PDA

Zobrazit normální verzi : PREDÁTOR mód



Aizen
16-06-14, 00:01
V dnešnej dobe existuje snaď 50 serverov v cz/sk ktoré majú predátor mód nastavený úplne blbo.
Ale! nenašiel som ani jeden server kde by bol predátor mód nastavený tak ako by mal:
- počet hráčov najlepšie 6-8
- na začiatku každého kola sa vyberie náhodne jeden predátor
-predátor- neviditeľnosť 100% (môže vypnúť/ zapnúť)
- speed (len trochu väčší), gravitácia
- laserova puška
- keď stál vo vode neviditeľnosť mu nefungovala
- možnosť predátorského videnia (ako vo filme)
-človek - klasické menu zbraní na začiatku kola ako napr. na zm
- čím bol predátor bližšie tým viac by pípalo ukazovátko na boku obrazovky
Žiadny rank ani nič podobné fun mód ako má byť.
Proste mód spravený podľa filmu takéto 2 servery na začiatok a nech nezmaturujem ak nebudú plné!
E: zabudol som mapy by boli lesy a mrakodrapy.

Na záver koment ku klasickému predátor módu ktorých je v dnešnej dobe ako nasraných náhodne nájdený na nete (nič som tam nemenil a preto to nemusí byť všetko správne ale chalan mal pravdu ...) :
"Pred rokem sem hral Predator mod ktery byl 1000x lepsi nez sou ty dnesni. Ted ho​zaboha nemuzu najit , kazdopadne predator vypadal jako predator, mohl si vypnout a​zapnout neviditelnost podle libosti, jeho drapy nevypadaly takle trapne, dalo se​zapnout videni jako ve filmu a atmosfera hry byla uplne nekde jinde, mapy se hrali​dzungle a mrakodrapy a byl jen predator proti ct zadny posrany t tam nebyli. Jo a​kdyz skocil do vody tak nemel neviditelnost proste jak ve filmu mel nakou lejzrovou​pusku ci co. Kdybyste naky takovy nasli tak ho sem pls napiste ja vsude nachazim jen​takovydle lameriny".

Shinigami
16-06-14, 01:33
http://csko.cz/forum/showthread.php?2275-Predator-mod skoro 3 roky, teraz sa však robí nový zombie. Avšak rád by som uvítal tento mód.

Aizen
16-06-14, 16:51
odkaz ktorý nejde dík :) :
"Aizen, nemůžeš vkládat příspěvky na toto fórum z následujících důvodu:

V sekci "Žádosti o práva" můžeš psát pouze do vlastní žádosti.
Tvůj účet na fóru ještě není aktivovaný. V emailu potvrd aktivaci uctu kliknutim na odkaz."

vikernes
16-06-14, 16:57
Též by se mi něco takového jako ROKO PREDÁTOR ILUMINÁTOR :D:D líbilo .... :)

DelteN
16-06-14, 17:35
To je síce pekné že by sa to tu uvítalo ale pochybujem že tu niečo také niekedy v budúcnosti aj bude..

grEy
16-06-14, 21:43
http://www.grajkownia.com/topic/11975-poradnik-predator-mod/

V polstine, ale pekny popis modu...

Kotel
17-06-14, 22:22
Vymakat to bude asi trvat nejakou dobu, takze ted to nepripada v uvahu. Leda ze by stacilo nahazet tam pluginy, co uz existujou, ale pochybuju. Na zadnym serveru to nestacilo.