PDA

Zobrazit normální verzi : HLTV na Furien



Del!k98
16-06-14, 20:07
Zdravím hráčov z Furienu.
Chcel by som sa spytať či by nebolo dobre pridať na furiena HLTV.Samizdaže sa to už niekde riešilo ale nejak sa to nedorešilo viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?19639-HLTV-par-uprav. Proste by bolo dobre keby že sa pridalo HLTV aj na furiena

sTr3s
17-06-14, 19:58
Taky si myslím, že by to nebylo od věci dát na furien HLTV ..

Kotel
17-06-14, 20:56
Z jakého důvodu? Furieni nejsou videt za zdi ani v neviditelnosti.

Cip3r
17-06-14, 21:31
Nemyslim si že je nějaký důvod aby tam bylo hltv

Del!k98
17-06-14, 22:01
Mam tu jeden príklad. Včera som bol na furiene a normalne som si hral mal som niečo cez 50 hp bez Sk a zneviditeľnil som sa a ješte k tomu za krabicou. 1 hrač (ct) višiel z dveri a 1 naboj mi dal hs. Nemohol ma vidieť,lebo som akurat pisal s jednym v chate. Určo mal wh+ab, ale když som ho chcel točiť hned to leftnul a ted si spokojne hraje dal na furiene.Zapne maximalne 2x za celou mapu,už som ho više 10x spectoval ale furt když nekoho vidi v specte vipne. Podľa mna toto je 1 príklad proč tam dať hltv. Pomohlo by to vtom,že si koukneš HLTV s toho dne a je po cheatrovi.Vím že stači napisať adminovi nech ho spectne, a ak ješte k tomu vipne tak to potrva možno aj tyden, dokym mu da ban.Proto je jednoduchši tam pridať to hltv

Kotel
17-06-14, 22:21
Zapne maximalne 2x za celou mapu

A zrovna jen na tebe. Tak to je fakt smula.

Del!k98
17-06-14, 22:26
A zrovna jen na tebe. Tak to je fakt smula.
No myslim si , že nejakej "skušenej" cheater neni tak blbej, aby mal zapnute celou dobu čo je v hre.