PDA

Zobrazit normální verzi : (FRAGERSKY KLAN) Boropico (WH) --> Alcapone



Boropico
16-06-14, 18:53
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 110716)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < (FRAGERSKY KLAN) Boropico >
[AMXBANS] Tvuj nick: (FRAGERSKY KLAN) Boropico
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1058200790
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1058200790
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.80.38.50
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.80.38.50
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Alcapone >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 3 (jail_arizona)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho





Poznamka:






Ahoj Alcapone sory ja sem nevedel ze mam wh muj bracha mi to spustil a pak mi to vipl us to neudedlma das mi unban pls

kono159
16-06-14, 18:59
ok, pozdravuj rybycky ze nie

because
16-06-14, 19:03
Aha takze si predsta len mal, ked som ta spectoval tak si bol cisty no nevadi, GJ alcapone :)

Alcapone
16-06-14, 19:10
Ty si mi to samé řekl na serveru že se to už nestane, ale když ti to prej omylem naskočilo tak hned si letěl Na wc, kde je schovaný vězeň a daš mu kill, takže si to vědomě udělal. UB ti dam nejdřív za 2 měsíce jestli vůbec.

Byznis
16-06-14, 19:24
UB ti dam nejdřív za 2 měsíce jestli vůbec.


proti UB - cheaty potvrdene - Good Job :D

Alcapone
16-06-14, 19:27
GJ alcapone :)

Good Job :D
Dík, ale taky má na tom zásluhu Kubelas, který mě upozornil.

FizzyBubble
16-06-14, 20:36
Dík, ale taky má na tom zásluhu Kubelas, který mě upozornil.

Já upozornil because, jenomže on nepozná WH :(((

Byznis
16-06-14, 21:07
Dík, ale taky má na tom zásluhu Kubelas, který mě upozornil.
Kto to je Kubelas ? :D :D

because
16-06-14, 21:42
Já upozornil because, jenomže on nepozná WH :(((

Mas pravdu :( prepac, ze som ti neveril a on nevedel vobec o tom v bazene :( odpust mi to :D

3necky
16-06-14, 22:05
UB ti dam nejdřív za 2 měsíce jestli vůbec.

Na kotelně dáváme UB za cheaty po 2 letech. Doufám, že to platí na všech serverech včetně Jailbreaku.

Boropico
17-06-14, 15:34
Alcapone ja ani nevim co to je wh ja sem mzslel ze je to chyba hry ze sem videl pres zdi a potom cos mi dal ban tam sem se koukl co to wh je a odinkstaloval to ono to asi bzlo jak sem to stahl stim cskem pls das mi unban pls chcu si hrat jeste o prazdninach tak mi ten unban pls dej hned ja us wh nemam fakt klidne mne testujte furt

kono159
17-06-14, 17:32
Alcapone ja ani nevim co to je wh ja sem mzslel ze je to chyba hry ze sem videl pres zdi a potom cos mi dal ban tam sem se koukl co to wh je a odinkstaloval to ono to asi bzlo jak sem to stahl stim cskem pls das mi unban pls chcu si hrat jeste o prazdninach tak mi ten unban pls dej hned ja us wh nemam fakt klidne mne testujte furt

nope...

Tutinko
17-06-14, 18:26
Alcapone ja ani nevim co to je wh ja sem mzslel ze je to chyba hry ze sem videl pres zdi a potom cos mi dal ban tam sem se koukl co to wh je a odinkstaloval to ono to asi bzlo jak sem to stahl stim cskem pls das mi unban pls chcu si hrat jeste o prazdninach tak mi ten unban pls dej hned ja us wh nemam fakt klidne mne testujte furt


neznalost pravidiel neospravedlnuje.. (to mas rovnake ako so zakonom...) :sadbye:

Boropico
17-06-14, 19:37
Pls Alcapone dej mi unban pls pls pls ja us wh nemam

hofy
17-06-14, 22:28
Za cheating se unban nedává (resp. po dvou letech). Připojíš se pouze s originální hrou: http://csko.cz.