PDA

Zobrazit normální verzi : Zrušenie Zombie 4,5,Biohazard,Escape



AresS
12-06-14, 22:31
( Vopred sorry za gramatiku :) ) Caute chlapci, chcel by som otvoriť tému na zrušenie zbytočných zombie serveroch kde sú vždy max.5 ľudia . Podla mňa je to zbytočné lebo tieto prázde servery zabraňujú zaplňovaniu tých najviac hraných čiže ( zm,1,2 sem tam zm.3 ) . Nebolo by výhodnejšie pre kotelňu zrušiť tieto zbytočné ľudoprázdne servery ? Tým pádom by sa znovu zaplnili najviac hrané zm a tých skúsenejších hráčov by bavilo oveľa viac hrať pri plnom zm servery ako pri poloprázdnom servery . Porozmýšľajte nad tým . Dakujem :)

Kraks
12-06-14, 22:42
Chcel by som aj ja pritvrdiť k tomu,keďže na zm2 hrávam už viac ako rok...A veľakrát sa stáva,že musím chodiť po iných zm aby prišli na tu 2..Podľa mňa sú tiež zbytočné ostatné zm servery,keďže aj ako teraz pozerám,nikto na niektorých nie je a keď je tak maximálne 5...Rád by som tiež o to,aby sa zrušili ostatné servery a zároveň by bola viditeľne väčšia účasť na zm 1,2 poprípade 3.To by bolo asi všetko :)

halelujah
12-06-14, 22:49
Toto som tu našiel len teraz a je mi do plaču , už si tu viac krát písal že zm 5,4 sa maju zrušit kotel pochopil nemusiš to zase písať.Escape býva večer plný ale vela vecí sa tam ide ešte dorábať a biohazard?Veď je to práve vytvorený server čo začína a podľa môjho názoru zábavnejší než klasik zm .

AresS
12-06-14, 22:52
:) škoda že to tu píšem po prvý krát :((((

ZeMi7
12-06-14, 22:53
Přesunuto

NarutoO
12-06-14, 22:54
Zombie escape bych nerušil. Ten nemá s klasickými zombie servery nic společného. Jedno slovo v názvu :)

AresS
12-06-14, 22:56
Ok , ale tak to zm,4 a 5 je stále prázdne a to mi dá každý za pravdu ..

Kraks
12-06-14, 23:03
Ostatné ani nie zrušiť,ale tak určite tu 4,5 je to úplne zbytočné..

Kotel
13-06-14, 09:36
Na zombie 2,3,4,5 se všem hráčům po připojení ukáže menu, jestli se chtějí připojit na první nebo druhý server. Evidentně nechtějí, takže je můžu na tvrdo přesmerovávat na první nebo druhý server, pokud nejsou plné.

kalabi
16-06-14, 00:05
zm 2 ted v posledni dobe neni vubec plna obcas tam zavita nejakejch 25 lidi ale jak mile tam nekdo lovi nebo davame zm mapu tak jdou pryc treba jako dneska zacatek labaku bylo tam asi 23 lidi ok lovil jsem ale po 10 min uz mi tam lovilo 15 lidi takze za celou mapu jsem dal jenom 1.500k a proto to chce vic lidi ... sem take pro zruseni 4.5 ....

Kyblík Hnoje
17-06-14, 21:34
Labak se hraje furt, to taky odcházim. A třeba Winter_army nesnáším, to taky chodím pryč :-D
Zm Escape rozhodně nerušit, s klasickými zm servery nemá nic společného a večer bývá plný! Zombie 5 zrušit úplně. 4ku bych zatím nechal.

weken
17-06-14, 21:39
Zrušiť 4,5. Ale escape by som určite nemazal. A biohazard ? Prečo ho mazať ? Ved ten server hrá pomalý viac ľudí nez klasické zm.

VyhulxD
19-06-14, 18:52
Koho by to bavilo když furt někdo loví? Ostatní si nezahrají jen pár hráčů. Zombie servery 4, 5 by se rušit nemuseli. Co kdyby jsem najednou přišlo dost lidí aby se zaplnil každý server? To se to pak bude vytvářet znovu?

weken
19-06-14, 18:56
Na zm 4,5 som videl max.15 ľudí

kalabi
20-06-14, 03:23
Koho by to bavilo když furt někdo loví? Ostatní si nezahrají jen pár hráčů. Zombie servery 4, 5 by se rušit nemuseli. Co kdyby jsem najednou přišlo dost lidí aby se zaplnil každý server? To se to pak bude vytvářet znovu?

VYHULE a co kdyby jsi bral to ze vetsine lidi jako i me vadi polo prazdnej zm server sem taky pro zruseni zm 4,5....

Kyblík Hnoje
20-06-14, 13:32
Komu to vadí, ten si ale přejde na jinej...a zm4, že by nikdy nebyla plná, to je blbost. Když by jste tam někdy hráli, tak by jste jistě věděli, že také bývá narvaná....Aby se nezrušila půlka serverů a pak se někdo děsně nedivil, že se nepřipojí, protože je všude narváno. Zrušil bych jen zm5 a pak se uvidí.
A Escape a biohazard rozhodně nechat.