by tu znova hrat.



Dakujem(e).

vikernes
12-06-14, 19:59
Já by sem byl za UB snad se poučil z tryku je to frajer :D

human
12-06-14, 20:00
Ja som tiez za UB.

Shinigami
12-06-14, 21:50
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Vám všetkým jebe? Človek čo sa vám vysmeje do tváre ako si tu hackoval a nikto na neho neprišiel. Všetkých vás poslal do pice a vy mu dáte unban do hry a ešte aj k CT. Nič osobné proti Prasáčkovi nemám, ale toto je vtip.

hfsaa
12-06-14, 22:11
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Vám všetkým jebe? Človek čo sa vám vysmeje do tváre ako si tu hackoval a nikto na neho neprišiel. Všetkých vás poslal do pice a vy mu dáte unban do hry a ešte aj k CT. Nič osobné proti Prasáčkovi nemám, ale toto je vtip.
Neviem preco by to mal byt vtip. Ano vypicoval vas tu, ale rok je dost dlha doba na to, aby sa uvedomil a zamyslel nad tym - urobil to a spytal sa ci mu to tu dam, kedze ma ban aj na foru. A mimochodom myslim, ze tu hraje par hracov xo zapli , dokonca tu maju aj prava ;)

Shinigami
12-06-14, 22:38
Veď nech hrajú... Ja len konštatujem, že Prasacko musí teraz od smiechu mať kŕče v bruchu. Nie každý dostane unban po roku aj za cheaty, nie to ešte keď tu vypičuje adminom, že sú jebnutí, že na neho neprišli skorej. Pre mňa je smiešne už len to, že môže hrať na serveroch, nie to ešte táto žiadosť o unban k CT. A mne nepríde vtipný Prasacko, smejem sa adminom, že mu dávajú unban potom, čo im tu písal. Totálne ste si nechali nasrať na hlavy, ale je to vaša vec.

EDIT: Aby som sa vyjadril k žiadosti. Som proti, nezaslúži si tu hrať, nie to unban k CT.

hofy
12-06-14, 22:49
Proti unbanu.
http://csko.cz/forum/showthread.php?14127

Za cheating se zpravidla unban nedává (vyprší po dvou letech), takže nevím, proč by zde měla být výjimka. To bych našel stovky jiných hráčů, kterým bych unban dal raději.

Charon35
12-06-14, 22:51
Ak má niekto nejaký screeny, demá, fotoalbum, VHS, sem s tým pre osvieženie pamäti.

Nekromancer
12-06-14, 22:56
Proti.

metriox
12-06-14, 23:16
A ja že už z CSkom skončil, a zrazu chce unban... proti


E : http://csko.cz/forum/showthread.php?10084-this-is-the-end

http://csko.cz/forum/showthread.php?14127-Charon-makaron


Prasa sa už nikdy nevráti :-( Lock. Prepáč ZJEBUS že otváram starý thread :-( :D

hfsaa
13-06-14, 14:30
Proti unbanu.
http://csko.cz/forum/showthread.php?14127

Za cheating se zpravidla unban nedává (vyprší po dvou letech), takže nevím, proč by zde měla být výjimka. To bych našel stovky jiných hráčů, kterým bych unban dal raději.Ok. Tak inak.

V threade čo si postol, dostal David ban od charona za demenciu, 20banov(z ktorych bola vacsina na vlastnu ziadost) na rok. Neskôr ako sa charon vyjadril sa David "priznal" (áno naschvál som tam dal tie uvodzovky), že mal WH. Thread sa lockol a ban ostal. No po nejakom čase(tyžden,mesiac ... neviem presne kedy), dostal David UB resp. skrátenie banu. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=44245. Prečo? Pretože nikto nemal žiadne demo o tom, ako cheatuje (priznanie samo o sebe dôkaz nie je). Takže tu sa vôbec nerieši WH, ale ban za MFK,demenciu a neviem čo ešte od smooka.

+


EDIT: Aby som sa vyjadril k žiadosti. Som proti, nezaslúži si tu hrať, nie to unban k CT.
Neviem, či sme sa pochopili, ale Prasa žiada o UB na servery, nie UB ku ct. On má ban na všetky servery a hrať tu nemôže.

Shinigami
13-06-14, 15:26
Som proti akémukoľvek unbanu, nech už nepáchne ani na fóru. Pochop, že jeden hráč nám môže byť naozaj u piči a keď sa zachoval tak ako sa zachoval, tak prečo by sme teraz mali byť milosrdný? Radšej by som odbanoval random cheatera ako jeho.

human
13-06-14, 15:41
Ak mu bol niekedy dokazany cheating, tak som tiez proti. Bol mu niekedy dokazany?

hfsaa
13-06-14, 16:42
Ja nechcem tu ziadost o UB riesit ako ziadost o unban za WH, napisal som co som napisal ze som tu behal zapaty atd... nejake demo alebo niekto nieco ma? Ved som aj s hracmi aj adminmi na kotelny odohral kopu gatherov atd... a nikde som nebol zapaty respektive si mohli stiahnut HLTV, dalej som bol 2x nahlaseny na forku a 2x clear, Nerieste tu nejake domienky o WH aj ked viem ze som napisal dobru blbost ze som tu behal zapaty aby som vas nejak podráždil alebo provokoval... Ďalej za ten thread o charonovy sa ospravedlnujem to bol dosť veľký fail z mojej strany.... a inak neviem aké pičovanie shinigami?? Možno som sa s niekym pohadal a bol som dost vulgarny to beriem a za to sa ospravedlnujem. Ďalej k mojím banom, skoro všetky sú z jailbreaku alebo na vlastnú žiadosť, viem že som robil dosť blbostí a triky ale bol som aj prospešný.... Treaz som mal vyše roka pauzu s CSkom, no rozhodol som sa si sem tam zastrieľať, preto žiadam o UB... Všetkým čo som im nadával, robil zle a provokoval sa ospravedlňujem s pozdravom Prasacko.





OD PRASACKA.

Charon35
14-06-14, 11:51
Ja neriešim vôbec nejaký WH, už vtedy som písal, že to čipovina. Po vyše 20-tich banoch dostal rok odomňa, potom s podmienkou som mu to skrátil na naliehanie niektorého admina. A on? Vyčipoval všetkých adminov akí sú kreténi a robil bordel ďalej. Potom mu dal ban smooke a keby mu ho nedal on, dal by mu ho niekto iný.


Jerry mal pravdu už pred 2-mi rokmi. Vráti sa pre UB...

EDIT: A nekecajte, že polovicu banov má na vlastnú žiadosť. Je to len jeho debilita. Teraz hrá formu, ale keď sa to tu uzavrie s hociakým výsledkom, tak vás zas pošle do pce ako to urobil už niekoľko krát predtým.

Smooke
15-06-14, 12:15
Unban mu nedám. Konec diskuze.