PDA

Zobrazit normální verzi : Boti?



LumP
15-06-14, 00:24
Na CoD1 jsou boti?to snad ne :D
Takhle se tam budou jen všichni expit :D

SuperVafle
15-06-14, 00:37
Jáááj... Smazat bez žádného čekání.. Kotle víš co to za starých dob dělalo za kaši jak se všichni expili na botech.. :) PS: Kotle k tomu ukazování s tím 1. a 2. item.. :D Když jsem mrtví a koukám na hráče tak tam je vidět jen 1 item, ale jak hraju tak vidím pod XP 1. item 2. item... :) Prosím smaž to, ať v tom není bordel.. :D

LumP
16-06-14, 08:30
Tak boti tam jsou stále :D....Kotel pokud je tam chceš nechat tak jim aspoň nastav aby nedavali expy ;)

Kotel
16-06-14, 09:10
Na CoD1 jsou boti?to snad ne :D
Takhle se tam budou jen všichni expit :D

Takže bude plný server a boty to vyhodí samo, to je skvělé.

SuperVafle
16-06-14, 22:29
Je pěkné, že když tam bude plný server nebudou boti.. Ale sám dobře víš jak se tu řešilo, že každý druhý nerdík si v noci sedl k COD, zapnul si boty a pak dělal machra, že udělal lvl a jaká je skilla... :) Pak tu jsou další důvody.. Například jsem teď hrál na Dustu2.. Říkám si jo super je tu hodně lidí zahraju si a jen vidím jak tam většina T i CT týmu kouká do země a zkoumají kdejaké lůzy co se tam "šustnou". Jen co jsem napsal botkick, tak mě ty lidi s lvl 10 atd co tam byli snad poprvé začali otravovat, že jsem lama atd, protože jsem nechtěl boty.. Boty se mi podařilo vypnout asi po 10ti minutách když končila mapa.. ://

***Nocturm***
17-06-14, 07:00
Jj me se zas nedavno stalo ze sem prisel po nocni domu kounu dop cska na cod rikam j hukot je tam nakej clovek na zahrani a prvni co zneho vypadne kdyz lognu na server ahoj pojd se levelit co ty nato budem si psat do konzole kill tak sem ho odmitl dal sem ho petkrat posobe a uz byl ze serveru pryc.Boty bych dal pryc kotle staci kdyz tam hraje pulka botu na tom serveru kteri neznaj mapy a naco jim davat jeste levely.