PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva - JB



Nytus
25-10-11, 20:03
Zdravím pěkně, jsem tady už nějakou tu dobu, mnou oblíbený server je váš JB, aktivní jsem tam celkem často, občas tam chybí admin, tudíž jsem se rozhodil zažádat o práva :).

Můj nick ve hře: .NytuseK^^
Steam_ID: Doplním potom :)
Steam_nick: Nytusek
Věk: 15 let :)
Aktivita: Aktivní, jak se to vezme, jsem na PC a na TS jsem furt, odtamtud se neodlašuji,ale ve hře můžu být zhruba 4-5h denně :), i přes týden :)
Co vám mohu nabídnout?: Mimořádnou aktivitu, pořád aktivní na TS3 při hraní, rešení problémů s chladnou hlavou, kladné chování k hráčům (pomoc, rady), nezaujatost :).
Proč právě já?: No, myslím si že by jsem byl pro váš portál přínos, jelikož jak jsem psal jsem aktivní, nejsem proti nikomu zaujatý, dokážu jednat ihned :)

-Mé zájmy: Chodím do 1. ročníku střední školy výpočetní technologie v Brně, mimo školu hraji Counter-Strike, rád sportuji(fotbal,baseball,běh), bydlím v Ostravě.
-Rád posiluji, cvičím, pokecám, poradím nováčkům, dám mix či gather :)
-Zkušenost s adminováním můžu nabídnout z portálu www.shifters.cz a www.naplno.sk
-Mimo adminování jsem taky dělal redaktora a recenzenta na portálu www.bezhlavec.eu
-Nenávidím swearing

Tak, to je asi vše co bych vám o sobě mohl říct, počítám spíše s negativní odpovědí, ale avšak i za tu děkuji, s pozdravem Nytus.

Nytus
25-10-11, 20:10
Hraji tam často, ale přesto děkuji za tvůj názor :)

Luccy
25-10-11, 20:12
Nevím neznám takže NE

Svacinar
25-10-11, 20:13
Jak psal Safari, ani jednou jsem tě tam neviděl a to jsem tam dost často. Žádost jsem nečetl, ale u mě máš NE. Důvod už jsem tu psal několikrát, adminů je tam prostě hodně!

Nytus
25-10-11, 20:15
Okey, beru váš názor, poslední dobou jsem tam moc nehrál, protože jsem hrál na Furienu a na DR, ale mám tam nahráno přes měsíc, pres prázdniny, takže jak vidím, tak z toho asi nic nebude, ale tak mohla si mě nějaká dotyčná osoba vzít na TS a promluvit, prozkoušet...

Svacinar
25-10-11, 20:15
A to jsi tam hrál pod timhle nickem?

ZEUS
25-10-11, 20:18
Možná by se hodilo steam id :)

/edit: http://steamcommunity.com/profiles/76561198046613023

/edit 2: jsem proti, admini jsou potřeba jinde než na JB.

Nytus
25-10-11, 20:20
Ok, tady je... STEAM_0:1:43173647

Nytus
25-10-11, 20:28
Reaguju na edit 2, já hraju Furien, JB, DR, Public, ale nejvíc mě baví JB, avšak kdybych dostal práva např na Pub, tak bych tam byl tak stejně aktivní jako na JB, ale aby to nevypadalo, neberu práva jako záminku ke hraní :)

UFOusek
25-10-11, 20:40
:) uplnej :) mindfuck :)

Nytus
25-10-11, 20:48
LOCK. Prosím,nemá to budoucnost