PDA

Zobrazit normální verzi : Plugin na zabíjení



zENK
17-06-14, 12:43
Zdarec...
Mám další nápad na vylepšení BB :)
- Jsem člověk, a chci si postavit ladder. Ladder už mám hotovej a teď už je čas na schování, ale jsem pomalej nebo jsem se spawnul dál od mojí kempy a nějaký hráč mi tam vleze. Napíšu mu ať jde pryč, ale furt tam je a nehýbe se. Příjdou tam ZM a zabijou nás oba.

Každý se s tim určitě setkal, někdo si to chce postavit nějaký base a CT co neumí stavit mu tam prostě vleze.
Tak jsem dostal takový nápad že když mi tam někdo vleze, tak bych na něho kliknul písmenkem třeba T (nebo něco takového) a prostě by ho to zabilo třeba za 5 sekund pokuď nevyleze. (ale aby to bylo v té mojí stavěcí zóně).

Já vim, dá se taky natočit demo, ale stejně pak ZM zabijou toho člověka který si to postavil, takže něco aby se to dalo vyřešit bez dema nebo když tam není admin.

Na ten nápad vsem přišel včera když se mi to stalo, a je to nepříjemné... Takže opravdu nevim jak se vám to bude líbit :D Jo a pokuď to není to pravé ořechové, tak tam třeba něco doplňte nebo změňte :)

//Edit: Dostal jsem snad lepší nápad na vylepšení toho mého nápadu :D Když na něho kliknu třeba tim písmenkem T tak ho to nezabije, ale respawne :D

Předem díky :)

Martin17CZ
18-06-14, 13:07
SUPER nápad ,rozhodně PRO . Myslim že asi každej pro .. :)

Zoyer
18-06-14, 13:59
neni tam nahodou nakej plugin, ktery pomalu zabiji hrace, kdyz vleze do ciziho kempu ?

zENK
18-06-14, 15:11
neni tam nahodou nakej plugin, ktery pomalu zabiji hrace, kdyz vleze do ciziho kempu ?
Ano, ten plugin tam je, ale když si postavíš ladder a prostě tam nestihneš jít, tak ti tam někdo vleze a stává se že nejde zpátky ven ani neleze do toho campu.. prostě tam zůstane a pak příjde nějaký ZM a zabije oba :)

SuperVafle
18-06-14, 15:53
Ano plugin tam na to je.. Ale trvá půl kola než ho to zabije pomalu.. :) Jednodušší by bylo zakázat vstup cizích hráčů do tvého kempu.. :) Mohl by se přidat "lock point" který si nastavís do vchodu a nikdo tam kromě tebe a tvého kumpána nebude moct a jednoduše ho to respawne... :) Dalo by se to pouze ke vchodu a byl by pokoj. :) Hráč by si svůj "lock point" nastavil pomocí nějaké klávesy... :)
Nebo by se taky mohlo udělat respawnování po konci build time poblíž tvého locku.. :) Tyhle noobky by ti tam nestíhali jít dřív jak ty. :)

halelujah
20-06-14, 22:44
lahšie by bolo nech sa dá prechádzať cez hráčov je to najmenej práce a hodilo by sa to.

zENK
20-06-14, 22:53
lahšie by bolo nech sa dá prechádzať cez hráčov je to najmenej práce a hodilo by sa to.
Já bych řekl, že tohle se na BB fakt nehodí... :D

SuperVafle
23-06-14, 12:43
No ale CT přes CT by nic nenarušilo.. Jen by to pokazilo těm dětem srandu z toho, jak jsme nasraný když nás bloknou. :) Jsem PRO přecházení CT přes CT! :) Což neznamená, že by mohlo ZM přes ZM.. To by pokazilo celou hru. :)

Martin17CZ
24-06-14, 19:58
Vafle jojo .. :) taky super nápad :P