PDA

Zobrazit normální verzi : Invitro



davideke
26-10-11, 16:52
Nebudu tady žádat o unban je mě to jedno, ale jestli na techto servrech se budou vyskytovat admini jako Invitro, tak pochybuju, že tady brzo nikdo hrát nebude, už ho sleduji delší dobu, rozdává bany úplně neprávem!! Já ho dám dnes přes zed a hned dostanu kick, vynadám mu a dostanu ban.....jinak ostatní admini jsou OK, ale tento to prostě kazí, na co si platím VIP? abych tam někoho zabil a za to dostal kick a pak i ban? Nejde mě to drobek do hlavy potřeboval bych vysvětlení jestli má cenu vůbec sem chodit?

kashpi
26-10-11, 17:03
mas důkaz? Jako nemyslím si že by tě vykopl jen tak.

edit: i když podle chatu jsi nic nepsal předtím, než tě kicknul

davideke
26-10-11, 17:11
Nemám důvod lhát, můžu si zahrát někde jinde akorát je mě ho líto, že se takto chová....musíš se zeptat jeho co to má za význam někoho kicknout když ho zabije, hold nesnese když je zrovna někdo lepší než on, takto se zachoval už víckrát, jen ted mě dal i ban,ale to že sem pak nadával.......

davideke
26-10-11, 17:12
jo nepsal jen sem ho v hunticu dal přes zed a toho nasralo a dal kick pak sem teprv nadával a dal ban

kashpi
26-10-11, 17:13
Jako ten ban za nadávky je oprávněný. Ale určitě se semka vyjádří k tomu, tak si počkej :)

davideke
26-10-11, 17:16
jo to je a tebe by to nenasralo? taky by si nadával, tohle je chování dítete a myslím, že jemu je už dvacet a měl by mít rozum, mě je 28 a na nějaký jeho přiblblé názory nemám náladu.....doufám že sem ani nepříjde, nemá smysl se hádat, stejnak si něco vymyslí a nenaděláš nic

InVitro
26-10-11, 17:59
16:28:45 <STEAM_0:0:25587847><88.101.147.165> (HUDCHAT) InVitro : od ted kazde kempeni spawnu banned na 1 den
Zdar, tak za prvé kick si dostal za to, že si neustále každé kolo kempil, navíc jsem to psal do hudchatu, že spawncamp bude ban na den, ty si sice nekempil spawn, ale zdržoval si hru, kde si každé kolo kempil furt na jednom a tom samým místě, místo toho aby si kempil plant. Dodatek když tě ta mapa nebaví, tak ji nehraj. Dostal si kick.
16:35:55 <STEAM_0:0:21312947><90.178.243.151> *SPEC*davideke : demente koho kickujes a zaco?
Potom ses napojil a napsal si tohle a za to si dostal banned na 1 den.

A za další si od tebe nenechám nadávat do děcek a dementů, takhle mě prostě říkat nebudeš. Za druhé to tvoje tlachání, že dávám bezdůvodný bany, tak na to jsem zvědavej vážně, předlož mi důkazy, kdy jsem dal neoprávněně ban? S tebou jsem problémy moc nemíval, ale jako že mě tady z něčeho obviníš a pak z pomstichtivosti mě tady začneš urážet a černě obviňovat, tak to jsem si já zase nemyslel o tobě. A navíc už tu bylo mnohých lidí co si kupovalo VIP a dostali perma za cheating. Takže VIP není výmluva. To je ode mě všecko. Dál se k tomu vyjadřovat nebudu.

davideke
26-10-11, 18:16
No já si kempení představuji drobek jinak a psal si ještě k tomu spawncamp ale budíž, nedostal jsem poprvé od tebe kick zato, že jsem tě zabil a ty jsi mě zbytečně vyhodil,ale nemám důkazy, bohužel pro mě, ale ted už si tě pohlídám......a ještě jedna věc, je mě spíš líto těch ostatních jak je zbytečně banuješ, jsi admin podle mě uplně na prd, neumíš to a vzdej se toho nedělej ze sebe něco co nejsi a neumíš, tot taková menší rada odemne, raději až tam budeš tak budu strílet do země asi :)jsi akorát pak k smíchu............

davideke
26-10-11, 18:19
Jo a ještě jedna věc o tom VIP, to je snad velký rozdíl ban za cheating, to je jasné že to nikoho neomluví, ale platit si vip a být tam zbytečně vyhazován za nic, tak to je snad velký rozdíl, tak nevím co to tady píšeš, ahoj

AnnoyingGreg
26-10-11, 18:20
No já si kempení představuji drobek jinak a psal si ještě k tomu spawncamp ale budíž, nedostal jsem poprvé od tebe kick zato, že jsem tě zabil a ty jsi mě zbytečně vyhodil,ale nemám důkazy, bohužel pro mě, ale ted už si tě pohlídám......a ještě jedna věc, je mě spíš líto těch ostatních jak je zbytečně banuješ, jsi admin podle mě uplně na prd, neumíš to a vzdej se toho nedělej ze sebe něco co nejsi a neumíš, tot taková menší rada odemne, raději až tam budeš tak budu strílet do země asi :)jsi akorát pak k smíchu............
No jo, jenže on je admin. Takže je důležitý jak si představuje kempení on. Pokud ale tak nekonečně věříš že to tvoje chyba neni, budeš to muset nějak dokázat. Protože zatim to vypadá že jen nemáš Invitra rád.

Svacinar
26-10-11, 18:24
Bože co to plácáš? Bejt Invitro, tak ti za tyhle blbý kecy prodloužim ten ban tak na 5 dní. Ty žiješ v utkvělý představě, že jsi dostal kick, protože jse ho někde náhodou proděřoval. NE. Dostal si kick za kemp a místo toho, aby jsi se teda znova napojil a zeptal se za co si dostal kick, tak jsi napsal to co si napsal a následoval ban. Ještě jsem od Inviho neviděl ani jeden špatnej ban, takže nevim o čem tady mluvíš. Nevim ani proč ho nemáš rád, ale je vidět, že jsi na něj vysazenej. A bejt tebou toho pomlouvání nechám.

InVitro
26-10-11, 18:28
Aha a jak ty můžeš vědět že jsem ti ten kick dal já? Co já vím, tak tebe jsem až doteď nikdy nevyhazoval, ty si myslíš že na W3 hraju jen já jako admin? Kick ti mohl kterýkoliv admin, ale já si tě teď prostě hodím do krámu, tak to svaluješ na mě. Hele ty mě připadneš jak zoufalec co se za každou cenu mě snaží zničit, ale jde ti prostě o to, že se mi chceš pomstít za to že si dostal ban, tak tu kecáš samé lži na který ani nemáš důkazy. Jako mých 140 aktivních banů mluví jinak a to z toho už čtvrtina vypršela, to díky systému, kdy člověk dostane perma ban a za půl roku si tu může vesele hrát dál. Kdybych byl neschopný a pro smích, tak to by vypadalo trochu jinak nemyslíš? Jedinej kdo je tu k smíchu si ty Davide. Je ti 28 a máš tohle za potřebí asi jo, není nad pomstychtivý skety.

apach29
26-10-11, 18:28
Ban opravneny, mas to jen na den, tak to locknem, aby se ti to neprodlouzilo.