PDA

Zobrazit normální verzi : Zas ban , nějaké divné :)



Martin17CZ
14-06-14, 18:39
Ahojte všichni , zase jsem dostal ban . Nevím čím jsem se opět prohřešil . Prosím o demo a o nějaké rozumné vysvětlení . Ještě včera jsem adminovi Cip3rovi slíbyl že budu sekat dobrotu , i jsem se mu zaručil že budu normál hrát jako ostatní . To také dodržuji . I svého nejlepšího kamaráda Ashandera jsem dnes málem zabil (tedy aspon jsem se pokusil) . Také jsme se domluvili že když budu porušovat pravidla může mi dát mnohem delší ban (Cip3rem)


Prosím nepište mi zprávy typu např.: ty si známej lhář atd ... :)


Ted si myslím že ban jsem neměl dostat . Pokud mi dodáte demo s prohřeškem tak souhlasím s banem . Ovšm zatím nevím co jsem udělal .

Děkuji :)

Nekromancer
14-06-14, 18:41
Když už jsi tak zkušený v dostávání banů a obhajování se, co dodat nějaké informace, co?

oli221
14-06-14, 18:43
ahoj , tu máš demo http://csko.cz/dema?UPD=6JdPu0qB . Ban ešte pravdepodobne predĺžim, hneď ako sa Ciper dostaví na steam.

Martin17CZ
14-06-14, 18:52
demo mi nejde spustit prosim natoc pres fraps atd .. prosim .
Dik

oli221
14-06-14, 18:54
Demo určite cez fraps natáčať nebudem ... demo spustíš prízkazom do konzoly viewdemo názovdema .

Martin17CZ
14-06-14, 19:02
ja sem to dal do jine slozky .. uz vim . Za co teda bylo ?? demo mi nepride nake zvlastni :)

oli221
14-06-14, 19:05
Bloknutie časti spawnu inému hráčovi by som to len rozobral, ale ked že ty si sľubil, že nebudeš nič porušovať a porušuješ dalej čakaj dlhý trest :) .

Martin17CZ
14-06-14, 19:10
Oli , za 1) nikdo tam nestavel
2) Je to fakt malé porušení
3) ano cipervi sem slibyl ze nic neporusim ale tohle neni da se řict přestupek ! :)
4) nezasahovalo to do spawnu ! a nikoho to neomezovalo
5) jsem si celkem jist že ani Cip3r by mi za tohle nedal ani kick natoz ban :)

oli221
14-06-14, 19:14
To je jedno, že tam nikto nestaval, porušil si pravidlo je jedno aké, spravil si to len preto, aby zm chodili len tebe.

Martin17CZ
14-06-14, 19:17
O TO MI VŮBEC NEŠLO . Dej HLTV a koukni se že sem muj kemp stihl v poslednich 5 sekundach udelal sem stenu a ty zbyle bloky tam byli asi 3 prže sem chtel udělat 4 layer ne jsen 3 . O to mi nešlo a zm mohli jít ven v pohodě ! 2 stranou nemuseli mi vubec chodit !

oli221
14-06-14, 19:20
Ale museli, pozeral som na to, videl som ako si to robil ten blok si vôbec dať nemusel stenu na kempe si už mal tak nevymýšlaj. UB ti proste nedám.

Martin17CZ
14-06-14, 19:23
NEDÁVEJ ! ALE PROSTĚ PŘEHNANÉ !!!!! DIT TO SEM TO TOLIK NEPORUŠIL JEN SEM V POSLEDNÍCH SEKUNDACH !!!!!!!!!!!!!!!
KAŽDEJ ADMIN BY NAPOMENUL OLI SAFRA UZNEJ ŽE TO JE TAK MALEJ PŘESTUPEK ŽE ZA NEJ NEMŮŽE BEJT BAN NA TAKOVOU DOBU !!!!!
Ba ani přestupek to neni , necht se vyjadri ostatni admini (cip3r a does)


E: nevymyšlim si sakra !

oli221
14-06-14, 19:26
V tvojom pripade budem bany dávať už iba nad 3 týždne a je mi jedno aké pravidlo porušiš.

E: S Ciperom som sa dohodol, že ti dám len 3 hodiny, ale keď niečo zase porušiš, hocičo, dám ti permu.

hofy
16-06-14, 09:24
Vypršel. Jinak normálně to na ban asi není, ale vzhledem k tvojí historii se nemůžeš divit. 3h jsou optimální.


O domluvě na permě za další porušení pravidel nic nevím, takže k tomu se vyjádřit nemůžu.