PDA

Zobrazit normální verzi : AK-47. NENAVIDIM. (WH) --> :moqq



Ak47NENAVIDIM
19-06-14, 15:27
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < AK-47. NENAVIDIM. >
[AMXBANS] Tvuj nick: AK-47. NENAVIDIM.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:128862478
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:128862478
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.99.140.107
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.99.140.107
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :moqq >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub 2 (de_prodigy)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
NiborNaanCZE dropped
AK-47. NENAVIDIM. se pripojil k Policistum
NiborNaanCZE se pripojil
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj


Ahoj, ahoj.. :-) Chtěl bych požádat o UNBAN.. Ban jsem dostal neprávem ! A chtěl bych vše prozkoumat.. :-) Tmto bych chtěl poprosit všechny adminy, aby se podvali na mé demo a vyjadřili se :-)
FB: Jenda Senohrábek
Email: jendaseno@seznam.cz

Zpráva pro Moqq: Moqu, to ,že ti napši dva, tři, čtyři hráči, že mám WH a ty jim uvěřš, tak to mě mrz ! :-) Už jsem byl obviněn na F7g adminkou Britny a myslm, že si u toho byl také :-)) Lars, se mým přpadem zabýval a sám řekl, že mám dostat UB :-)

Pro CSKO: Váš hern portál mám rád, a také proto hned pšu o UB, chci tu hrát dál.. dky a přjemný den, hru :-))





Poznamka:






[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < AK-47. NENAVIDIM. >
[AMXBANS] Tvuj nick: AK-47. NENAVIDIM.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:128862478
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:128862478
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.99.140.107
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.99.140.107
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :moqq >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub 2 (de_prodigy)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
NiborNaanCZE dropped
AK-47. NENAVIDIM. se pripojil k Policistum
NiborNaanCZE se pripojil
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj


Ahoj, ahoj.. :-) Chtel bych pozadat o UNBAN.. Ban jsem dostal nepravem ! A chtel bych vse prozkoumat.. :-) Timto bych chtel poprosit vsechny adminy, aby se podivali na me demo a vyjadrili se :-)
FB: Jenda Senohrabek
Email: jendaseno@seznam.cz

Zprava pro Moqq: Moqu, to ,ze ti napisi dva, tri, ctyri hraci, ze mam WH a ty jim uveris, tak to me mrzi ! :-) Uz jsem byl obvinen na F7g adminkou Britny a myslim, ze si u toho byl take :-)) Lars, se mym pripadem zabyval a sam rekl, ze mam dostat UB :-)

Pro CSKO: Vas herni portal mam rad, a take proto hned pisu o UB, chci tu hrat dal.. diky a prijemny den, hru :-))

:moqq
20-06-14, 12:37
Hoj, jasna vec, demicko dodam hnedle. Me nikdo pokud vim nenapsal a ani nevim, ze jsi se uz resil. Soudil jsem podle presnych predmireni, ale jelikoz mam momentalne nefunkcni wh, tak je mozny, ze jsem se zmylil. To je k posouzeni ostatnimi adminy.

http://csko.cz/hltv/27047/27047-1406191440-de_nuke.zip - konec tehle mapy
http://csko.cz/hltv/27047/27047-1406191505-de_prodigy.zip - a zacatek tehle

fnyy
20-06-14, 13:28
tezko rict,moc casu celkove tam neni,kazdopadne moc cisty mi nepripadas.na nuku cas 24:19 vysvetlis jak?

:moqq
26-06-14, 15:21
Jeste nekdo prida nazor? Btw typek uz si sehnal steam a hraje.

Britny
26-06-14, 17:23
Ty dema mi hžou nějakou chybu, nemůžu je sthnout.
Každopdně AK už si tě moc nevybavuju a F7 bylo před 2 rokama :D a tady z adminů tam až na penegala nikdo nehrl, tak toto ti moc nepomůže. Moqq se moc neml..

Maaaaaaaaaaja
27-06-14, 08:39
J se klidně podvm, ale hltv už nejsou, leda že by moqq měl v kompu.

3necky
27-06-14, 09:20
Z jednn tady a toho co mi poslal v PM jsem pochopil, že o unban se snaž hodně a pot co byly doloženy důkazy, sthnul ocas a nic nenamtal. Rovnou si pořdil steam (viz můj thread v AF), o kterm v, že to je druh šance. Asi už nen smyslupln řešit tento ban.