PDA

Zobrazit normální verzi : Problem s UB



Wravec
26-10-11, 16:08
Dobry den prepacte ze tu spamujem ale asi ste ma zle pochopili pretoze ked ste pisali v minulom threade ze ked presunete valve id jedneho hraca tak bude stim problem taka ci tak tak a ten problem nastal vcera som bezproblemov hral cs a dneska toto:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : ~MW~4EVER
[AMXBANS] Tvuj nick : Mawerick
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 448735084
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 43455685
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 195.168.109.90
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 195.168.109.90
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : InVitro
[AMXBANS] Server : Kotelna - War3FT | csko.cz ( fy_iceworld_sk )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Ja sem v minulim threadu psal ze at presunete vsechny bany co jsou na moji IP na valve id a muj problem je vyreseni. A este som pisal to o tej IP adrese a povedali ste ze uvidite za mesiac tak by som prosil aby sa dali vsetky bany na moju IP na valve id vyriesi to moj problem. Dakujem.

kashpi
26-10-11, 16:33
Jenže u tebe je jinej problém. Ty máš SteamID jiný, ale pokud vím, tak tato IP ma bán komplet a je jedno co máš za SteamID

wravec.style
26-10-11, 16:46
Precti si tenhle topic http://csko.cz/forum/showthread.php?2478-Sdilena-IP a pak zjistis co jsem psal predtim ze se to vyzeri kdyz odbanujou IP nebo kdyz presunou vsechno na valve ID. A kotel napsal za mesic a pak mi dal UB a dneska se jdu pripojit a napsalo to novej ban.

kashpi
26-10-11, 17:11
Ano o tomto topicu vím, sledoval jsem ho když se to řešilo. Jelikož je na tu IP 5 perma banů, tak se kotel rozhodl ji zablokovat. Tudíž si počkej až se ti k tomu tady vyjádří jak to vymyslel

Unregistered
26-10-11, 17:21
Ano o tomto topicu vím, sledoval jsem ho když se to řešilo. Jelikož je na tu IP 5 perma banů, tak se kotel rozhodl ji zablokovat. Tudíž si počkej až se ti k tomu tady vyjádří jak to vymyslel
Okey.

wravec.style
26-10-11, 18:10
Kotle prosím mrkni se na to.

Kotel
26-10-11, 21:29
Ip uz neni zabanovana, mel by ses pripojit.

Unregistered
26-10-11, 22:07
Ip uz neni zabanovana, mel by ses pripojit.
A kdyby jsi skusil presunout valve id jmeno mw 4 ever na IP pac uz bych se dle tveho patchu mnel pripojit. No nejede mi to nvim proc. Skus to tohle jeste jednou prosim te prohodit a ja stahnu odznova cs z webu a skusim to.

kashpi
27-10-11, 09:43
A kdyby jsi skusil presunout valve id jmeno mw 4 ever na IP pac uz bych se dle tveho patchu mnel pripojit. No nejede mi to nvim proc. Skus to tohle jeste jednou prosim te prohodit a ja stahnu odznova cs z webu a skusim to.
Pochop že kvůli tobě se přesouvat ban na IP nebude, to by dostal ten chater unban.
Prostě bez co máš. Na tuto IP je tolik banů, že bys měl být rád, že ti vůbec Kotel dá vyjímku. U tebe to jde na ValveID, takže IP ti může být někde u (_|_)