PDA

Zobrazit normální verzi : Zm 2! :)



VyhulxD
19-06-14, 18:59
Zdravím hráče ZM serverů a hráčů na kotelně co někdy na Zombie zašli nebo zajdou. Napadla mě jedna věc řešilo se to před pár lety. Šlo o odebrání Smokerů na ZM 2.. podle mého je to blbost. Myslím, že by bylo dobré je zas přidat aby hráči uměli hrát. Např. nebudou pořád zalezlí Př.: v Iglů! Smoker si je vytáhne, frost třeba zmrazí a pak ho jednoduše nakazí. Hra bude těžší, ale o dost zajímavější! :)

Chápu hráči jako: Kalabi, Linasek (Bobek), Nehorazne, AsToR a spoustu dalších budou proti, ale co jiného čekat. Jsou to hráči co spolu spolupracují a porušují pravidla. Porušoval jsem taky dostal jsem pár banů, ale nepotřebuji to porušovat dál. Jen doufám, že se najde pár lidí co budou "PRO" a podpoří normální hráče!
Díky za pochopení a ocením každou odpověď! :)

weken
19-06-14, 19:03
Rozhodne PROTI teraz sa pridal frost granat ktorý zamrazí aj lasta to podľa mňa stačí.

kalabi
20-06-14, 03:17
Jsem taky rozhodne proti prijde mi spis blbost vratit tam zase smoukera jestli chces hrat jakoby na vetsim urovni tak si hraj na 1,3,4 to ti prijde malo serveru se smoukrama a taky to neni uplne o tom jaka je tva uroven na zm modu me spis jde o to ze to je nepohodlne a i tak vetsinu map a kol hraju jenom za zm SEM PROTI .....

kalabi
20-06-14, 03:18
Zdravím hráče ZM serverů a hráčů na kotelně co někdy na Zombie zašli nebo zajdou. Napadla mě jedna věc řešilo se to před pár lety. Šlo o odebrání Smokerů na ZM 2.. podle mého je to blbost. Myslím, že by bylo dobré je zas přidat aby hráči uměli hrát. Např. nebudou pořád zalezlí Př.: v Iglů! Smoker si je vytáhne, frost třeba zmrazí a pak ho jednoduše nakazí. Hra bude těžší, ale o dost zajímavější! :)

Chápu hráči jako: Kalabi, Linasek (Bobek), Nehorazne, AsToR a spoustu dalších budou proti, ale co jiného čekat. Jsou to hráči co spolu spolupracují a porušují pravidla. Porušoval jsem taky dostal jsem pár banů, ale nepotřebuji to porušovat dál. Jen doufám, že se najde pár lidí co budou "PRO" a podpoří normální hráče!
Díky za pochopení a ocením každou odpověď! :)ale taky diky ze jsi me tam oznacil :D :D :D

weken
20-06-14, 09:35
Ďakujeme ti s kalabim že si nás označil :D

grEy
20-06-14, 10:23
Ja som pre. Nikdy som nebol pre zrusenie smokera. Je to absolutny nezmysel a vymysel hracov, ktory sa proti nemu nevedeli branit. Hraci v kempe casto nemaju velke problemy proti smokerovy, lebo mu staci jedna, dve rany a pretrhne sa mu jazyk a ked tam lieta 1000 guliek, je narocne niekoho vytiahnut z kempu. Smoker je ale maximalne ucinny ked hrac vykukuje z kempu a zabranuje ostatnym zombie v pohybe a ked hraci lovia. Oba tieto faktory su neziaduce, aj ked sa to netresta. Zmazanie smokera bolo pre mna ako keby sa na Classicu zrusi M4A1 alebo AWP...

Kyblík Hnoje
20-06-14, 13:35
Jsem pro návrat Smokera, na ostatních serverech taky je, tak nevidím důvod, proč takhle diskriminovat jednoho zombíka, kvůli tomu, že někdo neumí hrát. To by se pak mohl taky zakázat Chemik, protože vidí schované hráče v bednách. Blbost.

vikernes
20-06-14, 14:08
Jsem proti přidání smokeru ZM hraju jen na 2 a to kvůli tomu že tam ten smoker neni..:D

grEy
20-06-14, 14:10
To ale neni argument, to je vasa neschopnost... Aspon vidno, ze smoker dokaze naozaj urobit vela co sa tyka nakazy a podobne.

GRANDMOTHER
20-06-14, 15:47
Jsem pro! Důvod zde:


Ja som pre. Nikdy som nebol pre zrusenie smokera. Je to absolutny nezmysel a vymysel hracov, ktory sa proti nemu nevedeli branit. Hraci v kempe casto nemaju velke problemy proti smokerovy, lebo mu staci jedna, dve rany a pretrhne sa mu jazyk a ked tam lieta 1000 guliek, je narocne niekoho vytiahnut z kempu. Smoker je ale maximalne ucinny ked hrac vykukuje z kempu a zabranuje ostatnym zombie v pohybe a ked hraci lovia. Oba tieto faktory su neziaduce, aj ked sa to netresta. Zmazanie smokera bolo pre mna ako keby sa na Classicu zrusi M4A1 alebo AWP...


Hovoříš mi z duše! :-D

Aizen
20-06-14, 15:50
Som PROTI smoker robil najväčší problém vždy ne-vip hráčom lebo s minigunom raz strelíš a je pokoj ale ne-vip môže zrovna prebíjať a tam kde niesu ne-vip je málo hráčov a preto ti tam nebudú hrávať ani vip hráči :).

E:Nepíšem že som zásadne proti len je očividné že ostatný hráči to tak "ľahko" nezvládajú ako kyblík hnoje.

Kyblík Hnoje
20-06-14, 16:33
Já nejsem VIP a problém mi to NEdělá. Říkám, zákaz smokera je totální blbost, proč se nezakáže frost, vždyť zmrazený hráč se vůbec nemůže hýbat! A nebo Boomer, vždyť hráč nic nevidí a neviditelná...ta přeci není vůbec vidět! Jak ji má lama zabít, když není vidět? A takovej Jumper, proti němu je dvojskok úplný nic...Zatraceně, a co takovej infekční granát, broučci a nebo šílenství...celý je to nějaký težký :-D Přestaňte brečet a začněte hrát, bože.

weken
20-06-14, 16:33
Skore nič moc 4 zásadne PROTI a 3 PRO. Pochybujem že sa to smookeri pridajú na zm 2 už len s toho dôvodu že je admin proti.

Kyblík Hnoje
20-06-14, 17:11
Asi jsme se matiku každý učili trochu jinak :-D
Zásadně PRO:VyhulxD, grEy, Kyblík Hnoje, GRANDMOTHER
Zásadně PROTI:AsToR, kalabi, vikernes, Aizen
Skóre tedy 4:4
A to že je nebo není někdo admin či VIP, to s tím nemá vůbec nic dělat, vytahují se jen troubové a lamy. Tady samozřejmě nikdo takový není, mluvím obecně. A konečné slovo má stejně Kotel.

weken
20-06-14, 17:16
Sry zabudol som na GRANDMOTHER a nechápem načo komenujte ZM ked hráva HnS.

GRANDMOTHER
20-06-14, 17:19
Sry zabudol som na GRANDMOTHER a nechápem načo komenujte ZM ked hráva HnS.


Zdravím hráče ZM serverů a hráčů na kotelně co někdy na Zombie zašli nebo zajdou. Napadla mě jedna věc řešilo se to před pár lety. Šlo o odebrání Smokerů na ZM 2.. podle mého je to blbost. Myslím, že by bylo dobré je zas přidat aby hráči uměli hrát. Např. nebudou pořád zalezlí Př.: v Iglů! Smoker si je vytáhne, frost třeba zmrazí a pak ho jednoduše nakazí. Hra bude těžší, ale o dost zajímavější! :)

Chápu hráči jako: Kalabi, Linasek (Bobek), Nehorazne, AsToR a spoustu dalších budou proti, ale co jiného čekat. Jsou to hráči co spolu spolupracují a porušují pravidla. Porušoval jsem taky dostal jsem pár banů, ale nepotřebuji to porušovat dál. Jen doufám, že se najde pár lidí co budou "PRO" a podpoří normální hráče!
Díky za pochopení a ocením každou odpověď! :)

Vieš čítať ? :-O

Kyblík Hnoje
20-06-14, 17:22
Možná by nemuselo být špatné předělat zm4 na nějaký odlehčený server pouze pro začátečníky? Ale pojal bych to ne na úkor zombíků, ale prostě bych stanovil trošku jiné limity, zdraví, demage, zbraně, časový odpočet na začátku atd. Aby se hráči naučili zacházet se vším a pak byli připravení na zm 1,2,3, kde občas jsou i lidi, kteří vůbec netuší která bije.

EDIT: Protože to, že na dvojce není Smoker hráče nenaučí se proti němu bránit.

weken
20-06-14, 17:31
Akože nenaučia je 5 zm serverov a na iba na jednom neni smoker a ho chcete aj tam dotalčiť ?


E: Naučia sa to na zm1,3,4

weken
20-06-14, 17:32
Vieš čítať ? :-O


Nebodaj ty chodíš alebo zavítaš na zm :OO

GRANDMOTHER
20-06-14, 17:34
Nebodaj ty chodíš alebo zavítaš na zm :OO

Když bys tu hrál tehdá, jak jsem začínal já s HnS .. tak bys mě znal . :-)

E: Ale to teď není podstatný... jde tu snad o Zombie servery, ne?

Na ty servery pro začátečníky bych se vykakal, akorát by tam chodily "nezačátečníci" ... spíš bych je rovnou nahradil jinými severy...
Např.: Kotel už dávno sliboval HnS block server , tak proč nenahradit Zombie 4. nebo 5. rovnou tím HnS blockem ? :-O


zm servery hrám 2 roky.

Je to vidět... divný že mě neznáš ... :-) + registrace před pár měsíci.

weken
20-06-14, 17:41
Ako tak niečo sa mi marí ale nikdy som ťa loviť nevidel ani nič a videl som ťa tam cca 2 krát na zm.

Kyblík Hnoje
20-06-14, 18:10
Na ty servery pro začátečníky bych se vykakal, akorát by tam chodily "nezačátečníci" ... spíš bych je rovnou nahradil jinými severy...
Např.: Kotel už dávno sliboval HnS block server , tak proč nenahradit Zombie 4. nebo 5. rovnou tím HnS blockem ? :-O
To by šlo možná udělat omezením ranku. Osobně ho nepotřebuji
HnS? Jak to myslíš, jako se zombíkama? To jsem ještě neviděl...

GRANDMOTHER
20-06-14, 18:19
To by šlo možná udělat omezením ranku. Osobně ho nepotřebuji
HnS? Jak to myslíš, jako se zombíkama? To jsem ještě neviděl...

Néé, ZM 5/4 Vymazat a nahradit HnS Block serverem.

weken
20-06-14, 18:20
To mi je už jedno.

E: Trošku odbočujeme od témy návrh na zrušenie smokerov a my sa bavíme o zrušenie 4,5 a o HnS.

Nehorazne
20-06-14, 18:32
Aj ja vyhulovi ďakujem za označenie do témy...
Som proti, ak si taká skilla a chceš sa hrát so smokermi napíš /server a choď na zm1...
P.S- Poďte niekto na zm2 robiť mi body...

weken
20-06-14, 18:34
Tak 5 PROTI a 4 PRO s toho 2 adminy sú proti.

grEy
20-06-14, 18:35
Nulove argumenty. Stale nevidim ziadny dovod na jeho zrusenie a som si sto pro isty, ze sa ho ani nedockam. Ked si taky skilla, postav sa smokerom a prestan utekat pred niecim, co bolo sucastou zombie serveru od pradavna.


Já nejsem VIP a problém mi to NEdělá. Říkám, zákaz smokera je totální blbost, proč se nezakáže frost, vždyť zmrazený hráč se vůbec nemůže hýbat! A nebo Boomer, vždyť hráč nic nevidí a neviditelná...ta přeci není vůbec vidět! Jak ji má lama zabít, když není vidět? A takovej Jumper, proti němu je dvojskok úplný nic...Zatraceně, a co takovej infekční granát, broučci a nebo šílenství...celý je to nějaký težký :-D Přestaňte brečet a začněte hrát, bože.

+1, lepsie sa to neda napisat...

VyhulxD
20-06-14, 18:36
Heh.. :D co se to stalo? Dost lidí chce smokera! :) A jinak vikernes.. :D si zabil. Větší sranda je se smokerama! :) A jinak díky všem za PRO aj Proti a nehorázně nebreč prosím. :)

Nehorazne
20-06-14, 18:44
Nulove argumenty. Stale nevidim ziadny dovod na jeho zrusenie a som si sto pro isty, ze sa ho ani nedockam. Ked si taky skilla, postav sa smokerom a prestan utekat pred niecim, co bolo sucastou zombie serveru od pradavna.
Čo už... som lama...
Veď hraj na zombie 1 a nič ti nemôže vadiť, nie ?
Veľa hráčov hrá na zm2 len preto ,že sú tam neni smokeri...
Veď nás to nauč tých "neskúsených"....
Vyhul kto tu plače ? Napísal som svoj názor, tak neviem čo tu vypisuješ.... Na zombie si nebol pol roka a ideš tu niečo navrhovať...

grEy
20-06-14, 18:53
Ked hram na zombie 1, tak sa polovica rozplace /ked ich niekto nakazi/ a zostane tam 15 ludi, lebo utecu na zombie 2, kde si mozu behat po mape ako keby sa nechumelilo... Ale pravdou je, ze sa to pridanim smokera nevyriesi.

VyhulxD
20-06-14, 19:21
Heh Nehorazne hraju to dost... Jen mám třeba práci a nový PC. Nick můj nový nepovím. A důvod proč brečíš víš asi sám a pokud ne zjisti si ho. :)
Nevadí, že jsou 2 admini proti. A jinak hádat se tu nebudu nemá to cenu se hádat. Uvidíme dál jak se vyjádří ostatní. :)

kalabi
22-06-14, 07:08
Já nejsem VIP a problém mi to NEdělá. Říkám, zákaz smokera je totální blbost, proč se nezakáže frost, vždyť zmrazený hráč se vůbec nemůže hýbat! A nebo Boomer, vždyť hráč nic nevidí a neviditelná...ta přeci není vůbec vidět! Jak ji má lama zabít, když není vidět? A takovej Jumper, proti němu je dvojskok úplný nic...Zatraceně, a co takovej infekční granát, broučci a nebo šílenství...celý je to nějaký težký :-D Přestaňte brečet a začněte hrát, bože.

1.jestli chces hrat se smoukrama tak si hraj jinde ne na 2 - 2.neviditelna jak to ze neni vydet staci koupit radar a mas to. - 3. bumr kdyz ho mas na zacatku kempu a das mu bz tak te skoro ani neoslepi a taky kdyz si koupis NV tak se da videt i kdyz jsi oslepenej. -4 frost jestli mas bz a luncher strelis je po nem nebo mas dost bodu taky je mala pravdepodobnost ze te nakazi a taky to mas asi jenom na 3-4 sekundy. - 4 jump cim ti vadi on kdyz je vetsina kempu pri zemi k cemu ti je dvojskok...

OujeKraken
22-06-14, 15:59
Ok pridam sa aj ja som rozhodne Proti zm 2 je jediny server na kt neni smoker a podla mna by to malo aj tak ostat uvediem priklad raz som lovil a naraz ma stiahlo 5 smokerov a asi 3 krat a to sa neda nehnevajte sa ale zm2 je odjakziva znamy tym ze tam neni smoker cize
Proti

VyhulxD
29-06-14, 11:55
Ok zřejmě se to nedořeší. Nechám to na kotlovi! :)

GRANDMOTHER
29-06-14, 12:05
Ok zřejmě se to nedořeší. Nechám to na kotlovi! :)

Ten než se vyjádří tak Kotelna už nebude existovat ..

weken
29-06-14, 12:09
Na smookerov zabudnite zm 2 hráva najviac ľudí pretože tam smoker neni. A ked tak veľmi chcete smookerov tak hrávajte zm1..

Toqsic
29-06-14, 22:43
Je docela zvláštní, že na zm 1,3,4 se smokerům dokážou ubránit. Jen lidičkové s minigunama a bazukama na druhém serveru (zm 2) se mu ubránit nedokáží. Podle mě to jen o tom jak se dokážeš ubránit. Jsem PRO, protože nevidím důvod, proč by měl mít 2 server vyjímku. Je to podobné jako když hráči nadávají na silka... no tak když se mu neumim ubránit, tak okamžitě musím hlasovat pro to aby se zrušilo? No to fakt ne! Nejdříve si okoukám, co ti hráči při tom dělají za chyby a ty využiju. To samé je se smokerem. To že mě smoker vytáhne jednou za kolo z kempu není důvod, aby byl zrušený a lidé zvýhodnění.

weken
29-06-14, 22:48
Prečo by zm 2 nemala byť výnimkou preto tam hráva najviac ľudí pretože tam niesu smookeri...

kalabi
30-06-14, 01:49
Prečo by zm 2 nemala byť výnimkou preto tam hráva najviac ľudí pretože tam niesu smookeri...

ano souhlasim s nim me nevadi uplne hrat se smoukrama ja stejne vetsinou hraju za zm a taky jak uz tady psali dete si hrat na zm 1,3,4 nestaci ti to nebo co me to je treba fakt nepohodle kdyz tam jsou smoukeri jako i par krat se mi stalo ze me pritahovali asi 5 smoukeru na raz a neslo se tomu ubranit ani hejbat sem se nemohl sem proto aby zm 2 zustala bez smoukeru nekdo ma rad pivo plzen a nekdo branik je to jen pivo ale je v tom velkej rozdil :D :D :D....

Kotel
30-06-14, 09:19
ZM 1 je smoker, ZM3 je smoker. Nevim, co potrebujete vyresit. Novej zombie ma taky smokery.

Reflex.
06-08-15, 10:42
Nechapem čo tu riešia pridanie/odobranie smokerov :D však ked ta taha smoker tak staci raz do neho strelit a uz ta nebude pritahovat, no a pokial ta pritiahne a smoker sa schova za roh tak je na to jednoduchy figel... a to staci mackat medzernik a budes sa pomalicky posuvat dozadu nieje na tom nic takzeho...