PDA

Zobrazit normální verzi : marinak:)) (nadávky) --> Kotel (Nekromancer)



domm22s
17-06-14, 23:22
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 110644)
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 5 dnu, 3 hodin, 42 minut a 50 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Vulgarismus - nad�vka na rodinu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < marinak:)) >
[AMXBANS] Tvuj nick: marinak:))
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:2455844
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:2455844
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.209.145.44
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.209.145.44
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Nekromancer >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathrun
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz





Poznamka:






dostal sem ho nepraven midva si zacal prvni ja se jen branil zadam o zruseni banu.

hofy
17-06-14, 23:44
Taky dostal ban, na stejnou dobu. http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=110645
Ale koukám, že jste si oba vyměnili názory stejně, takže jsou bany docela zbytečné. Momentálně se ale nadávky na rodinu trestají automatizovaným systémem, kterému nikdo neunikne.

baf
18-06-14, 10:34
Ty mas stesti ze ti to dal nekro bo by si dostal delsi.

Maaaaaaaaaaja
18-06-14, 11:51
Už jsem to psal x-krát. Nechápu tyhle bany. Dva troubové si na serveru (kde bylo pár lidí) navzájem nadávají, zesměšňují a ztrapňují se jen oni sami a není nic jednoduššího než je ignorovat. Neřeknu, kdyby napadali někoho dalšího. A když tam někdo napsal, ať přestanou, tak byl klid.

Tady tyhle myšlenkové pochody, že někdo nadával 2krát do rodiny, tak to musím dát ban minimálně na týden. A obzvlášť když někdo nadává mě. A když si pak přijde pro UB, tak ještě hlášky buď rád, že jen na týden apod. .... Kdybych měl každou takovou kravinu banovat, tak ....

A když nastane situace, že takhle bezdůvodně někdo začne hejtovat na druhou osobu, tak není nic lehčího než dát kick. Když se hráč připojí znova, napsat že když bude pokračovat, bude ban. A vždycky je klid, protože žádný normální hráč nechce dostávat bany.

A jestli si někdo říká něco jako to se mu to mluví, chtěl bych ho vidět, kdyby někdo jel do něho, tak si představte, že jedou. Ale budu se zabývat nějakými 15-letými děcky, co neunáší na serveru, tak si začnou vylévat zlost sprostými slovy či nadávkami na moji rodinu ? Srát na ně, do očí by mi to neřekli, online hero je každý.

Nekromancer
18-06-14, 12:21
Maja, ano, ty by jsi se s tím nezabýval. Ale proč ti vadí, že někdo jiný to dělá?

baf
18-06-14, 19:17
Maja rez si svoje bany,kdyz tak to rez prez af.:)

baf
23-06-14, 22:23
LOcknito hhhhh

mirous
24-06-14, 09:00
Momentálně se ale nadávky na rodinu trestají automatizovaným systémem, kterému nikdo neunikne.

To fakt, nebo je to sranda? :)

vikernes
24-06-14, 10:59
To fakt, nebo je to sranda? :)

Automatický systém Nekromancer :D tak se ten program jmenuje myslim :D

mirous
24-06-14, 11:11
Jo aha :D já si říkal, co je to za kravinu :D

SENO
24-06-14, 12:36
Když na to koukám, tak jsem nějakej mírnej, já dávám max 1-30 minut :D


Majoo nebud namyšlený, stejně to nikoho nebaví číst takové dlouhé a přechytralé posty..

Navíc to je celkem arogantní a namyšlený

fnyy
24-06-14, 14:45
Když na to koukám, tak jsem nějakej mírnej, já dávám max 1-30 minut :D


Majoo nebud namyšlený, stejně to nikoho nebaví číst takové dlouhé a přechytralé posty..

Navíc to je celkem arogantní a namyšlený

jestli by se nemelo neco resit mimo AF tak urcite to,aby tu nepsal jeden admin o druhem veci typu,ze je namysleny a jeste k tomu o majovi o kterem nic nevis a soudis podle jeho dlouhych komentaru,si pro me ubozak.

SENO
24-06-14, 14:50
Jůůůů :) to mi to chybělo :) prispevek ktery napsal je neskutecny a ten sem odsoudil
Napsal bych co jsi ty pro me nejaky fnyy ale nebudem tu delat zbytecne rozruchy

Nihilia
24-06-14, 14:52
Morálka tady velmi upadá ! Chtělo by to nějakou nápravu !

http://img.reflex.cz/img/3/article/1319057_charakter.jpg

mirous
24-06-14, 16:12
Hlavně tohle už mělo být dávno LOCK, aby se přesně tohle nemohlo stát.

Maaaaaaaaaaja
24-06-14, 16:34
Locknout by se to mělo. Protože se zase neřeší, co se řešit má. Já si ale za tím, co jsem napsal, stojím. A když se občas z nudy dívám do BL a pak do chatu, za co jsou některé bany tohoto typu, tak si jen dávám za pravdu. Prostě mi přišlo 21 dní jako nesmysl a není to podle mě žádný výjimečný případ. Tak jsem napsal, tečka.

SENA raději ignoruju, škoda slov.

3necky
24-06-14, 16:56
SENA ignoruje víc lidí, to je v pořádku.

Jak jsem už psal, tohle bych vůbec neřešil do té doby, než si někdo začne stěžovat. Ban na 3 týdny dán zpětně při prohledávání chatlogu, kdy si 2 lidi nadávali mezi sebou a ani jeden ani ostatní si nestěžovali, je dle mého názoru zbytečný.

Chemo
26-06-14, 00:18
SENA ignoruje víc lidí, to je v pořádku.

Jak jsem už psal, tohle bych vůbec neřešil do té doby, než si někdo začne stěžovat. Ban na 3 týdny dán zpětně při prohledávání chatlogu, kdy si 2 lidi nadávali mezi sebou a ani jeden ani ostatní si nestěžovali, je dle mého názoru zbytečný.

Na jednej strane je to zbytočné a na druhej... Ak niekto napíše také pixoviny do chatu na hracom portále, tak to nemá v hlave celkovo v poriadku a zaslúži si oddych od cska.
Inak, zhodujem sa s tým, že ten ban je dosť dlhý, keďže si nadávali obidvaja, keby to robil len on sám, to by bolo iné. Ale radšej to Locknite. Tu sa nič nevyrieší...
Pozeral som si chatlog a je tam dosť nadávok na matku dotyčného, takže nie je čo riešiť.