PDA

Zobrazit normální verzi : ^#C4Rb0N$ (WH) --> ZeMi7



C4Rb0N
15-06-14, 16:15
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 110587)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack (forum)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ^#C4Rb0N$ >
[AMXBANS] Tvuj nick: ^#C4Rb0N$
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1373245059
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1373245059
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.99.53.136
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.99.53.136
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ZeMi7 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Fun
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Zdravim. Ked si pozeram spatne to demo, co tam bagr dal, ako admin by som tiez udelil ban za WH. No ja som to WH nemal, ledva viem ako sa v csko binduje.. Mozem to vysvetlit na jednoduchom priklade. Keby som mal to WH, tak by som si urcite vsimol (7:50 v deme), ze vpravo je kemper. Na zaciatku je vidno, ze viem kde su "spoty" pre CT a kde sa nachadzaju, pretoze pool_day mapu som hraval asi 2 roky s botmi :) A predsa viem ze na servery je to take iste.. WH naozaj nepouzivam, bol by som rad, keby ste mi dali unban. Bagrovi nic nezazlievam, urobil by som to iste (Keby som vedel ako si otvoril to menu atd.)
Link na forum, kde je staznost: http://csko.cz/forum/showthread.php?28847-WH-fun
Vopred Dakujem.
S pozdravom, ^#C4Rb0N$
PS: Nikdy by som si nedovolil dat cheat. Zvlast nie na csko.cz..

ZeMi7
15-06-14, 17:00
Podle mě tam jsou akce, kdy víš, že tam přibližně hráč je, ale Ty děruješ přesně na něj. Další, když střílíš, ještě než vyběhneš zpozarohu. Samozřejmě, na tom místě protihráči většinou bývají, ale Ty jsi to udělal pouze když tam byl... Viz. asi 3 kil (začátek dema)

5:30 - ten poslední kill, hned si na něj míříš přes zeď
6:10 - jak Ti tam poskočil, čekal bych ho hned za tou stěnou, a ne, že běžel až tam daleko, kam si střílel, ale budiž
10:35 - byly slyšet výstřely, ale přišlo mi nelogické střílet na hráče zarohem, a ne na toho, který Tě pak zabil

Nakonci už tam toho moc nebylo, ale přišlo mi, že nazačátku si děroval moc přesně. + To střílení za roh.


Žádost tu bude odemčená, aby se k ní mohli vyjádřit další admini, kteří cheating buďto potvrdí, nebo vyvrátí.


EDIT:
Koukal sem na HLTV a tam to vypadá, že jsi clear, ale stále tam jsou ty výše zmiňované akce.


Pokud se shodnout na tvé nevinnosti, udělím Ti unban a omluvím se.

C4Rb0N
15-06-14, 17:42
Precital som si..
Ja ked hram, tak sa hlavne pozeram, kam strielaju moji spoluhraci.
6:10 som videl, ze henten nanho strielal, tak som ho rychlo predbehol a chcel som mu ukradnut kill, no este som si pamätal, ze napravo (od nasej base) sa odohravala bitka, tak som si pomyslel, ze to CT tam urcite pojde.. A? Bolo tam..
Dalej.
Nahral som Ti demo, ak chces sa pozri, ak nie, mozno sa bude chciet pozriet niekto iny...
WH som nemal ani nebudem mat a nepotrebujem ho.
V tom deme Ti aj nieco pisem do chatu..
Dalej, ja nie som taky ..... aby som sa tu zapodieval cheatmi, ked ani potom nemam potesenie z hry.
Ked som dostal ban, tak som bol uplne prekvapeny, ze co sa stalo.. Potom otvorim konzolu a tam ze WallHack.. No skoro ma vystrelo..
A na konci mapy (aspon myslim) ako spominal bagr, ze som sa odpojil, to nebolo vdaka tomu, ze tam bol admin (ani neviem jak sa volaju) ale isla koncit mapa a isiel som jest :D 10:35 - Tam som videl ze strielali na toho blizsie ku mne a taktiez som si myslel, ze uz odstrelia toho v rohu, kedze ten blizsie ku mne sa schovaval.
To Demo neviem ci bude, lebo to tam uploaduje uz 10 minut a stale ho.no z toho..
No. Demo stale, ze Nahrava Subor - 100%... Tak ja Ti sem aspon postnem tento prispevok :)
-^#C4Rb0N$

ZeMi7
15-06-14, 17:55
Okey, rád se na to demo podívám.



Jinak jak říkám. Počkáme na vyjádření dalších adminů.

Zoid
15-06-14, 17:56
Za mě tam wh je, minimálně na začátku.

Ale na ban je to asi málo, možná tam ještě někdo něco najde.

E: Jak psal bagr, ten začátek je zajímavý, ale na konci už nic není

C4Rb0N
15-06-14, 18:17
Pravdupovediac, ten zaciatok je aj pre mna velmi zaujimavy :DDDDD Neviem ako som to mohol urobit. WH som NEMAL! :D Akoze myslite si co chcete, ale WH som nemal. Zase na vasej strane, ked si to pozriem akokeby som bol admin, tak si tiez myslim ze tam WH je. No. Co uz, ked tam nie je :D

Teraz ma se.ie hlavne to, ze nemam co robit :DDD


-C4Rb0N

fnyy
15-06-14, 19:00
omlouvam se,asi jsem slepy,ale nevidim odkaz na demo :)))

hofy
15-06-14, 19:02
Demo je zde: http://csko.cz/dema?UPD=ejNVKRVP (z hlášení).

C4Rb0N
15-06-14, 19:20
No to demo mi neslo uploadnut... To z hlasenia Ti uz Does dal.. Moje mi neslo uploadnut pisalo to ze 100% a nic..

-C4Rb0N

ZeMi7
15-06-14, 19:30
Můžeš to zkusit uploadnout na www.leteckaposta.cz tam he ověřené, že to funguje.

fnyy
15-06-14, 19:34
jediny cas me zarazil 07:09,nemohl si vedet,ale dost hracu to udela a ni nevi proc,i ja :)
Za me clear,ten zacatek mi neprijde ani moc jako wh.

3necky
15-06-14, 20:01
Za mě tam wh je, minimálně na začátku.

Ale na ban je to asi málo, možná tam ještě někdo něco najde.

Legendární "WH tam je, ale na ban to není" se vrátilo? :D

Za mě je to demo clear. Na začátku je snad jen jeden předstřel na respawn, nic víc.

C4Rb0N
15-06-14, 20:02
No v tom deme islo iba o to, aby som Ti ukazal, ze viem tak strielat... Aby sm Ti ukazal ze viem strielat tak ako na deme :D Ze viem predvidat.
7:09 To ked som isiel s tymi 2 Teroristami, tak som sa pozrel, ze co tam henten kempi, a ze co robi :D Potom ze kuk? A henten tam bol.

Ja mam odpoved na vsetko.. :)

-C4Rb0N

Zoyer
15-06-14, 20:04
taky se přiklanim k tomu ze je to clear

ZeMi7
15-06-14, 22:58
Dobře, toto beru jako dostačující.

Mnohokrát se Ti omlouvám za ban, a také za případné potíže.
Můžeš hrát, máš unban.