PDA

Zobrazit normální verzi : Atrakce



Latins
19-06-14, 13:28
Čao.
Chtěl jsem se jenom zeptat, jestli budou na Serveru nějaké atrakce v podobě KZ,PvP,Závody a podobně. (vím že už Bujak postavil luxusní Mapu, ale zdá se mi že je toho málo)

ZeMi7
19-06-14, 13:34
/warp eventy


Plánoval sem ještě postavit závody na koních, ale uvidíme, jak se mi to povede zrealizovat.

Latins
19-06-14, 13:52
Dík, ale šlo by někdy přidat KZ,PvP?
Vím že jsem vybíravý, ale na KZ jsem strašný úchyl.

Bujak
19-06-14, 14:28
Ak chces tak mzoem KZ postavit, preteky na konoch som chcel aj ja ale prisiel som nato ze je to blbost. Pretoze kazdy kon ma ine vlastosti. Skusal som najst 2 rovnakych ale je to tazke. A PvP arenu stava Walter_White takze to bude asi tam. Je pekna este mu tam pomozem njake malickosti. A tu mapu. Ked sa mi podari tak dns otvorim Maps2. Po tom ako ju griefly som to musel opravit a ostava mi iba posledna cast.

AlternativníPravda
19-06-14, 16:37
Už jen příchod jiného admina než Bujaka je atrakce :D

Bujak
19-06-14, 18:35
Už jen příchod jiného admina než Bujaka je atrakce :D

:D Nenecham server napospas cheaterom :-)

Bujak
19-06-14, 22:05
Bohuzial Maps 2 otvorim nie kedy Piatok vecer. Dneska nestiham a zajtra budem do vecera prec.

NoessY
20-06-14, 12:50
Tiež pokiaľ tam máte cmd blocky allow tak Questions. Budú tam otázky a všetko urobené cez cmd blocky ( jednoduché ). Popr. veľa kôl 20 cca. a budú tam otázky tipu - Ako sa správne píše tento block ( ukázané na nejaký block - stone brick ) a budú tam možnosti. Pokiaľ zl odpovia tak idú na 1. otázku / na /warp eventy. :-)

Bujak
20-06-14, 13:01
Tiež pokiaľ tam máte cmd blocky allow tak Questions. Budú tam otázky a všetko urobené cez cmd blocky ( jednoduché ). Popr. veľa kôl 20 cca. a budú tam otázky tipu - Ako sa správne píše tento block ( ukázané na nejaký block - stone brick ) a budú tam možnosti. Pokiaľ zl odpovia tak idú na 1. otázku / na /warp eventy. :-)

Dobry nápad. Ked dokoncim Maps2 tak sa na to pustim.

NoessY
20-06-14, 13:03
Hlavne porty na ďalšie otázky rob podľa súradníc aby sa hráči neportovali na otázky. Odmena je na tebe ;-)

ZeMi7
20-06-14, 13:09
Nějaké eventy přidat můžeme, ale zas z toho nedělejte mineplex.

NoessY
20-06-14, 13:18
:-D Nerob reklamu, osobne mi príde tá hra Questions tak cool ;-)

Bujak
20-06-14, 23:04
Nějaké eventy přidat můžeme, ale zas z toho nedělejte mineplex.

Ale mineplex je sranda. :) Skoda ze nemam origo :)

NoessY
21-06-14, 00:26
No ja mám xD, kludne zožeň programátorov a kotelna bude druhý mineplex :-)