PDA

Zobrazit normální verzi : Vip před jménem



Hauss
15-06-14, 17:59
Čus tak přícházím s návrhem aby každej kdo má vip to měl před jménem.Jako kdybych něco napsal do chatu tak mi to tam automaticky přidá napsáno zeleně [VIP].

Bezdak
15-06-14, 18:04
Proč?

Nekromancer
15-06-14, 18:07
Tak moc se potřebuješ chlubit tím, že sis něco koupil?

Hauss
15-06-14, 18:09
Ne protože spousta hráčů říká že je to kničemu tak at viděj že si to někdo kupuje.

Mr.N0b0dy
15-06-14, 18:09
Zbytečnost, ještě před jméno ostatním rovnou "Hráč", aby věděli, kdo nemá VIP a není cool...

Bager258
15-06-14, 18:32
Nerob tu s to gashites ok ? Podla mna je to uplne nanic...

Kyblík Hnoje
15-06-14, 18:57
Uvítal bych spíš označení [Admin] v tabulce skóre, aby se vědělo, kdo se si zaslouží nahlásit a zabanovat za vydávání se za admina a kdo jím skutečně je. Tady na fóru je to jedno.

hofy
15-06-14, 19:01
Uvítal bych spíš označení [Admin] v tabulce skóre, aby se vědělo, kdo se si zaslouží nahlásit a zabanovat za vydávání se za admina a kdo jím skutečně je. Tady na fóru je to jedno.
To je vhodné spíš pro cheatery, nepotřebujeme totiž, aby o nás měli přehled. ;-) Stálý Steam hráč admina pozná, jinak to nejde spolehlivě udělat.

K tématu > podle mě zbytečný a rušivý prvek navíc. Na některých serverech se to nerušivě zobrazuje v TABu, což mi přijde dostatečné.

Kotel
15-06-14, 21:41
Pred nickem muze byt VIP.

GRANDMOTHER
15-06-14, 21:44
Pred nickem muze byt VIP.

Kčemu ? Příde mi to zbytečný...

Kotel
15-06-14, 21:46
Na vetsine serverech neni zadna vyhoda krome volneho slotu. Bud pridam vyhody, ktere ovlivni hru nebo vyhody, ktere ji neovlivni. Ale neco pridat musim.

SGP_
15-06-14, 21:58
Nejsem pro ani proti.
Nadruhou stranu to vypadá, že se hráči tím potřebujou vytahovat.
Nedělejme z toho "gejšítes".
No mně osobně ten volný slot stačí.

Bager258
15-06-14, 22:15
Na vetsine serverech neni zadna vyhoda krome volneho slotu. Bud pridam vyhody, ktere ovlivni hru nebo vyhody, ktere ji neovlivni. Ale neco pridat musim.

Radsej by som pridal nejaku co ovlivni nez taku co bude s toho robit gayshites. To vip pred menom je blbe, max by som to dal na kazdy server do score tabulky...v

E:
Nejsem pro ani proti.
Nadruhou stranu to vypadá, že se hráči tím potřebujou vytahovat.
Nedělejme z toho "gejšítes".

Tiez si myslim.

Aizen
15-06-14, 23:36
Nechcem aby mi špatilo vip pred menom keď to tam dáš daj teda možnosť zapnutia a vypnutia ak sa dá.

E: alebo ako píšu v tabuľke score to stačí.

Bezdak
15-06-14, 23:40
Spis bych to udelal jak pise does. Nekde uz to tak je a myslim ze to nikomu nijak tak nevadi.

P4ndaP4nda
15-06-14, 23:58
Jestli se do toho můžu zapojit, tak VIP si podle mě lidi kupují, aby podpořili portál, vědí, že jim to na skillu nepřidá.

Zvýraznit to, že přispívají, je jen kosmetická změna hry a přijde mi to mnohem lepší, než jim dát výhodu, která ji přímo ovlivní (tím spíš se z toho stane ten váš nenáviděný gamesites btw).

'Seiter
16-06-14, 00:05
VIP před nickem je v cajku, aspon si to budou lidi kupovat, aby vypadali coolove :D Nejake vyhody to mit musi.

Nebo udelat VIP skin, na zadech bude mit VIP a tak, prostě pi*ovinky, ktery potesej a neuskodej. A admini tam muzou mit zase ATMYN.

ZeMi7
16-06-14, 00:06
Přijde mi to zbytečné, ale pokud už byste tam ten nápis VIP chtěli, tak jak píše does.

Vedle fragů mit kolonku na VIP. Tušim, že to tak je na surfu a dr a asi i jinde ale to nehraju.


EDIT:
VIP skiny určitě ne na klasické servery střílecí. Maximálně na fun módy.

Cassi
16-06-14, 01:05
Souhlasím s abSeiterem, přidala bych speciální modely pro VIP. Nijak to nezasahuje do hry a mně osobně by se to líbilo. :smile: Takže tedy jiné modely místo VIP před jménem.

Britny
16-06-14, 02:08
Admin co je VIP nemůže mít napsáno na zádech, že je admin :slap: to pak je adminská anonymita na servrech k ničemu :D Já si kupuju VIP, protože to má dobré výhody na pubu a nějakej dobrej halíř na JB + teda aby měl kotel na uhlí a kotelna, aby šlapala.. Takže určitě si ho nebudu kupovat kvůli tomu, aby každej viděl že u mojeho sexy nicku je napsáno VIP :slap: ..

Tyto výhody co tu má kotel nastavené jsou dobré, protože nějak moc nezvýhodňují hráče co nejsou VIP. Takže co byste jako ještě chtěli..

Bager258
16-06-14, 07:13
Admin co je VIP nemůže mít napsáno na zádech, že je admin :slap: to pak je adminská anonymita na servrech k ničemu :D Já si kupuju VIP, protože to má dobré výhody na pubu a nějakej dobrej halíř na JB + teda aby měl kotel na uhlí a kotelna, aby šlapala.. Takže určitě si ho nebudu kupovat kvůli tomu, aby každej viděl že u mojeho sexy nicku je napsáno VIP :slap: ..

Tyto výhody co tu má kotel nastavené jsou dobré, protože nějak moc nezvýhodňují hráče co nejsou VIP. Takže co byste jako ještě chtěli..

Totoe asi najlepsie, nehat to tak ako to je.

mrkvicka
16-06-14, 12:00
Tak pridajte tú výhodu a spraví sa menu kde sa bude dať vypinať určité výhody napr vip skin,vip pred nickom a podobné lame idiotiny :smart:

Bager258
16-06-14, 12:07
Ale pochop, ze nikto tu nechce vip menu... neni to tu, nebolo a ani nebude asi.... takto ako to je je to najlepsie.

mrkvicka
16-06-14, 12:13
Ale pochop, ze nikto tu nechce vip menu... neni to tu, nebolo a ani nebude asi.... takto ako to je je to najlepsie.

Tvoj názor.Nehovor za všetkých.Ja osobne proti tomu nič nemám ja sa nesústredím na vip výhody ale na samotnú hru.Vôbec by mi nevadilo keby niekto písal s VIP pred nickom.Aspon pre kotla by to bolo výhodnejšie pretože samotný Tag VIP mu robí reklamu.Hráčov to zaujme a aspon dostanú nejaké informácie ohľadom vip.Ked sa na kotelne objaví táto výhoda nezmení to samotný portál je to uplne normálne neviem prečo niektorí píšu že by to zmenilo portál k horšiemu.Komu sa to nepáči vytvorí sa menu a zostane všetko po starom.Môj názor.

EDIT: Určite by to chcelo zmenu na kotelne pretože za tie roky sa tu nič nezmenilo.Nemierim na túto výhodu len proste nejaká zmena by sa hodila.

EDIT2: Mimochodom vôbec nesom prekvapený že kotel súhlasil s tou výhodou ked štatistiky návštevnosti serverov klesajú a hlavne v Zombie sekcii

Kebabko
16-06-14, 14:37
no tak toto je ina blbost zachvilu este bude EVIP MEGA VIP MEGASUPERVIP VIPZA50EUR ULTRAMEGASUPERVIp pred menom .. to kde sme

Airsoft
16-06-14, 15:14
Ale pochop, ze nikto tu nechce vip menu... neni to tu, nebolo a ani nebude asi.... takto ako to je je to najlepsie.

Mluv za sebe,né za všechny ostatní,kždý má nárok na to,aby projevil svůj názor. To že ty to nechceš neznaméná že to nechcou všeci.


no tak toto je ina blbost zachvilu este bude EVIP MEGA VIP MEGASUPERVIP VIPZA50EUR ULTRAMEGASUPERVIp pred menom .. to kde sme

Kdo ti dopr... cpe nějaké EVIP MEGA VIP MEGASUPERVIP VIPZA50EUR ULTRAMEGASUPERVIp pod nos? Taky se klidni, nic takového tu nepadlo

Ed.:Komunení rady,tomu není pomoci.

Klimax
16-06-14, 15:46
VIP pred nickom je podľa mňa nanič..

Kebabko
16-06-14, 17:28
Mluv za sebe,né za všechny ostatní,kždý má nárok na to,aby projevil svůj názor. To že ty to nechceš neznaméná že to nechcou všeci.



Kdo ti dopr... cpe nějaké EVIP MEGA VIP MEGASUPERVIP VIPZA50EUR ULTRAMEGASUPERVIp pod nos? Taky se klidni, nic takového tu nepadlo.

ty sa tu nesnaz robit na najmudrejsieho prosimta
nekritizuj kazdeho , a radsej sa vyjadruj k teme

Chemo
16-06-14, 17:44
Anonymita adminov musí ostať, o tom sa nebudeme baviť. Koľkým hráčom som už dal ban len vďaka inému menu (napr. tento ban (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=100825), tento háč ma poznal z JB + vedel, že mám práva na Aime, len kvôli inému nicku a hláseniu kolegu som ho dostal). Niektorí hráči poznajú adminov zo serverov a len vďaka zmene nicku je možné ich chytiť. Viz. ban hore :rolleyes: . Tak by o nás vedeli všetci a cheatovalo by sa tu jedna radosť.


VIP pred menom je podľa mňa taktiež zbytočné, lebo niektorí jedinci nadávajú hráčom, že nemajú steam. Čo by bolo, keby niekto nemal VIP ? Totálne šialenstvo. (To je len na priblíženie situácie). Osobne by mi to nevadilo, keby bolo pred menom VIP.


Výhody . Ako písala Britny, výhody sú OK teraz. Keby boli hráči zvýhodnení veľmi, tak by len ubúdali. Napr. na nemenovanom portále, pokiaľ nemáte VIP, nemôžete si kúpiť AWP. Úplná blbosť.
Podľa mňa o 10 hp naviac pri zabití a padák stačí. Samozrejme výhody na iných serveroch.

Hauss
16-06-14, 17:44
Přesně takhle jsem to lidi myslel.Gaysites ztoho dělat nechci ale aby to mělo takové hezké výhody třeba jiný skin jako tu někdo psal.

EDIT:Hlavně se tu nehádejte nechtěl jsem vás rozhádat.

Zoyer
16-06-14, 18:35
k čemu jiný skin,VIP před jménem ? potřebujete světu ukázat jak jste top, protože máte VIP na kotelně ?

'Seiter
16-06-14, 18:54
Jasný, že vy admini nic nepotřebujete a děláte to čistě z nekonečné dobrosrdečnosti, ale hlavním příjmem jsou platby od mladších lidí, co takový nejsou a něco by za to třeba chtěli a nevim, jestli VIP skin nebo VIP nápis bůhví kde je něco tak nepřekousnutelnýho. Vám to do hry nijak zasahovat nebude.

Kotel
16-06-14, 19:05
Menu uz tu je, ale nevim, jak to s tim souvisi. Tam si muzete ted vypinat vyhody na mega pubu.

3necky
16-06-14, 21:20
Sice nevím odkud pochází iniciativa, ale pokud někdo potřebuje mít před nickem zdůrazněno, že se jedná o "velmi důležitou osobu", tak si to tam může sám napsat. Ostatně servery jsou takových lidí plné.
Se zdůrazněním VIP před nickem problém nemám, ten by ale nastal, kdybych musel hrát na serveru s pro mě cizími modely. A jak už se tu taky psalo, o zviditelnění adminů, čímkoliv, nemůže být řeč.

NarutoO
16-06-14, 21:50
Nejmenovaný herní portále. Ach jak nám ztěžuješ život.

Když se řešily pm ve hře, chtěl jsem napsat, že to by možná byla věc co má smysl. Ale nepotřebujem každou hovadinu. Tak jsem se k tomu nevyjádřil a nechal tomu volný průběh.

Skiny na Fun serverech maj VIP změněné (Furien, JB, a daší věci pro děcka), a jak píše necky, (já jsem téhož názoru) na classic modech je to kravina. Je to přesně ta hovadina, kterou nepotřebujem a která Kotla jenom zdržuje a on pak nemá na nic čas.

VIP menu existuje, dají se vypnout VIP výhody.

To máme tady na Kotlelně, protože tu hrajou skromný lidi, nikde jinde to nemaj a my na to můžeme být hrdí.

mrkvicka
16-06-14, 22:52
Přesně takhle jsem to lidi myslel.Gaysites ztoho dělat nechci ale aby to mělo takové hezké výhody třeba jiný skin jako tu někdo psal.

EDIT:Hlavně se tu nehádejte nechtěl jsem vás rozhádat.

No a práve preto som navrhol to pridať do menu.Zapnúť výhodu/Vypnúť výhodu.Tu sa zatial vyjadrujú stály členovia ktorý už majú určitý prehľad o kotelne a vedia čo tu patrí alebo nie.Keby že každý stály hráč kotelny by bol na foru vyzeralo by to uplne inak.Kžadý ma iný názor na túto výhodu preto by bolo dobre to pridať do menu.Hráči by nemali problém.

Hovorím teraz len o tejto výhode ale kľudne túto výhodu môžeme preskočiť a prejsť ku rozumnejším návrhom ktoré tu zatial nepadli.Je tu kopec možnosti tak to môžete využiť.

Hauss
17-06-14, 08:30
Naruto ty bud zticha.Furien není pro děcka je jeden z nejlepších modu na kotelně.

Kyblík Hnoje
17-06-14, 13:04
(...)Na některých serverech se to nerušivě zobrazuje v TABu, což mi přijde dostatečné.
Rovněž souhlasím, ale to označení hráčů, kteří měli v minulosti ban by také nebylo špatné...Alespoň by se vědělo, s kým máme tu čest. Neoznačování adminů je mi již jasné, jen by to chtělo (hlavně na zm serverech) více kontrolovat.

hofy
17-06-14, 13:09
Rovněž souhlasím, ale to označení hráčů, kteří měli v minulosti ban by také nebylo špatné...Alespoň by se vědělo, s kým máme tu čest. Neoznačování adminů je mi již jasné, jen by to chtělo (hlavně na zm serverech) více kontrolovat.
Admin to může vidět třemi kliknutími, pro hráče mi to přijde zbytečné, byl by to rušivý prvek navíc, který zajímá tak 10% hráčů. Co myslíš kontrolovat na ZM?

Kyblík Hnoje
17-06-14, 16:07
OK, zdá se mi, že tam nejsou téměř žádné postihy a je to tam celkově dost uvolněný. Je tam dost velká tolerance, oproti jiným hrám a jiným portálům, možná až moc. A když zrovna není hallelujah na Escapu, tak je téměř nehratelný - furt tam jsou nějací blbci, co blokují cesty, bourají mosty atd. Prostě, imho by se kickem a krátkodobými bany nemělo tak moc šetřit (samozřejmě, nwm jaké je pozadí, říkám, jak to vnímám já, z pozice hráče).

Zpět k tématu...jsem pro to, aby se v TABu zobrazoval vedle fragů sloupec s VIP, výhody (pro zm servery) zůstaly tak jak jsou, protože momentálně se mi zdají nastavené dobře. Nikomu to neublíží, místa je v tabulce dost. Do chatu ale rozhodně nic nepřidávat.

Aizen
18-06-14, 15:54
Hlavne žiadne skiny prosím žiadnemu novému hráčovy ktorý ide skúsiť nový server sa nechce sťahovať 3 hodiny kktiny len pre VIP ....