PDA

Zobrazit normální verzi : dejte to zpět (všechno)



secco13
14-06-14, 15:13
Lidi, vy jste to všechno zkazili-.-
jako M4 na mě dáva "slowmotion" a u mě když ji mám u mě ne?
zmenšit dmg u M4 a ostatní dmg jak sviňa a ja nic....
a to cod 1 na 1 item to kdo prosím Vás vymyslel aby to dali zpět tak to pak nemůžu ani expit...
na 2 jsou silní hráči a já to mám kosit s lv 25 proti 150+??
aspoň dejte zpět "Capture the Base"

Grakon2702
14-06-14, 17:39
Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Když teď překousneš expení na malém lvlu, tak na velkém lvlu to půjde jedna báseň.

SuperVafle
14-06-14, 23:08
Bože pochop.. Každý měl těžký začátek.. Jak myslíš, že ty veliký lvl toho dosáhli ? Prudili se tak jako ty.. A bylo by hodně nespravedlivé, aby ty si měl lehký výšlap na vysoký lvl a oni ne.. :) Trochu se nad tím zamysli.. S lvl 25 nemůžeš mít stejnou sílu jak 150.. :) K čemu by tu ty lvl jinak byly ? A ještě k tomu cod 1 item.. JESTLI tě to tam nebaví, tak máš možnost jít na cod 2 itemy.. :) Ten jeden je tu z důvodu, že hráči chtějí hrát normální COD a né jen hrát proti "borcům" co mají každé kolo NTS5 a Plukáče.. :)

Busox4ever
16-06-14, 09:11
Je to dobre tak ako to je. Kto chce hrat COD po starom tak hra 1item. Kto chce hrat ten novsi tak hra 2itemy. Silny hraci su aj tam aj tam. To ze si maly lvl, a mas problemy dat tie vacsie lvl, tym si presiel kazdy z nas, len sa usiluj expit a ked budes lvl ako oni, budes sa im usmievat do oci :) aj ked ide viac o itemy ako o lvl, ale nevadi :)))))

***Nocturm***
17-06-14, 07:56
Toho si kluci nevsimejte to tu jen jeden bot kterej asi sotva zna mapy place chtel bych tyhle boty videt ya dob stareho cod kde ten item byl jen jeden a k tomu tam byl spicl by se uplakal chudacek mala.

Aladin_MUDAFUKA
17-06-14, 09:54
Aj s malým šašom spravíš poriadny bordel :D zober si mňa ... na cod 2 včera na hunticu s medom 52 lv ... nts5 a titany ... výsledné skóre 82:17 :D a to tam bol aj bulis a flemch s jeho protom :D a pár vyšších lvlov nad 100 :P Nejde o lv ale skôr itemy a skill :D

yadort
18-06-14, 07:32
jenomže on skill nemá :D

Bujak
18-06-14, 13:08
COD bol niekedy na 1 item a bolo to super a teraz to nie je o nic horsie. Ale spicl mi tam chyba. Ja mam lvl 145 na SS a ked nemam off item tak je tazke dat medica s lvlom 50.

***Nocturm***
18-06-14, 15:48
COD bol niekedy na 1 item a bolo to super a teraz to nie je o nic horsie. Ale spicl mi tam chyba. Ja mam lvl 145 na SS a ked nemam off item tak je tazke dat medica s lvlom 50.

Bujaku na ss sem te nevidel videl sem te vydz jen na fs a ne ss:)ale je fakt kdyz uz je bitej na rychlosti nemusi bejt bitej na obrane je to prece jen ss a obrana 100? kdyz je to tank jako protector kterej ma obranu 130 ve finale a kondicku 90?SS bych zvysil obranu aspon o 10 az 20 bodu m4 a kalach nema slowdown a nikomu neuteces ani rychle nezabijes kdyz natebe treba bezi komando full kondice a namrdana obrana takze ano souhlasim s bujakem ze ss by mohlo dostat malou upravu.

***Nocturm***
18-06-14, 15:52
Jeste dodam zda se mi ze specialni schopnost na ss ani nefunguje ma ti davat kazde 2 vteriny +15 int za vystrel ze zbrane a co se mi nezda jeto ze ja do enemy ktere ma vetsi level dam klidne 10 ran a dmg je pohych 134 trebas a to notes nebo kevlar enemy hrac nema chtelo by se to natu klassu mrknout

Bujak
20-06-14, 23:27
Bujaku na ss sem te nevidel videl sem te vydz jen na fs a ne ss:)ale je fakt kdyz uz je bitej na rychlosti nemusi bejt bitej na obrane je to prece jen ss a obrana 100? kdyz je to tank jako protector kterej ma obranu 130 ve finale a kondicku 90?SS bych zvysil obranu aspon o 10 az 20 bodu m4 a kalach nema slowdown a nikomu neuteces ani rychle nezabijes kdyz natebe treba bezi komando full kondice a namrdana obrana takze ano souhlasim s bujakem ze ss by mohlo dostat malou upravu.


Si robis srandu. :D Ze si ma zo SS nevidel a s FS hej :D Ja za FS nehrajem mam lvl asi 28 alebo 30 a to len preto ze som sa nudil tak som hral. Inak FS nehram a nemam rad tu classu.

Upravil by som iba kondiciu a bonus lebo nevidim tam nijaku pomoc ci su to 2 ci 10 sekundy.

***Nocturm***
22-06-14, 13:22
Si robis srandu. :D Ze si ma zo SS nevidel a s FS hej :D Ja za FS nehrajem mam lvl asi 28 alebo 30 a to len preto ze som sa nudil tak som hral. Inak FS nehram a nemam rad tu classu.

Upravil by som iba kondiciu a bonus lebo nevidim tam nijaku pomoc ci su to 2 ci 10 sekundy.

Bujak omluva na tvou hlavu spletl sem si te s gustakem:D a ano na ss by se melo podivat pac ani ta schopnost podle meho nefunguje jak bz mela natoz ta jeho obrana oproti ostatnim klass a jeho kondicka je k smichu :)nato ze by to mela byt over classa ses rad kdyz neco zastrelis :)

***Nocturm***
22-06-14, 13:23
Ale to rikam ja lamicka ktera tu jen place a kurvi servery tim ze place nad upravama:DDD

Bujak
22-06-14, 15:31
Ale to rikam ja lamicka ktera tu jen place a kurvi servery tim ze place nad upravama:DDD

Bolo tu uz milion prispevkov o uprave, ale nic sa neupravuje. Musis najst kompromis ktorym vsetkych vyhovuje, dat anketu a ked suhlasia tak napis kotelovy. On je tiez len clovek a nestiha vsetko a vsade.