PDA

Zobrazit normální verzi : Novy hrdinovia na Superhero , Votujte si svojho oblubeneho , Piste vase napady etc ..



Kebabko
13-06-14, 15:47
Takze zdravim vas , rozhodol som sa urobit hero pack list aby si kazdy hraci zvolili akych novych chcu na servery , kedze sa upravuje [updatuje] pomerne dost sa tam hraci expia takze aj nejake navysenia lvl by mohli byt takze tak ZACNEME

poprosim kazdeho hraca superhero alebo aj nehraca aby hlasoval za svojho vyvoleneho hrdinu a tym podporil vyskyt tohto hrdinu na servery csko.cz superhero mozte hlasovat aj za viacerych hrdinov pripadne piste nieco do komentu co sa vam paci , nepaci a tak :)

• meno : Uber Ninja
• vlastnosti : Dvojskok

• meno : Frozen Ork
• vlastnosti : 1 zmrazovaci granat
• priebeh : takze na zaciatku kola dostanete zmrazovaci granat ktory hodite pod nohu nepriatela ten bude nasledne zmrazeny na dobu 1,5-2 sekund nebude moct strielat,hybat sa proste nic po uplinuti tejto doby bude moct strielat , hybat sa vsetko ako normalny hrac

• meno : Crazy Joker
• vlastnosti : cim mensie Hp ma tym viac dmg dava
• priebeh : Dame si to v priklade , Mam 600 hp a zakladny dmg 100 [priklad] a teraz mi klesne 100 hp cize mam len 500 a v tom momente jak mi klesne na 500 dostanem + 50 zakladne dmg cize ked budem mat 400 hp dostanem + 100 zakladne dmg tj jak vam klesne hp o 100 bodov dostanete + 50 dmg [do skoncenia kola]
• bonus ! : pri vlastneni tohto hrdinu by ste mali originalny skin ! [odporucam pozriet si ho] http://files.gamebanana.com/img/ss/skins/53097afb68104.jpg

• meno : Priest
• vlastnosti : maximalna neviditelnost na 3 sekundy pri tom ako budete mat minimum hp [napriklad 50] + kratkodoba regeneracia
• priebeh : priklad: utocia namna 2ja hraci , ostane mi 50 hp a v tom momente budem na 3 sekundy maximalne neviditelny + sa mi regeneruje hp [1 sekunda = + 50 hp] v konecnem dosledku dostanete + 150 hp [druha sanca zivota viac menej ]

• meno : Rikimaru
• vlastnosti : 50 % neviditelnost pocas toho ako stoji vovnutri vybuchnuteho smooke granatu + 50% sanca na uhnutie sa gulke
• priebeh : priklad hodim pod seba smooke postavim sa donho a budem na 50% neviditelny a mam sancu 50% ze ma netrafi gulka ale jak odidem zo smooku popripade vyhasne [zmizne] tak nemam ani neviditelnost ani sancu na minutie

• meno : Skeleton Maniac
• vlastnosti : 15 % sanca ze uveznite nepriatela do bloku [cube] v tvare ako je na war 3 ft csko.cz ta zelena spirala za elfa
• priebeh : takze ideme 1 v 1 mam mp5 strielam donho a zrazu je uvezneni .. jedine co nemoze je hybat sa strielat samozrejme moze ..
• bonus : pri vlastneni tohto hrdinu skin hraca navyse ! http://files.gamebanana.com/img/ss/skins/_6858-.jpg
http://files.gamebanana.com/img/ss/srends/_2728-.jpg na farbe by sme sa dohodli v pripade ze by sa tento hero pridal na server v tvare ankety ..

• meno : Old Shatterhand
• vlastnosti : 5 % sanca ze na zaciatku kola dostanete deagle v tvare coltu viac tu instant kill tj strelite lvlu 40 do nohy a umre ale po uplinuti kola tento kolt stratite ci uz ste umreli , alebo nie http://files.gamebanana.com/img/ss/skins/5274967c709cd.jpg
• priebeh : dostanem colt [zbran , deagle] utekam normalne idu namna 5ti strelim kazdemu do nohy a mam 5 zabiti [vhodne pre mensie levely na naexpenie sa ]
• bonus : skin deagla v podobe coltu viac vyssie

• meno : Paul Pheonix
• vlastnosti : kill list musite zabit 20 protihracov a ked to uspesne vykonate mate pushovaci balicek rakiet [ nieco ako atomova bomba]
• priebeh : zabil som 20 ludi , pockam az skonci kolo na zaciatku kola stlacim tlacitko [bind power +1 .. ]
a padne atomova bomba na T spawn ked som ct alebo na ct spawn ked som T v podstate vsetky enemy umru a je nove kolo a moj kill meter je zas na nule a musim zabit o5 20 ludi aby som to mohol pouzit
• vyhody : velmi dobra expiaca pomocka :D

• meno : Fireman
• vlastnosti : 20 % na vystrelenie ohnivej gulky do nepriatela [animacia nejakeho zerave vystrelu ..] takato ohniva gulka ubere + 50 hp
• priebeh : ide namna 1 hrac strielam donho a zrazu donho vystrelim zltu gulku [ v podobe paprsku alebo to je uz jedno] v skratke mu to ubere o 50 hp naviac [ za 1 takuto gulku ] ..


To by bolo na zatial vsetko tento thread budem postupom casu editovat cize nove navrhy na hrdinov atd
Keby ste mali nejaky napad tak napiste do komentu a ked bude dobry , editnem ho do tohto threadu a mozno z toho nieco bude

Kazdo padne poprosim kazdeho aby sa zapojil do ankety ]]

Beat
13-06-14, 18:37
Uber ninja - nepotrebný je tam gravitácia, iron man, spider man, batgirl a neo
Frozen ork - niečo ako stun gun, lenže granátom len tak niekoho na sh netrafíš
Crazy Joker - toto tam je volá sa to omega red
Priest - na neviditeľnosť je alien, jediný plus tam je tých 150hp, ale keď máš stun tak ti ani tých 50hp/sek nepomôže
Rikimaru - smoke nikto nehádže :D
Skeleton Maniac - to isté ako stun gun
Old Shatterhand - ako by tam už nebolo dosť vecí na instant kill a toto by už bolo moc na jednu ranu niekoho dať..
Paul Pheonix - tak určite to bude každého baviť, keď každé druhé kolo padne atomóvka? :d pre 40 lvl je to easy dať 20 fragov a ešte keď má niekto bugnutého victima a spawnuje sa donekonečna
Fireman - to je to isté ako blade

Kebabko
13-06-14, 18:58
Uber ninja - nepotrebný je tam gravitácia, iron man, spider man, batgirl a neo
Frozen ork - niečo ako stun gun, lenže granátom len tak niekoho na sh netrafíš
Crazy Joker - toto tam je volá sa to omega red
Priest - na neviditeľnosť je alien, jediný plus tam je tých 150hp, ale keď máš stun tak ti ani tých 50hp/sek nepomôže
Rikimaru - smoke nikto nehádže :D
Skeleton Maniac - to isté ako stun gun
Old Shatterhand - ako by tam už nebolo dosť vecí na instant kill a toto by už bolo moc na jednu ranu niekoho dať..
Paul Pheonix - tak určite to bude každého baviť, keď každé druhé kolo padne atomóvka? :d pre 40 lvl je to easy dať 20 fragov a ešte keď má niekto bugnutého victima a spawnuje sa donekonečna
Fireman - to je to isté ako blade

omega red nefunguje pokial viem a neber to tak tragicky .. neni to vobec to iste mozno 1% podobnost a to stou atomovkou sa to moze nastavit na lvly .. cim mensi lvl tym menej fragou na to potrebuje

a musis to brat tak , nech si to zvolia mensie lvli hracov .. ne jak ty tam nabehnes so 40 lvlom tak tebe to ej zbytocne .. ale inym by to treba pomohlo :D kazdy tam nema 40 lvl jak ty

Beat
13-06-14, 22:46
Tak to je jasné, že mne ani jedného z tých herov netreba, mňa by skôr zaujali nejakí noví hrdinovia so zbraňami..
napr. toto by bolo dosť funny pridať .)
https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=30081

Kebabko
13-06-14, 23:24
:DD grab hrdina to by slo

killer-savage
14-06-14, 16:34
exodus je blbost. sa zachytim o zem s hookom a nehne ma ani yoda