PDA

Zobrazit normální verzi : Tréninkové a soutěživé víkendy na jailbreaku



Grakon2702
15-06-14, 10:46
Každý víkend o prázdninách zarezervuji soukromý jailbreak server, kde si budou všichni moct zasoutěžit či potrénovat na různých atrakcích. Při výhře v nějaké atrakci si zapíšu nick daného hráče a přičtu mu určitý počet bodů, za které může vyhrát i VIP. Soutěží se může zúčastnit každý.

Jak to bude probíhat?

Před každým víkendem napíšu do tohoto threadu den, čas konání a jméno mapy, na které se bude akce konat. V den konání pak připíšu IP a heslo serveru, na který se budete moct připojit. Bylo by dobré, kdyby se hráči připojovali ještě před zadanou hodinou, abychom měli pevně zadaný termín na započení akce.

Hráči se mohou připojit jak k vězňům, tak i k dozorcům. Dozorci se však nebudou moct zúčastňovat atrakcí, nýbrž budou poslouchat moje příkazy, ani CT se však nebudou nudit :) (Já budu defaultně jenom u CT). Při každé zvolené mapě se budu snažit projít s vězněmi všechny atrakce, které se na mapě nachází. Před každou atrakcí vysvětlím vězňům, jak se daná atrakce hraje (atrakci někdy totiž mohu i upravit, aby byly víc těžší) a doplním informace také o tom, kolik bodů dostane výherce dané atrakce.

Nicky a body, které hráči dostali, si budu zapisovat během hry do svého textového souboru a informace o bodech zároveň aktualizuji v tomto threadu. Pravidla bodování jsou jednoduchá. Nebudu řešit, že nějaký hráč hraje pod dvěma nicky. Prostě budu připisovat body tomu nicku, který vyhrál v nějaké atrakci. Hráči, kteří dosáhnou 100 bodů, dostanou ode mě 1x VIP kód. Pkud budou mít hráči steam, pošlu jim kód na steam, pokud nebudou mít steam, pošli jim ho do PM na fóru, přímo ve hře mi musí napsat jméno na fóru.


Pravidla
1. Vězni i dozorci musí poslouchat pořadatele (většinou mě)
2. Zákaz dělání vzpour, podvádění, maření atrakcí, spamu, vulgarismů, hackování a všeho dalšího, co by mohlo narušit průběh soutěže.

Za porušení těchto pravidel budu dávat ban. Daný jedinec se bude moct pak připojit až v dalším konání soutěže.

Pokud budete mít další otázky k soutěží, připomínky nebo návrhy na vylepšení, můžete je dávat sem.

Kebabko
15-06-14, 12:36
pekny napad

SGP_
15-06-14, 12:38
Super, určitě přijdu.
Jen se bojím tich vzpour.
To budeš potom kickovat/banovat ?

FizzyBubble
15-06-14, 13:06
Super, určitě přijdu.
Jen se bojím tich vzpour.
To budeš potom kickovat/banovat ?

Za porušení těchto pravidel budu dávat ban. Daný jedinec se bude moct pak připojit až v dalším konání soutěže.

ZeMi7
15-06-14, 13:10
Jak budeš vybírat účastníky? Kdo se dřív připojí tak hraje? Rezervačka má tuším 16 slotů, tak jen jak budeš vybírat, kdo se bude účastnit.

Grakon2702
15-06-14, 13:21
Server zarezervuji + - půl hodiny před uvedením zahájení soutěží. Začínáme hned pak v určeném termínu. Připojit se ale můžete kdykoliv. Účastníky na atrakce budu vybírat podle toho, o co se za atrakci vůbec jedná. Buď tedy všichni proti sobě, nebo v týmech, nebo to budu brát jednotlivě po dvou. Týmy se budou vybírat buď náhodně, nebo tak jak si hráči sami vyberou, anebo klasicky s reakcí s výhodou. Pokud se bude hrát atrakce pouze pro dva nebo jiný počet hráčů, ostatní se mohou buď dívat, nebo běhat po mapě :). Po každé atrakci resetuji kolo, aby ti, co se zabili, nečekali dlouho.

UNHCZ
15-06-14, 14:51
Pěkný nápad, apoň si člověk zkusí atrakce určitě nám Grakon předvede jak se mají správně dělat ...:D :D :smart:

GRANDMOTHER
21-06-14, 14:30
Super, konečně se nebudu o prázdninách nudit, jak to ve většině případů je .. :-D Jinak pokud jsemto dobře pochopil, tak před víkendem napíšeš Jméno mapy/čas konání a potom o víkendu dodáš IP a PW ? :-O A co když se tam připojí někdo, kdo se neohlásil tu na forku ? :-O

Johny_Bravo
21-06-14, 15:03
Jo a tie vzpoury ? ako sa budú riešiť ?

GRANDMOTHER
21-06-14, 15:21
Jo a tie vzpoury ? ako sa budú riešiť ?

Banem, s tím že se ten dotyčný bude moct učástnit další Víkend ...

3k a Jerry
21-06-14, 23:11
Připrav se na nejhorší .. Nemám z toho dobrej pocit, ale držím palce ..

Grakon2702
22-06-14, 09:32
Připrav se na nejhorší .. Nemám z toho dobrej pocit, ale držím palce ..

Co tím myslíš?

snuky27
24-08-14, 16:00
Grakone chci se tě zeptat jak se mam přihlásit do tohoto turnaje,jsem tu nový dekuju hráč PATA :D :) :*

Grakon2702
24-08-14, 16:10
Soutěž už neprobíhá. Myslel jsem, že už je to locklé. Bude probíhat ale ještě jeden turnaj.