PDA

Zobrazit normální verzi : YT kanál



znedlob
17-06-14, 21:56
Zdravím, rozhodl jsem se, že některé své hry upnu na YT, časem tam budou přibývat další a možná i něco jiného (rozhovory, vlogy z lol akcí atp.)
A proč píšu sem? Každý někde a nějak začínal. Šířil a zviditelňoval svou tvorbu a tím nabíral odběry, liky a popularitu.
Jsem zde nějaký ten pátek, rád vám pomáhám když máte problém (pokud vím co s nim :D), tak ted bych chtěl poprosit vás o nějaký ten odběr nebo i like u videa.
Byl bych vám všem moc vděčný :). Děkuju znedlob (sedly)
YT kanál (https://www.youtube.com/user/MegaSedly)

Johny Pampeliska
21-06-14, 12:00
Sedly neni ti hamba ? :-D Kdyby ty gameplaye dělal lazik, metriox nebo nekdo takovej, ale ty takovej troler ? :-D

znedlob
21-06-14, 15:10
Člověk tě potahá do S1 a tu hudruješ. :D
Dělám jen to co mě baví. Jestli se někdo u těch videí bude bavit nebo si z nich něco odnese už nezáleží na mě.

:D Dal Ta Bhoper:D
21-06-14, 15:12
prepáč sedly ale z tvojich LoL videí si nič odniesť nejde :(

znedlob
21-06-14, 15:21
:( Tak je to jen 4fan.

dhaaqu
21-06-14, 15:45
máš to tam

znedlob
21-06-14, 16:27
Děkuju moc :D

Slunicko
22-06-14, 16:34
Dávej méně nahlas ty písničky Knedlobe :)

NoessY
22-06-14, 21:13
Ahoj, Znedlob. Tvoje videá ma zaujali tak by som bol rád či by si v ďalšom diely LoLka nezahral Swaina, je to u mňa nová kúpená postava tak by som to využil... Díky :-)

znedlob
23-06-14, 18:37
Mid neni muj main. Dokážu ho zahrát, pokud je nouze, ale umim jen pár champů (syndra, fizz, gragas, kayle, lux, atd..). Být tebou tak hraju playable hrdiny. Swain se dá velmi lehce vycounterovat. Časem by se tam ale určitě měl také ukázat.

Johny Pampeliska
26-06-14, 13:10
Swaina hraje Kotel co jsem viděl jeho pár her, je dobrej :o)

Kuzli
26-06-14, 13:28
Videa dobrý, zaujalo mě to shlédnul sem všechny. Navnadil si mě po dlouhých měsících na LoL. Sice budu půl dne stahovat, ale už se těšim až zapařim :D

E: Zeptám se kde a jak si potvorbil tu češtinu? Poradil bys mi? Kdyžtak Steam STEAM_0:1:604374 ?

Slunicko
26-06-14, 13:45
Videa dobrý, zaujalo mě to shlédnul sem všechny. Navnadil si mě po dlouhých měsících na LoL. Sice budu půl dne stahovat, ale už se těšim až zapařim :D

E: Zeptám se kde a jak si potvorbil tu češtinu? Poradil bys mi? Kdyžtak Steam STEAM_0:1:604374 ?

Jestli hraješ na eastu, tak si v launcheru máš v levé liště možnost Change Region, na to klikni a budeš tam mít select Language, tam si zvolíš češtinu.
Na westu Najdi soubor: 'locale.cfg' který najdeš v League of Legends/RADS/system a jeho obsah přepiš na "locale = cs_cz" (bez uvozovek).

Ale stejně se na to rovnou vykašli, jednou se dostaneš do platiny 1 na 80 bodů a pak spadneš do platiny 3, takže to stejně dáš pryč ;) :D

Kuzli
26-06-14, 13:50
Hraju na East i West, takže se mi hodí oboje díky :) Hele já se do Platiny stejně nikdy nedostanu, takže to nehrozí :D

Slunicko
26-06-14, 13:56
Hraju na East i West, takže se mi hodí oboje díky :) Hele já se do Platiny stejně nikdy nedostanu, takže to nehrozí :D

Já chtěl dát jen diamond abych mohl v klidu umřít... :D

Prostě jsem na to neměl, stane se.. :D

Kuzli
26-06-14, 14:03
Pro mě je i gold daleko :D jako já nejsem špatnej, dokážu hrát s teamem, přemejšlim u toho, ale když chytáš do teamu magory tak se nedá svítit :\

E: Dáme někdy hru? :)

Slunicko
26-06-14, 15:09
Pro mě je i gold daleko :D jako já nejsem špatnej, dokážu hrát s teamem, přemejšlim u toho, ale když chytáš do teamu magory tak se nedá svítit :\

E: Dáme někdy hru? :)

Jestli umíš alespoň trochu zahrát supporta, tak klidně, snažím se hrát jen adc, ale už mi to skoro vůbec nejde, nehrál jsem hrozně dlouho a už to nemám v rukou.. :D Tu platinu ještě uhraju, ale výš se s tímhle nedostanu.
Možná se na to zase vrhnu a dostanu se do formy, uvidíme.

Slunicko
26-06-14, 15:12
Knedlobe, nechceš natočit něco se mnou, můžu ti to sdílet u mě na YT a na stránkách přes fb, mohlo by ti to také trochu pomoci :)

Mám i další 3 účty od platiny do silveru, takže se nemusíš bát, že budeš feedit proti diamondům s mým hlavním acc.. :D

Kuzli
26-06-14, 15:44
Hele já už to taky nehrál nějakej měsíc, takže než se do toho zase dostanu :D Nejlepší Volibear jako supp :D toho hraju skoro furt jako supp. Jinak si jedu ADC ale nejvíc MID. Klidně se k vám přidám, když bude zájem ;)

E: Slunce přidej si mě na steamu

znedlob
26-06-14, 23:58
Knedlobe, nechceš natočit něco se mnou, můžu ti to sdílet u mě na YT a na stránkách přes fb, mohlo by ti to také trochu pomoci :)

Mám i další 3 účty od platiny do silveru, takže se nemusíš bát, že budeš feedit proti diamondům s mým hlavním acc.. :D

Neni problém :) Určitě ti v nějbližší době napíšu :)

Slunicko
27-06-14, 13:35
Neni problém :) Určitě ti v nějbližší době napíšu :)

Jasný. :) (na steamu jsem smazal všechny lidi, né jen tebe, aby sis nemyslel, že jsem tě přestal mít rád, šlo je o pořádek.. :D)

znedlob
02-07-14, 20:23
Rozhodující hra v promu do goldu. Tentokrát jsem zahral Morganu jako supporta.


https://www.youtube.com/watch?v=tIOCxSZ_1e8

znedlob
15-08-14, 23:45
Nové video po dlouhé době.


https://www.youtube.com/watch?v=NdrVhZUsScg